О внесении изменений в решение Чингирлауского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 18-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы"
Решение Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 23 декабря 2014 года № 30-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 26 декабря 2014 года № 3735. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13 марта 2015 года № 31-3
Сноска. Утратило силу решением Чингирлауского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 13.03.2015 № 31-3.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Чингирлауского районного маслихата от 26 декабря 2013 года № 18-2 "О районном бюджете на 2014-2016 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3397, опубликованное 6 февраля 2014 года в районной газете "Серпін") следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2014-2016 годы согласно приложения 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2014 год в следующих объемах:
1) доходы – 2 122 767 тысяч тенге:
налоговые поступления – 240 942 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 7 900 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1 160 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 872 765 тысяч тенге;
2) затраты – 2 081 732 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 63 910 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 67 385 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 3 475 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -22 875 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 22 875 тысяч тенге:
поступление займов – 67 351 тысяча тенге;
погашение займов – 44 631 тысяча тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 155 тысяч тенге.".
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Учесть в районном бюджете на 2014 год поступление целевых трансфертов и кредитов из республиканского бюджета в общей сумме – 149 770 тысяч тенге:
на оснащение учебным оборудованием кабинетов физики, химии, биологии в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования – 2 799 тысяч тенге;
на повышение оплаты труда учителям, прошедших повышение квалификации по трехуровневой системе – 10 770 тысяч тенге;

Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 18-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 30-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2014 жылғы 26 желтоқсанда № 3735 болып тіркелді. Күшi жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 наурыздағы № 31-3 шешiмiмен
Ескерту. Күшi жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау аудандық мәслихатының 13.03.2015 № 31-3 шешiмiмен.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық мәслихатының 2013 жылғы 26 желтоқсандағы № 18-2 "2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3397 тіркелген, 2014 жылғы 6 ақпандағы аудандық "Серпін" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2014-2016 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2014 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2 122 767 мың теңге:
салықтық түсімдер – 240 942 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 7 900 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 160 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 872 765 мың теңге;
2) шығындар – 2 081 732 мың теңге,
3) таза бюджеттік кредиттеу – 63 910 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 67 385 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 3 475 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -22 875 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 22 875 мың теңге:
қарыздар түсімі – 67 351 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 44 631 мың теңге;
бюджет қаражатын пайдаланылатын қалдықтары – 155 мың теңге.".
4-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Аудандық бюджетте 2014 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттердің және кредиттердің жалпы сомасы – 149 770 мың теңге көлемінде ескертілсін:
негізгі орта және жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелердегі физика, химия, биология кабинеттерін оқу жабдығымен жарақтандыруға – 2 799 мың теңге;
үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілікті арттырудан өткен мұғалімдерге төленетін еңбекақыны арттыруға – 10 770 мың теңге;

бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов – 67 351 тысяча тенге;
на выплату государственной адресной социальной помощи – 5 093 тысячи тенге;
на выплату государственных пособий на детей до 18 лет – 687 тысяч тенге;
на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов – 212 тысячи тенге;
на выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных предприятий, финансируемых из местных бюджетов в размере 10 процентов – 62 764 тысячи тенге;
на оплату услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат – 94 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Б. Уразгалиев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в информационно-правовой системе "Әділет" и в средствах массовой информации.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2014 года.
Председатель сессии Т. Калмен
Секретарь маслихата Т. Калмен
Приложение
к решению Чингирлауского
районного маслихата

мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер – 67 351 мың теңге;
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 5 093 мың теңге;
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар төлеуге – 687 мың теңге;
мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілері мен сілтегіштерін орнату – 212 мың теңге;
мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметші болып табылмайтын қызметкерлерінің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік кәсіпорындардың қызметкерлерінің лауазымдық жалақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін 10 пайыз мөлшерінде ай сайын төлеуге – 62 764 мың теңге;
жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеуге – 94 мың теңге.";
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімінің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Б. Оразғалиев) осы шешімді әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2014 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Т. Қалмен
Мәслихат хатшысы Т. Қалмен
Шыңғырлау аудандық
мәслихатының