Об утверждении квалификационных требований для осуществления деятельности по разработке, производству, приобретению и реализации взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением и перечня документов, подтверждающих соответствие им
Приказ и.о. Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 23 января 2015 года № 44. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 марта 2015 года № 10424. Утратил силу приказом Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 9 декабря 2016 года № 843 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
Сноска. Утратил силу приказом Министра по инвестициям и развитию РК от 09.12.2016 № 843 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1-1) пункта 1 статьи 12 Закона Республики Казахстан от 16 мая 2014 года "О разрешениях и уведомлениях", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые квалификационные требования для осуществления деятельности по разработке, производству, приобретению и реализации взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением и перечень документов, подтверждающих соответствие им.
2. Комитету индустриального развития и промышленной безопасности Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (Ержанов А.К.) обеспечить:
1) в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) пункта 2 настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан Рау А.П.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
Ж. Касымбек
"СОГЛАСОВАНО":
Министр внутренних дел
Республики Казахстан
_____________ К. Касымов

Жарылғыш және пиротехникалық заттар мен олар қолданылып жасалған бұйымдарды әзiрлеу, өндiру, сатып алу және өткiзу жөнiндегi қызметтi жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптарын және оларға сәйкестiкті растайтын құжаттар тiзбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің м.а. 2015 жылғы 23 қаңтардағы № 44 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 13 наурызда № 10424 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2016 жылғы 9 желтоқсандағы № 843 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Инвестициялар және даму министрінің 09.12.2016 № 843 (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Рұқсаттар және хабарламалар туралы" 2014 жылғы 16 мамырдағы Қазақстан Республикасы Заңының 12-бабы 1-тармағының 1-1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Жарылғыш және пиротехникалық заттар мен олар қолданылып жасалған бұйымдарды әзiрлеу, өндiру, сатып алу және өткiзу жөніндегі қызметтi жүзеге асыру үшін қойылатын біліктілік талаптары және оларға сәйкестiкті растайтын құжаттар тiзбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Индустриялық даму және өнеркәсіптік қауіпсіздік комитеті (А.Қ. Ержанов):
1) осы бұйрықтың заңнамада белгіленген тәртіппен Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің ресми интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастырылуын;
4) Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгенен кейін он жұмыс күні ішінде осы бұйрықтың 2-тармағының 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтердің ұсынылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму вице-министрі А.П. Рауға жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін атқарушы
Ж. Қасымбек
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрі
_______________ Қ. Қасымов

7 февраля 2015 года
"СОГЛАСОВАНО"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
_______________ Е. Досаев
31 января 2015 года
Утверждены
приказом исполняющего обязанности
Министра по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
от 23 января 2015 года № 44
Квалификационные требования
для осуществления деятельности по разработке, производству,
приобретению и реализации взрывчатых и пиротехнических
веществ и изделий с их применением и перечень документов,
подтверждающих соответствие им
№ п/п
Квалификационные требования включают
наличие:
Документы подтверждающие соответствие квалификационным требованиям
Примечание
1
2
3
4
1. Для подвида деятельности по разработке взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением
1.
для руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования, единой книжки взрывника
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии у руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования, единой книжки взрывника
2.
квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, единую книжку взрывника, стаж работы не менее одного года по специальности, прошедших обучение и проверку знаний правил промышленной безопасности в учебной организации, аттестованной уполномоченным органом в сфере промышленной безопасности
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, единую книжку взрывника, стаж работы не менее одного года по специальности, прошедших обучение и проверку знаний правил промышленной безопасности в учебной организации, аттестованной уполномоченным органом в сфере промышленной безопасности
3.
производственно-технической базы на праве собственности или ином законном основании, огороженной, изолированной, расположенной на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых и производственных объектов, отвечающей требованиям промышленной безопасности и включающей:
специализированное производственное здание;
специально оборудованный склад;
служебное помещение для размещения работающего персонала
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии производственно-технической базы на праве собственности или ином законном основании, огороженной, изолированной, расположенной на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых и производственных объектов, отвечающей требованиям промышленной безопасности и включающей:
специализированное производственное здание;
специально оборудованный склад;
служебное помещение для размещения работающего персонала
4.
утвержденной руководителем организации инструкции по безопасному производству работ по разработке опытного образца взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии утвержденной руководителем организации инструкции по безопасному производству работ по разработке опытного образца взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением
5.
журнала по учету и хранению материалов, полуфабрикатов (заготовок), комплектующих деталей, изделий
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии журнала по учету и хранению материалов, полуфабрикатов (заготовок), комплектующих деталей, изделий
6.
разрешения территориального органа внутренних дел на хранение взрывчатых веществ
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии разрешения территориального органа внутренних дел на хранение взрывчатых веществ
7.
договора на охрану производственно-технической базы с использованием огнестрельного оружия со специализированной организацией, имеющей лицензию на охранную деятельность
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии договора на охрану производственно-технической базы с использованием огнестрельного оружия со специализированной организацией, имеющей лицензию на охранную деятельность

2015 жылғы 7 ақпан
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрі
_______________ Е. Досаев
2015 жылғы 31 қаңтар
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің міндетін атқарушы
2015 жылғы 23 қаңтардағы
№ 44 бұйрығымен бекiтiлген
Жарылғыш және пиротехникалық заттар мен олар қолданылып жасалған бұйымдарды әзiрлеу, өндiру, сатып алу және өткiзу жөнiндегi қызметтi жүзеге асыру үшін қойылатын бiлiктiлiк талаптарын және оларға сәйкестiктi растайтын құжаттар тiзбесi
Р/с
Бiлiктiлiк талаптары мыналардың болуын қамтиды
Бiлiктiлiк талаптарына сәйкестiктi растайтын құжаттар
Ескертпе
1
2
3
4
1. Жарылғыш және пиротехникалық заттар мен олар қолданылып жасалған бұйымдарды әзiрлеу жөнiндегi кiшi қызмет түрi үшiн
1.
заңды тұлға басшысы немесе оның орынбасары, оның iшiнде оның филиалы басшысы немесе оның орынбасары, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрiн жүзеге асыратын жеке тұлға үшін жоғары техникалық бiлiмi, жарушының бiрыңғай кiтапшасы
заңды тұлға басшысының немесе оның орынбасарының, оның iшiнде оның филиалы басшысының немесе оның орынбасарының, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрiн жүзеге асыратын жеке тұлғаның жоғары техникалық бiлiмiнiң, жарушының бiрыңғай кiтапшасының болуы туралы ақпаратты қамтитын осы бiлiктiлiк талаптары мен құжаттар тiзбесiне қосымшаға сәйкес мәлiметтер нысаны
2.
тиiстi техникалық бiлiмi, жарушының бiрыңғай кiтапшасы, мамандығы бойынша кемiнде бiр жыл жұмыс өтiлi бар, өнеркәсiптiк қауiпсiздiк саласындағы уәкiлеттi орган аттестаттаған оқу ұйымында өнеркәсiптiк қауiпсiздiк қағидаларын оқудан және бiлiмiн тексеруден өткен бiлiктi мамандар
тиiстi техникалық бiлiмi, жарушының бiрыңғай кiтапшасы, мамандығы бойынша кемiнде бiр жыл жұмыс өтiлi бар, өнеркәсiптiк қауiпсiздiк саласындағы уәкiлеттi орган аттестаттаған оқу ұйымында өнеркәсiптiк қауiпсiздiк қағидаларын оқудан және бiлiмiн тексеруден өткен бiлiктi мамандардың болуы туралы ақпаратты қамтитын осы бiлiктiлiк талаптары мен құжаттар тiзбесiне қосымшаға сәйкес мәлiметтер нысаны
3.
меншiк құқығындағы немесе өзге заңды негiздегi қоршалған, оқшауланған қолданыстағы нормативтерде көзделген тұрғын үйлер мен өндiрiстiк объектiлерден қауiпсiз қашықтықта орналасқан, өнеркәсiптiк қауiпсiздiк талаптарына жауап беретiн және:
мамандандырылған өндiрiстiк ғимаратты;
арнайы жабдықталған қойманы;
жұмысшы персоналды орналастыруға арналған қызметтiк үй-жайды қамтитын өндiрiстiк-техникалық базасы
меншiк құқығындағы немесе өзге заңды негiздегi қоршалған, оқшауланған қолданыстағы нормативтерде көзделген тұрғын үйлер мен өндiрiстiк объектiлерден қауiпсiз қашықтықта орналасқан, өнеркәсiптiк қауiпсiздiк талаптарына жауап беретiн және:
мамандандырылған өндiрiстiк ғимаратты;
арнайы жабдықталған қойманы;
жұмысшы персоналды орналастыруға арналған қызметтiк үй-жайды қамтитын өндiрiстiк-техникалық базасының болуы туралы ақпаратты қамтитын осы бiлiктiлiк талаптары мен құжаттар тiзбесiне қосымшаға сәйкес мәлiметтер нысаны
4.
ұйымның басшысы бекiткен жарылғыш және пиротехникалық заттар мен олар қолданылып жасалған бұйымдардың тәжiрибелiк үлгiсiн әзiрлеу жөнiндегi жұмыстарды қауiпсiз жүргiзу жөнiндегi нұсқаулық
ұйымның басшысы бекiткен жарылғыш және пиротехникалық заттар мен олар қолданылып жасалған бұйымдардың тәжiрибелiк үлгiсiн әзiрлеу жөнiндегi жұмыстарды қауiпсiз жүргiзу жөнiндегi нұсқаулықтың болуы туралы ақпаратты қамтитын осы бiлiктiлiк талаптары мен құжаттар тiзбесiне қосымшаға сәйкес мәлiметтер нысаны
5.
материалдарды, жартылай фабрикаттарды (әзiрлемелердi), жинақтаушы бөлшектердi, бұйымдарды есепке алу және сақтау бойынша журнал
материалдарды, жартылай фабрикаттарды (әзiрлемелердi), жинақтаушы бөлшектердi, бұйымдарды есепке алу және сақтау бойынша журналдың болуы туралы ақпаратты қамтитын осы бiлiктiлiк талаптары мен құжаттар тiзбесiне қосымшаға сәйкес мәлiметтер нысаны
6.
аумақтық iшкi iстер органының жарылғыш заттарды сақтауға рұқсаты
аумақтық iшкi iстер органының жарылғыш заттарды сақтауға арналған рұқсатың болуы туралы ақпаратты қамтитын осы бiлiктiлiк талаптары мен құжаттар тiзбесiне қосымшаға сәйкес мәлiметтер нысаны
7.
күзет қызметiне лицензиясы бар мамандандырылған ұйыммен өндiрiстiк-техникалық базаны оқ-дәрiмен атылатын қаруды пайдалана отырып күзетуге арналған шарт
күзет қызметiне лицензиясы бар мамандандырылған ұйыммен өндiрiстiк-техникалық базаны оқ-дәрiмен атылатын қаруды пайдалана отырып күзетуге арналған шарттың болуы туралы ақпаратты қамтитын осы бiлiктiлiк талаптары мен құжаттар тiзбесiне қосымшаға сәйкес мәлiметтер нысаны

