Об утверждении Правил выдачи разрешения на застройку площадей залегания полезных ископаемых
Приказ Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 208. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 апреля 2015 года № 10724. Утратил силу приказом Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 23 мая 2018 года № 367 (вводится в действие с 29.06.2018)
Сноска. Утратил силу приказом Министра по инвестициям и развитию РК от 23.05.2018 № 367 (вводится в действие с 29.06.2018).
В соответствии с подпунктом 32-5) статьи 20 Закона Республики Казахстан от 24 июня 2010 года "О недрах и недропользовании" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые Правила выдачи разрешения на застройку площадей залегания полезных ископаемых.
2. Комитету геологии и недропользования Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (Нурабаев Б.К.) обеспечить:
1) в установленном законодательством порядке государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на офицальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет" республиканского государственного предприятия на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан";
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1), 2) и 3) пункта 2 настоящего приказа.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на вице-министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан Рау А.П.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
А. Исекешев
"СОГЛАСОВАН":
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
_______________ Е. Досаев
16 марта 2015 года
"СОГЛАСОВАН":
Министр энергетики
Республики Казахстан
_____________ В. Школьник
5 марта 2015 года
Утверждены
приказом Министра по инвестициям и
развитию Республики Казахстан
от 27 февраля 2015 года № 208
Правила
выдачи разрешения на застройку площадей
залегания полезных ископаемых

Пайдалы қазбалар жатқан алаңдарға құрылыс салуға рұқсат беру қағидаларын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 208 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 15 сәуірде № 10724 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрінің 2018 жылғы 23 мамырдағы № 367 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды – ҚР Инвестициялар және даму министрінің 23.05.2018 № 367 (29.06.2018 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2010 жылғы 24 маусымдағы Қазақстан Республикасы Заңы 20-бабының 32-5) тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Пайдалы қазбалар жатқан алаңдарға құрылыс салуға рұқсат беру қағидалары бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Геология және жер қойнауын пайдалану комитеті (Б.Қ. Нұрабаев):
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде заңнама белгіленген тәртіпте мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспа басылымдарында және "Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы респуликалық мемлекеттік кәсіпорнының "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің интернет-ресурстарында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастыруды;
4) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің Заң департаментіне осы бұйрықтың 2-тармағының 1), 2) және 3) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Инвестициялар және даму вице-министрі А.П. Рауға жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму министрі
Ә. Исекешев
"КЕЛІСІЛДІ":
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
___________________ Е. Досаев
2015 жылғы 16 наурыз
"КЕЛІСІЛДІ":
Қазақстан Республикасының
Энергетика министрі
___________________ В. Школьник
2015 жылғы 5 наурыз
Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму
министрінің
2015 жылғы 27 ақпандағы
№ 208 бұйрығымен
бекітілген
Пайдалы қазбалар жатқан алаңдарға құрылыс салуға рұқсат беру қағидалары

1. Общие положения
1. Правила выдачи разрешения на застройку площадей залегания полезных ископаемых (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 32-5) статьи 20 Закона Республики Казахстан от 24 июня 2010 года "О недрах и недропользовании" и определяют порядок выдачи разрешений на застройку площадей залегания полезных ископаемых.
2. Местный исполнительный орган рассматривает представленные обосновывающие материалы в части экономической целесообразности застройки, а уполномоченный орган рассматривает представленные обосновывающие материалы в части возможности извлечения полезного ископаемого.
2. Порядок выдачи разрешений на застройку площадей залегания
полезных ископаемых
3. Застройка площадей залегания полезных ископаемых допускается с разрешения уполномоченного органа по изучению и использованию недр и местного исполнительного органа области, города республиканского значения, столицы (далее – местный исполнительный орган) при условии обеспечения возможности извлечения полезных ископаемых или доказанности экономической целесообразности застройки.
4. Для получения разрешения на застройку площади залегания полезных ископаемых физическое или юридическое лицо направляет в местный исполнительный орган заявку в произвольной форме, в которой указывается наименование юридического лица с указанием бизнес-идентификационного номера или фамилия, имя, отчество физического лица с указанием индивидуального идентификационного номера, адрес, месторасположение объекта застройки в географических координатах.
5. Местный исполнительный орган в течение двух рабочих дней направляет для согласования заявку физического или юридического лица в соответствующее территориальное подразделение уполномоченного органа по изучению и использованию недр (далее – территориальное подразделение).
Территориальное подразделение рассматривает заявку физического или юридического лица в течение десяти рабочих дней с момента ее регистрации и направляет информацию о наличии или отсутствии (малозначительности) полезных ископаемых под площадью предстоящей застройки в местный исполнительный орган.
В случае отсутствия (малозначительности) полезных ископаемых под площадью предстоящей застройки, заявленной физическим или юридическим лицом, местный исполнительный орган в течении двух рабочих дней выдает заключение об отсутствии (малозначительности) залегания полезных ископаемых по форме согласно приложению 1 к настоящим Правилам, в таком случае не требуется получения разрешения на застройку площадей залегания полезных ископаемых.
Местный исполнительный орган ведет учет и регистрацию выданных им физическим или юридическим лицам заключений об отсутствии (малозначительности) полезных ископаемых.
В случае наличия полезных ископаемых под площадью предстоящей застройки, заявленной физическим или юридическим лицом, местный исполнительный орган в течении двух рабочих дней выдает физическому или юридическому лицу письмо-уведомление о наличии полезных ископаемых под площадью предстоящей застройки.

1. Жалпы ережелер
1. Пайдалы қазбалар жатқан алаңдарға құрылыс салуға рұқсат беру қағидалары (бұдан әрi – Қағидалар) "Жер қойнауы және жер қойнауын пайдалану туралы" 2010 жылғы 24 маусымдағы Қазақстан Республикасының Заңы 20-бабының 32-5) тармақшасына сәйкес әзiрленді және пайдалы қазбалар жатқан алаңдарға құрылыс салуға рұқсат беру тәртiбiн айқындайды.
2. Жергілікті атқарушы орган ұсынылған негіздеуші материалдардың құрылыс салудың экономикалық орындылығы бөлігін қарастырады, ал уәкiлеттi орган ұсынылған негіздеуші материалдардың пайдалы қазбаларды алу мүмкiндігі бөлігін қарастырады.
2. Пайдалы қазбалар жатқан алаңдарға құрылыс салуға рұқсат беру тәртiбi
3. Пайдалы қазбалар қабаттары жатқан алаңдарға құрылыс салуға жер қойнауын зерттеу мен пайдалану жөніндегі уәкілетті органның және облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергілікті атқарушы органның (бұдан әрі - жергілікті атқарушы орган) рұқсатымен пайдалы қазбаларды алу мүмкіндігі қамтамасыз етілген немесе құрылыс салудың экономикалық орындылығын дәлелденген жағдайда жол беріледі.
4. Пайдалы қазбалар жатқан алаңға құрылыс салуға рұқсат алу үшiн жеке немесе заңды тұлға жер қойнауын зерттеу мен пайдалану жөнiндегi жергілікті атқарушы органға ерiктi нысандағы өтiнiмдi жібереді, онда бизнес сәйкестендіру нөмірін көрсетіп, заңды тұлғаның атауы немесе оның жеке сәйкестендіру нөмірін, мекенжайын, географиялық координаттардағы құрылыс объектiсiнiң орналасатын жерiн көрсетіп, жеке тұлғаның тегi, аты, әкесiнiң аты көрсетiледi.
5. Жергілікті атқарушы орган екі жұмыс күн ішінде жеке немесе заңды тұлғалардың өтiнiмін жер қойнауын зерделеу және пайдалану жөніндегі уәкiлеттi органның тиісті аумақтық бөлiмшесiне (бұдан әрi – аумақтық бөлiмше) келісу үшiн жібереді.
Аумақтық бөлiмшелер жеке немесе заңды тұлғалардың өтiнiмін оны тіркеген сәттен бастап он жұмыс күнi iшiнде қарайды және алдағы құрылыс салу алаңының астында пайдалы қазбалардың болуы немесе болмауы (маңыздылығының аздығы) туралы ақпаратты жергілікті атқарушы органға жібереді.
Жеке немесе заңды тұлға мәлiмдеген алдағы құрылыс салу алаңының астында пайдалы қазбалар болмаған (маңыздылығының аздығы) жағдайда, жергілікті атқарушы орган екі жұмыс күн ішінде пайдалы қазбалар шөгіндісінің болмауы (маңыздылығының аздығы) туралы осы Қағидалардың 1 қосымшасына сәйкес нысана бойынша қортынды береді, мұндай жағдайда пайдалы қазбалар жатқан алаңдарға құрылыс салуға рұқсат қажет емес.
Жергілікті атқарушы орган оған заңды немесе жеке тұлға берген пайдалы қазбалардың болмауы (маңыздылығының аздығы) туралы қорытындыларды есепке алуды және тiркеудi жүргiзедi.
Жеке немесе заңды тұлға мәлiмдеген алдағы құрылыс салу алаңының астында пайдалы қазбалар болған жағдайда, жергілікті атқарушы орган екі жұмыс күнi ішінде жеке немесе заңды тұлғаға алдағы құрылыс салу алаңының астында пайдалы қазбалардың болуы туралы жазбаша хабарламаны береді.

6. После получения письменного уведомления физическое или юридическое лицо предоставляет в местный исполнительный орган материалы, доказывающие возможность извлечения полезных ископаемых или доказанность экономической целесообразности застройки (далее – обосновывающие материалы):
1) копию топографического плана площади намечаемой застройки и прилегающей к ней территории (на копии топографического плана отображается горно-геологическая ситуация, контуры существующей и проектируемой застройки, границы горного отвода, границы зон вредного влияния горных разработок на объекты застройки);
2) пояснительную записку.
7. Пояснительная записка включает:
1) сведения о физическом или юридическом лице, испрашивающего разрешение на застройку, организациях, которые будут осуществлять проектирование и строительство объекта;
2) сведения об объекте, включая его целевое назначение, краткую характеристику и размер площади предполагаемой застройки;
3) сведения о недропользователе, на площади горного отвода которого намечается строительство объекта, краткая геологическая характеристика района намечаемой застройки (геологическое строение района, глубина залегания, строение тел основных и совместно с ними залегающих полезных ископаемых, количество и качество запасов, гидрогеологические, инженерно-геологические условия и т.п.);
4) сведения об объекте намечаемого строительства с указанием целевого назначения объекта, характеристики материалов фундамента и стен, крепления подземных сооружений; возможные изменения во времени характера эксплуатации;
5) обоснование экономической целесообразности застройки и сравнение его с другими возможными вариантами с учетом экономического ущерба от ожидаемых потерь полезных ископаемых в связи с застройкой площади их залегания;
6) расчет ожидаемых деформаций земной поверхности и горных пород при выемке полезных ископаемых, залегающих под участком застройки, а также допустимые величины деформаций для объекта строительства и технологического оборудования при их подработке горными работами.
8. Местный исполнительный орган с момента поступления обосновывающих материалов от физического или юридического лица, в течении двух рабочих дней направляет в уполномоченный орган по изучению и использованию недр (далее – уполномоченный орган) копии письма-уведомления о наличии полезных ископаемых под площадью предстоящей застройки, заявки физического или юридического лица, с обосновывающими материалами.
9. Уполномоченный орган в течение пяти рабочих дней с момента поступления от местного исполнительного органа копии письма-уведомления о наличии полезных ископаемых под площадью предстоящей застройки, заявки физического или юридического лица, а также обосновывающих материалов, рассматривает данные документы и направляет в местный исполнительный орган разрешение на застройку площади залегания полезных ископаемых по форме согласно приложению 2 к настоящим Правилам либо в случаях, предусмотренных пунктом 11 настоящих Правил, дает мотивированный отказ в письменном виде.

6. Жеке немесе заңды тұлға жазбаша хабарламаны алғанан кейін жергілікті атқарушы органға пайдалы қазбаларды алу мүмкiндігін дәлелдейтін немесе құрылыс салудың экономикалық орындылығын дәлелдейтін материалдарды (бұдан әрі – негіздеуші материалдар) ұсынады:
1) жоспарланған құрылыс аумағының және оған іргелес аумақтың топографиялық жоспарының көшірмесі (топографиялық жоспардың көшірмесінде тау-кен геологиялық жағдай, қолда бар және жоспарланған құрылыс контуры, тау-кен бөлінісінің шекарасы, құрылыс объектісіне тау-кен игерудің зиянды әсер ететін аймақ шекаралары көрсетіледі);
2) түсіндірме жазба.
