О внесении изменения в решение Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 15-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 6 октября 2014 года № 22-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 17 октября 2014 года № 3653. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26 февраля 2015 года № 25-7
Сноска. Утратило силу решением Жангалинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 26.02.2015 № 25-7.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 23 сентября 2014 года № 19-2 "О внесении изменений и дополнений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 13 декабря 2013 года № 14-3 "Об областном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3640) районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жангалинского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 15-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3406, опубликованное 25 января 2014 года в газете "Жаңарған өңір"), следующее изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 12 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 755 072 тысячи тенге:
налоговые поступления – 535 115 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 975 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 128 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 217 854 тысячи тенге;
2) затраты – 2 742 146 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 56 559 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 56 559 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 2 700 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 2 700 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - 46 333 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 46 333 тысячи тенге:
поступление займов – 55 560 тысяч тенге;
погашение займов – 9 465 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 238 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Жаңақала аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-3 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2014 жылғы 6 қазандағы № 22-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 17 қазанда № 3653 болып тіркелді. Күшi жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 ақпандағы № 25-7 шешiмiмен.
Жаңақала аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы №15-3 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ескерту. Күшi жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жаңақала аудандық мәслихатының 26.02.2015 № 25-7 шешiмiмен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңына, Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 23 қыркүйектегі № 19-2 "Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2013 жылғы 13 желтоқсандағы № 14-3 "2014-2016 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3640 тіркелген) шешіміне сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жаңақала аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 15-3 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3406 тіркелген, 2014 жылғы 25 қаңтардағы "Жаңарған өңір" газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 12 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1. кірістер – 2 755 072 мың теңге:
салықтық түсімдер – 535 115 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 975 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 128 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 217 854 мың теңге;
2. шығындар – 2 742 146 мың теңге;
3. таза бюджеттік кредиттеу – 56 559 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 56 559 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
1) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 2 700 мың теңге,
қаржы активтерін сатып алу – 2 700 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
2) бюджет тапшылығы (профициті) - 46 333 мың теңге;
3) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 46 333 мың теңге:
қарыздар түсімі – 55 560 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 9 465 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 238 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.