Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 9 июля 2015 года № 9-1/633. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 13 августа 2015 года № 11876. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 декабря 2017 года № 521 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования)
Сноска. Утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра РК - Министра сельского хозяйства РК от 28.12.2017 № 521 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 10 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый регламент государственной услуги "Субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники".
2. Департаменту инвестиционной политики и финансовых инструментов Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания и в информационно-правовую систему "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и интранет-портале государственных органов.
3. Признать утратившим силу приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 мая 2014 года № 5-2/249 "Об утверждении регламента государственной услуги "Субсидирование по возмещению ставки вознаграждения по кредитам (лизингу) на поддержку сельского хозяйства" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Республики Казахстан № 9491, опубликованный в газете "Казахстанская правда" от 13 ноября 2014 года № 222 (27843).
4. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
5. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня его первого официального опубликования.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
А. Мамытбеков
Утвержден
приказом Министра сельского
хозяйства Республики Казахстан
от 9 июля 2015 года № 9-1/633
Регламент государственной услуги
"Субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также
лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной
техники"

"Кредиттер бойынша, сондай-ақ технологиялық жабдық және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 9 шілдедегі № 9-1/633 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 13 тамызда № 11876 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары – Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2017 жылғы 28 желтоқсандағы № 521 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 28.12.2017 № 521 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабы 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған "Кредиттер бойынша, сондай-ақ технологиялық жабдық және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі Инвестициялық саясат және қаржы құралдары департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарына және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесіне ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ресми интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. "Ауыл шаруашылығын қолдауға арналған кредиттер (лизинг) бойынша сыйақы мөлшерлемесін өтеу бойынша субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламентін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2014 жылғы 5 мамырдағы № 5-2/249 бұйрығы (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9491 болып тіркелген, "Егемен Қазақстан" газетінің 2014 жылы 13 қарашадағы № 222 (28445) санында жарияланған) күші жойылды деп танылсын.
4. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
5. Осы бұйрық алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
А. Мамытбеков
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2015 жылғы 9 шілдедегі
№ 9-1/633 бұйрығымен
бекітілген
"Кредиттер бойынша, сондай-ақ технологиялық жабдық және ауыл
шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін
субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники" (далее – государственная услуга) оказывается Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан (далее – услугодатель).
2. Форма оказания государственной услуги - бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги – счет к оплате на перечисление средств субсидий на банковский счет услугополучателя.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной
услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является наличие документов (далее – заявка) согласно пункту 9 Стандарта государственной услуги "Субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники", утвержденного приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 15 апреля 2015 года № 9-1/338 (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11288) (далее – стандарт).
5. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги и длительность их выполнения:
1) прием и регистрация документов сотрудником канцелярии оператора – не более 30 (тридцать) минут;
2) передача документов руководителю оператора – в течение 30 (тридцать) минут;
3) рассмотрение документов руководителем оператора и определение ответственного исполнителя оператора – в течение 30 (тридцать) минут;