7. Түсіндірме жазба мыларды қамтиды:
1) құрылысқа сұрау салған жеке немесе заңды тұлға, объекті жобалауды және салуды жүзеге асыратын ұйымдар туралы мәліметтер;
2) арнай мақсатын, қысқа сипаттамасын және болжамды құрылыс ауданының көлемін қоса алғанда, объект туралы мәліметтер;
3) тау-кен бөлінісі аумағында объекті құрылысы жоспарлаған жер қойнауын пайдаланушы туралы мәліметтер, жоспарланған құрылыс ауданының қысқаша геологиялық сипаттамасы (ауданның геологиялық құрылымы, шөгудін тереңдігі, негізгі дененің және бірге олармен жатқан пайдалы қазбалардын құрылымы, қорлардың сапасы мен саны, гидрогеологиялық және инженерлік геологиялық талаптары және т.б.);
4) объектінің нысыналы бағытын, іргетас пен қабырға материалдарының сипаттамасын, жерасты құрылыстың бекітілуін; пайдалану уақытындағы өзгеру мүмкіндігін көрсете отырып, жоспарланған объект құрылысы туралы мәліметтер;
5) құрылыс салудың экономикалық орындылығын негіздеу және пайдалы қазбалар жатқан алаңға құрылыс салуға байланысты пайдалы қазбалардың күтілетін шығындарынан экономикалық залалды есепке алып, оны басқа мүмкін нұсқалармен салыстыру;
6) жер қыртысының және тау жыныстарының құрылыс учаскесі астында жатқан пайдалы қазбаларды алу кезінде күтілетін түрлен есебі, сондай-ақ құрылыс объектісі және техналогиялық жабдықтар үшін оларды тау-кен жұмыстарымен игерген кезде түрленуінің рұқсат берілген мөлшері.
8. Жергілікті атқарушы орган жеке немесе заңды тұлғадан негіздеуші материалдар келiп түскен сәттен бастап екі жұмыс күні ішінде жер қойнауын зерделеу және пайдалану жөніндегі уәкілетті органға алдағы құрылыс салу алаңының астында пайдалы қазбалардың болуы туралы жазбаша хабарларманың, жеке немесе заңды тұлғалардың өтiнiмінің көшірмесін, негіздеуші материалдарды жібереді.
9. Уәкiлеттi орган жергілікті атқарушы органнан құрылыс салу алаңының астында пайдалы қазбалардың болуы туралы жазбаша хабарларманы, жеке немесе заңды тұлғаның өтінішінің көшірмесі, сондай-ақ негіздеуші материалдар келiп түскен сәттен бастап бес жұмыс күнi iшiнде осы құжаттарды қарастырып, жергілікті атқарушы органға пайдалы қазбалар жатқан алаңдарға құрылыс салуға арналған осы Қағидалардың 2 қосымшасына сәйкес нысана бойынша рұқсатты не осы Қағидалардың 11-тармағында көзделген жағдайларда жазбаша түрде дәлелдi бас тартуды бередi.

10. Местный исполнительный орган в течение двух рабочих дней с момента поступления разрешения уполномоченного органа выдает физическому или юридическому лицу разрешения местного исполнительного органа и уполномоченного органа на застройку площади залегания полезных ископаемых по форме согласно приложению 3 к настоящим Правилам либо в случаях, предусмотренных пунктом 11 настоящих Правил, дает мотивированный отказ в письменном виде.
11. В выдаче разрешения местного исполнительного органа и разрешения уполномоченного органа на застройку площади залегания полезных ископаемых отказывается, если в ходе застройки невозможно извлечение полезных ископаемых из недр или не доказана экономическая целесообразность застройки.
12. Местный исполнительный орган ведет учет и регистрацию выданных им физическим или юридическим лицам разрешений на застройку площадей залегания полезных ископаемых, а также разрешений, выданных уполномоченным органом.
Приложение 1
к правилам выдачи разрешения на
застройку площадей залегания
полезных ископаемых
Форма
ЗАКЛЮЧЕНИЕ
Об отсутствии (малозначительности) полезных ископаемых
Выдано ______________________________________________________________
Наименование физического/юридического лица
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Адрес учреждения, телефон
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Адрес, местоположение объекта застройки в географических координатах
Приложение _________________________________________________________
Вывод: ______________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Результат рассмотрения отсутствия (наличия) полезных ископаемых
_____________________
Фамилия имя отчество, подпись
Приложение 2
к правилам выдачи разрешения на
застройку площадей залегания
полезных ископаемых
Форма
_______________________________________
(наименование уполномоченного органа)
Разрешение
на застройку площадей залегания полезных ископаемых
Наименование
юридического/физического лица
Адрес учреждения, телефон
г. __________ "___" _______ 20____г.
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Результат рассмотрения выдачи разрешения на застройку площадей
залегания полезных ископаемых
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Адрес, местоположение объекта застройки в географических координатах
Приложение __________________________________________________________
Руководитель уполномоченного органа Ф.И.О.
Приложение 3
к правилам выдачи разрешения на
застройку площадей залегания
полезных ископаемых
Форма
___________________________________________________
(наименование местного исполнительного органа
области, города республиканского значения, столицы)
Разрешение
на застройку площадей залегания полезных ископаемых
Наименование
юридического/физического лица
Адрес учреждения, телефон
г. __________ "___" ____________ 20 __ г.
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Результат рассмотрения выдачи разрешения на застройку площадей
залегания полезных ископаемых
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Адрес, местоположение объекта застройки в географических координатах
Приложение _________________________________________________________
Руководитель местного исполнительного органа Ф.И.О.

10. Жергілікті атқарушы орган уәкiлеттi органның рұқсаты келiп түскен сәттен бастап екi жұмыс күнi iшiнде жеке немесе заңды тұлғаға жергілікті атқарушы органның және уәкілетті органның пайдалы қазбалар жатқан алаңдарға құрылыс салуға арналған осы Қағидалардың 3 қосымшасына сәйкес нысана бойынша рұқсатын не осы Қағидалардың 11-тармағында көзделген жағдайларда жазбаша түрде дәлелдi бас тартуды бередi.
11. Егер құрылыс салу барысында жер қойнауынан пайдалы қазбаларды алу мүмкiн болмаса немесе құрылыс салудың экономикалық орындылығы дәлелденбесе, пайдалы қазбалар жатқан алаңға құрылыс салуға жергілікті атқарушы органның рұқсатын және уәкiлеттi органның рұқсатын беруден бас тартылады.
12. Жергілікті атқарушы орган заңды немесе жеке тұлғаларға пайдалы қазбалар жатқан алаңдарға құрылыс салуға берге рұқсаттарды, сондай-ақ уәкiлеттi орган берген рұқсаттарды есепке алуды және тiркеудi жүргiзедi.
Қосымша 1
пайдалы қазбалар жатқан
алаңдарға құрылыс салуға
рұқсат беру қағидаларына
Нысан
ҚОРТЫНДЫ
Пайдалы қазбалар шөгіндісінің болмауы
(маңыздылығының аздығы) туралы
Берілді _____________________________________________________________
жеке/заңды тұлға атауы
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Мекеменің мекен жайы, телефон
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Мекен жайы, географиялық координаттар бойынша объектінің мекен жайы
Қосымша ____________________________________________________________
Қортынды: __________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Пайдалы қазбалардың болуы немесе болмауы (маңыздылығының аздығы)
туралы қарауының нәтижесі
_____________________
Қолы, аты-жөні
Қосымша 2
пайдалы қазбалар жатқан
алаңдарға құрылыс салуға
рұқсат беру қағидаларына
Нысан
_______________________________________
(уәкілетті органның атауы)
пайдалы қазбалар жатқан алаңдарға құрылыс салуға арналған
РҰҚСАТ
Жеке/заңды тұлға атауы,
мекеменің мекен жайы, телефон
қ. __________ "___" _______ 20___ ж.
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Пайдалы қазбалар жатқан алаңдарға құрылыс салуға рұқсат беру туралы
қарауының нәтижесі
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Мекен жайы, географиялық координаттар бойынша объектінің мекен жайы
Қосымша _____________________________________________________________
Уәкілетті органның басшысы аты-жөні
Қосымша 3
пайдалы қазбалар жатқан
алаңдарға құрылыс салуға
рұқсат беру қағидаларына
Нысан
______________________________________________________
(наименование местного исполнительного органа
области, города республиканского значения, столицы)
пайдалы қазбалар жатқан алаңдарға құрылыс салуға арналған
РҰҚСАТ
Жеке/заңды тұлға атауы,
мекеменің мекен жайы, телефон
қ. __________ "___" _______ 20___ ж.
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Пайдалы қазбалар жатқан алаңдарға құрылыс салуға рұқсат беру туралы
қарауының нәтижесі
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Мекен жайы, географиялық координаттар бойынша объектінің мекен жайы
Қосымша _____________________________________________________________
Уәкілетті органның басшысы аты-жөні