О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 19-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 августа 2014 года № 26-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 августа 2014 года № 3626. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 марта 2015 года № 30-10
Сноска. Утратило силу решением Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.03.2015 № 30-10.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата от 24 декабря 2013 года № 19-3 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3403, опубликованное 17 января 2014 года в газете "Қаратөбе өңірі") следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
цифру "2 525 815 тысяч" заменить цифрой "2 555 815 тысяч";
цифру "174 361 тысяча" заменить цифрой "202 117 тысяч";
цифру "4 449 тысяч" заменить цифрой "6 793 тысячи";
цифру "100 тысяч" заменить цифрой "0 тысяч";
в подпункте 2):
цифру "2 526 680 тысяч" заменить цифрой "2 556 680 тысяч";
в подпункте 3):
цифру "58 970 тысяч" заменить цифрой "83 970 тысяч";
цифру "66 861 тысяча" заменить цифрой "91 861 тысяча";
в подпункте 5):
цифру "-59 835 тысяч" заменить цифрой "-84 835 тысяч";
в подпункте 6):
цифру "59 835 тысяч" заменить цифрой "84 835 тысяч";
цифру "66 672 тысячи" заменить цифрой "91 672 тысячи";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии              М. Курмангалиева
Секретарь
районного маслихата              Б. Тойшыбаев
Приложение
к решению Каратобинского
районного маслихата
от 13 августа 2014 года № 26-3
Приложение 1
к решению Каратобинского
районного маслихата
от 24 декабря 2013 года № 19-3
Районный бюджет на 2014 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

Қаратөбе аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 19-3 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2014 жылғы 13 тамыздағы № 26-3 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 27 тамызда № 3626 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2015 жылғы 18 наурыздағы № 30-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 18.03.2015 № 30-10 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2013 жылғы 24 желтоқсандағы № 19-3 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет" туралы шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3403 тіркелген, 2014 жылғы 17 қаңтардағы "Қаратөбе өңірі" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:
"2 525 815 мың" деген сан "2 555 815 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"174 361 мың" деген сан "202 117 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"4 449 мың" деген сан "6 793 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"100 мың" деген сан "0 мың" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
"2 526 680 мың" деген сан "2 556 680 мың" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы:
"58 970 мың" деген сан "83 970 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"66 861 мың" деген сан "91 861 мың" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
"-59 835 мың" деген сан "-84 835 мың" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы:
"59 835 мың" деген сан "84 835 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"66 672 мың" деген сан "91 672 мың" деген санмен ауыстырылсын;
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрайымы                  М. Құрманғалиева
Аудандық мәслихат хатшысы        Б. Тойшыбаев
Қаратөбе аудандық мәслихатының
2014 жылғы 13 тамыздағы
№ 26-3 шешіміне қосымша
Қаратөбе аудандық мәслихатының
2013 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 19-3 шешіміне 1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер