О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 16-2 "О районном бюджете на 2014 - 2016 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 августа 2014 года № 22-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 августа 2014 года № 3624. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 4 июня 2015 года № 28-4
Сноска. Утратило силу решением Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 04.06.2015 № 28-4.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 16-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3396, опубликованное 20 февраля 2014 года в газете "Сырым елі") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложениям 1, 2 и 3, в том числе на 2014 год в следующем объеме:
1) доходы - 2 789 715 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 357 147 тысяч тенге;
неналоговые поступления - 2 400 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 6 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2 423 668 тысяч тенге;
2) затраты - 2 746 598 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 62 704 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 66 672 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов - 3 968 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -19 587 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 19 587 тысяч тенге;
поступление займов - 66 672 тысячи тенге;
погашение займов - 48 598 тысяч тенге;

Сырым аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 16-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2014 жылғы 13 тамыздағы № 22-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысы Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 тамызда № 3624 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 маусымдағы № 28-4 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 04.06.2015 № 28-4 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 16-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтық құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3396 тіркелген, 2014 жылғы 20 ақпанда "Сырым елі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер - 2 789 715 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 357 147 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 2 400 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 6 500 мың теңге;
трансферттер түсімі - 2 423 668 мың теңге;
2) шығындар – 2 746 598 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 62 704 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 66 672 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 968 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы ( профициті) - -19 587 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 19 587 мың теңге;
қарыздар түсімі - 66 672 мың теңге;
қарыздарды өтеу - 48 598 мың теңге;