2. Для подвида деятельности по производству взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением
1.
для руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования, единой книжки взрывника
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии у руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, диплома о высшем техническом образовании и приказа о назначении на должность, единой книжки взрывника
2.
квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, единую книжку взрывника, стаж работы не менее одного года по специальности, прошедших обучение и проверку знаний правил промышленной безопасности в учебной организации, аттестованной уполномоченным органом в сфере промышленной безопасности, обеспечивающих: эксплуатацию и техническое обслуживание оборудования, механизмов, приспособлений, оснастки, транспорта, контрольно-измерительных приборов и автоматики;
контроль за безопасностью труда, выполнением технологического регламента, охрану периметра и окружающей среды;
метрологическое обеспечение, входной контроль и качество готовой продукции
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, единую книжку взрывника, стаж работы не менее одного года по специальности, прошедших обучение и проверку знаний правил промышленной безопасности в учебной организации, аттестованной уполномоченным органом в сфере промышленной безопасности, обеспечивающих:
эксплуатацию и техническое обслуживание оборудования, механизмов, приспособлений, оснастки, транспорта, контрольно-измерительных приборов и автоматики;
контроль за безопасностью труда, выполнением технологического регламента, охрану периметра и окружающей среды;
метрологическое обеспечение, входной контроль и качество
3.
утвержденных руководителем организации регламента технологического процесса на изготовление взрывчатых веществ и инструкции по безопасному производству работ
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии утвержденных руководителем организации регламента технологического процесса на изготовление взрывчатых веществ и инструкции по безопасному производству работ
4.
производственно-технической базы на праве собственности или ином законном основании огороженной, изолированной, расположенной на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых и производственных объектов, отвечающей требованиям промышленной безопасности и включающей:
специализированное производственное здание;
специально оборудованный склад;
служебное помещение для размещения работающего персонала
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии производственно-технической базы на праве собственности или ином законном основании огороженной, изолированной, расположенной на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых и производственных объектов, отвечающей требованиям промышленной безопасности и включающей:
специализированное производственное здание;
специально оборудованный склад;
служебное помещение для размещения работающего персонала
5.
журнала по учету и хранению материалов, полуфабрикатов (заготовок), комплектующих деталей, готовых и бракованных изделий
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии журнала по учету и хранению материалов, полуфабрикатов (заготовок), комплектующих деталей, готовых и бракованных изделий
6.
разрешения территориального органа внутренних дел на хранение взрывчатых веществ
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии разрешения территориального органа внутренних дел на хранение взрывчатых веществ
7.
договора на охрану с использованием огнестрельного оружия между владельцем производственно-технической базы и специализированной организацией, имеющей лицензию на охранную деятельность
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии договора на охрану с использованием огнестрельного оружия между владельцем производственно-технической базы и специализированной организацией, имеющей лицензию на охранную деятельность