4) рассмотрение документов ответственным исполнителем оператора, проверка полноты представленных документов на соответствие требованиям стандарта, оформление заключения о соответствии/несоответствии условиям стандарта, расчет объемов причитающихся субсидий по каждому договору займа, передача руководителю оператора документы для наложения резолюции, направление руководителю услугодателя документов услугополучателя, заключение оператора о соответствии/несоответствии услугополучателей условиям стандарта – в течение 10 (десять) рабочих дней;
5) заседание комиссии по распределению субсидий (далее – комиссия) и рассмотрение документов услугополучателей, подписание протокола решения комиссии об одобрении/неодобрении заявок – в течение 3 (три) рабочих дней;
6) направление выписки из протокола заседания комиссии ответственным исполнителем оператора в финансовые институты в бумажном и электронном носителях – в течение 5 (пять) рабочих дней;

1. Жалпы ережелер
1. "Кредиттер бойынша, сондай-ақ технологиялық жабдық және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызметін (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігі (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесі – көрсетілетін қызметті алушының банктік шотына субсидия қаражатын аударуға төлем шоты.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (жұмыскерлерінің) іс-қимылы
тәртібін сипаттау
4. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 15 сәуірдегі № 9-1/338 бұйрығымен (Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11288 болып тіркелген) "Кредиттер бойынша, сондай-ақ технологиялық жабдық және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартын" бекітілген мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі – стандарт) 9-тармағына сәйкес құжаттардың (бұдан әрі – өтінім) болуы мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімді (іс-қимылды) бастау үшін негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны және оның орындалу ұзақтығы:
1) оператор кеңсесі қызметкерінің құжаттарды қабылдауы және тіркеуі – 30 (отыз) минуттан көп емес;
2) құжаттарды оператор басшысына беру – 30 (отыз) минут ішінде;
3) құжаттарды оператор басшысының қарауы және оператордың жауапты орындаушысын анықтауы – 30 (отыз) минут ішінде;
4) құжаттарды оператордың жауапты орындаушысының қарауы, ұсынылған құжаттардың стандарт талаптарына сәйкестігін тексеру, стандарт талаптарына сәйкес/сәйкес еместігі туралы қорытынды әзірлеу, әрбір қарыз шарты бойынша тиесілі субсидиялар көлемін есептеу, құжаттарды оператор басшысына бұрыштама қоюы үшін ұсыну, көрсетілетін қызметті берушінің басшысына көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын, көрсетілетін қызметті алушылардың стандарт талаптарына сәйкес/сәйкес еместігі туралы оператордың қорытындысын жолдау – 10 (он) жұмыс күні ішінде;
5) субсидиялар бөлу жөніндегі комиссияның (бұдан әрі – комиссия) отырысы және көрсетілетін қызметті алушылардың құжаттарын қарау, комиссияның өтінішті мақұлдағаны/мақұлдамағаны туралы шешім хаттамасына қол қою – 3 (үш) жұмыс күні ішінде;
6) оператордың жауапты орындаушысының қаржы институттарына электрондық және қағаз жеткізгіштерде комиссия отырысының хаттамасынан үзінді-көшірме жолдауы – 5 (бес) жұмыс күні ішінде;

7) заключение договора субсидирования ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники (далее – договор субсидирования) между финансовым институтом и оператором – в течение 7 (семь) рабочих дней;
8) заключение договора субсидирования между оператором и услугодателем – в течение 5 (пять) рабочих дней;
9) осуществление проверки соответствия суммы заявки на перечисление к графикам субсидирования услугополучателя, отчета о фактическом использовании субсидий, внесение услугодателю письма с приложением заявки на перечисление денег для субсидирования – в течение 3 (три) рабочих дней;
10) формирование и представление в органы казначейства подписанного ответственным руководителем и руководителем управления бухгалтерского учета структурного подразделения услугодателя счета к оплате – в течение 3 (три) рабочих дней.
6. Результаты процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, которые служат основанием для начала выполнения следующих процедур (действий):
зарегистрированная заявка с входящим номером;
резолюция и передача документа ответственному исполнителю оператора;
полнота и достоверность представленных документов;
решение комиссии о соответствии/несоответствии заявок;
заключение и подписание договора субсидирования;
направление заявки на перечисление средств субсидий;
формирование и представление в органы казначейства счета к оплате.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания государственной
услуги
7. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя и оператора, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии оператора;
2) руководитель отдела оператора;
3) руководитель оператора;
4) ответственный исполнитель оператора;
5) комиссия по распределению субсидий (далее – комиссия);
6) секретарь комиссии;
7) председатель комиссии;
8) ответственный руководитель услугодателя;
9) руководитель структурного подразделения услугодателя;
10) ответственный исполнитель структурного подразделения услугодателя;
11) руководитель управления бухгалтерского учета;
12) ответственный исполнитель финансового института.
8. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия) (привести описание всех процедур (действий), необходимых для оказания государственной услуги, с указанием длительности выполнения каждой процедуры (действия):

7) оператор мен қаржы институты арасында кредиттер бойынша, сондай-ақ технологиялық жабдық және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау туралы шарт (бұдан әрі – субсидиялау шарты) жасасу – 7 (жеті) жұмыс күні ішінде;
8) оператор мен көрсетілетін қызметті беруші арасында субсидилау шартын жасасу – 5 (бес) жұмыс күні ішінде;
9) аударуға арналған өтінім сомасының көрсетілетін қызметті алушының субсидиялау кестесіне сәйкестігін, субсидиялардың нақты пайдаланылғаны туралы есепті тексеру, көрсетілетін қызметті берушіге субсидиялау үшін ақша аударуға арналған өтінім қоса берілген хатты енгізу – 3 (үш) жұмыс күні ішінде;
10) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты басшысы және құрылымдық бөлімшесінің бухгалтерлік есеп басқармасының басшысы қол қойған төлем шотын қалыптастыру және қазынашылық органдарға ұсыну – 3 (үш) жұмыс күні ішінде.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету бойынша келесі рәсімдерді (іс-қимылдарды) бастауға негіз болып табылатын рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижелері:
кіріс нөмірі бар тіркелген өтініш;
бұрыштама және құжатты оператордың жауапты орындаушысына ұсыну;
ұсынылған құжаттардың толықтығы және дұрыстығы;
комиссияның өтінімдердің сәйкестігі/сәйкес еместігі туралы шешімі;
қорытынды және субсидиялау шартына қол қою;
субсидия қаражатын аударуға өтінім жолдау;
төлем шотын қалыптастыру және қазынашылық органдарға ұсыну.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті
берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (жұмыскерлерінің) өзара
іс-қимылы тәртібін сипаттау
7. Көрсетілетін қызметті беруші мен оператордың мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын құрылымдық бөлімшелерінің (жұмыскерлерінің) тізбесі:
1) оператордың кеңсе қызметкері;
2) оператордың бөлім басшысы;
3) оператордың басшысы;
4) оператордың жауапты орындаушысы;
5) субсидияларды бөлу жөніндегі комиссия (бұдан әрі – комиссия);
6) комиссия хатшысы;
7) комиссия төрағасы;
8) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты басшысы;
9) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің басшысы;
10) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің жауапты орындаушысы;
11) бухгалтерлік есеп басқармасының басшысы;
12) қаржы институтының жауапты орындаушысы.
8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (жұмыскерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау (әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) орындалу мерзімін көрсете отырып, мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті барлық рәсімдердің (іс-қимылдардың) сипаттамасы келтірілсін) қамтиды:

1) сотрудник канцелярии оператора осуществляет прием и регистрацию документов:
максимально допустимое время ожидания для сдачи пакета документов – не более 30 (тридцать) минут;
максимально допустимое время обслуживания – не более 30 (тридцать) минут;
2) сотрудник канцелярии оператора направляет принятые документы руководителю оператора – в течение 30 (тридцать) минут;
3) руководитель оператора рассматривает документы и определяет ответственного исполнителя оператора – в течение 30 (тридцать) минут;
4) ответственный исполнитель оператора осуществляет – в течение 10 (десять) рабочих дней:
проверку полноты представленных документов и соответствие требованиям стандарта;
оформление заключения о соответствии/несоответствии условиям стандарта;
рекомендует процент субсидируемой ставки вознаграждения согласно требованиям стандарта и производит расчет объемов причитающихся субсидий по каждому договору займа;
передает руководителю оператора документы для наложения резолюции;
направляет руководителю услугодателя на электронном носителе документы услугополучателя, заключение оператора о соответствии/несоответствии услугополучателей условиям стандарта;
5) ответственный исполнитель оператора созывает заседание комиссии. Место, время и дата проведения заседания комиссии определяется оператором по согласованию с председателем комиссии:
собирает подписи членов комиссии – в течение 3 (три) рабочих дней;
