О районном бюджете на 2015-2017 годы
Решение Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 30 декабря 2014 года № 30-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 15 января 2015 года № 3765. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 апреля 2016 года № 2-11
Сноска. Утратило силу решением Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.04.2016 № 2-11.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Жанибекский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 248 081 тысяч тенге:
налоговые поступления – 273 675 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 4 700 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 969 206 тысяч тенге;
2) затраты – 2 293 535 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 32 936 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 44 773 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 837 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -78 390 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 78 390 тысяч тенге;
поступление займов – 44 595 тысяч тенге;
погашение займов – 11 837 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 45 632 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.12.2015 № 40-1 (вводится в действие с 01.01.2015).
2. Поступления в районный бюджет на 2015 год формируются в соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и согласно подпунктам 1), 2) пункта 5 решения Западно-Казахстанского областного маслихата от 12 декабря 2014 года № 21-2 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное 22 декабря 2014 года в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3724, опубликованное 27 декабря 2014 года в газете "Приуралье").
3. Деньги от реализации товаров и услуг, предоставляемых государственными учреждениями, подведомственных местным исполнительным органам, используются в порядке, определяемом Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Правительством Республики Казахстан.

2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2014 жылғы 30 желтоқсандағы № 30-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 15 қаңтарда № 3765 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 сәуірдегі № 2-11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 18.04.2016 № 2-11 шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Жәнібек аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 2 248 081 мың теңге:
салықтық түсімдер – 273 675 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 700 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 500 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 969 206 мың теңге;
2) шығындар – 2 293 535 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 32 936 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 44 773 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 837 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -78 390 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 78 390 мың теңге:
қарыздар түсімі – 44 595 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 11 837 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 45 632 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 18.12.2015 № 40-1 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2015 жылға арналған аудандық бюджеттің түсімдері Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне сәйкес және Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2014 жылғы 12 желтоқсандағы 21-2 "2015-2017 жылға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 22 желтоқсанда № 3724 тіркелген, 2014 жылғы 27 желтоқсанда "Орал өңірі" газетінде жарияланған) шешімінің 5 тармағының 1), 2) тармақшаларына сәйкес қалыптастырылады.
3. Жергілікті атқарушы органдарға қарасты мемлекеттік мекемелер ұсынатын қызметтер мен тауарларды өткізуден түсетін ақшалар Қазақстан Республикасының Бюджет кодексі және Қазақстан Республикасының Үкіметі анықтаған тәртіпте пайдаланылады.

4. Установить гражданским служащим здравоохранения, социального обеспечения, образования, культуры, спорта и ветеринарии работающим в сельской местности, согласно перечню должностей специалистов, определенных в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан, повышение на 25% должностных окладов по сравнению со ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях, с 1 января 2015 года.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Жанибекского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 05.08.2015 № 35-1 (вводится в действие с 01.01.2015).
5. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2015 год в размере 4 000 тысяч тенге.
6. Утвердить перечень местных бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения местного бюджета на 2015 год, согласно приложению 4.
7. Утвердить перечень бюджетных программ сельских округов на 2015 год согласно приложение 5.
8. Руководителю аппарата Жанибекского районного маслихата (Н. Уалиева) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

4. 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасымен белгіленген мамандар лауазымдарының тізбесіне сәйкес ауылдық жерлерде қызмет ететін денсаулық сақтау, әлеуметтік қамсыздандыру, білім беру, мәдениет және спорт және ветеринария саласының азаматтық қызметшілеріне осы қызмет түрлерімен қалада айналысатын азаматтық қызметшілердің ставкаларымен салыстырғанда, лауазымдық жалақыларын 25% көтеру белгіленсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Жәнібек аудандық мәслихатының 05.08.2015 № 35-1 шешімімен (01.01.2015 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Жергілікті атқарушы органның 2015 жылға арналған резерві 4 000 мың теңге мөлшерінде бекітілсін.
6. 2015 жылға арналған жергілікті бюджеті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын жергілікті бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 4-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
7. 2015 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 5-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. Жәнібек аудандық мәслихатының аппарат басшысы (Н. Уәлиева) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.