Об утверждении Правил получения направления, проведения конкурса и наделения полномочиями частного судебного исполнителя
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 125. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 17 марта 2015 года № 10470. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 26 ноября 2015 года № 593
Сноска. Утратил силу приказом и.о. Министра юстиции РК от 26.11.2015 № 593 (вводится в действие с 01.01.2016).
В соответствии с пунктом 1 статьи 145 Закона Республики Казахстан «Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила получения направления, проведения конкурса и наделения полномочиями частного судебного исполнителя.
2. Признать утратившим силу приказ и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 7 марта 2014 года № 99 «Об утверждении Правил проведения конкурса на вакантную должность частного судебного исполнителя» (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 9257, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" 11 апреля 2014 года).
3. Департаменту по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа и его официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе «Әділет»;
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Ответственного секретаря Министерства юстиции Республики Казахстан Бекетаева М.Б.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                          Б. Имашев
Утверждены
приказом Министра юстиции
Республики Казахстан
от 27 февраля 2015 года № 125
Правила
получения направления, проведения конкурса и наделения
полномочиями частного судебного исполнителя
1. Общие положения
1. Настоящие Правила разработаны в соответствии с пунктом 1 статьи 145 Закона Республики Казахстан «Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей» (далее – Закон) и определяют условия и порядок получения направления, проведения конкурса и наделения полномочиями частного судебного исполнителя.
2. Направление, выданное кандидату, является основанием для участия в конкурсном отборе по наделению полномочиями частных судебных исполнителей (далее - конкурс).
В случае несоответствия выданного направления настоящим Правилам, квалификационная комиссия (далее – комиссия) отказывает кандидату в участии в конкурсе.

Жолдама алу, конкурс өткізу және жеке сот орындаушыларына өкілеттіктер беру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 125 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 17 наурызда № 10470 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2015 жылғы 26 қарашадағы № 593 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Әділет министрінің м.а. № 593 (01.01.2016 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
«Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 145-бабы 1-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Жолдама алу, конкурс өткізу және жеке сот орындаушыларына өкілеттіктер беру қағидалары бекітілсін.
2. «Жеке сот орындаушысының бос лауазымына конкурс өткізу қағидасын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2014 жылғы 7 наурыздағы № 99 бұйрығының (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9257 болып тіркелген, 2014 жылғы 11 сәуірде «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
3. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот актілерін орындау департаменті:
1) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін және оның «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде және мерзімді баспасөз басылымдарында жариялануын;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Жауапты хатшысы М.Б. Бекетаевқа жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    Б. Имашев
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2015 жылғы 27 ақпандағы
№ 125 бұйрығымен
бекітілген
Жолдама алу, конкурс өткізу және жеке сот орындаушысы өкілеттіктерін беру қағидалары
1. Жалпы ережелер
1. Осы Қағидалар «Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы» Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі - Заң) 145-бабының 1-тармағына сәйкес әзірленді және жолдама алу, конкурс өткізу және жеке сот орындаушысы өкілеттіктерін беру тәртібін айқындайды.
2. Үміткерге берілген жолдама жеке сот орындаушыларының өкілеттіктерін беру жөніндегі конкурстық іріктеуге (бұдан әрі - конкурс) қатысу үшін негіз болып табылады.
Берілген жолдама осы Қағидаларға сәйкес келмеген жағдайда біліктілік комиссиясы (бұдан әрі - комиссия) үміткерге конкурсқа қатысудан бас тартады.

3. Выдача направления для участия в конкурсе по наделению полномочиями частного судебного исполнителя осуществляется региональной палатой частных судебных исполнителей (далее – региональная палата) по заявлению лица имеющего лицензию частного судебного исполнителя.
Региональная палата осуществляет выдачу направлений в сроки установленные объявлением о проведении конкурса на интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан (далее – Министерство).
4. Направление выдается в соответствующую административно-территориальную единицу в пределах исполнительного округа, утверждаемой региональной палатой.
5. Административно-территориальной единицей исполнительного округа является территория деятельности частного судебного исполнителя, которая делится на города, районы областей, районы в городе.
