Об утверждении стандарта государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 4-1/379. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 5 июня 2015 года № 11278. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 25 мая 2020 года № 181
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 25.05.2020 № 181 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 1) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый стандарт государственной услуги "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда".
2. Департаменту производства и переработки растениеводческой продукции и фитосанитарной безопасности Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания и в информационно-правовую систему "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мамытбеков
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
______________ Е. Досаев
6 мая 2015 года
Утвержден
приказом Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан от
28 апреля 2015 года № 4-1/379
Стандарт государственной услуги
"Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание
(в том числе восстановление) многолетних насаждений
плодово-ягодных культур и винограда"
Сноска. Стандарт в редакции приказа Заместителя Премьер-Министра РК - Министра сельского хозяйства РК от 26.12.2018 № 535 (вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования).

"Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 4-1/379 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 5 маусымда № 11278 тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 25 мамырдағы № 181 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 25.05.2020 № 181 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған "Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Өсімдік шаруашылығы өнімдерін өндіру мен қайта өңдеу және фитосанитариялық қауіпсіздік департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ресми интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мамытбеков
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика министрі
___________ Е. Досаев
2015 жылғы 6 мамырда
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2015 жылғы 28 сәуірдегі
№ 4-1/379 бұйрығымен
бекітілген
"Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның ішінде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
Ескерту. Стандарт жаңа редакцияда - ҚР Премьер-Министрінің орынбасары – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 26.12.2018 № 535 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.

Глава 1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование стоимости затрат на закладку и выращивание (в том числе восстановление) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда" (далее – государственная услуга).
2. Стандарт государственной услуги разработан Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Государственная услуга оказывается местными исполнительными органами областей, городов Астаны, Алматы и Шымкент, районов и городов областного значения (далее – услугодатель).
Прием заявок и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются через веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее-портал).
Глава 2. Порядок оказания государственной услуги
4. Срок оказания государственной услуги – 3 (три) рабочих дня.
5. Форма оказания государственной услуги: электронная (полностью автоматизированная).
6. Результат оказания государственной услуги – уведомление о перечислении субсидии либо мотивированный отказ в предоставлении государственной услуги в случаях и по основаниям, предусмотренным пунктом 10 настоящего стандарта государственной услуги.
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная.
На портале услугополучателю направляется уведомление с решением о назначении/не назначении субсидии в "личный кабинет" в форме электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя.
7. Государственная услуга оказывается бесплатно физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатель).
8. График работы портала – круглосуточно, за исключением технических перерывов, связанных с проведением ремонтных работ (при обращении услугополучателя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни в соответствии с трудовым законодательством Республики Казахстан и статьи 5 Закона Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан" прием заявок и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется следующим рабочим днем).
9. Услугополучатель представляет на портал в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП услугополучателя заявку для получения субсидий на закладку многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда, произведенную предыдущей осенью и (или) весной текущего года, в срок до 15 июня соответствующего года по форме согласно приложению 1 к настоящему стандарту государственной услуги.

1-тарау. Жалпы ережелер
1. "Жеміс-жидек дақылдарының және жүзiмнiң көпжылдық көшеттерін отырғызу және өсіру (оның iшiнде қалпына келтіру) шығындарының құнын субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметі (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет).
2. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі әзірледі.
3. Мемлекеттік қызметті облыстардың, Астана, Алматы және Шымкент қалаларының, аудандардың және облыстық маңызы бар қалалардың жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінімдерді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру "электрондық үкіметтің" www.egov.kz веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы жүзеге асырылады.
2-тарау. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
4. Мемлекеттік қызметті көрсету мерзімі – 3 (үш) жұмыс күні.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: электрондық (толық автоматтандырылған).
6. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – субсидияның аударылғаны туралы хабарлама не осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 10-тармағында көзделген жағдайларда және негіздер бойынша көрсетілетін қызметті ұсынудан уәжді бас тарту.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру нысаны: электрондық.
Порталға көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" көрсетілетін қызмет берушінің уәкілетті адамы электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі – ЭЦҚ) қол қойған электрондық құжат нысанында субсидия тағайындау/тағайындамау туралы шешім бар хабарлама жіберіледі.
7. Мемлекеттік қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
8. Порталдың жұмыс кестесі – жөндеу жұмыстарын жүргізумен байланысты техникалық үзілістерді қоспағанда, тәулік бойы (көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасының еңбек заңнамасына және "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының 5-бабына сәйкес жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін демалыс және мереке күндері жүгінген жағдайда өтінімдерді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру келесі жұмыс күні жүзеге асырылады).
9. Көрсетілетін қызметті алушы порталға өткен жылдың күзінде және (немесе) ағымдағы жылдың көктемінде өндірілген жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық екпелерін отырғызуға субсидияларды алу үшін тиісті жылдың 15 маусымына дейінгі мерзімде осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сымен куәландырылған, электрондық құжат нысанында өтінім береді.

Услугополучатель представляет на портал в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП услугополучателя заявку для получения субсидий на выращивание (уход) многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда второй вегетации – для заложенных саженцами на карликовом подвое или саженцами книп-баум, второй-третьей вегетаций – для заложенных саженцами на полукарликовом подвое, второй-третьей-четвертой вегетаций – для заложенных саженцами на сильнорослых подвоях, со второй по седьмую вегетацию включительно – по яблоне сорта "Апорт" в срок до 1 сентября соответствующего года по форме, согласно приложению 2 к настоящему стандарту государственной услуги.
Подтверждением принятия заявки на портале является отображения статуса в "личном кабинете" услугополучателя о принятии запроса для оказания государственной услуги.
10. Услугодатель отказывает в оказании государственной услуги в соответствии пунктом 2 статьи 19-1 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах".
Глава 3. Порядок обжалования решений,
действий (бездействий) услугодателей и (или) их должностных лиц,
по вопросам оказания государственных услуг
11. Обжалование решений, действий (бездействий) услугодателя по вопросам оказания государственных услуг: жалоба подается на имя руководителя услугодателя по адресам, указанным в пункте 14 настоящего стандарта государственной услуги.
Жалоба подается в письменной форме по почте, посредством веб-портала "электронного правительства", либо нарочно через канцелярию услугодателя в рабочие дни.
В жалобе:
1) физического лица – указываются его фамилия, имя, отчество (при наличии), почтовый адрес;
2) юридического лица – указываются его наименование, почтовый адрес, исходящий номер и дата. Обращение должно быть подписано услугополучателем.
Подтверждением принятия жалобы услугодателем, является ее регистрация (штамп, входящий номер и дата) с указанием фамилии и инициалов лица, принявшего жалобу, срока и места получения ответа на поданную жалобу.
Также информацию о порядке обжалования действий (бездействий) работника услугодателя можно получить по телефонам Единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг: 1414, 8-800-080-7777.
Услугополучателю в подтверждение о принятии его жалобы лицом, принявшим жалобу, выдается талон, в котором указывается номер, дата, фамилия лица, принявшего жалобу, срок и место получения ответа на жалобу, контактные данные лица, у которого можно получить информацию о ходе рассмотрения жалобы
При отправке жалобы через портал услугополучателю из "личного кабинета" доступна информация об обращении, которая обновляется в ходе обработки обращения услугодателем (отметки о доставке, регистрации, исполнении, ответ о рассмотрении или отказе в рассмотрении жалобы).
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес услугодателя, подлежит рассмотрению в течение пяти рабочих дней со дня ее регистрации. Мотивированный ответ о результатах рассмотрения жалобы направляется услугополучателю по почте либо выдается нарочно в канцелярии услугодателя.
В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги услугополучатель может обратиться с жалобой в уполномоченный орган по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес уполномоченного органа по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг, подлежит рассмотрению в течение пятнадцати рабочих дней со дня ее регистрации.

Көрсетілетін қызметті алушы порталға жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерінің екінші вегетациясын – аласа бойлы телітушілердің көшеттерімен және книп-баум көшеттерімен отырғызылғандар үшін, екінші-үшінші вегетациясын – жартылай аласа бойлы телітушілердің көшеттерімен отырғызылғандар үшін, екінші-үшінші-төртінші вегетациясын – биік бойлы телітушілердің көшеттерімен отырғызылғандар үшін, екіншіден бастап жетінші вегетацияны қоса алғанда – алманың "Апорт" сортын өсіруге (күтіп-баптауға) субсидияларды алу үшін тиісті жылдың 1 қыркүйегіне дейінгі мерзімде көрсетілетін қызметті берушіге осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сымен куәландырылған электрондық құжат нысанында өтінім береді.
Өтінімнің қабылданғанын көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" мемлекеттік қызметті көрсетуге арналған сұранымның қабылданғаны туралы мәртебенің көрінуі растайды.
10. Мемлекеттік қызметті көрсетуден бас тарту "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі – Заң) 19-1-бабының 2-тармағында көзделген негіздер бойынша жүзеге асырылады.
