Об утверждении перечня товаров, работ, услуг, являющихся предметом государственных закупок, осуществляемых способом аукциона
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 марта 2015 года № 180. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 апреля 2015 года № 10743. Утратил силу приказом Министра финансов Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 691
Сноска. Утратил силу приказом Министра финансов РК от 28.12.2015 № 691 (вводится в действие с 01.01.2016).
В соответствии с подпунктом 18) статьи 14 Закона Республики Казахстан от 21 июля 2007 года «О государственных закупках» ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень товаров, работ, услуг, являющихся предметом государственных закупок, осуществляемых способом аукциона.
2. Департаменту законодательства государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан (Ахметов С.М.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр                                    Б. Султанов
Утвержден
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 18 марта 2015 года № 180
Перечень
товаров, работ, услуг, являющихся предметом государственных закупок, осуществляемых способом аукциона
1. Товары.
2. Услуги, в том числе:
1) услуги в сельском хозяйстве и охоте, кроме услуг, связанных с охотой, промыслом и разведением дичи;
2) услуги для лесоводства и лесозаготовок;
3) услуги, связанные с рыболовством;
4) услуги по добыче нефти сырой и газа природного, кроме изыскательных работ;
5) услуги строительные и объекты строительства, включая капитальный и текущий ремонт, за исключением технически сложных объектов строительства (включая капитальный и текущий ремонт), перечень которых устанавливается в соответствии с законодательством Республики Казахстан об архитектурной, градостроительной и строительной деятельности;
6) услуги по торговле, техническому обслуживанию и ремонту автомобилей и мотоциклов;

Аукцион тәсілімен жүзеге асырылатын мемлекеттік сатып алудың нысанасы болып табылатын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 18 наурыздағы № 180 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 16 сәуірде № 10743 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 691 бұйрығымен
Ескерту. Бұйрықтың күші жойылды - ҚР Қаржы министрінің 28.12.2015 № 691 бұйрығымен.
«Мемлекеттік сатып алу туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 21 шілдедегі Заңының 14-бабы 18) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Аукцион тәсілімен жүзеге асырылатын мемлекеттік сатып алудың нысанасы болып табылатын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгiнiң Мемлекеттiк сатып алу заңнамасы департаментi (С.М. Ахметов) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін он күнтiзбелiк күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Министр                                Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 18 наурыздағы
№ 180 бұйрығымен бекітілген
Аукцион тәсілімен жүзеге асырылатын мемлекеттік сатып алудың
нысанасы болып табылатын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін
қызметтердің тізбесі
1. Тауарлар;
2. Көрсетiлетiн қызметтер, оның ішінде:
1) аңшылықпен, кәсiпшілікпен және жабайы құс өсірумен байланысты қызметтерден басқа, ауыл шаруашылығындағы және аңшылықтағы қызметтер;
2) орман өсiру және ағаш дайындау үшiн көрсетiлетiн қызметтер;
3) балық аулауға байланысты көрсетiлетiн қызметтер;
4) шикi мұнай және табиғи газ, iздестiру жұмыстарынан басқа, өндiру жөнiнде көрсетiлетiн қызметтер;
5) тізбесі Қазақстан Республикасының сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі туралы заңнамасына сәйкес белгіленетін техникалық күрделі құрылыс объектілерін қоспағанда (күрделі және ағымды жөндеуді қоса алғанда), күрделі және ағымды жөндеуді қоса алғанда, құрылыс қызметтерін көрсету және құрылыс объектілері;
6) автомобильдер мен мотоциклдер саудасы, оларға техникалық қызмет көрсету және жөндеу жөнiнде көрсетiлетiн қызметтер;