6) ответственный исполнитель оператора после подписания протокола:
направляет финансовым институтам/услугополучателю по электронной почте выписки из протокола заседания комиссии, направляет финансовым институтам/услугополучателю оригинал выписки с подписью секретаря комиссии, заверенной печатью услугодателя – в течение 5 (пять) рабочих дней;
7) ответственный исполнитель финансового института заключает договор субсидирования с оператором – в течение 7 (семь) рабочих дней:
ответственный исполнитель финансового института открывает специальный банковский счет для перечисления услугодателем сумм субсидий по заключенным договорам субсидирования, а в случае отсутствия такой возможности, открывает специальный счет в обслуживающем банке;
8) ответственный исполнитель оператора заключает договор субсидирования с услугодателем – в течение 5 (пять) рабочих дней:
получает от ответственного исполнителя финансового института заявку на перечисление средств на субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники;

1) оператордың кеңсе қызметкері құжаттарды қабылдауды және тіркеуді жүзеге асырады:
құжаттар топтамасын тапсыру үшін берілетін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минуттан көп емес;
қызмет көрсетудің рұқсат етілетін ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минуттан көп емес;
2) оператордың кеңсе қызметкері қабылданған құжаттарды оператордың басшысына жолдайды – 30 (отыз) минут ішінде;
3) оператордың басшысы құжаттарды қарайды және оператордың жауапты орындаушысын айқындайды – 30 (отыз) минут ішінде;
4) оператордың жауапты орындаушысы – 10 (он) жұмыс күні ішінде мыналарды жүзеге асырады:
ұсынылған құжаттардың толықтығын және стандарт талаптарына сәйкестігін тексеру;
стандарт талаптарына сәйкес/сәйкес еместігі туралы қорытындыны ресімдеу;
стандарт талаптарына сәйкес субсидияланатын сыйақы мөлшерлемесінің пайызын ұсынады және әрбір қарыз бойынша тиесілі субсидия көлемін есептеуді жүргізеді;
құжаттарды оператордың басшысына бұрыштама қоюы үшін береді;
көрсетілетін қызметті берушінің басшысына электрондық жеткізгіште көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын, көрсетілетін қызметті алушылардың стандарт талаптарына сәйкес/сәйкес еместігі туралы оператордың қорытындысын жолдайды;
5) оператордың жауапты орындаушысы комиссия отырысын шақырады.
Комиссия отырысын өткізу орнын, уақыты мен күнін комиссия төрағасының келісімі бойынша оператор айқындайды:
комиссия мүшелерінің қолдарын жинайды – 3 (үш) жұмыс күні ішінде;
6) оператордың жауапты орындаушысы хаттамаға қол қойғаннан кейін:
қаржы институтына/көрсетілетін қызметті алушыға электрондық почта бойынша комиссия отырысының хаттамасынан үзінді-көшірме жолдайды – 1 (бір) жұмыс күні ішінде;
қаржы институтына/көрсетілетін қызметті алушыға комиссия хатшысының қолы қойылған, көрсетілетін қызметті берушінің мөрімен расталған үзінді-көшірменің түпнұсқасын жолдайды – 5 (бес) жұмыс күні ішінде;
7) қаржы институтының жауапты орындаушысы оператормен субсидиялау шартын жасасады – 7 (жеті) жұмыс күні ішінде;
қаржы институтының жауапты орындаушысы жасалған субсидиялау шарттары бойынша субсидиялар сомаларын көрсетілетін қызметті берушінің аударуы үшін арнайы банктік шот ашады, ал мұндай мүмкіндік болмаған жағдайда, қызмет көрсетуші банкте арнайы шот ашады;
8) оператордың жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті берушімен субсидиялау шартын жасасады – 5 (бес) жұмыс күні ішінде;
қаржы институтының жауапты орындаушысынан кредиттер бойынша, сондай-ақ технологиялық жабдық және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау үшін қаражат аударуға арналған өтінімді алады;

9) ответственный исполнитель оператора осуществляет проверку соответствия суммы заявки на перечисление к графикам субсидирования услугополучателя, отчета о фактическом использовании субсидий и вносит услугодателю письмо с приложением заявки на перечисление денег для субсидирования. При подаче первой заявки на перечисление субсидий предоставление отчета о фактическом использовании субсидий не требуется – в течение 3 (три) рабочих дней;
10) ответственный исполнитель структурного подразделения услугодателя представляет в органы казначейства счет к оплате – в течение 3 (три) рабочих дней.
