О внесении изменений и дополнений в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 17-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 апреля 2014 года № 20-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 14 мая 2014 года № 3523. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25 февраля 2015 года № 25-8
Сноска. Утратило силу решением Теректинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 25.02.2015 № 25-8.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Теректинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Теректинского районного маслихата от 25 декабря 2013 года № 17-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3398, опубликованное 24 января 2014 года в газете "Теректі жаңалығы-Теректинская новь") следующие изменения и дополнения:
в пункте 1 в подпункте 1) цифру "4 123 764 тысячи" заменить цифрой "4 671 872 тысячи";
цифру "3 351 266 тысяч" заменить цифрой "3 899 374 тысячи";
в подпункте 2) цифру "4 123 764 тысячи" заменить цифрой "4 608 305 тысяч";
в подпункте 3) цифру "98 277 тысяч" заменить цифрой "67 354 тысячи";
цифру "12 843 тысячи" заменить цифрой "43 766 тысяч";
в подпункте 4) цифру "0 тысяч" заменить цифрой "45 687 тысяч", в том числе приобретение финансовых активов цифру "0 тысяч" заменить цифрой "45 687 тысяч";
в подпункте 5) цифру "- 98 277 тысяч" заменить цифрой "- 49 474 тысячи";
в подпункте 6) цифру "98 277 тысяч" заменить цифрой "49 474 тысячи";
цифру "12 843 тысячи" заменить цифрой "65 186 тысяч";
цифру "0 тысяч" заменить цифрой "3 540 тысяч";
в пункте 4 в подпункте 1) цифру "389 242 тысячи" заменить цифрой "594 051 тысяча";
в абзаце третьем цифру "54 848 тысяч" заменить цифрой "58 311 тысяч";
дополнить абзацами восьмым, девятым, десятым, одиннадцатым, двенадцатым следующего содержания:
"на увеличение уставных капиталов специализированных уполномоченных организаций - 45 687 тысяч тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи - 8 905 тысяч тенге;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет - 1 669 тысяч тенге;
на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов - 182 тысячи тенге;

Теректі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 17-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2014 жылғы 29 сәуірдегі № 20-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 14 мамырда № 3523 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 2015 жылғы 25 ақпандағы № 25-8 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Теректі аудандық мәслихатының 25.02.2015 № 25-8 шешімімен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, Теректі аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Теректі аудандық мәслихатының 2013 жылғы 25 желтоқсандағы № 17-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3398 тіркелген, 2014 жылғы 24 қаңтардағы "Теректі жаңалығы-Теректинская новь" газетінде жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақта 1) тармақшадағы "4 123 764 мың" деген сан "4 671 872 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"3 351 266 мың" деген сан "3 899 374 мың" деген санмен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы "4 123 764 мың" деген сан "4 608 305 мың" деген санмен ауыстырылсын;
3) тармақшадағы "98 277 мың" деген сан "67 354 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"12 843 мың" деген сан "43 766 мың" деген санмен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы "0 мың" деген сан "45 687 мың" деген санмен ауыстырылсын, оның ішінде қаржы активтерін сатып алу "0 мың" деген сан "45 687 мың" деген санмен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы "- 98 277 мың" деген сан "- 49 474 мың" деген санмен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы "98 277 мың" деген сан "49 474 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"12 843 мың" деген сан "65 186 мың" деген санмен ауыстырылсын;
"0 мың" деген сан "3 540 мың" деген санмен ауыстырылсын;
4-тармақта 1) тармақшадағы "389 242 мың" деген сан "594 051 мың" деген санмен ауыстырылсын;
үшінші абзацта "54 848 мың" деген сан "58 311 мың" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы сегізінші, тоғызыншы, оныншы, он бірінші, он екінші абзацтармен толықтырылсын:
"мамандандырылған уәкілетті ұйымдардың жарғылық капиталдарын ұлғайтуға - 45 687 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге - 8 905 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге - 1 669 мың теңге;
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнатуға - 182 мың теңге;