7) услуги оптовой и комиссионной торговли, кроме услуг по торговле автомобилями и мотоциклами;
8) услуги по розничной торговле;
9) услуги гостиниц и ресторанов;
10) услуги сухопутного транспорта, кроме услуг железнодорожного транспорта, услуг метрополитена, услуг транспортировки по трубопроводам;
11) услуги водного транспорта;
12) услуги транспортные вспомогательные и дополнительные, услуги в области туризма и экскурсий, кроме услуг бюро путешествий и туристских агентств, прочих услуг по оказанию помощи туристам;
13) связь, кроме услуг курьерских, за исключением услуг национальной почты, услуг электрической связи;
14) услуг по финансовому посредничеству, кроме страхования и пенсионного обеспечения, услуг по организации облигационных займов;
15) услуги, являющиеся вспомогательными по отношению к финансовому посредничеству, за исключением оценочных услуг;
16) услуги, связанные с недвижимым имуществом;
17) услуги по техническому обслуживанию и ремонту оргтехники для офисов, электронных вычислительных машин и используемого совместно с ними периферийного оборудования;
18) услуги по уборке зданий;
19) услуги по упаковыванию;
20) услуги по канализации, удалению отходов, санитарной обработке и аналогичные услуги;
21) услуги жилищно-коммунального хозяйства, кроме услуг парикмахерских, косметических салонов и лечебных косметических операций, услуг по организации похорон, захоронению и кремации;
22) услуги, связанные с деятельностью в обрабатывающей промышленности, кроме услуг в производстве кокса, продуктов переработки нефти и ядерного топлива, услуг в производстве мебели, услуг по техническому обслуживанию оборудования, не включенного в настоящий перечень.

7) автомобильдер мен мотоциклдер саудасы жөнiнде көрсетiлетiн қызметтерден басқа, көтерме және комиссиялық сауда қызметтерi;
8) бөлшек сауда жөнiнде көрсетiлетiн қызметтер;
9) қонақ үйлер мен мейрамханалардың қызметтерi;
10) темiр жол көлiгi қызметтерiнен, метрополитен қызметтерiнен, құбыржолдар арқылы тасымалдау қызметтерiнен басқа, құрлықтағы көлiк қызметтерi;
11) су көлiгi қызметтерi;
12) көлiктiк көмекшi және қосымша қызметтер, саяхат бюросы мен туристiк агенттiктердiң қызметтерiнен, туристерге көмек көрсету жөнiндегi өзге де қызметтерден басқа, туризм және экскурсия саласындағы қызметтер;
13) ұлттық пошта қызметтерiн, электр байланыс қызметтерiн қоспағанда, курьерлiк қызметтер көрсетуден басқа байланыс;
14) сақтандыру және зейнетақымен қамсыздандырудан, облигациялық қарыздарды ұйымдастыру жөнiнде көрсетiлетiн қызметтерден басқа, қаржы делдалдығы бойынша көрсетiлетiн қызметтер;
15) бағалау қызметтерiн қоспағанда, қаржы делдалдығына қатысты қосалқы болып табылатын қызметтер көрсету;
16) жылжымайтын мүлiкке байланысты қызметтер;
17) кеңселерге арналған ұйымдастыру техникасына, электрондық есептеу машиналарына және олармен бiрлесiп пайдаланылатын перифериялық жабдыққа техникалық қызмет көрсету және жөндеу жөнiнде көрсетiлетiн қызметтер;
18) ғимаратты жинау жөнiнде көрсетiлетiн қызметтер;
19) орау жөнiнде көрсетiлетiн қызметтер;
20) кәрiз, қоқыстарды жою, санитарлық өңдеу жөнiнде көрсетiлетiн қызметтер және осыған ұқсас қызметтер;
21) шаштараз, косметикалық салондар мен емдiк косметикалық ұйымдардың қызметтерiнен, жерлеу, көму және кремациялауды ұйымдастыру жөнiнде көрсетiлетiн қызметтерден басқа, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық қызметтерi;
22) осы тiзбеге енгiзiлмеген коксты, мұнай мен ядролық отынды қайта өңдеу өнiмдерiн өндiру қызметтерiнен, жиһаз өндiру қызметтерiнен, жабдықтарға техникалық қызмет көрсету жөнiнде көрсетiлетiн қызметтерден басқа, өңдеушi өнеркәсiптiң қызметiне байланысты қызметтер.