Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов и (или) участков международного и республиканского значения
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 20 февраля 2015 года № 18-04/120. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 26 марта 2015 года № 10537
В соответствии с подпунктом 44) пункта 1 статьи 9 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года «Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень рыбохозяйственных водоемов и (или) участков международного и республиканского значения.
2. Комитету лесного хозяйства и животного мира Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и в информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    А. Мамытбеков
Утвержден
приказом Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 20 февраля 2015 года № 18-04/120
Перечень
рыбохозяйственных водоемов и (или) участков
международного и республиканского значения
1. Аральское море (международного значения)
2. Каспийское море (международного значения)
3. Река Жайык (международного значения)
4. Река Кигаш (международного значения)
5. Река Ертис (международного значения)
6. Озеро Жайсан (международного значения)
7. Водохранилище Буктырма на реке Ертис (международного значения)
8. Усть-Каменогорское водохранилище на реке Ертис (международного значения)
9. Шульбинское водохранилище на реке Ертис (международного значения)
10. Река Есиль (международного значения)
11. Река Тобыл (международного значения)
12. Река Сырдария (международного значения)
13. Водохранилище Шардара на реке Сырдария (международного значения)
14. Река Иле (международного значения)
15. Водохранилище Капшагай на реке Иле (международного значения)
16. Река Нура (республиканского значения)
17. Река Силеты (республиканского значения)
18. Алакольская система озер (республиканского значения)
19. Озеро Балкаш (республиканского значения)
20. Канал имени Каныша Сатпаева (республиканского значения)

Халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 20 ақпандағы № 18-04/120 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 26 наурызда № 10537 тіркелді
«Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы» 2004 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 9-бабы 1-тармағының 44) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының және (немесе) учаскелерінің тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Орман шаруашылығы және жануарлар дүниесі комитеті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануға жіберілуін;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр                                    А. Мамытбеков
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы
министрінің
2015 жылғы 20 ақпандағы
№ 18-04/120 бұйрығымен
бекітілген
Халықаралық және республикалық маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесі
1. Арал теңізі (халықаралық маңызы бар)
2. Каспий теңізі (халықаралық маңызы бар)
3. Жайық өзені (халықаралық маңызы бар)
4. Қиғаш өзені (халықаралық маңызы бар)
5. Ертіс өзені (халықаралық маңызы бар)
6. Жайсан көлі (халықаралық маңызы бар)
7. Ертіс езеніндегі Бұқтырма су қоймасы (халықаралық маңызы бар)
8. Ертіс өзеніндегі Өскемен су қоймасы (халықаралық маңызы бар)
9. Ертіс өзеніндегі Шульбинское су қоймасы (халықаралық маңызы бар)
10. Есіл өзені (халықаралық маңызы бар)
11. Тобыл өзені (халықаралық маңызы бар)
12. Сырдария өзені (халықаралық маңызы бар)
13. Сырдария өзеніндегі Шардара су қоймасы (халықаралық маңызы бар)
14. Іле өзені (халықаралық маңызы бар)
15. Іле өзеніндегі Қапшағай су қоймасы (халықаралық маңызы бар)
16. Нұра өзені (республикалық маңызы бар)
17. Сілеті өзені (республикалық маңызы бар)
18. Алакөл көлдер жүйесі (республикалық маңызы бар)
19. Балқаш көлі (республикалық маңызы бар)
20. Қаныш Сәтпаев атындағы канал (республикалық маңызы бар)