6. Направление или отказ в его выдаче предоставляются не позднее семи календарных дней с момента обращения заявителя.
7. Мотивированный отказ в выдаче направления предоставляется письменно.
2. Порядок проведения конкурса
8. Конкурс осуществляется Министерством совместно с Республиканской палатой частных судебных исполнителей (далее – Республиканская палата) из числа лиц, имеющих лицензии частного судебного исполнителя и получивших направление региональной палаты в соответствующую административно-территориальную единицу в пределах исполнительного округа.
9. Конкурс проводится комиссией не реже одного раза в квартал в соответствии с Положением о квалификационной комиссии, утвержденным приказом и.о. Министра юстиции Республики Казахстан от 7 марта 2014 года № 93 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах № 9251).
10. В допуске к участию в конкурсе отказывается по основаниям, предусмотренным пунктом 2 статьи 140 Закона.
11. Объявление о проведении конкурса публикуется на интернет-ресурсе www.adilet.gov.kz на казахском и русском языках.
В объявлении указываются следующие сведения:
местонахождение, почтовый адрес и номера контактных телефонов Министерства;
основные требования к кандидату, предъявляемые в соответствии с  квалификационными требованиями и перечнем документов для осуществления деятельности частных судебных исполнителей, утвержденными приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 22 января 2015 года № 32 (зарегистрированные в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах № 10308 от 20 февраля 2015 года);
порядок и сроки приема документов;
место проведения конкурса;
перечень документов, представляемых на рассмотрение комиссии.

3. Жеке сот орындаушысы өкілеттіктерін беру бойынша конкурсқа қатысу үшін жолдама беруді жеке сот орындаушыларының өңірлік палатасы (бұдан әрі – өңірлік палата) жеке сот орындаушысының лицензиясы бар тұлғаның өтініші бойынша жүзеге асырады.
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің (бұдан әрі - Министрлік) интернет-ресурсында конкурс жарияланған кезден бастап күнтізбелік жиырма бес күн ішінде өңірлік палата жолдома беруді жүзеге асырады.
4. Жолдама өңірлік палата бекіткен атқару округының шегіндегі тиісті әкімшілік-аумақтық бірлікке беріледі.
5. Атқару округының әкімшілік-аумақтық бірлігі жеке сот орындаушысы қызметінің аумағы болып табылады, ол қалаға, облыстардың аудандарына, қаладағы аудандарға бөлінеді.
6. Өтініш беруші өтінген кезінен бастап күнтізбелік жеті күннен кешіктермей жолдама немесе оны беруден бас тарту ұсынылады.
7. Жолдама беруден бас тарту туралы дәлелді жауап жазбаша ұсынылады.
2. Конкурс өткізу тәртібі
8. Конкурсты Министрлік Жеке сот орындаушыларының республикалық палатасымен (бұдан әрі – Республикалық палата) бірлесіп, жеке сот орындаушысының лицензиясы бар және атқару округы шегіндегі тиісті әкімшілік-аумақтық бірлікке өңірлік палатаның жолдамасын алған тұлғалардың ішінен жүзеге асырады.
9. Конкурсты комиссиясы тоқсанына кемінде бір рет Қазақстан Республикасы Әділет министрінің м.а. 2014 жылғы 7 наурыздағы № 93 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9251 болып тіркелген) Біліктілік комиссиясы туралы ереже сәйкес өткізеді.
10. Заңның 140-бабының 2-тармағында көзделген негіздер бойынша конкурсқа қатысуға жіберуден бас тартылады.
11. Конкурсты өткізу туралы хабарландыру www.adilet.gov.kz интернет-ресурсында қазақ және орыс тілдерінде жарияланады.
Хабарландыруда мынадай мәліметтер:
Министрліктің орналасқан жері, пошталық мекенжайы және байланыс телефондары;
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 22 қаңтардағы № 32 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 20 ақпанда № 10308 болып тіркелген) жеке сот орындаушыларының қызметі жүзеге асыру үшін біліктілік талаптары мен құжаттар тізбесіне сәйкес үміткерге қойылатын негізгі талаптар;
құжаттарды қабылдау тәртібі мен мерзімдері;
конкурстың өткізілетін орны;
комиссияның қарауына ұсынылатын құжаттардың тізбесі көрсетіледі.

