Об утверждении Перечня фондовых бирж, необходимого для применения норм Закона Республики Казахстан "О государственных закупках", а также требований к форме и содержанию документов, предоставляемых ими
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 13 февраля 2015 года № 90. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 марта 2015 года № 10442. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 691
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 28.12.2015 № 691 (вводится в действие с 01.01.2016).
В соответствии с подпунктом 8) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года «О государственных закупках» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень фондовых бирж, необходимый для применения норм Закона Республики Казахстан «О государственных закупках», а также требования к форме и содержанию документов, предоставляемых ими.
2. Департаменту законодательства государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан (Ахметов С.М.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                          Б.Султанов
Утвержден
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 13 января 2015 года № 90
Перечень фондовых бирж, необходимый для применения норм
Закона Республики Казахстан «О государственных закупках»,
а также требования к форме и содержанию документов,
предоставляемых ими
1) Акционерное общество «Казахстанская фондовая биржа»;
2) Фондовая биржа, определенная в качестве специальной торговой площадки регионального финансового центра города Алматы;
3) London Stock Exchange;
4) Tokyo Stock Exchange;
5) New York Stock Exchange;
6) Australian Stock Exchange;
7) Frankfurt Stock Exchange.
Документ о включении ценных бумаг потенциального поставщика в официальный список фондовой биржи представляется в письменной форме и должен содержать реквизиты данной фондовой биржи. Документ представляется потенциальным поставщикам в виде оригинала письма фондовой биржи или его нотариально засвидетельствованной копии.

"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасы Заңының нормаларын қолдану үшін қажетті қор биржаларының тізбесін, сондай-ақ олар ұсынатын құжаттардың нысаны мен мазмұнына қойылатын талаптарды бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 13 ақпандағы № 90 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 16 наурызда № 10442 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 691 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 28.12.2015 № 691 бұйрығымен.
«Мемлекеттік сатып алу туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі Заңының 14-бабының 8) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған «Мемлекеттік сатып алу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының нормаларын қолдану үшін қажетті қор биржаларының тізбесі, сондай-ақ олар ұсынатын құжаттардың нысаны мен мазмұнына қойылатын талаптар бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк сатып алу заңнамасы департаментi (С.М. Ахметов) заңнамамен белгіленген тәртіпте:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде мерзімдік баспа басылымдарына және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланғанынан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 13 ақпандағы
№ 90 бұйрығымен
бекітілген
«Мемлекеттік сатып алу туралы» Қазақстан Республикасы Заңының нормаларын қолдану үшін қажетті қор биржаларының тізбесі, сондай-ақ олар ұсынатын құжаттардың нысаны мен мазмұнына қойылатын талаптар
1. «Қазақстан қор биржасы» акционерлік қоғамы;
2. Алматы қаласы өңірлік қаржы орталығының арнаулы сауда алаңы ретінде анықталған қор биржасы;
3. London Stock Exchange;
4. Тоkуо Stock Exchange;
5. New York Stock Exchange;
6. Australian Stock Exchange;
7. Frankfurt Stock Exchange.
Әлеуетті өнім берушінің бағалы қағаздарын қор биржасының ресми тізіміне енгізу туралы құжат жазбаша нысанда ұсынылады және осы қор биржасының деректемелерін қамтуға тиіс. Құжат әлеуетті өнім берушілерге қор биржасы хатының түпнұсқасы немесе оның нотариалды куәландырылған көшірмесі түрінде ұсынылады.