О внесении изменения в решение Казталовского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 20-1 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 декабря 2014 года № 30-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 декабря 2014 года № 3710. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16 марта 2015 года № 32-5
Сноска. Утратило силу решением Казталовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 16.03.2015 № 32-5.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Казталовский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Казталовского районного маслихата от 27 декабря 2013 года № 20-1 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3401, опубликованное 14 февраля 2014 года в районной газете "Ауыл айнасы") следующие изменение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1.Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 789 815 тысяч тенге:
налоговые поступления – 727 020 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 001 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 180 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 058 614 тысяч тенге;
2) затраты – 3 789 565 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 73 169 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 83 962 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 793 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -72 919 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 72 919 тысяч тенге:
поступление займов – 83 340 тысяч тенге;
погашение займов – 10 793 тысячи тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 372 тысячи тенге.";
приложения 1, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Казталовского районного маслихата (А. Берденов) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.

Казталов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 20-1 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2014 жылғы 9 желтоқсандағы № 30-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 12 желтоқсанда № 3710 болып тіркелді. Күшi жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 2015 жылғы 16 наурыздағы № 32-5 шешiмiмен
Ескерту. Күшi жойылды - Батыс Қазақстан облысы Казталов аудандық мәслихатының 16.03.2015 № 32-5 шешiмiмен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Казталов аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Казталов аудандық мәслихатының 2013 жылғы 27 желтоқсандағы № 20-1 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3401 тіркелген, 2014 жылғы 14 ақпандағы "Ауыл айнасы" аудандық газетінде жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 789 815 мың теңге:
салықтық түсімдер – 727 020 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4001 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 180 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 058 614 мың теңге;
2) шығындар – 3 789 565 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 73 169 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 83 962 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 793 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -72 919 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 72 919 мың теңге:
қарыздар түсімі – 83 340 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 10 793 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 372 мың теңге.";
аталған шешімнің 1, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Казталов аудандық мәслихат аппаратының басшысы (А. Берденов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.