12. Министерство в течение тридцати календарных дней со дня опубликования объявления на интернет-ресурсе www.adilet.gov.kz  принимает заявления кандидатов по форме, согласно приложению 1 к настоящим Правилам.
К заявлению прилагаются медицинские справки с наркологических и психиатрических организаций, выданные не ранее чем за месяц до их представления в комиссию, а также направление региональной палаты частных судебных исполнителей в соответствующую административно-территориальную единицу в пределах исполнительного округа, выдаваемое кандидату.
По желанию кандидата допускается представление дополнительной информации, касающейся образования, опыта работы, профессионального уровня и репутации кандидата (копии документов о повышении квалификации, присвоении ученых степеней и званий, характеристики, рекомендации, научные публикации и тому подобное).
13. При непредставлении или ненадлежащем оформлении документов, предусмотренных пунктом 12 настоящих Правил, кандидату в течение двух рабочих дней со дня поступления документов мотивированным письмом отказывается в дальнейшем рассмотрении заявления.
14. Прием документов заканчивается в день окончания срока, установленного в объявлении о конкурсе.
15. Список кандидатов, допущенных к участию в конкурсе, с указанием места, даты и времени проведения, не позднее, чем за пять рабочих дней до проведения конкурса размещается на интернет-ресурсе www.adilet.gov.kz.
16. При явке на конкурс кандидат представляет документ, удостоверяющий личность.
17. Комиссия проводит собеседование с кандидатами и осуществляет отбор для каждой объявленной должности, результаты комиссии оформляются протоколом заседания квалификационной комиссии при Министерстве по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам.
Комиссия утверждает перечень вопросов на знание действующего законодательства об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей для каждой объявленной вакантной должности задаваемых кандидатам в равном объеме.
18. Кандидат проходит собеседование по своему выбору на казахском или русском языках.
19. Список кандидатов получивших положительный результат комиссии, а также кандидатов, не прошедших и не явившихся на конкурс, не позднее, чем на следующий день после вынесения протокола комиссии, опубликовывается на интернет-ресурсе www.adilet.gov.kz.
В тот же срок копия протокола комиссии направляется в Республиканскую палату для принятия в ее члены.
Кандидатам, не прошедшим и не явившимся на конкурс, не имеется препятствий к повторному участию в последующих конкурсах.

12. Министрлік www.adilet.gov.kz интернет-ресурсында хабарландыру жарияланған күннен бастап күнтізбелік отыз күн ішінде осы Қағидалардың 1-қосымшасына сәйкес нысан бойынша үміткерлердің өтініштерін қабылдайды.
Өтінішке комиссияға ұсынғанға дейін бір айдан аспайтын мерзімде накологиялық және психиатриялық ұйымдардан берілген медициналық анықтамалар, сондай-ақ атқару округы шегіндегі тиісті әкімшілік-аумақтық бірлікке жеке сот орындаушыларының өңірлік палатасы үміткерге берген жолдамасы қоса беріледі.
Үміткердің ниеті бойынша біліміне, жұмыс тәжірибесіне, кәсіби деңгейі мен беделіне қатысты қосымша ақпарат (біліктілігін арттыру, ғылыми дәрежелер мен атақтар беру туралы құжаттардың көшірмелері, мінездемелер, ұсынымдар, ғылыми жарияланымдар және тағы басқалар) берілуі мүмкін.
13. Осы Қағидалардың 12-тармағында көзделтген құжаттарды ұсынбаған немесе тиісінше рәсімдемеген кезде үміткерге құжаттар келіп түскен күннен бастап екі жұмыс күні ішінде дәлелді хатпен өтінішті одан әрі қараудан бас тартылады.
14. Құжаттарды қабылдау конкурс туралы хабарландыруда белгіленген мерзім аяқталған күні аяқталады.