3-тарау. Көрсетілетін қызметті берушілердің және (немесе) олардың лауазымды адамдарының мемлекеттік қызметтерді көрсету мәселелері бойынша шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі
11. Көрсетілетін қызметті берушінің мемлекеттік қызметтерді көрсету мәселелері бойынша шешімдеріне, әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану: шағым осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 14-тармағында көрсетілген мекенжайлар бойынша көрсетілетін қызметті берушінің басшысының атына беріледі.
Шағым жазбаша нысанда почтамен, "электрондық үкімет" веб-порталы арқылы не жұмыс күндері көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы қолма-қол беріледі.
Мыналардың:
1) жеке тұлғаның шағымында оның аты, әкесінің аты (бар болса), тегі, почталық мекенжайы көрсетіледі;
2) заңды тұлғаның шағымында оның атауы, почталық мекенжайы, шығыс нөмірі мен күні көрсетіледі. Арызға көрсетілетін қызметті алушы қол қоюы тиіс.
Көрсетілетін қызметті берушінің шағымды қабылдағанын шағымды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні, берілген шағымға жауап алу мерзімі мен орны көрсете отырып, оның тіркелуі (мөртабан, кіріс нөмірі мен күні) растайды.
Сондай-ақ, көрсетілетін қызметті беруші жұмыскерінің әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі туралы ақпаратты Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселесі жөніндегі бірыңғай байланыс орталығының 1414, 8-800-080-7777 телефондары арқылы алуға болады.
Көрсетілетін қызметті алушыға шағымды қабылдаған адам оның шағымын қабылдағанын растау үшін талон береді, онда талонның нөмірі, күні, шағымды қабылдаған адамның тегі, шағымға жауап алу мерзімі мен орны, шағымды қарау барысы туралы ақпаратты алуға болатын адамның байланыс деректері көрсетіледі.
Портал арқылы электрондық арыз жолдаған кезде көрсетілетін қызметті алушыға порталдағы "жеке кабинетінен" арыз туралы ақпарат қолжетімді болады, ол көрсетілетін қызметті берушінің арызды өңдеуі барысында (шағымның жеткізілгені, тіркелгені, орындалғаны туралы белгілер, қарау немесе қараудан бас тарту туралы жауап) жаңартылып отырады.
Көрсетілетін қызметті берушінің атына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы тіркелген күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде қаралуы тиіс. Шағымды қарау нәтижелері туралы уәжді жауап көрсетілетін қызметті алушыға почта арқылы жіберіледі не көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде қолма-қол беріледі.
Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда, көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызметтер көрсетудің сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органға шағыммен жүгіне алады.
Мемлекеттік қызметтер көрсетудің сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органның атына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы тіркелген күнінен бастап он бес жұмыс күні ішінде қаралуы тиіс.

12. В случаях несогласия с результатами оказанной государственной услуги услугополучатель обращается в суд в установленном законодательством Республики Казахстан порядке.
Глава 4. Иные требования с учетом особенностей оказания государственной услуги
13. Услугополучателям, имеющим нарушения здоровья со стойким расстройством функций организма, ограничивающее его жизнедеятельность, в случае необходимости прием документов, для оказания государственной услуги, производится услугодателем с выездом по месту жительства посредством обращения через Единый контакт-центр по вопросам оказания государственных услуг 1414, 8-800-080-7777.
14. Адреса мест оказания государственной услуги размещены на:
1) интернет-ресурсе Министерства: www.moa.gov.kz, раздел "Государственные услуги", подраздел "Адреса мест оказания государственной услуги";
2) портале;
3) интернет ресурсе соответствующего услугодателя.
15. Услугополучатель имеет возможность получения государственной услуги через портал при условии наличия ЭЦП.
16. Услугополучатель имеет возможность получения информации о порядке и статусе оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа посредством "личного кабинета" портала, а также Единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг: 1414, 8-800-080-7777.
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
"Субсидирование стоимости затрат
на закладку и выращивание
(в том числе восстановление)
многолетних насаждений
плодово-ягодных культур и винограда"
Форма
Заявка
на получение субсидий на закладку многолетних насаждений
плодово-ягодных культур и винограда, произведенную
предыдущей осенью и (или) весной текущего года
В _______________________________________________________________________
(полное наименование местного исполнительного органа района,
города республиканского и областного значения, области)
от ______________________________________________________________________
(полное наименование юридического лица, фамилия, имя, отчество
(при его наличии) физического лица)
Прошу выплатить мне субсидии на закладку многолетних насаждений
плодово-ягодных культур/винограда (нужное подчеркнуть), произведенную осенью
20 ___ года и (или) весной 20___года, на площади ______гектар, в размере
______________________ тенге. (сумма цифрами и прописью)
Источник данных
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Свидетельство или справка о государственной регистрации (перерегистрации) – для юридического лица
бизнес-идентификационный номер
регистрационный номер
дата регистрации
наименование
местонахождение
дата государственной регистрации
кем выдано
2.
Документ, удостоверяющий личность – для физического лица
номер документа, удостоверяющего личность
кем выдано
дата выдачи
индивидуальный идентификационный номер
3.
Свидетельство или справка о государственной регистрации (перерегистрации) – для сельскохозяйственных кооперативов*
бизнес-идентификационный номер
регистрационный номер
дата регистрации
наименование
местонахождение
дата государственной регистрации
кем выдано
наименование члена
сельскохозяйственного кооператива, которому причитается субсидия
индивидуальный идентификационный номер /бизнес-идентификационный номер члена сельскохозяйственного кооператива, которому причитается субсидия
4.
Идентификационный и (или) правоустанавливающий документ на земельный участок
номер акта
кадастровый номер
площадь всего, гектар
в том числе пашни
целевое назначение
номер и дата выдачи идентификационного документа, кем выдан
наименование собственника земельного участка или землепользователя
5.
Справка банка второго уровня или Национального оператора почты о наличии текущего счета
индивидуальный идентификационный номер /бизнес-идентификационный номер
код бенефициара
реквизиты банка или оператора почты:
наименование банка или оператора почты:
бизнес-идентификационный код
индивидуальный идентификационный код
бизнес-идентификационный номер
код бенефициара
6.
Утвержденный рабочий проект для закладки садов и (или) ягодников и (или) винограда
номер
дата
7.
Первичные учетные и платежные документы (счета-фактуры, приходные и расходные кассовые ордера и (или) платежные поручения), подтверждающие понесенные затраты (на момент подачи заявки) на разработку рабочего проекта
номер
дата выдачи
кем разработан
адрес места нахождения разработчика
индивидуальный идентификационный код разработчика
единица измерения
количество (объем)
цена с налогом на добавленную стоимость (тенге)
всего стоимость реализации
8.
Первичные учетные и платежные документы (счета-фактуры, приходные и расходные кассовые ордера и (или) платежные поручения), подтверждающие понесенные затраты (на момент подачи заявки) на приобретение посадочного материала
номер счет-фактуры
дата выдачи
наименование продавца посадочного материала
адрес места нахождения продавца посадочного материала
индивидуальный идентификационный код продавца посадочного материала
номер товарно-транспортной накладной
культура, сорт
единица измерения
количество (объем)
цена с налогом на добавленную стоимость (тенге)
всего стоимость реализации
9.
Первичные учетные и платежные документы (счета-фактуры, приходные и расходные кассовые ордера и (или) платежные поручения), подтверждающие понесенные затраты (на момент подачи заявки) на приобретение и установку шпалер (указывается в случае необходимости приобретения шпалер)
номер счет-фактуры
дата выдачи
наименование продавца шпалер
адрес места нахождения продавца шпалер
индивидуальный идентификационный код продавца шпалер
номер товарно-транспортной накладной
наименование шпалер
единица измерения
количество (объем)
цена с налогом на добавленную стоимость (тенге)
всего стоимость реализации
10.
Первичные учетные и платежные документы (счета-фактуры, приходные и расходные кассовые ордера и (или) платежные поручения), подтверждающие понесенные затраты (на момент подачи) на строительство системы капельного орошения (указывается в случае необходимости приобретения системы капельного орошения)
номер счет-фактуры
дата выдачи
наименование продавца оборудования
адрес места нахождения продавца оборудования
индивидуальный идентификационный код продавца оборудования
номер товарно-транспортной накладной
наименование оборудования
единица измерения
количество (объем)
цена с налогом на добавленную стоимость (тенге)
всего стоимость реализации
11.
Документы, подтверждающие произведенные технологические операции
12.
Договоры купли-продажи и (или) финансового лизинга (при наличии)
номер
дата заключения
наименование продавца оборудования, материала
адрес места нахождения продавца оборудования, материала
индивидуальный идентификационный код продавца оборудования, материала
наименование оборудования, материала
единица измерения
количество (объем)
цена с налогом на добавленную стоимость (тенге)
всего стоимость реализации
дата выдачи
кем выдан
13.
Сортовое свидетельство на посадочный материал, выданное производителем саженцев плодово-ягодных культур и винограда
номер свидетельства
дата выдачи
кем выдан
Примечания:
* истребование оригиналов и копий указанных документов у заявителя не допускается;
** сведения, указанные в строке 3 вышеизложенной таблицы заполняются на каждого члена сельскохозяйственного кооператива, для которого причитается субсидия.
Расчет причитающихся субсидий
Наименование сельскохозяйственной культуры
Площадь закладки, гектар
Норма субсидий на 1 гектар, тенге
Размер субсидий, тенге (графа 3 х графа 4)
1
2
3
4
5
Итого
Подтверждаю достоверность представленной информации, осведомлен об ответственности за представление недостоверных сведений в соответствии с законами Республики Казахстан и даю согласие на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, а также на сбор, обработку, хранение, выгрузку и использование персональных данных и иной информации.
Подписано и отправлено заявителем в 00:00 часов "__" _______ 20__ года:
Данные из электронной цифровой подписи (далее – ЭЦП)
Дата и время подписания ЭЦП
Уведомление о принятии заявки:
Принято управлением области в 00:00 часов "__" ______ 20__ года:
Данные из ЭЦП
Дата и время подписания ЭЦП
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
"Субсидирование стоимости затрат
на закладку и выращивание
(в том числе восстановление)
многолетних насаждений
плодово-ягодных культур и винограда"
Форма
Заявка
на получение субсидий на выращивание многолетних
насаждений плодово-ягодных культур и винограда
В _______________________________________________________________________
(полное наименование местного исполнительного органа района,
города областного значения, области)
от ______________________________________________________________________
(полное наименование юридического лица, фамилия, имя, отчество
(при его наличии) физического лица)
Прошу выплатить мне субсидии на выращивание многолетних насаждений плодовых
культур/винограда (нужное подчеркнуть) "__" года, роста, заложенных осенью
20 ____ года и (или) весной 20 ___ года, на площади _______ гектар, в размере
_________________ тенге.
(сумма цифрами и прописью)
Источник данных*
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Справка банка второго уровня или Национального оператора почты о наличии текущего счета
индивидуальный идентификационный код
код бенефициара
реквизиты банка или Национального оператора почты:
наименование банка или Национального оператора почты:
бизнес- идентификационный код
корпоративный счет
бизнес- идентификационный номер
код бенефициара
2.
Акт обследования закладки многолетних насаждений плодово-ягодных культур и винограда
номер
дата составления
культура
сорт
схема посадки
площадь
культура
сорт
схема посадки
площадь
культура
сорт
схема посадки
площадь
3.
Документы, свидетельствующие о получении субсидий в предшествующих годах
номер
дата выдачи
сумма (тенге)
4.
Первичные учетные и платежные документы (счета-фактуры, приходные и расходные кассовые ордера и (или) платежные поручения), подтверждающие понесенные затраты (на момент подачи заявки) на приобретение и установку шпалер
номер счет-фактуры
дата выдачи
наименование продавца шпалер
адрес места нахождения продавца шпалер
индивидуальный идентификационный код продавца шпалер
номер товарно-транспортной накладной
наименование шпалер
единица измерения
количество (объем)
цена с налогом на добавленную стоимость (тенге)
всего стоимость реализации
5.
Документы, подтверждающие произведенные технологические операции
6.
Договоры купли-продажи и (или) финансового лизинга
номер
дата заключения
наименование продавца оборудования, материала
адрес места нахождения продавца оборудования, материала
индивидуальный идентификационный код продавца оборудования, материала
наименование оборудования, материала
единица измерения
количество (объем)
цена с налогом на добавленную стоимость (тенге)
всего стоимость реализации
Примечание: * истребование оригиналов и копий указанных документов у заявителя не допускается.
Расчет причитающихся субсидий
Наименование сельскохозяйственной культуры
Площадь выращивания, гектар
Норма субсидий на 1 гектар, тенге
Размер субсидий, тенге (графа 3 х графа 4)
1
2
3
4
5
Итого
Подтверждаю достоверность представленной информации, осведомлен об ответственности за представление недостоверных сведений в соответствии с законами Республики Казахстан и даю согласие на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, а также на сбор, обработку, хранение, выгрузку и использование персональных данных и иной информации.
Подписано и отправлено заявителем в 00:00 часов "__" _______ 20__ года:
Данные из электронной цифровой подписи (далее – ЭЦП)
Дата и время подписания ЭЦП
Уведомление о принятии заявки:
Принято управлением области в 00:00 часов "__" ______ 20__ года:
Данные из ЭЦП
Дата и время подписания ЭЦП

12. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайларда көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен сотқа жүгінеді.
4-тарау. Мемлекеттік қызметті көрсету ерекшеліктері ескеріле отырып қойылатын өзге де талаптар
13. Тіршілік әрекетін шектейтін ағза функцияларының тұрақты бұзушылықтары бар көрсетілетін қызметті алушыларға, қажет болған жағдайда, мемлекеттік қызметті көрсету үшін құжаттарын қабылдауды Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығы (1414, 8 800 080 7777) арқылы жүгіну жолымен көрсетілетін қызметті берушінің жұмыскері тұрғылықты жеріне барып жүргізеді.
14. Мемлекеттік қызметті көрсету орындарының мекенжайлары:
1) Министрліктің www.moa.gov.kz интернет-ресурсындағы "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер" бөлімінің "Мемлекеттік қызметтерді көрсету орындарының мекенжайлары" кіші бөлімінде;
2) порталда;
3) тиісті қызметті берушінің интернет-ресурсында орналастырылған.
15. Көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сы болған жағдайда мемлекеттік көрсетілетін қызметті портал арқылы алу мүмкіндігі бар.
16. Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі мен мәртебесі туралы ақпаратты қашықтықтан қол жеткізу режимінде порталдағы "жеке кабинеті", сондай-ақ, Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығының 1414, 8-800-080-7777 телефондары арқылы алу мүмкіндігі бар.
"Жеміс-жидек дақылдарының
және жүзімнің көпжылдық
көшеттерін отырғызу және өсіру
(оның ішінде қалпына келтіру)
шығындарының құнын
субсидиялау" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
1-қосымша
Нысан
Алдыңғы жылдың күзінде және (немесе) ағымдағы жылдың көктемінде өндірілген жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызуға арналған субсидияларды алуға өтінім
Кімге:___________________________________________________________________
(облыстың, республикалық және облыстық маңызы бар қаланың,
ауданның жергілікті атқарушы органының толық атауы)
Кімнен:__________________________________________________________________
(заңды тұлғаның толық атауы, жеке тұлғаның аты, әкесінің аты (бар болса), тегі
Маған 20 __ жылдың күзінде және (немесе) 20 __ жылдың көктемінде өндірілген
жеміс-жидек дақылдарының/жүзімнің (қажеттісінің астын сызу керек) көпжылдық
екпелерін _______ гектар алаңға отырғызуға _________________________________
теңге мөлшерінде субсидия төлеуді сұраймын. (сомасы сандармен және жазбаша)
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Заңды тұлға үшін – заңды тұлғаны мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) туралы куәлік немесе анықтама
бизнес-сәйкестендіру нөмірі
тіркеу нөмірі
тіркелген күні
атауы
орналасқан жері
мемлекеттік тіркелген күні
кім берді
2.
Жеке тұлға үшін – жеке басын куәландыратын құжат
жеке басын куәландыратын құжаттың нөмірі
кім берді
берілген күні
жеке сәйкестендіру нөмірі
3.
Ауыл шаруашылығы кооперативтері үшін – мемлекеттiк тiркеу (қайта тiркеу) туралы куәлiк немесе анықтама*
бизнес-сәйкестендіру нөмірі
тіркеу нөмірі
тіркелген күні
атауы
орналасқан жері
мемлекеттік тіркелген күні
кім берді
субсидия тиесілі ауыл шаруашылығы кооперативі мүшесінің атауы
субсидия тиесілі ауыл шаруашылығы кооперативі мүшесінің жеке сәйкестендіру нөмірі /бизнес-сәйкестендіру нөмірі
4.
Жер учаскесiне сәйкестендiру және (немесе) құқық белгiлейтiн құжат
актінің нөмірі
кадастрлық нөмірі
барлық алаң, гектар
оның ішінде егістік
нысаналы мақсаты
сәйкестендіру құжатының нөмірі мен берілген күні, кім берді
жер учаскесі иесінің немесе жерді пайдаланушының атауы
5.
Ағымдағы шоттың бар екендiгi туралы екінші деңгейдегі банктiң не Ұлттық почта операторының анықтамасы
жеке сәйкестендіру нөмірі /бизнес-сәйкестендіру нөмірі
бенефициар коды
банктің немесе почта операторының деректемелері:
банктің немесе почта операторының атауы:
бизнес-сәйкестендіру коды
жеке сәйкестендіру коды
бизнес-сәйкестендіру нөмірі
бенефициар коды
6.
Бақтарды және (немесе) жидектіктерді және (немесе) жүзімді отырғызу үшін бекітілген жұмыс жобасы
нөмірі
күні
7.
Жұмыс жобасын әзірлеуге жұмсалған шығындарды растайтын (өтінім берген сәтте) бастапқы есеп және төлем құжаттары (шот-фактуралар, кіріс және шығыс кассалық ордерлері және (немесе) төлем тапсырмалары)
нөмірі
берілген күні
кім әзірледі
әзірлеуші орналасқан жердің мекенжайы
әзірлеушінің жеке сәйкестендіру коды
өлшем бірлігі
саны (көлемі)
қосылған құн салығымен бағасы (теңге)
барлық өткізу құны
8.
Отырғызу материалдарын сатып алуға жұмсалған шығындарды растайтын (өтінім берген сәтте) бастапқы есеп және төлем құжаттары (шот-фактуралар, кіріс-шығыс кассалық ордерлері және (немесе) төлем тапсырмалары)
шот-фактура нөмірі
берілген күні
отырғызу материалын сатушының атауы
отырғызу материалын сатушы орналасқан жердің мекенжайы
отырғызу материалын сатушының жеке сәйкестендіру коды
тауарлық-көліктік жүк құжаттың нөмірі
дақыл, сорты
өлшем бірлігі
саны (көлемі)
қосылған құн салығымен бағасы (теңге)
барлық өткізу құны
9.
Тіреуіш бағаналарды сатып алуға және орнатуға жұмсалған шығындарды растайтын (өтінім берген сәтте) бастапқы есеп және төлем құжаттары (шот-фактуралар, кіріс-шығыс кассалық ордерлері және (немесе) төлем тапсырмалары) (тіреуіш бағаналарды сатып алу қажет болған жағдайда көрсетіледі)
шот-фактура нөмірі
берілген күні
тіреуіш бағаналар сатушының атауы
тіреуіш бағаналар сатушы орналасқан жердің мекенжайы
тіреуіш бағаналар сатушының жеке сәйкестендіру коды
тауарлық-көліктік жүк құжаттың нөмірі
тіреуіш бағаналар атауы
өлшем бірлігі
саны (көлемі)
қосылған құн салығымен бағасы (теңге)
барлық өткізу құны
10.
Тамшылатып суару жүйесінің құрылысына жұмсалған шығындарды растайтын (өтінім берген сәтте) бастапқы есеп және төлем құжаттары (шот-фактуралар, кіріс-шығыс кассалық ордерлері және (немесе) төлем тапсырмалары) (тамшылап суару жүйесін сатып алу қажет болған жағдайда көрсетіледі)
шот-фактура нөмірі
берілген күні
жабдық сатушының атауы
жабдық сатушы орналасқан жердің мекенжайы
жабдық сатушының жеке сәйкестендіру коды
тауарлық-көліктік жүк құжаттың нөмірі
жабдық атауы
өлшем бірлігі
саны (көлемі)
қосылған құн салығымен бағасы (теңге)
барлық өткізу құны
11.
Жүргізілген технологиялық операцияларды растайтын құжаттар
12.
Сатып алу-сату және (немесе) қаржылық лизинг шарттары
нөмірі
шарт жасалған күн
жабдық, материал сатушының атауы
жабдық, материал сатушы орналасқан жердің мекенжайы
жабдық, материал сатушының жеке сәйкестендіру коды
жабдықтың, материалдың атауы
өлшем бірлігі
саны (көлемі)
қосылған құн салығымен бағасы (теңге)
барлық өткізу бағасы
берілген күні
кім берді
13.
Жеміс-жидек дақылдары мен жүзімнің көшеттерін өндіруші берген отырғызу материалына арналған сорттық куәлік
куәліктің нөмірі
берілген күні
кім берді
Ескертпелер:
* өтініш иесінен көрсетілген құжаттардың тұпнұсқаларын және көшірмелерін сұратып алуға жол берілмейді.
** жоғарыда көрсетілген кестенің 3-жолында көрсетілген мәліметтер субсидия тиесілі ауыл шаруашылығы кооперативінің әр мүшесіне толтырылады.
Тиесілі субсидиялар есептемесі
Ауыл шаруашылығы дақылының атауы
Отырғызу алаңы, гектар
1 гектарға субсидия нормасы, теңге
Субсидиялар мөлшері, теңге (3-баған х 4-баған)
1
2
3
4
5
Жиыны
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын және дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын және заңмен қорғалатын құпиядан тұратын мәліметтерді пайдалануға, сондай-ақ дербес деректерді және өзге ақпаратты жинауға, өңдеуге, сақтауға, шығарып алуға және пайдалануға келісім беремін.
Өтініш беруші 20__ жылғы "__" ________ сағат 00:00-де қол қойып, жіберді:
Электронды цифрлы қолтаңбадан (бұдан әрі – ЭЦҚ) алынған деректер
ЭЦҚ қойылған күні мен уақыты
Өтінімнің қабылданғаны туралы хабарлама:
Облыс басқармасы 20__ жылғы "__" _____ сағат 00:00-де қабылдады:
ЭЦҚ-дан алынған деректер
ЭЦҚ қойылған күні мен уақыты
"Жеміс-жидек дақылдарының
және жүзімнің көпжылдық
көшеттерін отырғызу және өсіру
(оның ішінде қалпына келтіру)
шығындарының құнын
субсидиялау" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет
стандартына
2-қосымша
Нысан
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін өсіруге субсидиялар алуға арналған өтінім
Кімге:___________________________________________________________________
(облыстың, республикалық және облыстық маңызы бар қаланың,
ауданның жергілікті атқарушы органының толық атауы)
Кімнен:_________________________________________________________________
(заңды тұлғаның толық атауы, жеке тұлғаның аты, әкесінің аты (бар болса), тегі,
Маған 20 __ жылдың күзінде және (немесе) 20 __ жылдың көктемінде ___________
гектар алаңға отырғызылған "____" жылғы өсім жеміс-жидек дақылдарының/жүзімнің
(қажеттісінің астын сызу керек) көпжылдық екпелеріне
_________________________ теңге (сомасы сандармен және жазбаша)
мөлшерінде субсидия төлеуді сұраймын.
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Ағымдағы шоттың бар екендiгi туралы екінші деңгейдегі банктiң не Ұлттық почта операторының анықтамасы
жеке сәйкестендіру коды
бенефициар коды
банктің немесе Ұлттық почта операторының деректемелері:
банктің немесе Ұлттық почта операторының атауы:
бизнес-сәйкестендіру коды
корпоративтік шот
бизнес-сәйкестендіру нөмірі
бенефициар коды
2.
Жеміс-жидек дақылдарының және жүзімнің көпжылдық көшеттерін отырғызуды зерттеп-қарау актісі
нөмірі
толтырылған күні
дақыл
сорты
егу схемасы
алаңы
дақыл
сорты
егу схемасы
алаңы
дақыл
сорты
егу схемасы
алаңы
3.
Алдыңғы жылдары субсидияларды алғаны туралы куәландыратын құжаттар
нөмірі
берілген күні
сомасы (теңге)
4.
Тіреуіш бағаналарды сатып алуға және орнатуға жұмсалған шығындарды растайтын (өтінім берген сәтте) бастапқы есеп және төлем құжаттары (шот-фактуралар, кіріс-шығыс кассалық ордерлері және (немесе) төлем тапсырмалары
шот-фактура нөмірі
берілген күні
тіреуіш бағаналар сатушының атауы
тіреуіш бағаналар сатушы орналасқан жердің мекенжайы
тіреуіш бағаналар сатушының жеке сәйкестендіру коды
тауарлық-көліктік жүкқұжаттың нөмірі
тіреуіш бағаналардың атауы
өлшем бірлігі
саны (көлемі)
қосылған құн салығымен бағасы (теңге)
барлық өткізу құны
5.
Жүргізілген технологиялық операцияларды растайтын құжаттар
6.
Сатып алу-сату және (немесе) қаржылық лизинг шарттары
нөмірі
жасасу күні
жабдықтар, материал сатушының атауы
жабдықтар, материал сатушы орналасқан жердің мекенжайы
жабдықтар, материал сатушының жеке сәйкестендіру коды
жабдықтардың, материалдың атауы
өлшем бірлігі
саны (көлемі)
қосылған құн салығымен бағасы (теңге)
барлық өткізу құны
Ескертпе: * өтініш несінен көрсетілген құжаттардың тұпнұсқаларын және көшірмелерін сұратып алуға жол берілмейді.
Тиесілі субсидиялар есептемесі
Ауыл шаруашылығы дақылының атауы
Өсіру алаңы, гектар
1 гектарға субсидия нормасы, теңге
Субсидиялар мөлшері, теңге (3-баған х 4-баған)
1
2
3
4
5
Жиыны
Ұсынылған ақпараттың дұрыстығын растаймын және дұрыс емес мәліметтер ұсынғаным үшін Қазақстан Республикасының заңдарына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын және заңмен қорғалатын құпиядан тұратын мәліметтерді пайдалануға, сондай-ақ дербес деректерді және өзге ақпаратты жинауға, өңдеуге, сақтауға, шығарып алуға және пайдалануға келісім беремін.
Өтініш беруші 20__ жылғы "__" ________ сағат 00:00-де қол қойып, жіберді:
Электронды цифрлы қолтаңбадан (бұдан әрі – ЭЦҚ) алынған деректер
ЭЦҚ қойылған күні мен уақыты
Өтінімнің қабылданғаны туралы хабарлама:
Облыс басқармасы 20__ жылғы "__" _____ сағат 00:00-де қабылдады:
ЭЦҚ-дан алынған деректер
ЭЦҚ қойылған күні мен уақыты