2. Жарылғыш және пиротехникалық заттарды және олар қолданылып жасалған бұйымдарды өндiру жөнiндегi кiшi қызмет түрi үшiн
1.
заңды тұлға басшысы немесе оның орынбасары, оның iшiнде оның филиалы басшысы немесе оның орынбасары, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрiн жүзеге асыратын жеке тұлға үшін жоғары техникалық бiлiмi, жарушының бiрыңғай кiтапшасы
заңды тұлға басшысының немесе оның орынбасарының, оның iшiнде оның филиалы басшысының немесе оның орынбасарының, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрiн жүзеге асыратын жеке тұлғаның жоғары техникалық бiлiмiнiң, жарушының бiрыңғай кiтапшасының болуы туралы ақпаратты қамтитын осы бiлiктiлiк талаптары мен құжаттар тiзбесiне қосымшаға сәйкес мәлiметтер нысаны
2.
тиiстi техникалық бiлiмi, жарушының бiрыңғай кiтапшасы, мамандығы бойынша кемiнде бiр жыл жұмыс өтiлi бар, өнеркәсiптiк қауiпсiздiк саласындағы уәкiлеттi орган аттестаттаған оқу ұйымында өнеркәсiптiк қауiпсiздiк қағидаларын оқудан және бiлiмiн тексеруден өткен:
жабдықтарды, механизмдердi, құрылғыларды, жарақтарды, көлiктi, бақылау-өлшеу аспаптары мен автоматиканы пайдалануды және оларға техникалық қызмет көрсетудi;
еңбек қауiпсiздiгiн, технологиялық регламенттiң орындалуын, периметр мен қоршаған ортаның қорғалуын бақылауды;
метрологиялық қамтамасыз етудi, кiру бақылауы мен дайын өнiм сапасын қамтамасыз ететiн бiлiктi мамандар
тиiстi техникалық бiлiмi, жарушының бiрыңғай кiтапшасы, мамандығы бойынша кемiнде бiр жыл жұмыс өтiлi бар, өнеркәсiптiк қауiпсiздiк саласындағы уәкiлеттi орган аттестаттаған оқу ұйымында өнеркәсiптiк қауiпсiздiк қағидаларын оқудан және бiлiмiн тексеруден өткен:
жабдықтарды, механизмдердi, құрылғыларды, жарақтарды, көлiктi, бақылау-өлшеу аспаптары мен автоматиканы пайдалануды және оларға техникалық қызмет көрсетудi;
еңбек қауiпсiздiгiн, технологиялық регламенттiң орындалуын, периметр мен қоршаған ортаның қорғалуын бақылауды;
метрологиялық қамтамасыз етудi, кiру бақылауы мен дайын өнiм сапасын қамтамасыз ететiн бiлiктi мамандардың болуы туралы ақпаратты қамтитын осы бiлiктiлiк талаптары мен құжаттар тiзбесiне қосымшаға сәйкес мәлiметтер нысаны
3.
ұйымның басшысы бекiткен жарылғыш заттарды дайындауға арналған технологиялық процестiң регламентi мен жұмыстарды қауiпсiз жүргiзу жөнiндегi нұсқаулық
ұйымның басшысы бекiткен жарылғыш заттарды дайындауға арналған технологиялық процестiң регламентi мен жұмыстарды қауiпсiз жүргiзу жөнiндегi нұсқаулықтың болуы туралы ақпаратты қамтитын осы бiлiктiлiк талаптары мен құжаттар тiзбесiне қосымшаға сәйкес мәлiметтер нысаны
4.
меншiк құқығындағы немесе өзге заңды негiздегi қоршалған, оқшауланған, қолданыстағы нормативтерде көзделген тұрғын үйлер мен өндiрiстiк объектiлерден қауiпсiз қашықтықта орналасқан, өнеркәсiптiк қауiпсiздiк талаптарына жауап беретiн және:
мамандандырылған өндiрiстiк ғимаратты;
арнайы жабдықталған қойманы;
жұмысшы персоналды орналастыруға арналған қызметтiк үй-жайды қамтитын өндiрiстiк-техникалық базасы
меншiк құқығындағы немесе өзге заңды негiздегi қоршалған, оқшауланған, қолданыстағы нормативтерде көзделген тұрғын үйлер мен өндiрiстiк объектiлерден қауiпсiз қашықтықта орналасқан, өнеркәсiптiк қауiпсiздiк талаптарына жауап беретiн және:
мамандандырылған өндiрiстiк ғимаратты;
арнайы жабдықталған қойманы;
жұмысшы персоналды орналастыруға арналған қызметтiк үй-жайды қамтитын өндiрiстiк-техникалық базасының болуы туралы ақпаратты қамтитын осы бiлiктiлiк талаптары мен құжаттар тiзбесiне қосымшаға сәйкес мәлiметтер нысаны
5.
материалдарды, жартылай фабрикаттарды (әзiрлемелердi), жинақтаушы бөлшектердi, бұйымдарды есепке алу және сақтау бойынша журнал
материалдарды, жартылай фабрикаттарды (әзiрлемелердi), жинақтаушы бөлшектердi, бұйымдарды есепке алу және сақтау бойынша журналдың болуы туралы ақпаратты қамтитын осы бiлiктiлiк талаптары мен құжаттар тiзбесiне қосымшаға сәйкес мәлiметтер нысаны
6.
аумақтық iшкi iстер органының жарылғыш заттарды сақтауға арналған рұқсаты
аумақтық iшкi iстер органының берген жарылғыш заттарды сақтауға орналған рұқсатын болуы туралы ақпаратты қамтитын осы бiлiктiлiк талаптары мен құжаттар тiзбесiне қосымшаға сәйкес мәлiметтер нысаны
7.
өндiрiстiк-техникалық базаның иесi мен күзет қызметiне лицензиясы бар мамандандырылған ұйым арасында оқ-дәрiмен атылатын қаруды пайдалана отырып күзетуге арналған шарт
өндiрiстiк-техникалық базаның иесi мен күзет қызметiне күзет қызметiне лицензиясы бар мамандандырылған ұйым арасында оқ-дәрiмен атылатын қаруды пайдалана отырып күзетуге арналған шарттың болуы туралы ақпаратты қамтитын осы бiлiктiлiк талаптары мен құжаттар тiзбесiне қосымшаға сәйкес мәлiметтер нысаны

3. Для подвида деятельности по приобретению и реализации взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением
1.
для руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования, единой книжки взрывника
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии у руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования, единой книжки взрывника
2.
квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, единую книжку взрывника, стаж работы не менее одного года по специальности, прошедших обучение и проверку знаний правил промышленной безопасности в учебной организации, аттестованной уполномоченным органом в сфере промышленной безопасности
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, единую книжку взрывника, стаж работы не менее одного года по специальности, прошедших обучение и проверку знаний правил промышленной безопасности в учебной организации, аттестованной уполномоченным органом в сфере промышленной безопасности
3.
специально оборудованного склада для хранения взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением на праве собственности, огороженного, изолированного, расположенного на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых и производственных объектов, отвечающего требованиям промышленной безопасности
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии специально оборудованного склада для хранения взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением на праве собственности, огороженного, изолированного, расположенного на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых и производственных объектов, отвечающего требованиям промышленной безопасности
4.
журнала по учету и хранению взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии журнала по учету и хранению взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением
5.
разрешения территориального органа внутренних дел на хранение взрывчатых веществ
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии разрешения территориального органа внутренних дел на хранение взрывчатых веществ
6.
договора на охрану специально оборудованного склада с использованием огнестрельного оружия со специализированной организацией, имеющей лицензию на охранную деятельность
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии договора на охрану специально оборудованного склада с использованием огнестрельного оружия со специализированной организацией, имеющей лицензию на охранную деятельность

3. Жарылғыш және пиротехникалық заттарды және олар қолданылып жасалған бұйымдарды сатып алу және өткiзу жөнiндегi кiшi қызмет түрi үшiн
1.
заңды тұлға басшысы немесе оның орынбасары, оның iшiнде оның филиалы басшысы немесе оның орынбасары, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрiн жүзеге асыратын жеке тұлға үшін жоғары техникалық бiлiмi, жарушының бiрыңғай кiтапшасы
заңды тұлға басшысының немесе оның орынбасарының, оның iшiнде оның филиалы басшысының немесе оның орынбасарының, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрiн жүзеге асыратын жеке тұлғаның жоғары техникалық бiлiмiнiң, жарушының бiрыңғай кiтапшасының болуы туралы ақпаратты қамтитын осы бiлiктiлiк талаптары мен құжаттар тiзбесiне қосымшаға сәйкес мәлiметтер нысаны
2.
тиiстi техникалық бiлiмi, жарушының бiрыңғай кiтапшасы, мамандығы бойынша кемiнде бiр жыл жұмыс өтiлi бар, өнеркәсiптiк қауiпсiздiк саласындағы уәкiлеттi орган аттестаттаған оқу ұйымында өнеркәсiптiк қауiпсiздiк қағидаларын оқудан және бiлiмiн тексеруден өткен бiлiктi мамандар
тиiстi техникалық бiлiмi, жарушының бiрыңғай кiтапшасы, мамандығы бойынша кемiнде бiр жыл жұмыс өтiлi бар, өнеркәсiптiк қауiпсiздiк саласындағы уәкiлеттi орган аттестаттаған оқу ұйымында өнеркәсiптiк қауiпсiздiк қағидаларын оқудан және бiлiмiн тексеруден өткен бiлiктi мамандардың болуы туралы ақпаратты қамтитын осы бiлiктiлiк талаптары мен құжаттар тiзбесiне қосымшаға сәйкес мәлiметтер нысаны
3.
меншiк құқығындағы қоршалған, оқшауланған, қолданыстағы нормативтерде көзделгендей тұрғын үйлер мен өндiрiстiк объектiлерден қауiпсiз қашықтықта орналасқан, өнеркәсiптiк қауiпсiздiк талаптарына жауап беретiн жарылғыш және пиротехникалық заттарды және олар қолданылып жасалған бұйымдарды сақтауға арналған арнайы жабдықталған қойма
меншiк құқығындағы қоршалған, оқшауланған, қолданыстағы нормативтерде көзделгендей тұрғын үйлер мен өндiрiстiк объектiлерден қауiпсiз қашықтықта орналасқан, өнеркәсiптiк қауiпсiздiк талаптарына жауап беретiн жарылғыш және пиротехникалық заттарды және олар қолданылып жасалған бұйымдарды сақтауға арналған арнайы жабдықталған қойманың болуы туралы ақпаратты қамтитын осы бiлiктiлiк талаптары мен құжаттар тiзбесiне қосымшаға сәйкес мәлiметтер нысаны
4.
жарылғыш және пиротехникалық заттарды және олар қолданылып жасалған бұйымдарды есепке алу және сақтау бойынша журнал
жарылғыш және пиротехникалық заттарды және олар қолданылып жасалған бұйымдарды есепке алу және сақтау бойынша журналдың болуы туралы ақпаратты қамтитын осы бiлiктiлiк талаптары мен құжаттар тiзiмiне қосымшаға сәйкес мәлiметтер нысаны
5.
аумақтық iшкi iстер органының жарылғыш заттарды сақтауға арналған рұқсаты
аумақтық iшкi iстер органының жарылғыш заттарды сақтауға арналған рұқсатын болуы туралы ақпаратты қамтитын осы бiлiктiлiк талаптары мен құжаттар тiзбесiне қосымшаға сәйкес мәлiметтер нысаны
6.
күзет қызметiне лицензиясы бар мамандандырылған ұйыммен арнайы жабдықталған қойманы оқ-дәрiмен атылатын қаруды пайдалана отырып күзетуге арналған күзет қызметiне шарт
күзет қызметiне лицензиясы бар мамандандырылған ұйыммен арнайы жабдықталған қойманы оқ-дәрiмен атылатын қаруды пайдалана отырып күзетуге арналған күзет қызметiне шарттың болуы туралы ақпаратты қамтитын осы бiлiктiлiк талаптары мен құжаттар тiзбесiне қосымшаға сәйкес мәлiметтер нысаны