15. Конкурсқа қатысуға жіберілген үміткерлердің тізімі, конкурс өткізілгенге дейін бес жұмыс күнінен кешіктірмей, өткізу орнын, күні мен уақыты белгіленіп www.adilet.gov.kz интернет-ресурсына орналастырылады.
16. Үміткер конкурсқа келген кезде жеке басын куәландыратын құжат ұсынады.
17. Комиссия үміткерлермен әңгімелесу жүргізеді және әрбір жарияланған лауазымға іріктеуді жүзеге асырады, комиссияның қорытындылары осы Қағидалардың 2-қосымшасына сәйкес нысан бойынша Министрліктің жанындағы біліктілік комиссиясы отырысының хаттамасымен ресімделеді.
Комиссия жарияланған әрбір бос лауазым үшін тең көлемде үміткерлерге атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы қолданыстағы заңнаманы білуіне қойылатын сұрақтар тізбесін бекітеді.
18. Үміткер әңгімелесуді өз таңдауы бойынша қазақ немесе орыс тілінде өтеді.
19. Комиссияның оң қорытындысын алған үміткерлердің, сондай-ақ конкурстан өтпеген және келмеген үміткерлердің тізімі комиссияның хаттамасы шыққаннан кейін келесі күннен кешіктірілмей www.adilet.gov.kz интернет-ресурсына жарияланады.
Сол мерзімде комиссия хаттамасының көшірмесі Республикалық палатаға мүшесі ретінде қабылдау үшін жолданады.
Конкурстан өтпеген және келмеген үміткерлерге келесі конкурстарға қайта қатысуына кедергі болмайды.

3. Порядок наделения полномочиями частного
судебного исполнителя
20. Кандидат, получивший положительный результат комиссии назначается на должность частного судебного исполнителя и приступает к деятельности не позднее одного месяца с момента его назначения на должность.
В случае, если кандидат не приступил к деятельности в указанные сроки, приказ о назначении на должность подлежит отмене.
21. До того как приступить к деятельности частный судебный исполнитель осуществляет действия по открытию конторы в административно-территориальной единице в пределах исполнительного округа в соответствии с направлением Региональной палаты, вступает в члены Республиканской палаты, уведомляет территориальный орган Министерства (далее – территориальный орган) об учетной регистрации и регистрируется в органах государственных доходов.
22. Лица, прошедшие конкурс по наделению полномочиями частных судебных исполнителей и осуществляющие деятельность не менее одного года, при переходе из одного исполнительного округа в другой в соответствии с полученным направлением, повторно в конкурсе не участвуют.
23. В течение пятнадцати календарных дней со дня получения направления о переходе в другой исполнительный округ частный судебный исполнитель передает в региональную палату архив, личную печать, штампы, удостоверение и бланки, а также уведомляет территориальный орган юстиции о снятии с учетной регистрации.
24. Изменение исполнительного округа является основанием для снятия частного судебного исполнителя с учетной регистрации в территориальном органе, в ранее осуществляемом исполнительном округе и уведомлении того территориального органа юстиции, в котором будет осуществлять свою деятельность частный судебный исполнитель.
Приложение 1
к Условиям и порядку наделения
полномочиями, проведения конкурса
по наделению полномочиями частного
судебного исполнителя и
получения направления
Форма
Председателю квалификационной комиссии
______________________________________
от____________________________________
проживающ (-ей, его)__________________
Контактный телефон____________________
Заявление
Прошу допустить меня к участию в конкурсе по наделению
полномочиями частного судебного исполнителя в
____________________________________________________________________.
(указывается административно-территориальная единица исполнительного
округа, в которой имеется вакансия)
С основными требованиями Условий и порядка проведения конкурса
по наделению полномочиями частного судебного исполнителя и получения
направления ознакомлен (-а), согласен (-а) и обязуюсь их выполнять.
Настоящим подтверждаю свою полную ответственность за
подлинность представленных мною сведений.
Прилагаемые документы: 1._________________________
2._________________________
3._________________________
____________               ________________________
(Подпись)                  (Ф.И.О.(при его наличии)
«____»_______________ 20__ года
Приложение 2
к Условиям и порядку наделения
полномочиями, проведения конкурса
по наделению полномочиями частного
судебного исполнителя и
получения направления
Форма
ПРОТОКОЛ
заседания квалификационной комиссии
при Министерстве юстиции Республики Казахстан
город Астана                  № ____           «____»_______20____г.
Председательствовал:
Присутствовали:
(Должность, Ф.И.О. (при его наличии)
Члены комиссии:
(Ф.И.О. (при его наличии)
ПОВЕСТКА ДНЯ:
Отбор кандидатов участвующих в конкурсе на занятие вакантных
должностей частных судебных исполнителей по
____________________________________________________________________
(наименование региона)
В соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 141 Закона
Республики Казахстан «Об исполнительном производстве и статусе
судебных исполнителей» (далее - Закон), Квалификационной комиссией
проведен конкурс на замещение вакантной должности частного судебного
исполнителя.
На основании изложенного, руководствуясь подпунктом 2) пункта 1
статьи 141 Закона, по результатам конкурса, Квалификационной комиссией.
ПРИНЯТО РЕШЕНИЕ:

3. Жеке сот орындаушысы өкілеттіктерін беру тәртібі
20. Комиссияның оң қорытындысын алған үміткер жеке сот орындаушысының лауазымына тағайындалады және лауазымына тағайындалған сәттен бастап бір айдан кешікпей кызметіне кіріседі.
Егер үміткер көрсетілген мерзімде қызметіне кіріспеген жағдайда лауазымына тағайындау туралы бұйрық жойылуға жатады.
21. Қызметіне кіріскенге дейін жеке сот орындаушысы Өңірлік палатының жолдамасына сәйкес атқару округының шеңберіндегі әкімшілік-аумақтық бірлікте кеңсе ашу жөнінде әрекеттерді жүзеге асырады, Республикалық палатаның мүшесіне кіреді, Министрліктің аумақтық органына (бұдан әрі – аумақтық орган) есептік тіркеу туралы хабарлайды және мемлекеттік кірістер органдарында тіркеледі.
22. Жеке сот орындаушылары өкілеттіктерін беру бойынша конкурстан өткен және кемінде бір жыл қызметін жүзеге асырған тұлғалар алған жолдамаларына сәйкес бір атқару округынан екіншісіне ауысқан кезде қайталап конкурсқа қатыспайды.
23. Басқа атқару округына ауысу туралы жолдама алған күннен бастап күнтізбелік он бес күн ішінде жеке сот орындаушысы өңірлік палатаға мұрағатты, жеке мөрін, мөртабандарын куәлігін және бланктерін тапсырады, сондай-ақ есептік тіркеуден алу туралы аумақтық әділет органына хабарлайды.
24. Атқару органын өзгерту жеке сот орындаушысын бұрын қызметін жүзеге асырған атқару органында аумақтық органының есептік тіркеуінен алуға және жеке сот орындаушысының өз қызметін жүзеге асыратын аумақтық әділет органына хабарлау үшін негіз болып табылады.
Жеке сот орындаушысы
өкілеттіктерін беру,
өкілеттіктерін беру
бойынша конкурс өткізу
және жолдама алу
шарттары мен тәртібіне
1-қосымша
Нысан
Біліктілік комиссиясының төрағасы
_________________________________
__________________________тұратын
_________________________________
Байланыс телефоны _______________
Өтініш
Мені __________________________________________________________
(бос орын бар атқару округының әкімшілік-аумақтық бірлігі көрсетіледі)
жеке сот орындаушысының бос лауазымына конкурсқа қатысуқа жіберуіңізді өтінемін.
Жеке сот орындаушысы өкілеттіктерін беру, өкілеттіктерін беру бойынша конкурс өткізу және жолдама алу шарттары мен тәртібінің негізгі талаптарымен таныстым, оларды орындауға келісім беремін және міндеттенемін.
Осымен өзім берген мәліметтердің түпнұсқалығына толық жауапкершілігімді растаймын.
Қоса берілетін құжаттар: 1. ___________________________________
2. ___________________________________
3. ___________________________________
___________           ______________________
(Қолы)               (Т.А.Ә. (бар болса)
20__ ж. "____"_______________
Жеке сот орындаушысы
өкілеттіктерін беру,
өкілеттіктерін беру
бойынша конкурс өткізу
және жолдама алу
шарттары мен тәртібіне
2-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің
жанындағы біліктілік комиссиясы отырысының
ХАТТАМАСЫ
Астана қаласы           № ____             20____ж. «____»_______
Төрағалық еткен:
Қатысқандар:
(Лауазымы, Т.А.Ә. (бар болса)
Комиссия мүшелері:
(Т.А.Ә. (бар болса)
КҮН ТӘРТІБІ:
_____________________________________________________________________
(өңірдің атауы)
бойынша жеке сот орындаушыларының бос лауазымына орналасу үшін конкурсқа қатысатын үміткерлерді іріктеу.
«Атқарушылық iс жүргiзу және сот орындаушыларының мәртебесi туралы» Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі - Заң) 141-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес Біліктілік комиссиясы жеке сот орындаушысының бос лауазымына орналасу үшін конкурс өткізді.
Баяндалғанның негізінде, Заңның 141-бабы 1-тармағының 2) тармақшасын басшылыққа алып, конкурстың қорытындысы бойынша Біліктілік комиссиясы:
ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:

1. Считать прошедшими конкурс следующих лиц:___________________
_____________________________________________________________________
(наименование административно-территориального исполнительного округа)
_________________________________________________________________
(Ф.И.О.(при его наличии) полностью)
2. Считать не прошедшим конкурс следующих лиц:
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О.(при его наличии) полностью)
3. На конкурс на занятие вакантных должностей частных судебных
исполнителей не явились следующие участники:_________________________
(Ф.И.О.(при его наличии) полностью)
4. Департаменту по исполнению судебных актов Министерства
юстиции Республики Казахстан в соответствии с Законом вынести приказ
о назначении на должность частного судебного исполнителя лиц
указанных в пункте 1 настоящего протокола.
Лицам, указанным в пунктах 2 и 3 настоящего протокола возвратить документы, представленные на конкурс.
Председатель
Квалификационной комиссии ___________________________________________
(Должность, Ф.И.О. (при его наличии)
Члены квалификационной комиссии _____________________________________
(Ф.И.О.(при его наличии))
М.П.
Секретарь _________________________
(Ф.И.О. (при его наличии))
«_____»____________20___г.
(Дата вынесения протокола)

1. Мына тұлғалар: _____________________________________________
_____________________________________________________________________
(әкімшілік-аумақтық атқару округының атауы)
_____________________________________________________________________
(Т.А.Ә. (бар болса) толығымен)
конкурстан өтті деп есептелсін.
2. Мына тұлғалар: _____________________________________________
_____________________________________________________________________
(Т.А.Ә. (бар болса) толығымен)
конкурстан өтпеді деп есептелсін.
3. Жеке сот орындаушыларының бос лауазымына орналасу конкурсына
мына қатысушылар келген жоқ: ________________________________________
(Т.А.Ә. (бар болса) толығымен)
4. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот актілерін орындау департаменті Заңға сәйкес осы хаттаманың 1-тармағында көрсетілген тұлғаларды жеке сот орындаушысының лауазымына тағайындау туралы бұйрық шығарсын.
Осы хаттаманың 2 және 3-тармақтарында көрсетілген тұлғаларға конкурсқа ұсынған құжаттары қайтарылсын.
Біліктілік комиссиясының
төрағасы_____________________________________________________________
(Лауазымы, Т.А.Ә. (бар болса)
Біліктілік комиссиясының мүшелері____________________________________
(Т.А.Ә. (бар болса)
М.О.
Хатшы _____________________
(Т.А.Ә. (бар болса)
20___ж. «_____»____________
(Хаттаманың шыққан күні)