Описание порядка взаимодействия с центром обслуживания
населения и (или) иными услугодателями, а также порядка
использования информационных систем в процессе оказания
государственной услуги
9. При оказании государственной услуги не предусмотрена возможность обращения услугополучателя в центр обслуживания населения и (или) к иным услугодателям.
10. Описание порядка обращения к услугодателю, длительность обработки запроса услугополучателя.
Для получения государственной услуги услугополучатель подает заявку к услугодателю.
График работы услугодателя указан в пункте 8 стандарта.
Государственная услуга оказывается в сроки, указанные в пункте 4 стандарта.
11. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги "Субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной техники" согласно приложению к настоящему регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги размещен на интернет-ресурсах услугодателя www.mgov.kz, оператора www.kam.kz.
Приложение
к регламенту государственной услуги
"Субсидирование ставок вознаграждения
по кредитам, а также лизингу технологического
оборудования и сельскохозяйственной техники"
от 9 июля 2015 года № 9-1/633
Справочник
бизнес-процессов оказания государственной услуги
"Субсидирование ставок вознаграждения по кредитам, а также
лизингу технологического оборудования и сельскохозяйственной
техники"

9) оператордың жауапты орындаушысы аударуға арналған өтінім сомасының көрсетілетін қызметті алушының субсидиялау кестелеріне сәйкестігін, сондай-ақ субсидиялардың нақты пайдаланылуы туралы есепті тексеруді жүзеге асырады және көрсетілетін қызметті берушіге субсидиялау үшін ақша траншын аударуға өтінімді қоса бере отырып, хат енгізеді – 3 (үш) жұмыс күні ішінде. Субсидияларды аударуға алғаш өтінім берілген кезде субсидиялардың нақты пайдаланылуы туралы есепті ұсыну қажет етілмейді.
10) көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшесінің жауапты орындаушысы төлем шотын қазынашылық органдарына ұсынады – 3 (үш) жұмыс күні ішінде.
4. Порталмен және (немесе) басқа да көрсетілетін қызметті
берушімен өзара іс-қимыл тәртібін, сондай-ақ мемлекеттік қызмет
көрсету процесінде ақпараттық жүйелерді пайдалану
тәртібін сипаттау
9. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету кезінде көрсетілетін қызметті алушының халыққа қызмет көрсету орталығына және (немесе) басқа да көрсетілетін қызметті берушілерге жүгіну мүмкіндігі көзделмеген.
10. Көрсетілетін қызметті берушіге жүгіну тәртібін сипаттау, көрсетілетін қызметті алушының сұрауын өңдеудің ұзақтығы.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы көрсетілетін қызметті берушіге өтінім береді.
Көрсетілетін қызметті берушінің жұмыс кестесі стандарттың 8-тармағында көрсетілген.
Мемлекеттік қызмет стандарттың 4-тармағында көрсетілген мерзімдерде көрсетіледі.
11. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (жұмыскерлерінің) рәсімдері (іс-қимылдары), өзара іс-қимылдары реттілігінің толық сипаттамасы осы регламентке қосымшаға сәйкес "Кредиттер бойынша, сондай-ақ технологиялық жабдық және ауыл шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін субсидиялау" мемлекеттік қызметін көрсетудің бизнес-процестері анықтамалығында көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестері анықтамалығы көрсетілетін қызметті берушінің www.mgov.kz, оператордың www.kam.kz интернет-ресурстарында орналастырылған.
2015 жылғы "___" ____________ № _______
"Кредиттер бойынша, сондай-ақ технологиялық жабдық және ауыл
шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы
мөлшерлемелерін субсидиялау" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне қосымша
"Кредиттер бойынша, сондай-ақ, технологиялық жабдық және ауыл
шаруашылығы техникасының лизингі бойынша сыйақы мөлшерлемелерін
субсидиялау" мемлекеттік қызметін көрсетудің бизнес-процестері
анықтамалығы