4. Для подвида деятельности по приобретению взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением для собственных производственных нужд
1.
для руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования, единой книжки взрывника
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии у руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, диплома о высшем техническом образовании и приказа о назначении на должность, единой книжки взрывника
Для хозяйствующих субъектов, приобретающих пиротехнические вещества и изделия с их применением для собственных производственных нужд, представление сведений по настоящему пункту не требуется
2.
квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, единую книжку взрывника, стаж работы не менее одного года по специальности, прошедших обучение и проверку знаний правил промышленной безопасности в учебной организации, аттестованной уполномоченным органом в сфере промышленной безопасности
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, единую книжку взрывника, стаж работы не менее одного года по специальности, прошедших обучение и проверку знаний правил промышленной безопасности в учебной организации, аттестованной уполномоченным органом в сфере промышленной безопасности
Для хозяйствующих субъектов, приобретающих пиротехнические вещества и изделия с их применением для собственных производственных нужд, представление сведений о наличии единой книжки взрывника по настоящему пункту не требуется
3.
специально оборудованного склада для хранения взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением, находящегося на праве собственности или ином законном основании, огороженного, изолированного, расположенного на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых и производственных объектов, отвечающего требованиям промышленной безопасности
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии специально оборудованного склада для хранения взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением, находящегося на праве собственности или ином законном основании, огороженного, изолированного, расположенного на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых и производственных объектов, отвечающего требованиям промышленной безопасности
4.
журнала по учету и хранению взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии журнала по учету и хранению взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением
5.
разрешения территориального органа внутренних дел на хранение взрывчатых веществ
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии разрешения территориального органа внутренних дел на хранение взрывчатых веществ
6.
договора на охрану с использованием огнестрельного оружия между владельцем специально оборудованного склада и специализированной организацией, имеющей лицензию на охранную деятельность
форма сведений согласно приложению к настоящим квалификационным требованиям и перечню документов, содержащих информацию о наличии договора на охрану специально оборудованного склада с использованием огнестрельного оружия со специализированной организацией, имеющей лицензию на охранную деятельность
Приложение
к квалификационным требованиям
для осуществления деятельности
по разработке, производству, приобретению
и реализации взрывчатых и пиротехнических
веществ и изделий с их применением
и перечню документов, подтверждающих
соответствие им
Форма сведений к квалификационным требованиям
для осуществления деятельности по разработке, производству,
приобретению и реализации взрывчатых и пиротехнических веществ
и изделий с их применением и перечню документов, подтверждающих
соответствие им

4. Жарылғыш және пиротехникалық заттарды және олар қолданылып жасалған бұйымдарды өзiндiк өндiрiстiк мұқтаждықтар үшiн сатып алу жөнiндегi кiшi қызмет түрi үшiн
1.
заңды тұлға басшысы немесе оның орынбасары, оның iшiнде оның филиалы басшысы немесе оның орынбасары, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрiн жүзеге асыратын жеке тұлға үшін жоғары техникалық бiлiмi, жарушының бiрыңғай кiтапшасы
заңды тұлға басшысының немесе оның орынбасарының, оның iшiнде оның филиалы басшысының немесе оның орынбасарының, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрiн жүзеге асыратын жеке тұлғаның жоғары техникалық бiлiмiнiң, жарушының бiрыңғай кiтапшасының болуы туралы ақпаратты қамтитын осы бiлiктiлiк талаптары мен құжаттар тiзбесiне қосымшаға сәйкес мәлiметтер нысаны
Пиротехникалық заттарды және олар қолданылып жасалған бұйымдарды өзiнiң өндiрiстiк мұқтаждықтары үшiн сатып алатын шаруашылық жүргiзушi субъектiлер үшiн осы тармақ бойынша мәлiметтер ұсыну талап етiлмейдi
2.
тиiстi техникалық бiлiмi, жарушының бiрыңғай кiтапшасы, мамандығы бойынша кемiнде бiр жыл жұмыс өтiлi бар, өнеркәсiптiк қауiпсiздiк саласындағы уәкiлеттi орган аттестаттаған оқу ұйымында өнеркәсiптiк қауiпсiздiк қағидаларын оқудан және бiлiмiн тексеруден өткен бiлiктi мамандар
тиiстi техникалық бiлiмi, жарушының бiрыңғай кiтапшасы, мамандығы бойынша кемiнде бiр жыл жұмыс өтiлi бар, өнеркәсiптiк қауiпсiздiк саласындағы уәкiлеттi орган аттестаттаған оқу ұйымында өнеркәсiптiк қауiпсiздiк қағидаларын оқудан және бiлiмiн тексеруден өткен бiлiктi мамандардың болуы туралы ақпаратты қамтитын осы бiлiктiлiк талаптары мен құжаттар тiзбесiне қосымшаға сәйкес мәлiметтер нысаны
Пиротехникалық заттарды және олар қолданылып жасалған бұйымдарды өзiнiң өндiрiстiк мұқтаждықтары үшiн сатып алатын шаруашылық жүргiзушi субъектiлер үшiн осы тармақ бойынша жарушының бiрыңғай кiтапшасының болуы туралы мәлiметтердi ұсыну талап етiлмейдi
3.
меншiк құқығындағы немесе өзге заңды негiздегi қоршалған, оқшауланған, қолданыстағы нормативтерде көзделгендей тұрғын үйлер мен өндiрiстiк объектiлерден қауiпсiз қашықтықта орналасқан, өнеркәсiптiк қауiпсiздiк талаптарына жауап беретiн және:
мамандандырылған өндiрiстiк ғимаратты;
арнайы жабдықталған қойманы;
жұмысшы персоналды орналастыруға арналған қызметтiк үй-жайды қамтитын өндiрiстiк-техникалық базасы
меншiк құқығындағы немесе өзге заңды негiздегi қоршалған, оқшауланған, қолданыстағы нормативтерде көзделгендей тұрғын үйлер мен өндiрiстiк объектiлерден қауiпсiз қашықтықта орналасқан, өнеркәсiптiк қауiпсiздiк талаптарына жауап беретiн және:
мамандандырылған өндiрiстiк ғимаратты;
арнайы жабдықталған қойманы;
жұмысшы персоналды орналастыруға арналған қызметтiк үй-жайды қамтитын өндiрiстiк-техникалық базасының болуы туралы ақпаратты қамтитын осы бiлiктiлiк талаптары мен құжаттар тiзбесiне қосымшаға сәйкес мәлiметтер нысаны
4.
жарылғыш және пиротехникалық заттарды және олар қолданылып жасалған бұйымдарды есепке алу және сақтау бойынша журнал
жарылғыш және пиротехникалық заттарды және олар қолданылып жасалған бұйымдарды есепке алу және сақтау бойынша журналдың болуы туралы ақпаратты қамтитын осы бiлiктiлiк талаптары мен құжаттар тiзбесiне қосымшаға сәйкес мәлiметтер нысаны
5.
аумақтық iшкi iстер органының жарылғыш заттарды сақтауға арналған рұқсаты
аумақтық iшкi iстер органының жарылғыш заттарды сақтауға арналған рұқсатының болуы туралы ақпаратты қамтитын осы бiлiктiлiк талаптары мен құжаттар тiзбесiне қосымшаға сәйкес мәлiметтердiң нысаны
6.
арнайы жабдықталған қойманың иесi мен лицензиясы бар мамандандырылған ұйым арасында оқ-дәрiмен атылатын қаруды пайдалана отырып күзетуге арналған шарт
арнайы жабдықталған қойманың иесi мен лицензиясы бар мамандандырылған ұйым арасында оқ-дәрiмен атылатын қаруды пайдалана отырып күзетуге арналған шарттың болуы туралы ақпаратты қамтитын осы бiлiктiлiк талаптары мен құжаттар тiзбесiне қосымшаға сәйкес мәлiметтер нысаны
Жарылғыш және пиротехникалық
заттар мен олар қолданылып
жасалған бұйымдарды әзiрлеу,
өндiру, сатып алу және өткiзу
жөнiндегi қызметтi жүзеге
асыруға қойылатын бiлiктiлiк
талаптарына және оларға
сәйкестiктi растайтын құжаттар
тiзбесiне қосымша
Жарылғыш және пиротехникалық заттар мен олар қолданылып жасалған бұйымдарды әзiрлеу, өндiру, сатып алу және өткiзу жөнiндегi қызметтi жүзеге асыруға қойылатын бiлiктiлiк талаптарына және оларға сәйкестiктi растайтын құжаттар тiзбесiне мәлiметтер нысаны

1. Для подвида деятельности по разработке взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением наличие:
1) у руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид
деятельности, высшего технического образования, единой книжки взрывника:
фамилия, имя, отчество ____________________________________;
должность _________________________________________________;
номер и дата приказа о назначении _________________________;
специальность по образованию ______________________________;
номер и дата выдачи диплома о высшем техническом образовании
_________________________________________________________________;
наименование высшего учебного заведения, выдавшего диплом
_________________________________________________________________;
номер и дата выдачи единой книжки взрывника _______________;
наименование организации, выдавшей единую книжку взрывника
_________________________________________________________________;
2) квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, единую книжку взрывника, стаж работы не менее одного года по специальности, прошедших обучение и проверку знаний правил промышленной безопасности в организации, аттестованной уполномоченным органом в сфере промышленной безопасности:
фамилия, имя, отчество ____________________________________;
должность _________________________________________________;
номер и дата подписания приказа о назначении ______________;
стаж работы по специальности ______________________________;
специальность по образованию ______________________________;
номер и дата выдачи диплома о техническом образовании
_________________________________________________________________;
наименование учебного заведения, выдавшего диплом _________;
номер и дата выдачи единой книжки взрывника _______________;
наименование организации, выдавшей единую книжку взрывника
_________________________________________________________________;
номер и дата выдачи удостоверения или протокола о прохождении обучения и проверке знаний правил промышленной безопасности
_________________________________________________________________;
наименование организации, выдавшей удостоверения или протокола о прохождении обучения и проверке знаний правил промышленной безопасности ____________________________________________________;
3) производственно-технической базы на праве собственности или ином законном основании, огороженной, изолированной, расположенной на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых и производственных объектов, отвечающей требованиям промышленной безопасности и включающей:
специализированное производственное здание _______________;
специально оборудованный склад ___________________________;
служебное помещение для размещения работающего персонала
________________________________________________________________;
кадастровый номер недвижимого имущества (местонахождение)
________________________________________________________________;
номер договора и дата подписания договора, в случае, если на ином законном основании ________________________________________;
наименование организации, с которой заключен договор
________________________________________________________________;
информация о наличии ограждения, изоляции, расстоянии от жилых и производственных объектов, в метрах __________________________;

1. Жарылғыш және пиротехникалық заттар мен олар қолданылып жасалған бұйымдарды әзiрлеу жөнiндегi кiшi қызмет түрi үшiн мыналардың болуы:
1) заңды тұлға басшысының немесе оның орынбасарының, оның iшiнде оның филиалы басшысының немесе оның орынбасарының, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрiн жүзеге асыратын жеке тұлғаның жоғары техникалық бiлiмi, жарушының бiрыңғай кiтапшасы:
тегi, аты, әкесiнiң аты______________________________;
лауазымы ______________________________;
тағайындау туралы бұйрықтың нөмiрi мен күнi _______________;
бiлiмi бойынша мамандығы ______________________________;
жоғарғы техникалық бiлiмi туралы дипломның нөмiрi мен берiлген күнi ______________________________;
дипломды берген жоғары оқу орнының атауы _________________;
жарушының бiрыңғай кiтапшасының нөмiрi мен берiлген күнi________;
жарушының бiрыңғай кiтапшасын берген ұйымның атауы_________;
2) тиiстi техникалық бiлiмi, жарушының бiрыңғай кiтапшасы, мамандығы бойынша кемiнде бiр жыл жұмыс өтiлi бар, өнеркәсiптiк қауiпсiздiк саласындағы уәкiлеттi орган аттестаттаған оқу ұйымында өнеркәсiптiк қауiпсiздiк қағидаларын оқудан және бiлiмiн тексеруден өткен бiлiктi мамандар:
тегi, аты, әкесiнiң аты ______________________________;
лауазымы ______________________________;
тағайындау туралы бұйрықтың нөмiрi мен қол қойылған күнi_________;
мамандығы бойынша жұмыс өтiлi ______________________________;
бiлiмi бойынша мамандығы ______________________________;
техникалық бiлiмi туралы дипломның нөмiрi мен берiлген күнi_____;
дипломды берген оқу орнының атауы ________________;
жарушының бiрыңғай кiтапшасының нөмiрi мен берiлген күнi________;
жарушының бiрыңғай кiтапшасын берген ұйымның атауы______;
өнеркәсiптiк қауiпсiздiк қағидаларын оқудан және бiлiмiн тексеруден өткенi туралы куәлiктiң немесе хаттаманың нөмiрi мен берiлген күнi ________;
өнеркәсiптiк қауiпсiздiк қағидаларын оқудан және бiлiмiн тексеруден өткенi туралы куәлiктi немесе хаттаманы берген ұйымның атауы ___________;
3) меншiк құқығындағы немесе өзге заңды негiздегi қоршалған, оқшауланған қолданыстағы нормативтерде көзделген тұрғын үйлер мен өндiрiстiк объектiлерден қауiпсiз қашықтықта орналасқан, өнеркәсiптiк қауiпсiздiк талаптарына жауап беретiн және:
мамандандырылған өндiрiстiк ғимаратты______;
арнайы жабдықталған қойманы________;
жұмыс iстейтiн персоналды орналастыруға арналған қызметтiк үй-жайды қамтитын өндiрiстiк-техникалық базасы___________;
жылжымайтын мүлiктiң кадастрлық нөмiрi (орналасқан жері)_________;
егер өзге заңды негiзде болатын жағдайда, шарттың нөмiрi мен шартқа қол қойылған күнi ______________________________;
шарт жасалған ұйымның атауы ______________________________;
қоршаудың, оқшаулаудың болуы, тұрғын және өндiрiстiк объектiлерден қашықтығы туралы ақпарат, метрде ______________________________;

4) утвержденной руководителем организации инструкции по безопасному производству работ по разработке опытного образца взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением:
информация о наличии утвержденной руководителем организации инструкции по безопасному производству работ по разработке опытного образца взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением ____________________________________________________;
5) журнала по учету и хранению материалов, полуфабрикатов (заготовок), комплектующих деталей, изделий:
информация о наличии журнала по учету и хранению материалов, полуфабрикатов (заготовок), комплектующих деталей, изделий
________________________________________________________________;
) разрешения территориального органа внутренних дел на хранение взрывчатых веществ:
номер, дата выдачи, срок действия разрешения территориального органа внутренних дел на хранение взрывчатых веществ_________________________________________________________;
наименование территориального органа внутренних дел, выдавшего разрешение на хранение _________________________________________;
7) договора на охрану производственно-технической базы с использованием огнестрельного оружия со специализированной организацией, имеющей лицензию на охранную деятельность: информация об использовании огнестрельного оружия__________________________;
номер и дата подписания договора на охрану производственно-технической базы _______________________________;
наименование специализированной организации, имеющей лицензию на охранную деятельность, с которой заключен договор____________.
2. Для подвида деятельности по производству взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением наличие:
1) у руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования, единой книжки взрывника:
фамилия, имя, отчество ___________________________________;
должность ________________________________________________;
номер и дата приказа о назначении ______________________________;
специальность по образованию ______________________________;
номер и дата выдачи диплома о высшем техническом образовании ______;
наименование высшего учебного заведения, выдавшего диплом _______;
номер и дата выдачи единой книжки взрывника ______________;
наименование организации, выдавшей единую книжку взрывника _____;
2) квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, единую книжку взрывника, стаж работы не менее одного года по специальности, прошедших обучение и проверку знаний правил промышленной безопасности в учебной организации, аттестованной уполномоченным органом в сфере промышленной безопасности, обеспечивающих:
эксплуатацию и техническое обслуживание оборудования, механизмов, приспособлений, оснастки, транспорта, контрольно-измерительных приборов и автоматики;
контроль за безопасностью труда, выполнением технологического регламента, охрану периметра и окружающей среды; метрологическое обеспечение, входной контроль и качество готовой продукции:
фамилия, имя, отчество ____________________________________;
должность _________________________________________________;
номер и дата подписания приказа о назначении ______________;
стаж работы по специальности ______________________________;
специальность по образованию ______________________________;
номер и дата выдачи диплома о техническом образовании __________;
наименование учебного заведения, выдавшего диплом __________;
номер и дата выдачи единой книжки взрывника ________________;
наименование организации, выдавшей единую книжку взрывника _____;
номер и дата выдачи удостоверения или протокола о прохождении обучения и проверки знаний правил промышленной безопасности ______________________________;
наименование организации, выдавшей удостоверения или протокола о прохождении обучения и проверке знаний правил промышленной безопасности ______________________________;
номер и дата подписания приказов о создании служб и (или) назначении ответственных лиц ______________________________;

4) ұйымның басшысы бекiткен жарылғыш және пиротехникалық заттар мен олар қолданылып жасалған бұйымдардың тәжiрибелiк үлгiсiн әзiрлеу жөнiндегi жұмыстарды қауiпсiз жүргiзу жөнiндегi нұсқаулық:
ұйымның басшысы бекiткен жарылғыш және пиротехникалық заттар мен олар қолданылып жасалған бұйымдардың тәжiрибелiк үлгiсiн әзiрлеу жөнiндегi жұмыстарды қауiпсiз жүргiзу жөнiндегi нұсқаулықтың болуы туралы ақпарат ______________________________;
5) материалдарды, жартылай фабрикаттарды (әзiрлемелердi), жинақтаушы бөлшектердi, бұйымдарды есепке алу және сақтау бойынша журнал:
материалдарды, жартылай фабрикаттарды (әзiрлемелердi), жинақтаушы бөлшектердi, бұйымдарды есепке алу және сақтау бойынша журналдың болуы туралы ақпарат______________________________;
6) аумақтық iшкi iстер органы берген жарылғыш заттарды сақтауға рұқсат:
аумақтық iшкi iстер органы берген жарылғыш заттарды сақтауға рұқсаттың нөмiрi, берiлген күнi, қолданылу мерзiмi_______________;
сақтауға рұқсат берген аумақтық iшкi iстер органының атауы_________;
7) күзет қызметiне лицензиясы бар мамандандырылған ұйыммен өндiрiстiк-техникалық базаны оқ-дәрiмен атылатын қаруды пайдалана отырып күзетуге арналған шарт:
отпен атылатын қарудың пайдаланылғаны туралы ақпарат________;
өндiрiстiк-техникалық базаны күзету туралы шарттың нөмiрi мен қол қойылған күнi ______________;
шарт жасалған, күзет қызметiне лицензиясы бар мамандандырылған ұйымның атауы ______________________________.
2. Жарылғыш және пиротехникалық заттарды және олар қолданылып жасалған бұйымдарды өндiру жөнiндегi кiшi қызмет түрi үшiн мыналардың болуы:
1) заңды тұлға басшысының немесе оның орынбасарының, оның iшiнде оның филиалы басшысының немесе оның орынбасарының, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрiн жүзеге асыратын жеке тұлғаның жоғары техникалық бiлiмi, жарушының бiрыңғай кiтапшасы:
тегi, аты, әкесiнiң аты ______________________________;
лауазымы ______________________________;
тағайындау туралы бұйрықтың нөмiрi мен күнi ____________;
бiлiмi бойынша мамандығы ______________________________;
жоғарғы техникалық бiлiмi туралы дипломның нөмiрi мен берiлген күнi ______________________________;
дипломды берген жоғары оқу орнының атауы ______________;
жарушының бiрыңғай кiтапшасының нөмiрi мен берiлген күнi________;
жарушының бiрыңғай кiтапшасын берген ұйымның атауы________;
2) тиiстi техникалық бiлiмi, жарушының бiрыңғай кiтапшасы, мамандығы бойынша кемiнде бiр жыл жұмыс өтiлi бар, өнеркәсiптiк қауiпсiздiк саласындағы уәкiлеттi орган аттестаттаған оқу ұйымында өнеркәсiптiк қауiпсiздiк қағидаларын оқудан және бiлiмiн тексеруден өткен:
жабдықтарды, механизмдердi, құрылғыларды, жарақтарды, көлiктi, бақылау-өлшеу аспаптары мен автоматиканы пайдалануды және техникалық қызмет көрсетудi;
еңбек қауiпсiздiгiн, технологиялық регламенттiң орындалуын, периметр мен қоршаған ортаны қорғауды бақылауды;
метрологиялық қамтамасыз етудi, кiру бақылауы мен дайын өнiм сапасын қамтамасыз ететiн бiлiктi мамандар:
тегi, аты, әкесiнiң аты ______________________________;
лауазымы ______________________________;
тағайындау туралы бұйрықтың нөмiрi мен қол қойылған күнi_________;
мамандығы бойынша жұмыс өтiлi ______________________________;
бiлiмi бойынша мамандығы ______________________________;
техникалық бiлiмi туралы дипломның нөмiрi мен берiлген күнi________;
дипломды берген оқу орнының атауы _____________________________;
жарушының бiрыңғай кiтапшасының нөмiрi мен берiлген күнi_________;
жарушының бiрыңғай кiтапшасын берген ұйымның атауы _________;
өнеркәсiптiк қауiпсiздiк қағидаларын оқудан және бiлiмiн тексеруден өткенi туралы куәлiктiң немесе хаттаманың нөмiрi мен берiлген күнi ________;
өнеркәсiптiк қауiпсiздiк қағидаларын оқудан және бiлiмiн тексеруден өткенi туралы куәлiктi немесе хаттаманы берген ұйымның атауы _________;
қызметтердi құру және (немесе) жауапты тұлғаларды тағайындау туралы бұйрықтардың нөмiрi мен қол қойылған күнi________________;

3) утвержденных руководителем организации регламента технологического процесса на изготовление взрывчатых веществ и инструкции по безопасному производству работ:
информация о наличии утвержденных руководителем организации регламента технологического процесса на изготовление взрывчатых веществ и инструкции по безопасному производству работ _____________________;
4) производственно-технической базы на праве собственности или ином законном основании огороженной, изолированной, расположенной на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых и производственных объектов, отвечающей требованиям промышленной безопасности и включающей:
специализированное производственное здание ______________;
специально оборудованный склад __________________________;
служебное помещение для размещения работающего персонала ________;
кадастровый номер недвижимого имущества (местонахождение) ______;
номер договора и дата подписания договора, в случае, если на ином законном основании ______________________________;
наименование организации, с которой заключен договор _____________;
информация о наличии ограждения, изоляции, расстоянии от жилых и производственных объектов, в метрах __________________________;
5) журнала по учету и хранению материалов, полуфабрикатов (заготовок), комплектующих деталей, готовых и бракованных изделий:
информация о наличии журнала по учету и хранению материалов, полуфабрикатов (заготовок), комплектующих деталей, готовых и бракованных изделий ______________________________;
6) разрешения территориального органа внутренних дел на хранение взрывчатых веществ: номер, дата выдачи, срок действия разрешения территориального органа внутренних дел на хранение взрывчатых веществ ______________________________;
наименование территориального органа внутренних дел, выдавшего разрешение на хранение ______________________________;
7) договора на охрану с использованием огнестрельного оружия между владельцем производственно-технической базы и специализированной организацией, имеющей лицензию на охранную
деятельность:
информация об использовании огнестрельного оружия _______________;
номер и дата подписания договора на охрану производственно-технической базы ______________________________;
наименование специализированной организации, имеющей лицензию на охранную деятельность, с которой заключен договор ___________________.
3. Для подвида деятельности по приобретению и реализации взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением наличие:
1) у руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования, единой книжки взрывника:
фамилия, имя, отчество ____________________________________;
должность _________________________________________________;
номер и дата приказа о назначении ______________________________;
специальность по образованию ______________________________;
номер и дата выдачи диплома о высшем техническом образовании ______;
наименование высшего учебного заведения, выдавшего диплом _______;
номер и дата выдачи единой книжки взрывника ______________;
наименование организации, выдавшей единую книжку взрывника______;

3) ұйымның басшысы бекiткен жарылғыш заттарды дайындауға арналған технологиялық процестiң регламентi мен жұмыстарды қауiпсiз жүргiзу жөнiндегi нұсқаулық:
ұйымның басшысы бекiткен жарылғыш заттарды дайындауға арналған технологиялық процестiң регламентi мен жұмыстарды қауiпсiз жүргiзу жөнiндегi нұсқаулықтың болуы туралы ақпарат________________;
4) меншiк құқығындағы немесе өзге заңды негiздегi қоршалған, оқшауланған, қолданыстағы нормативтерде көзделгендей тұрғын үйлер мен өндiрiстiк объектiлерден қауiпсiз қашықтықта орналасқан, өнеркәсiптiк қауiпсiздiк талаптарына жауап беретiн және:
мамандандырылған өндiрiстiк ғимаратты_______;
арнайы жабдықталған қойманы__________;
жұмысшы персоналды орналастыруға арналған қызметтiк үй-жайды қамтитын өндiрiстiк-техникалық базасы______________;
жылжымайтын мүлiктiң кадастрлық нөмiрi (орналасқан жері)________;
егер өзге заңды негiзде болатын шарттың нөмiрi мен қол қойылған күнi ______________________________;
шарт жасалған ұйымның атауы ______________________________;
қоршаудың, оқшалаудың болуы, тұрғын және өндiрiстiк объектiлерiнен қашықтығы туралы ақпарат, метрде ______________________________;
5) материалдарды, жартылай фабрикаттарды (әзiрлемелердi), жинақтаушы бөлшектердi, дайын және жарамсыз бұйымдарды есепке алу және сақтау бойынша журнал:
материалдарды, жартылай фабрикаттарды (әзiрлемелердi), жинақтаушы бөлшектердi, дайын және жарамсыз бұйымдарды есепке алу және сақтау бойынша журналдың болуы туралы ақпарат_______________________;
6) аумақтық iшкi iстер органының жарылғыш заттарды сақтауға арналған рұқсаты:
аумақтық iшкi iстер органының жарылғыш заттарды сақтауға арналған рұқсатының нөмiрi, берiлген күнi, қолданылу мерзiмi _______________;
сақтауға рұқсат берген аумақтық iшкi iстер органының атауы__________;
7) өндiрiстiк-техникалық базаның иесi мен күзет қызметiне лицензиясы бар мамандандырылған ұйым арасында оқ-дәрiмен атылатын қаруды пайдалана отырып күзетуге арналған шарт:
отпен атылатын қарудың пайдаланылғаны туралы ақпарат___________;
өндiрiстiк-техникалық базаны күзету туралы шарттың нөмiрi мен қол қойылған күнi ______________________________;
шарт жасалған, күзет қызметiне лицензиясы бар мамандырылған ұйымның атауы ______________________________.
3. Жарылғыш және пиротехникалық заттарды және олар қолданылып жасалған бұйымдарды сатып алу және өткiзу жөнiнде кiшi қызмет түрi үшiн мыналардың болуы:
1) заңды тұлға басшысының немесе оның орынбасарының, оның iшiнде оның филиалы басшысының немесе оның орынбасарының, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрiмен айналысатын жеке тұлғаның жоғары техникалық бiлiмi, жарушының бiрыңғай кiтапшасы:
тегi, аты, әкесiнiң аты ______________________________;
лауазымы ______________________________;
тағайындау туралы бұйрықтың нөмiрi мен берiлген күнi_____________;
бiлiмi бойынша мамандығы ______________________________;
жоғарғы техникалық бiлiмi туралы дипломның нөмiрi мен берiлген күнi ______________________________;
дипломды берген жоғары оқу орнының атауы _______________;
жарушының бiрыңғай кiтапшасының нөмiрi мен берiлген күнi_________;
жарушының бiрыңғай кiтапшасын берген ұйымның атауы___________;

2) квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, единую книжку взрывника, стаж работы не менее одного года по специальности, прошедших обучение и проверку знаний правил промышленной безопасности в учебной организации, аттестованной уполномоченным органом в сфере промышленной безопасности:
фамилия, имя, отчество ____________________________________;
должность _________________________________________________;
номер и дата подписания приказа о назначении ______________;
стаж работы по специальности ______________________________;
специальность по образованию ______________________________;
номер и дата выдачи диплома о техническом образовании _____;
наименование учебного заведения, выдавшего диплом _________;
номер и дата выдачи единой книжки взрывника _______________;
наименование организации, выдавшей единую книжку взрывника ______;
номер и дата выдачи удостоверения или протокола о прохождении обучения и проверки знаний правил промышленной безопасности ______________________________;
наименование организации, выдавшей удостоверения или протокола о прохождении обучения и проверке знаний правил промышленной безопасности ______________________________;
3) специально оборудованного склада для хранения взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением на праве собственности, огороженного, изолированного, расположенного на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых и производственных объектов, отвечающего требованиям промышленной безопасности специально оборудованный склад:
кадастровый номер недвижимого имущества (местонахождение) ______;
информация о наличии ограждения, изоляции, расстоянии от жилых и производственных объектов, в метрах ______________________________;
4) журнала по учету и хранению взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением: информация о наличии по учету и хранению взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением _______;
5) разрешения территориального органа внутренних дел на хранение взрывчатых веществ:
номер, дата выдачи, срок действия разрешения территориального органа внутренних дел на хранение взрывчатых веществ ________________;
наименование территориального органа внутренних дел, выдавшего разрешение на хранение ______________________________;
6) договора на охрану специально оборудованного склада с использованием огнестрельного оружия со специализированной организацией, имеющей лицензию на охранную деятельность:
информация об использовании огнестрельного оружия _______________;
номер и дата подписания договора на охрану специально оборудованного склада ______________________________;
наименование специализированной организации, имеющей лицензию на охранную деятельность, с которой заключен договор ______________.

2) тиiстi техникалық бiлiмi, жарушының бiрыңғай кiтапшасы, мамандығы бойынша кемiнде бiр жыл жұмыс өтiлi бар, өнеркәсiптiк қауiпсiздiк саласындағы уәкiлеттi орган аттестаттаған оқу ұйымында өнеркәсiптiк қауiпсiздiк қағидаларын оқудан және бiлiмiн тексеруден өткен бiлiктi мамандар:
тегi, аты, әкесiнiң аты ______________________________;
лауазымы ______________________________;
тағайындау туралы бұйрықтың нөмiрi мен берiлген күнi_________;
мамандығы бойынша жұмыс өтілі бiлiмi бойынша мамандығы _______;
жоғарғы техникалық бiлiмi туралы дипломның нөмiрi мен берiлген күнi_;
дипломды берген жоғары оқу орнының атауы ______________;
жарушының бiрыңғай кiтапшасының нөмiрi мен берiлген күнi________;
жарушының бiрыңғай кiтапшасын берген ұйымның атауы_________;
өнеркәсiптiк қауiпсiздiк қағидаларын оқудан және бiлiмiн тексеруден өткенi туралы куәлiктiң немесе хаттаманың нөмiрi мен берiлғен күнi ________;
өнеркәсiптiк қауiпсiздiк қағидаларын оқудан және бiлiмiн тексеруден өткенi туралы куәлiктi немесе хаттаманы берген ұйымның атауы ________;
3) меншiк құқығындағы қоршалған, оқшауланған, қолданыстағы нормативтерде көзделгендей тұрғын үйлер мен өндiрiстiк объектiлерден қауiпсiз қашықтықта орналасқан, өнеркәсiптiк қауiпсiздiк талаптарына жауап беретiн жарылғыш және пиротехникалық заттарды және олар қолданылып жасалған бұйымдарды сақтауға арналған арнайы жабдықталған қойма:
жылжымайтын мүлiктiң кадастрлық нөмiрi (орналасқан жері)________;
қоршаудың, оқшаулаудың болуы, тұрғын және өндiрiстiк объектiлерден қашықтығы туралы ақпарат, метрде ______________________________;
4) жарылғыш және пиротехникалық заттарды және олар қолданылып жасалған бұйымдарды есепке алу және сақтау бойынша журнал:
жарылғыш және пиротехникалық заттарды және олар қолданылып жасалған бұйымдарды есепке алу және сақтау бойынша журналдың болуы туралы ақпарат ______________________________;
5) аумақтық iшкi iстер органының жарылғыш заттарды сақтауға арналған рұқсаты:
аумақтық iшкi iстер органының жарылғыш заттарды сақтауға арналған рұқсатының нөмiрi, берiлген күнi, қолданылу мерзiмi __________________;
сақтауға рұқсат берген аумақтық iшкi iстер органының атауы__________;
6) күзет қызметiне лицензиясы бар мамандандырылған ұйыммен арнайы жабдықталған қойманы оқ-дәрiмен атылатын қаруды пайдалана отырып күзетуге арналған күзет қызметiне шарт:
отпен атылатын қарудың пайдаланылғаны туралы ақпарат___________;
өндiрiстiк-техникалық базаны күзету туралы шарттың нөмiрi мен қол қойылған күнi______________________________;
шарт жасалған, күзет қызметiне лицензиясы бар мамандандырылған ұйымның атауы______________________________.

4. Для подвида деятельности по приобретению взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением для собственных производственных нужд наличие:
1) у руководителя или заместителя руководителя юридического лица, в том числе руководителя или заместителя руководителя его филиала, а также физического лица, осуществляющего лицензируемый вид деятельности, высшего технического образования, единой книжки взрывника (для хозяйствующих субъектов, приобретающих пиротехнические вещества и изделия с их применением для собственных производственных нужд, представление сведений по данному пункту требуется):
фамилия, имя, отчество ____________________________________;
должность _________________________________________________;
номер и дата приказа о назначении _________________________;
специальность по образованию ______________________________;
номер и дата выдачи диплома о высшем техническом образовании _____;
наименование высшего учебного заведения, выдавшего диплом _______;
номер и дата выдачи единой книжки взрывника ______________;
наименование организации, выдавшей единую книжку взрывника _____;
2) квалифицированных специалистов, имеющих соответствующее техническое образование, единую книжку взрывника, стаж работы не менее одного года по специальности, прошедших обучение и проверку знаний правил промышленной безопасности в учебной организации, аттестованной уполномоченным органом в сфере промышленной безопасности (для хозяйствующих субъектов, приобретающих пиротехнические вещества и изделия с их применением для собственных производственных нужд, представление сведений о наличии единой книжки взрывника у квалифицированных специалистов по данному пункту не требуется):
фамилия, имя, отчество ____________________________________;
должность _________________________________________________;
номер и дата подписания приказа о назначении ______________;
стаж работы по специальности ______________________________;
специальность по образованию ______________________________;
номер и дата выдачи диплома о техническом образовании _________;
наименование учебного заведения, выдавшего диплом _________;
номер и дата выдачи единой книжки взрывника _______________;
наименование организации, выдавшей единую книжку взрывника ______;
номер и дата выдачи удостоверения или протокола о прохождении обучения и проверке знаний правил промышленной безопасности __________;
наименование организации, выдавшей удостоверения или протокола о прохождении обучения и проверке знаний правил промышленной безопасности ______________________________;

4. Жарылғыш және пиротехникалық заттарды және олар қолданылып жасалған бұйымдарды өзiндiк өндiрiстiк мұқтаждықтар үшiн сатып алу жөнiндегi кiшi қызмет түрi үшiн мыналардың болуы:
1) заңды тұлға басшысының немесе оның орынбасарының, оның iшiнде оның филиалы басшысының немесе оның орынбасарының, сондай-ақ лицензияланатын қызмет түрiмен айналысатын жеке тұлғаның жоғары техникалық бiлiмi, жарушының бiрыңғай кiтапшасы (пиротехникалық заттарды және олар қолданылып жасалған бұйымдарды өзiндiк мұқтаждықтары үшiн сатып алатын шаруашылық субъектiлері үшiн осы тармақ бойынша мәлiметтер ұсыну қажет етiлмейдi):
тегi, аты, әкесiнiң аты ______________________________;
лауазымы ______________________________;
тағайындау туралы бұйрықтың нөмiрi мен берiлген күнi________;
мамандығы бойынша жұмыс өтілі бiлiмi бойынша мамандығы _____;
жоғарғы техникалық бiлiмi туралы дипломның нөмiрi мен берiлген күнi ______________________________;
дипломды берген жоғары оқу орнының атауы ________________;
жарушының бiрыңғай кiтапшасының нөмiрi мен берiлген күнi_________;
жарушының бiрыңғай кiтапшасын берген ұйымның атауы_____________;
2) тиiстi техникалық бiлiмi, жарушының бiрыңғай кiтапшасы, мамандығы бойынша кемiнде бiр жыл жұмыс өтiлi бар, өнеркәсiптiк қауiпсiздiк саласындағы уәкiлеттi орган аттестаттаған оқу ұйымында өнеркәсiптiк қауiпсiздiк қағидаларын оқудан және бiлiмiн тексеруден өткен бiлiктi мамандар (пиротехникалық заттарды және олар қолданылып жасалған бұйымдарды өзiндiк мұқтаждықтары үшiн алатын шаруашылық субъектiлер үшiн тармақ бойынша мәлiметтер ұсыну қажет етiлмейдi):
тегi, аты, әкесiнiң аты ______________________________;
лауазымы ______________________________;
тағайындау туралы бұйрықтың нөмiрi мен берiлген күнi__________;
мамандығы бойынша жұмыс өтілі бiлiмi бойынша мамандығы ________;
жоғарғы техникалық бiлiмi туралы дипломның нөмiрi мен берiлген күнi ______________________________;
дипломды берген жоғары оқу орнының атауы _______________;
жарушының бiрыңғай кiтапшасының нөмiрi мен берiлген күнi_________;
жарушының бiрыңғай кiтапшасын берген ұйымның атауы__________;
өнеркәсiптiк қауiпсiздiк қағидаларын оқудан және бiлiмiн тексеруден өткен туралы куәлiктiң немесе хаттаманың нөмiрi мен берiлген күнi______________;
өнеркәсiптiк қауiпсiздiк қағидаларын оқудан және бiлiмiн тексеруден өткен туралы куәлiктi немесе хаттаманы берген ұйымның атауы _________________;

3) специально оборудованного склада для хранения взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением, находящегося на праве собственности или ином законном основании огороженного, изолированного, расположенного на предусмотренном действующими нормативами безопасном расстоянии от жилых и производственных объектов, отвечающего требованиям промышленной безопасности:
кадастровый номер недвижимого имущества (местонахождение) ______;
номер договора и дата подписания договора, в случае, если на ином законном основании ______________________________;
наименование организации, с которой заключен договор ________;
информация о наличии ограждения, изоляции, расстоянии от жилых и производственных объектов, в метрах ______________________________;
4) журнала по учету и хранению взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением:
информация о наличии по учету и хранению взрывчатых и пиротехнических веществ и изделий с их применением ___________;
5) разрешения территориального органа внутренних дел на хранение взрывчатых веществ: номер, дата выдачи, срок действия разрешения территориального органа внутренних дел на хранение взрывчатых веществ _________________;
наименование территориального органа внутренних дел, выдавшего разрешение на хранение ______________________________;
6) договора на охрану с использованием огнестрельного оружия между владельцем специально оборудованного склада и специализированной организацией, имеющей лицензию на охранную деятельность:
информация об использовании огнестрельного оружия _____________;
номер и дата подписания договора на охрану производственно-технической базы ______________________________;
наименование специализированной организации, имеющей лицензию на охранную деятельность, с которой заключен договор ___________.

3) меншiк құқығындағы немесе өзге заңды негiздегi қоршалған, оқшауланған қолданыстағы нормативтерде көзделгендей тұрғын үйлер мен өндiрiстiк объектiлерден қауiпсiз қашықтықта орналасқан өнеркәсiптiк қауiпсiздiк талаптарына жауап беретiн жарылғыш және пиротехникалық заттарды және олар қолданылып жасалған бұйымдарды сақтауға арналған арнайы жабдықталған қойма:
жылжымайтын мүлiктiң кадастрлық нөмiрi (орналасқан жері)_________;
қоршаудың, оқшаулаудың болуы, тұрғын және өндiрiстiк объектiлерден қашықтығы туралы ақпарат, метрде ______________________________;
4) жарылғыш және пиротехникалық заттарды және олар қолданылып жасалған бұйымдарды есепке алу және сақтау бойынша журнал:
жарылғыш және пиротехникалық заттарды және олар қолданылып жасалған бұйымдарды есепке алу және сақтау бойынша журналдың болуы туралы ақпарат_______;
5) аумақтық iшкi iстер органының жарылғыш заттарды сақтауға раналған рұқсаты:
аумақтық iшкi iстер органының жарылғыш заттарды сақтауға арналған рұқсатының нөмiрi, берiлген күнi, қолданылу мерзiмi _______________;
сақтауға рұқсат берген аумақтық iшкi iстер органының атауы_________;
6) күзет қызметiне лицензиясы бар мамандандырылған ұйыммен арнайы жабдықталған қойманы оқ-дәрiмен атылатын қаруды пайдалана отырып күзетуге арналған күзет қызметiне шарт:
отпен атылатын қарудың пайдаланылғаны туралы ақпарат_______;
өндiрiстiк-техникалық базаны күзету туралы шарттың нөмiрi мен қол қойылған күнi ______________________________;
шарт жасалған, күзет қызметiне лицензиясы бар мамандандырылған ұйымның атауы ______________________________.