на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов - 144 903 тысячи тенге.";
в пункте 4 в подпункте 2) цифру "57 904 тысячи" заменить цифрой "401 203 тысячи";
дополнить абзацами седьмым, восьмым, девятым, десятым, одиннадцатым, двенадцатым, тринадцатым, четырнадцатым, пятнадцатым, шестнадцатым следующего содержания:
"на капитальный ремонт здания школы на 464 учащихся в селе Новопавловка - 112 128 тысяч тенге;
на строительство оздоровительного лагеря для детей в селе Сары-Омир - 48 000 тысяч тенге;
на газоснабжение социальных объектов села Аксогым - 33 949 тысяч тенге;
на газоснабжение социальных объектов села Шагатай - 36 961 тысяча тенге;
на газоснабжение социальных объектов села Кызылжар - 10 487 тысяч тенге;
на газоснабжение социальных объектов села Кутсиык - 13 510 тысяч тенге;
на газоснабжение социальных объектов села Когалытубек - 17 630 тысяч тенге;
на газоснабжение социальных объектов села Кандык - 7 927 тысяч тенге;
на газоснабжение социальных объектов села Ерсары - 7 168 тысяч тенге;
на газоснабжение социальных объектов села Анката - 55 539 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 9-1 следующего содержания:
"9-1. Учесть возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов - 11 488 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Т. Батыров
Секретарь районного маслихата А. Нургалиев
Приложение
к решению маслихата
от 29 апреля 2014 года № 20-1
Приложение 1
к решению маслихата
от 25 декабря 2013 года № 17-2
Районный бюджет на 2014 год
тысяч тенге
Категория
Сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы

мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық айлықақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге - 144 903 мың теңге.";
4-тармақта 2) тармақшадағы "57 904 мың" деген сан "401 203 мың" деген санмен ауыстырылсын;
мынадай мазмұндағы жетінші, сегізінші, тоғызыншы, оныншы, он бірінші, он екінші, он үшінші, он төртінші, он бесінші, он алтыншы абзацтармен толықтырылсын:
"Новопавловка ауылындағы 464 оқушыға арналған мектеп ғимаратын күрделі жөндеуге - 112 128 мың теңге;
Сары Өмір ауылындағы балалардың денсаулығын сауықтыру лагерінің құрылысына - 48 000 мың теңге;
Ақсоғым ауылының әлеуметтік нысандарын газбен жабдықтауға - 33 949 мың теңге;
Шағатай ауылының әлеуметтік нысандарын газбен жабдықтауға - 36 961 мың теңге;
Қызылжар ауылының әлеуметтік нысандарын газбен жабдықтауға - 10 487 мың теңге;
Құтсиық ауылының әлеуметтік нысандарын газбен жабдықтауға - 13 510 мың теңге;
Қоғалытүбек ауылының әлеуметтік нысандарын газбен жабдықтауға - 17 630 мың теңге;
Қандық ауылының әлеуметтік нысандарын газбен жабдықтауға - 7 927 мың теңге;
Ерсары ауылының әлеуметтік нысандарын газбен жабдықтауға - 7 168 мың теңге;
Аңқаты ауылының әлеуметтік нысандарын газбен жабдықтауға - 55 539 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 9-1 тармақпен толықтырылсын:
"9-1. Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару ескерілсін - 11 488 мың теңге.";
аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Батыров
Аудандық мәслихат хатшысы Ә. Нұрғалиев
2014 жылғы 29 сәуірдегі
№ 20-1 мәслихат шешіміне
қосымша
2013 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 17-2 мәслихат шешіміне
1 қосымша
2014 жылға арналған аудандық бюджет
мың теңге
Санаты
Сомасы
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
І. Кірістер

27731
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
17447
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
10863
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
6584
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
10284
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
9284
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
1000
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
90989
1
Сельское хозяйство
27502
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
16300
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
16300
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
11202
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
2247
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
1348
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
2685
011
Проведение ветеринарных мероприятий по энзоотическим болезням животных
4922
6
Земельные отношения
8718
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
8718
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8718
10
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
54769
475
Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)
54769
013
Проведение противоэпизоотических мероприятий
54769
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20999
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
20999
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
20999
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
15920
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов

27731
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
17447
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10863
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
6584
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
10284
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9284
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
1000
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
90989
1
Ауыл шаруашылығы
27502
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
16300
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
16300
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
11202
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
2247
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
1348
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
2685
011
Жануарлардың энзоотиялық аурулары бойынша ветеринариялық іс-шараларды жүргізу
4922
6
Жер қатынастары
8718
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
8718
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8718
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
54769
475
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі
54769
013
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
54769
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20999
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
20999
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
20999
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15920
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу