О внесении изменений и дополнений в решение Зеленовского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 20-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 апреля 2014 года № 25-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 11 мая 2014 года № 3518. Утратило силу решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17 марта 2015 года № 31-8
Сноска. Утратило силу решением Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 17.03.2015 № 31-8.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 20-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3404, опубликованное 17 января 2014 года в газете "Ауыл тынысы" следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифру "4 213 017 тысяч" заменить цифрой "4 395 534 тысячи";
цифру "3 153 781 тысяча" заменить цифрой "3 336 298 тысяч";
в подпункте 2) цифру "4 186 248 тысяч" заменить цифрой "4 373 644 тысячи";
в подпункте 3) цифру "63 894 тысячи" заменить цифрой "33 920 тысяч";
в строке "погашение бюджетных кредитов" цифру "0 тысяч" заменить цифрой "29 974 тысячи";
в подпункте 5) цифру "- 37 125 тысяч" заменить цифрой "- 12 030 тысяч";
в подпункте 6) цифру "37 125 тысяч" заменить цифрой "12 030 тысяч";
в строке "погашение займов" цифру "29 974 тысячи" заменить цифрой "57 352 тысячи";
в строке "используемые остатки бюджетных средств" цифру "3 205 тысяч" заменить цифрой "5 488 тысяч".
в пункте 3:
в подпункте 1) цифру "333 252 тысячи" заменить цифрой "515 769 тысяч";
в абзаце втором цифру "6 620 тысяч" заменить цифрой "7 069 тысяч";
дополнить абзацами девять, десять, одиннадцать, двенадцать следующего содержания:
"на выплату государственной адресной социальной помощи – 7 252 тысячи тенге;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет – 1 263 тысячи тенге;
на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 109 тысяч тенге;
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов – 173 444 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Зеленов аудандық мәслихаттың 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 20-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 25-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 11 мамырда № 3518 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 наурыздағы № 31-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 17.03.2015 № 31-8 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеленов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 20-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3404 тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтардағы "Ауыл тынысы" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы "4 213 017 мың" деген сан "4 395 534 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"3 153 781 мың" деген сан "3 336 298 мың" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "4 186 248 мың" деген сан "4 373 644 мың" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "63 894 мың" деген сан "33 920 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджеттік кредиттерді өтеу" жолындағы "0 мың" деген сан "29 974 мың" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "-37 125 мың" деген сан "-12 030 мың" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "37 125 мың" деген сан "12 030 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"қарыздарды өтеу" жолындағы "29 974 мың" деген сан "57 352 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары" жолындағы
"3 205 мың" деген сан "5 488 мың" деген санмен ауыстырылсын;
3-тармақта:
1) тармақшадағы "333 252 мың" деген сан "515 769 мың" деген санмен ауыстырылсын;
екінші абзацта "6 620 мың" деген сан "7 069 мың" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы тоғызыншы, оныншы, он бірінші, он екінші абзацтармен толықтырылсын:
"мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге - 7 252 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 1 263 мың теңге;
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерге жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға - 109 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге – 173 444 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.