О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 4 августа 2015 года № 430. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 18 августа 2015 года № 11900.
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в некоторые приказы Министра финансов Республики Казахстан следующие изменения и дополнения:
1) в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 403 "Некоторые вопросы Единой бюджетной классификации Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9756, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" 17 октября 2014 года):
в Единую бюджетную классификацию Республики Казахстан, утвержденную указанным приказом:
в функциональной классификации расходов бюджета:
в функциональной группе 01 "Государственные услуги общего характера":
в функциональной подгруппе 2 "Финансовая деятельность":
по администратору бюджетных программ 217 "Министерство финансов Республики Казахстан":
дополнить бюджетными программами 036 и 104 следующего содержания:
"036 Модернизация информационных систем Налоговых органов, связанных с изменением налогового законодательства
104 Борьба с наркоманией и наркобизнесом";
в функциональной группе 03 "Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность":
в функциональной подгруппе 9 "Прочие услуги в области общественного порядка и безопасности":
по администратору бюджетных программ 221 "Министерство юстиции Республики Казахстан":
дополнить бюджетной программой 010 следующего содержания:
"010 Обслуживание населения по принципу "одного окна";
в функциональной группе 07 "Жилищно-коммунальное хозяйство":
в функциональной подгруппе 1 "Жилищное хозяйство":
по администратору бюджетных программ 243 "Министерство национальной экономики Республики Казахстан":
наименование бюджетной программы 135 "Целевые трансферты на развитие областному бюджету Акмолинской области на строительство жилья для переселения жителей населенных пунктов Калачи и Красногорский Акмолинской области" изложить в следующей редакции:
"135 Целевые трансферты на развитие областному бюджету Акмолинской области на строительство и (или) реконструкцию жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры для переселения жителей населенных пунктов Калачи и Красногорский Акмолинской области";
наименование бюджетной программы 156 "Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора (коммунальных государственных предприятий) в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"156 Целевые трансферты на развитие областным бюджетам, бюджетам городов Астаны и Алматы на увеличение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 271 "Управление строительства области":
наименование бюджетной программы 062 "Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство жилья для переселения жителей населенных пунктов Калачи и Красногорский Акмолинской области" изложить в следующей редакции:
"062 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на строительство и (или) реконструкцию жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры для переселения жителей населенных пунктов Калачи и Красногорский Акмолинской области";
по администратору бюджетных программ 279 "Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области":
наименование бюджетной программы 047 "Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора (коммунальных государственных предприятий) в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"047 Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 458 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)":
наименование бюджетной программы 054 "Увеличение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора (коммунальных государственных предприятий) в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"054 Увеличение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан";
по администратору бюджетных программ 467 "Отдел строительства района (города областного значения)":
наименование бюджетной программы 062 "Строительство жилья для переселения жителей населенных пунктов Калачи и Красногорский Акмолинской области" изложить в следующей редакции:
"062 Строительство и (или) реконструкция жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры для переселения жителей населенных пунктов Калачи и Красногорский Акмолинской области";
по администратору бюджетных программ 487 "Отдел жилищно-коммунального хозяйства и жилищной инспекции района (города областного значения)":
наименование бюджетной программы 054 "Увеличение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора (коммунальных государственных предприятий) в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан" изложить в следующей редакции:
"054 Увеличение уставного капитала субъектов квазигосударственного сектора в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан";
в функциональной группе 10 "Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения":
в функциональной подгруппе 1 "Сельское хозяйство":

Қазақстан Республикасы Қаржы министрiнiң кейбiр бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 4 тамыздағы № 430 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 18 тамызда № 11900 болып тіркелді.
БҰЙЫРАМЫН:
1. Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің кейбір бұйрықтарына мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) "Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығында (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9756 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 17 қазанда жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасының Бірыңғай бюджеттік сыныптамасында:
бюджет шығыстарының функционалдық сыныптамасында:
01 "Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер" функционалдық тобында:
2 "Қаржылық қызмет" функционалдық кіші тобында:
217 "Қазақстан Республикасы Қаржы министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 036 және 104 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"036 Салық заңнамасын өзгертуге байланысты салық органдарының ақпараттық жүйелерін жаңғырту
104 Нашақорлыққа және есірткі бизнесіне қарсы күрес";
03 "Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі" функционалдық тобында:
9 "Қоғамдық тәртіп және қауіпсіздік саласындағы басқа да қызметтер" функционалдық кіші тобында:
221 "Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгi" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 010 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"010 Халыққа "жалғыз терезе" принципі бойынша қызмет көрсету";
07 "Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық" функционалдық тобында:
1 "Тұрғын үй шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:
243 "Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігі" бюджеттік бағдарламаларының әкімшісі бойынша:
135 "Ақмола облысының облыстық бюджетіне Ақмола облысының Калачи және Красногорский елді мекен пунктерінің тұрғындарын көшіру үшін тұрғын үй салуға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"135 Ақмола облысының облыстық бюджетіне Ақмола облысының Калачи және Красногорский елді мекендерінің тұрғындарын көшіру үшін тұрғын үй және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері";
156 "Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне квазимемлекеттік сектор субъектілерінің (коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар) жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"156 Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде облыстық бюджеттерге, Астана және Алматы қалаларының бюджеттеріне квазимемлекеттік сектор субъектілерінің жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері";
271 "Облыстың құрылыс басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
062 "Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ақмола облысының Калачи және Красногорский елді мекен пунктерінің тұрғындарын көшіру үшін тұрғын үй салуға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"062 Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Ақмола облысының Калачи және Красногорский елді мекендерінің тұрғындарын көшіру үшін тұрғын үй және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері";
279 "Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
047 "Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне квазимемлекеттік сектор субъектілерінің (коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар) жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"047 Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне квазимемлекеттік сектор субъектілерінің жарғылық капиталын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері";
458 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
054 "Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінің (коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар) жарғылық капиталын ұлғайту" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"054 Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінің жарғылық капиталын ұлғайту";
467 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
062 "Ақмола облысының Калачи және Красногорский елді мекен пунктерінің тұрғындарын көшіру үшін тұрғын үй салуға" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"062 Ақмола облысының Калачи және Красногорский елді мекендерінің тұрғындарын көшіру үшін тұрғын үй және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері";
478 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
054 "Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінің (коммуналдық мемлекеттік кәсіпорындар) жарғылық капиталын ұлғайту" бюджеттік бағдарламасының атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"054 Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде квазимемлекеттік сектор субъектілерінің жарғылық капиталын ұлғайту";
10 "Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары" функционалдық тобында:
1 "Ауыл шаруашылығы" функционалдық кіші тобында:

по администраторам бюджетных программ 364 "Управление предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы", 375 "Управление сельского хозяйства города республиканского значения, столицы", 389 "Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и сельского хозяйства города Алматы", 460 "Отдел сельского хозяйства, ветеринарии и земельных отношений района (города областного значения)", 462 "Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)", 473 "Отдел ветеринарии района (города областного значения)", 474 "Отдел сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)", 475 "Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)", 477 "Отдел сельского хозяйства и земельных отношений района (города областного значения)", 498 "Отдел земельных отношений и сельского хозяйства района (города областного значения)", 800 "Отдел ветеринарии и ветеринарного контроля района (города областного значения)":
дополнить бюджетной программой 047 следующего содержания:
"047 Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека";
в функциональной подгруппе 5 "Охрана окружающей среды":
по администратору бюджетных программ 241 "Министерство энергетики Республики Казахстан":
бюджетную программу 152 "Реализация бюджетных инвестиционных проектов в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан" с бюджетными подпрограммами "004 За счет внешних займов" и "017 За счет софинансирования внешних займов из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан" исключить;
дополнить бюджетной программой 155 с бюджетными подпрограммами 012 и 018 следующего содержания:
"155 Реализация мероприятий технической помощи в рамках содействия устойчивому развитию и росту Республики Казахстан
012 За счет софинансирования гранта из средств целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
018 За счет гранта";
в функциональной группе 13 "Прочие":
в функциональной подгруппе 3 "Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции":
по администратору бюджетных программ 265 "Управление предпринимательства и промышленности области":
бюджетную программу 020 "Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на содействие развитию предпринимательства в моногородах" с бюджетными подпрограммами 013 "За счет кредитов из республиканского бюджета" и 015 "За счет средств местного бюджета" исключить;

364 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы", 375 "Республикалық маңызы бар қаланың, астананың ауыл шаруашылығы басқармасы", 389 "Алматы қаласының кәсіпкерлік, индустриялық-инновациялық даму және ауыл шаруашылығы басқармасы", 460 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы, ветеринария және жер қатынастары бөлімі", 462 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі", 473 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі", 474 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі", 475 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі", 477 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы мен жер қатынастары бөлімі", 498 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары және ауыл шаруашылығы бөлімі" және 800 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария және ветеринариялық бақылау бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшілер бойынша:
мынадай мазмұндағы 047 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"047 Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу";
5 "Қоршаған ортаны қорғау" функционалдық кіші тобында:
241 "Қазақстан Республикасы Энергетика министрлігі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
004 "Cыртқы қарыздар есебiнен" және "017 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан сыртқы қарыздарды бірлесіп қаржыландыру есебінен" бюджеттік кіші бағдарламалары бар 152 "Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыру" бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 012 және 018 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 155 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"155 Қазақстан Республикасының орнықты дамуына және өсуіне жәрдемдесу шеңберінде техникалық көмек іс-шараларын іске асыру
012 Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферт қаражатынан грантты бірлесіп қаржыландыру есебінен
018 Грант есебінен";
13 "Басқалар" функционалдық тобында:
3 "Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау" функционалдық кіші тобында:
265 "Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
013 "Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен" және 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" бюджеттік кіші бағдарламасы бар 020 "Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге кредиттер беру" бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;

дополнить бюджетной программой 069 с бюджетными подпрограммами 013 и 015 следующего содержания:
"069 Кредитование на содействие развитию предпринимательства в моногородах
013 За счет кредитов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 266 "Управление предпринимательства и индустриально-инновационного развития области":
бюджетную программу 015 "Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на содействие развитию предпринимательства в моногородах" с бюджетными подпрограммами 013 "За счет кредитов из республиканского бюджета" и 015 "За счет средств местного бюджета" исключить;
дополнить бюджетной программой 069 с бюджетными подпрограммами 013 и 015 следующего содержания:
"069 Кредитование на содействие развитию предпринимательства в моногородах
013 За счет кредитов из республиканского бюджета
015 "За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 275 "Управление предпринимательства области":
бюджетную программу 020 "Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на содействие развитию предпринимательства в моногородах" с бюджетными подпрограммами 013 "За счет кредитов из республиканского бюджета" и 015 "За счет средств местного бюджета" исключить;
дополнить бюджетной программой 069 с бюджетными подпрограммами 013 и 015 следующего содержания:
"069 Кредитование на содействие развитию предпринимательства в моногородах
013 За счет кредитов из республиканского бюджета
015 "За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 278 "Управление предпринимательства и торговли области":
бюджетную программу 010 "Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на содействие развитию предпринимательства в моногородах" с бюджетными подпрограммами 013 "За счет кредитов из республиканского бюджета" и 015 "За счет средств местного бюджета" исключить;
дополнить бюджетной программой 069 с бюджетными подпрограммами 013 и 015 следующего содержания:
"069 Кредитование на содействие развитию предпринимательства в моногородах
013 За счет кредитов из республиканского бюджета
015 "За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 289 "Управление предпринимательства и туризма области":
бюджетную программу 020 "Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на содействие развитию предпринимательства в моногородах" с бюджетными подпрограммами 013 "За счет кредитов из республиканского бюджета" и 015 "За счет средств местного бюджета" исключить;

мынадай мазмұндағы 013 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 069 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"069 Моноқалалардағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру
013 Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
266 "Облыстың кәсіпкерлік және индустриалдық-инновациялық даму басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
013 "Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен" және 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" бюджеттік кіші бағдарламасы бар 015 "Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге кредиттер беру" бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 013 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 069 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"069 Моноқалалардағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру
013 Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
275 "Облыстың кәсіпкерлік басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
013 "Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен" және 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" бюджеттік кіші бағдарламасы бар 020 "Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге кредиттер беру" бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 013 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 069 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"069 Моноқалалардағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру
013 Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
278 "Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
013 "Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен" және 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" бюджеттік кіші бағдарламасы бар 010 "Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге кредиттер беру" бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 013 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 069 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"069 Моноқалалардағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру
013 Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
289 "Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
013 "Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен" және 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" бюджеттік кіші бағдарламасы бар 020 "Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге кредиттер беру" бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;

дополнить бюджетной программой 069 с бюджетными подпрограммами 013 и 015 следующего содержания:
"069 Кредитование на содействие развитию предпринимательства в моногородах
013 За счет кредитов из республиканского бюджета
015 "За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 454 "Отдел предпринимательства и сельского хозяйства района (города областного значения)":
бюджетную программу 012 "Кредитование на содействие развитию предпринимательства в моногородах" с бюджетными подпрограммами 013 "За счет кредитов из республиканского бюджета" и 015 "За счет средств местного бюджета" исключить;
по администратору бюджетных программ 461 "Отдел экономики, финансов и предпринимательства района (города областного значения)":
бюджетную программу 030 "Кредитование на содействие развитию предпринимательства в моногородах" с бюджетными подпрограммами 013 "За счет кредитов из республиканского бюджета" и 015 "За счет средств местного бюджета" исключить;
по администратору бюджетных программ 469 "Отдел предпринимательства района (города областного значения)":
бюджетную программу 008 "Кредитование на содействие развитию предпринимательства в моногородах" с бюджетными подпрограммами 013 "За счет кредитов из республиканского бюджета" и 015 "За счет средств местного бюджета" исключить;
по администратору бюджетных программ 475 "Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)":
бюджетную программу 016 "Кредитование на содействие развитию предпринимательства в моногородах" с бюджетными подпрограммами 013 "За счет кредитов из республиканского бюджета" и 015 "За счет средств местного бюджета" исключить;
по администратору бюджетных программ 476 "Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)":
бюджетную программу 010 "Кредитование на содействие развитию предпринимательства в моногородах" с бюджетными подпрограммами 013 "За счет кредитов из республиканского бюджета" и 015 "За счет средств местного бюджета" исключить;
по администраторам бюджетных программ 482 "Отдел предпринимательства и туризма района (города областного значения)", 493 "Отдел предпринимательства, промышленности и туризма района (города областного значения)" и 494 "Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)":
бюджетную программу 008 "Кредитование на содействие развитию предпринимательства в моногородах" с бюджетными подпрограммами 013 "За счет кредитов из республиканского бюджета" и 015 "За счет средств местного бюджета" исключить;
по администратору бюджетных программ 701 "Управление предпринимательства, торговли и туризма области":

мынадай мазмұндағы 013 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 069 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"069 Моноқалалардағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру
013 Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
454 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және ауыл шаруашылығы бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
013 "Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен" және 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" бюджеттік кіші бағдарламасы бар 012 "Моноқалалардағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру" бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
461 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, қаржы және кәсіпкерлік бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
013 "Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен" және 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" бюджеттік кіші бағдарламасы бар 030 "Моноқалалардағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру" бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
469 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
013 "Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен" және 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" бюджеттік кіші бағдарламасы бар 008 "Моноқалалардағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру" бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
475 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
013 "Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен" және 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" бюджеттік кіші бағдарламасы бар 016 "Моноқалалардағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру" бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
476 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
013 "Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен" және 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" бюджеттік кіші бағдарламасы бар 010 "Моноқалалардағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру" бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
482 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және туризм бөлімі", 493 "Ауданың (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, өнеркәсіп және туризм бөлімі" және 494 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі" бюджеттік бағдарламалар әкімшілер бойынша:
013 "Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен" және 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" бюджеттік кіші бағдарламасы бар 008 "Моноқалалардағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру" бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
701 "Облыстың кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:

бюджетную программу 010 "Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на содействие развитию предпринимательства в моногородах" с бюджетными подпрограммами 013 "За счет кредитов из республиканского бюджета" и 015 "За счет средств местного бюджета" исключить;
дополнить бюджетной программой 069 с бюджетными подпрограммами 013 и 015 следующего содержания:
"069 Кредитование на содействие развитию предпринимательства в моногородах
013 За счет кредитов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 723 "Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и туризма области":
бюджетную программу 015 "Кредитование бюджетов районов (городов областного значения) на содействие развитию предпринимательства в моногородах" с бюджетными подпрограммами 013 "За счет кредитов из республиканского бюджета" и 015 "За счет средств местного бюджета" исключить;
дополнить бюджетной программой 069 с бюджетными подпрограммами 013 и 015 следующего содержания:
"069 Кредитование на содействие развитию предпринимательства в моногородах
013 За счет кредитов из республиканского бюджета
015 "За счет средств местного бюджета";
в функциональной подгруппе 9 "Прочие":
по администраторам бюджетных программ 265 "Управление предпринимательства и промышленности области" и 275 "Управление предпринимательства области":
бюджетную программу 038 "Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в моногородах" с бюджетными подпрограммами 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета" и 015 "За счет средств местного бюджета" исключить;
дополнить бюджетными программами 067 и 068 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"067 Субсидирование процентной ставки и гарантирование по кредитам банков для реализации проектов в моногородах
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
068 Предоставление грантов на развитие новых производств в моногородах
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 278 "Управление предпринимательства и торговли области":
дополнить бюджетными программами 067 и 068 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"067 Субсидирование процентной ставки и гарантирование по кредитам банков для реализации проектов в моногородах
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
068 Предоставление грантов на развитие новых производств в моногородах
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 289 "Управление предпринимательства и туризма области":
бюджетную программу 038 "Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию текущих мероприятий в моногородах" с бюджетными подпрограммами 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета" и 015 "За счет средств местного бюджета" исключить;
дополнить бюджетными программами 067 и 068 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"067 Субсидирование процентной ставки и гарантирование по кредитам банков для реализации проектов в моногородах
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
068 Предоставление грантов на развитие новых производств в моногородах
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

013 "Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен" және 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" бюджеттік кіші бағдарламасы бар 010 "Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге кредиттер беру" бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 013 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 069 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"069 Моноқалалардағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру
013 Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
723 "Облыстың кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
013 "Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен" және 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" бюджеттік кіші бағдарламасы бар 015 "Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда кәсіпкерліктің дамуына ықпал етуге кредиттер беру" бюджеттік бағдарламасы алынып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 013 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 069 бюджеттік бағдарламамен толықтырылсын:
"069 Моноқалалардағы кәсіпкерлікті дамытуға жәрдемдесуге кредит беру
013 Республикалық бюджеттен берілген кредиттер есебінен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
9 "Басқалар" функционалдық кіші тобында:
265 "Облыстың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" және 275 "Облыстың кәсіпкерлік басқармасы" бюджеттік бағдарламаларының әкімшілері бойынша:
011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен" және 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" бюджеттік кіші бағдарламалары бар 038 "Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 067 және 068 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"067 Моноқалаларда жобаларды іске асыру үшін берілетін кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
068 Моноқалаларда жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
278 "Облыстың кәсіпкерлік және сауда басқармасы" бюджеттік бағдарламаларының әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 067 және 068 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"067 Моноқалаларда жобаларды іске асыру үшін банктердің кредиттері бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау және кепілдік беру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
068 Моноқалаларда жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
289 "Облыстың кәсіпкерлік және туризм басқармасы" бюджеттік бағдарламалар әкімшісі бойынша:
011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен" және 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" бюджеттік кіші бағдарламасы бар 038 "Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда ағымдағы іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер" бюджеттік бағдарламасы алып тасталсын;
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 067 және 068 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"067 Моноқалаларда жобаларды іске асыру үшін банктердің кредиттері бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау және кепілдік беру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
068 Моноқалаларда жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

по администратору бюджетных программ 461 "Отдел экономики, финансов и предпринимательства района (города областного значения)" бюджетные программы 034 "Субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов в моногородах" и 035 "Предоставление грантов на развитие новых производств в моногородах" с бюджетными подпрограммами 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета" и 015 "За счет средств местного бюджета" исключить;
по администраторам бюджетных программ 475 "Отдел предпринимательства, сельского хозяйства и ветеринарии района (города областного значения)" и 476 "Отдел экономики, бюджетного планирования и предпринимательства района (города областного значения)" бюджетные программы 033 "Субсидирование процентной ставки по кредитам для реализации проектов в моногородах" и 034 "Предоставление грантов на развитие новых производств в моногородах" с бюджетными подпрограммами 011 "За счет трансфертов из республиканского бюджета" и 015 "За счет средств местного бюджета" исключить;
по администратору бюджетных программ 701 "Управление предпринимательства, торговли и туризма области":
дополнить бюджетными программами 067 и 068 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"067 Субсидирование процентной ставки и гарантирование по кредитам банков для реализации проектов в моногородах
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
068 Предоставление грантов на развитие новых производств в моногородах
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";
по администратору бюджетных программ 723 "Управление предпринимательства, индустриально-инновационного развития и туризма области":
дополнить бюджетными программами 067 и 068 с бюджетными подпрограммами 011 и 015 следующего содержания:
"067 Субсидирование процентной ставки и гарантирование по кредитам банков для реализации проектов в моногородах
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета
068 Предоставление грантов на развитие новых производств в моногородах
011 За счет трансфертов из республиканского бюджета
015 За счет средств местного бюджета";

461 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, қаржы және кәсіпкерлік бөлімі" бюджеттік бағдарламалары әкімшісі бойынша 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен" және 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" бюджеттік кіші бағдарламалары бар 034 "Моноқалаларда жобаларды іске асыру үшін берілетін кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау" және 035 "Моноқалаларда жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беру" бюджеттік бағдарламалары алып тасталсын;
475 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік, ауыл шаруашылығы және ветеринария бөлімі" және 476 "Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика, бюджеттік жоспарлау және кәсіпкерлік бөлімі" бюджеттік бағдарламаларының әкімшілері бойынша 011 "Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен" және 015 "Жергілікті бюджет қаражаты есебінен" бюджеттік кіші бағдарламалары бар 033 "Моноқалаларда жобаларды іске асыру үшін берілетін кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау" және 034 "Моноқалаларда жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беру" бюджеттік бағдарламалары алып тасталсын;
701 "Облыстың кәсіпкерлік, сауда және туризм басқармасы" бюджеттік бағдарламалары әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 067 және 068 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"067 Моноқалаларда жобаларды іске асыру үшін банктердің кредиттері бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау және кепілдік беру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
068 Моноқалаларда жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";
723 "Облыстың кәсіпкерлік, индустриялды-инновациялық даму және туризм басқармасы" бюджеттік бағдарламалары әкімшісі бойынша:
мынадай мазмұндағы 011 және 015 бюджеттік кіші бағдарламалары бар 067 және 068 бюджеттік бағдарламалармен толықтырылсын:
"067 Моноқалаларда жобаларды іске асыру үшін банктердің кредиттері бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау және кепілдік беру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен
068 Моноқалаларда жаңа өндірістерді дамытуға гранттар беру
011 Республикалық бюджеттен берілетін трансферттер есебiнен
015 Жергілікті бюджет қаражаты есебінен";

2) в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 18 сентября 2014 года № 404 "Об утверждении Таблицы распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов и контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 9760, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" 15 октября 2014 года):
в Таблице распределения поступлений бюджета между уровнями бюджетов и контрольным счетом наличности Национального фонда Республики Казахстан, утвержденной указанным приказом:
в категории 1 "Налоговые поступления":
в классе 05 "Внутренние налоги на товары, работы и услуги":
в подклассе 3 "Поступления за использование природных и других ресурсов":
строку:
"
Платеж по возмещению исторических затрат
1
05
3
19
100
"
изложить в следующей редакции:
"
Платеж по возмещению исторических затрат
1
05
3
19
100
";
в категории 1 "Налоговые поступления":
в классе 06 "Налоги на международную торговлю и внешние операции":
в подклассе 1 "Таможенные платежи":
в строку:
"
Взысканные суммы обеспечения уплаты таможенных пошлин, налогов, поступающие из Российской Федерации
1
06
1
14
100
"
внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в категории 2 "Неналоговые поступления":
в классе 01 "Доходы от государственной собственности":
в подклассе 7 "Вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета":
в строку:
"
Вознаграждения по бюджетным кредитам, выданным из местного бюджета за счет внутренних источников финансовым агентствам
2
01
7
16
100
"
внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
в категории 2 "Неналоговые поступления":
в классе 06 "Прочие неналоговые поступления":
в подклассе 1 "Прочие неналоговые поступления":
в строку:
"
Другие неналоговые поступления в республиканский бюджет, за исключением поступлений от организаций нефтяного сектора
2
06
1
08
Благотворительные поступления в республиканский бюджет (в зависимости от пожелания благотворительного лица); не целевое использование средств республиканского бюджета;
суммы возмещенного ущерба, выявленного в государственных учреждениях республиканского подчинения по актам проверки органами контроля;
плата за выдачу государственных гарантий; избирательный взнос кандидата в депутаты, внесенный согласно Конституционному закону Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года № 2464 "О выборах в Республике Казахстан";
суммы, взысканные с ответчиков по решениям судов в возмещение материального ущерба государства по учреждениям, финансируемым из республиканского бюджета;
поступления по отмененным видам неналоговых поступлений, ранее поступивших в республиканский бюджет; остатки средств при закрытии счета учреждений, финансируемых из республиканского бюджета;
невостребованные депозитные суммы по истечении сроков их хранения по распоряжению государственного учреждения, на текущем счете которого хранятся эти суммы;
возврат юридическими и физическими лицами средств, незаконно полученных из республиканского бюджета, доля Республики Казахстан при распределении дополнительной и добавочной пошлин
"
внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
3) в приказ Министра финансов Республики Казахстан от 24 ноября 2014 года № 511 "Об утверждении Правил составления и представления бюджетной заявки" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10007, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" 20 февраля 2015 года):
в Правилах составления и представления бюджетной заявки, утвержденных указанным приказом:
пункт 4 изложить в следующей редакции:
"4. Бюджетная заявка составляется на основе:
лимитов расходов администраторов бюджетных программ, лимитов на новые инициативы;
проекта стратегического плана или проекта изменений и дополнений в стратегические планы;
проектов бюджетных программ, администраторов бюджетных программ;

2) "Бюджет түсімдерін бюджеттер деңгейлері мен Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшасының бақылау шоты арасында бөлу кестесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 404 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9760 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 15 қазанда):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Бюджет түсімдерін бюджеттер деңгейлері мен Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қолма-қол ақшасының бақылау шоты арасында бөлу кестесінде:
"Салықтық түсімдер" 1-санатында:
05 "Тауарларға, жұмыстарға және қызметтерге салынатын iшкi салықтар" сыныбында:
"Табиғи және басқа да ресурстарды пайдаланғаны үшiн түсетiн түсiмдер" 3-кіші сыныбында:
"
Тарихи шығындарды өтеу бойынша төлемдер
1
05
3
19
100
"
деген жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
Тарихи шығындарды өтеу бойынша төлемдер
1
05
3
19
100
";
"Салықтық түсімдер" 1-санатында:
"Халықаралық сауда мен сыртқы операцияларға салынатын салықтар" 06 сыныбында:
"Кеден төлемдерi" 1-кіші сыныбында:
"
Ресей Федерацисынан түскен кедендік баждарды, салықтарды төлеуді қамтамасыз етудің өндіріп алынған сомалары
1
06
1
14
100
"
деген жол мемлекеттік тілде мынадай редакцияда жазылсын:
"
Ресей Федерациясынан түсетін кедендік баждарды, салықтарды төлеуді қамтамасыз етудің өндіріп алынған сомалар
1
06
1
14
100
";
"Салықтық емес түсімдер" 2-санатында:
"Мемлекеттік меншіктен түсетін кірістер" 01 сыныбында:
"Мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар" 7-кіші сыныбында:
"
Қаржы агентіктеріне үкіметтік сыртқы қарыз қаражаты есебінен жергілікті бюджеттен ішкі көздер есебінен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
2
01
7
16
100
"
деген жол мемлекеттік тілде мынадай редакцияда жазылсын:
"
Қаржы агенттіктеріне ішкі көздер есебінен жергілікті бюджеттен берілген бюджеттік кредиттер бойынша сыйақылар
2
01
7
16
100
";
"Салықтық емес түсімдер" 2-санатында:
"Басқа да салықтық емес түсiмдер" 06 сыныбында:
"Басқа да салықтық емес түсiмдер" 1-кіші сыныбында:
"
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, республикалық бюджетке түсетін басқа да салықтық емес түсімдер
2
06
1
08
Республикалық бюджетке түсетін қайырымдылық түсімдер (қайырымдылық жасаушы тұлғаның ықыласына байланысты); республикалық бюджеттің қаражаттарын мақсатсыз пайдалану; органдарының тексеру актілері бойынша республикалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерде анықталған өтелген зиян сомалары; мемлекеттік мекемелерде анықталған өтелген зиян сомалары; мемлекеттік кепілдік бергені үшін төлем; 28 қыркүйектегі 1995 жылғы № 2464 "Қазақстан Рсепубликасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасы Президентінің Жарлығына сәйкес енгізілген депутаттыққа кандидаттың сайлау жарнасы; республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мекемелер бойынша соттар шешімдерімен мемлекеттің материалдық зиянын өтеуге жауаптылардан алынған сомалар; бұрындары республикалық бюджетке түскен салықтық емес түсімдердің жойылған түрлері бойынша түсімдер; республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мекемелердің шоттарын жабу кезіндегі қаражат қалдықтары; осы сомалар ағымдағы есепшотында сақталған мемлекеттік мекеменің өкімі бойынша сақтау мерзімі аяқталғаннан кейін талап етілмеген депозиттік сомалар; заңды және жеке тұлғалардың республикалық бюджеттен заңсыз алынған қаражатты қайтаруы.
"
мынадай редакцияда жазылсын:
"
Мұнай секторы ұйымдарынан түсетін түсімдерді қоспағанда, республикалық бюджетке түсетін басқа да салықтық емес түсімдер
2
06
1
08
Республикалық бюджетке түсетін қайырымдылық түсімдер (қайырымдылық жасаушы тұлғаның қалауына байланысты); республикалық бюджеттің қаражаттарын мақсатсыз пайдалану; органдарының тексеру актілері бойынша республикалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерде анықталған өтелген зиян сомалары; мемлекеттік мекемелерде анықталған өтелген зиян сомалары; мемлекеттік кепілдік бергені үшін төлемақы; "Қазақстан Рсепубликасындағы сайлау туралы" 1995 жылғы 28 қыркүйектегі № 2464 Қазақстан Республикасының Конституциялық заңына сәйкес енгізілген депутаттыққа кандидаттың сайлау жарнасы; республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мекемелер бойынша соттар шешімдерімен мемлекеттің материалдық зиянын өтеуге жауаптылардан алынған сомалар; бұрындары республикалық бюджетке түскен салықтық емес түсімдердің жойылған түрлері бойынша түсімдер; республикалық бюджеттен қаржыландырылатын мекемелердің шоттарын жабу кезіндегі қаражат қалдықтары; осы сомалар ағымдағы есепшотында сақталған мемлекеттік мекеменің өкімі бойынша сақтау мерзімі аяқталғаннан кейін талап етілмеген депозиттік сомалар; заңды және жеке тұлғалардың республикалық бюджеттен заңсыз алынған қаражатты қайтаруы.
";
3) "Бюджеттiк өтiнiмдi жасау және ұсыну қағидалары" туралы Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 24 қарашадағы
№ 511 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10007 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 20 ақпанда жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Бюджеттiк өтiнiмдi жасау және ұсыну қағидаларында:
4-тармақты мынадай редакцияда жазылсын:
"4. Бюджеттiк өтінім:
бюджеттік бағдарламалар әкімшілері шығыстарының лимиттері, жаңа бастамаларға арналған лимиттер;
стратегиялық жоспар жобасының және (немесе) стратегиялық жоспарларға өзгерістер мен толықтырулар жобасының;
бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің бюджеттік бағдарламалары жобаларының;

единой бюджетной классификации Республики Казахстан, утвержденной приказом Министра финансов от 18 сентября 2014 года № 403, зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 9756 (далее - Единая бюджетная классификация);
бюджетной заявки истекшего планового периода;
отчета о реализации стратегического плана за отчетный финансовый год;
натуральных норм.
Бюджетная заявка составляется в пределах лимитов расходов администраторов бюджетных программ, лимитов на новые инициативы.";
в пункте 7 изложить в следующей редакции:
"7. Бюджетная заявка включает в себя:
1) расчеты по видам расходов по каждой бюджетной программе администратора бюджетных программ;
2) информацию о полученных и использованных связанных грантах по состоянию на 1 января текущего финансового года с обязательной разбивкой суммы связанных грантов по направлениям расходования;
3) информацию о полученных и использованных несвязанных грантах по состоянию на 1 января текущего финансового года;
4) прогноз поступлений и расходов денег от реализации государственными учреждениями товаров (работ, услуг), остающихся в их распоряжении;
5) отчет по итогам мониторинга бюджетных инвестиционных проектов, включая целевые трансферты на развитие, по итогам первого квартала текущего финансового года;
6) пояснительную записку;
7) сводный перечень бюджетных программ и сводную таблицу расходов по текущим бюджетным программам и бюджетным программам развития, включающие базовые расходы и расходы на новые инициативы;
8) утвержденное на текущий год штатное расписание и проект штатного расписания на планируемый период центральных государственных органов, его ведомств, территориальных органов, подведомственных государственных учреждений, в том числе структурных подразделений центрального аппарата, ведомств и их территориальных органов; штатное расписание исполнительных органов, финансируемых из соответствующих местных бюджетов, и подведомственных им государственных учреждений в случае их изменения;
9) проекты соглашений о результатах по целевым трансфертам, согласованные с местными исполнительными органами области, города республиканского значения, столицы, в случае выделения целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета в областные бюджеты, бюджеты города республиканского значения, столицы, отчет о достигнутых прямых и конечных результатах;

Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9756 тіркелген Қазақстан Республикасы қаржы министрінің 2014 жылғы 18 қыркүйектегі № 403 бұйрығымен бекітілген Қазақстан Республикасы Бірыңғай бюджеттік сыныптамасының (бұдан әрі - Бірыңғай бюджеттік сыныптама);
өткен жоспарлы кезең бюджеттік өтінімінің;
есепті қаржы жылындағы стратегиялық жоспарды іске асыру туралы есептің;
заттай нормалардың негізінде жасалады.
Бюджеттік өтінім бюджеттік бағдарламалар әкімшілері шығыстарының лимиттері, жаңа бастамаларға арналған лимиттер шегінде жасалады.";
7-тармақты мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Бюджеттiк өтiнiм мыналарды:
1) бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсiнiң әрбiр бюджеттiк бағдарламасы бойынша шығыстардың түрлерi жөніндегі есептеулерді;
2) байланысты гранттар сомасын жұмсалу бағыттары бойынша мiндеттi түрде бөле отырып, ағымдағы қаржы жылының 1 қаңтарындағы жағдай бойынша алынған және пайдаланылған байланысты гранттар туралы ақпаратты;
3) ағымдағы қаржы жылының 1 қаңтарындағы жағдай бойынша алынған және пайдаланылған байланысты емес гранттар туралы ақпаратты;
4) мемлекеттік мекемелердің өз иелігінде қалатын тауарларды (жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді) өткізуінен түсетін ақша түсімдері мен шығыстарының болжамын;
5) ағымдағы қаржы жылының бірінші тоқсанының қорытындылары бойынша нысаналы даму трансферттерін қоса алғанда, бюджеттік инвестициялық жобалар мониторингінің қорытындылары жөніндегі есепті;
6) түсiндiрме жазбаны;
7) бюджеттiк бағдарламалардың жиынтық тiзбесiн және базалық шығыстар мен жаңа бастамалар шығыстардың қамтитын ағымдағы бюджеттiк бағдарламалар мен бюджеттiк даму бағдарламалары бойынша шығыстардың жиынтық кестесiн;
8) орталық мемлекеттiк органдардың, оның ведомстволарының, аумақтық органдарының, ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелердiң, оның iшiнде орталық аппараттың құрылымдық бөлiмшелерiнiң, ведомстволарының және олардың аумақтық органдарының ағымдағы жылға бекiтiлген штат кестесiн және жоспарлы кезеңге арналған штат кестесiнiң жобасын; тиiстi жергiлiктi бюджеттерден қаржыландырылатын атқарушы органдардың және олар өзгерген жағдайда оларға ведомстволық бағынысты мемлекеттiк мекемелердiң штат кестесін;
9) республикалық бюджеттен облыстық бюджеттерге, республикалық маңызы бар қала, астана бюджеттерiне нысаналы даму трансферттер бөлiнген жағдайда облыстың, республикалық маңызы бар қаланың, астананың жергiлiктi атқарушы органдарымен келiсiлген нысаналы трансферттер бойынша нәтижелер туралы келiсiмдер жобаларын, қол жеткiзiлген тiкелей және түпкiлiктi нәтижелер туралы есепті;

10) проекты соглашений о результатах по целевым трансфертам, согласованные с местными исполнительными органами района, в случае выделения целевых трансфертов на развитие из областного бюджета в бюджеты района (города областного значения), в том числе целевых трансфертов на развитие из республиканского бюджета, выделяемых в областные бюджеты и подлежащих дальнейшему распределению в бюджеты района;
11) проект нормативного правового акта, требующего дополнительных расходов или сокращения поступлений бюджета, в случае если администратор бюджетных программ предлагает разработать или внести изменения и дополнения в нормативные правовые акты;
12) заключение Министерства юстиции Республики Казахстан о целесообразности разработки законопроектов и соответствия Перспективному плану законопроектных работ Правительства Республики Казахстан;
13) инвестиционные предложения с заключениями соответствующих экспертиз;
14) технико-экономическое обоснование бюджетного инвестиционного проекта, за исключением проектов, не требующих разработки технико-экономического обоснования, положительное заключение государственной или комплексной вневедомственной экспертизы предпроектной (технико-экономических обоснований) и проектной (проектно-сметной) документации на строительство, положительное экономическое заключение по бюджетному инвестиционному проекту уполномоченного органа по государственному планированию;
15) заключенный договор концессии по концессионному проекту;
16) стратегические документы развития юридических лиц, в случае планирования бюджетных инвестиций посредством участия государства в их уставном капитале;
17) информацию о реализуемых и планируемых к реализации инвестиционных проектах субъектов квазигосударственного сектора с указанием источников финансирования (собственные, заемные, бюджетные, спонсорские и другие);
18) финансово-экономическое обоснование бюджетных инвестиций, осуществляемых посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц, положительное экономическое заключение уполномоченного органа по государственному планированию по нему;
18-1) информацию по реализованным, реализуемым и планируемых к реализации инвестиционным проектам, планируемым к реализации посредством участия государства в уставном капитале юридических лиц, по форме согласно приложению 18-1 к Правилам разработки или корректировки, проведения необходимых экспертиз инвестиционного проекта, а также планирования, рассмотрения, отбора, мониторинга и оценки реализации бюджетных инвестиций, утвержденным приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 5 декабря 2014 года № 129, зарегестрированном в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6452;

10) облыстық бюджеттен ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) бюджеттерiне нысаналы даму трансферттері, оның ішінде облыстық бюджеттерге бөлiнетiн және одан әрi ауданның бюджеттерiне бөлуге жататын республикалық бюджеттен нысаналы даму трансферттері бөлiнген жағдайда, ауданның жергiлiктi атқарушы органдарымен келiсiлген нысаналы трансферттер бойынша нәтижелер туралы келiсiмдердiң жобаларын;
11) егер бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсi нормативтiк құқықтық актiлер әзiрлеудi немесе оларға өзгерiстер мен толықтырулар енгiзудi ұсынған жағдайда қосымша шығыстарды немесе бюджет түсiмдерiн қысқартуды талап ететiн тиiстi нормативтiк құқықтық актiнiң жобасын;
12) Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнiң заң жобаларын әзiрлеу орындылығы мен Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң Заң жобалау жұмысының перспективалық жоспарына сәйкес болуы туралы қорытындыны;
13) тиiстi сараптамалардың қорытындылары бар инвестициялық ұсыныстарды;
14) техникалық-экономикалық негіздеме әзірлеуді талап етпейтін жобаларды қоспағанда, бюджеттік инвестициялық жобаның техникалық-экономикалық негіздемесін, құрылысқа жобалау алды (техникалық-экономикалық негіздемелер) және жобалау (жобалау-сметалық) құжаттаманың мемлекеттік сараптамасының оң қорытындысын, мемлекеттік жоспарлау жөніндегі уәкілетті органның бюджеттік инвестициялық жоба бойынша экономикалық оң қорытындысын;
15) концессиялық жоба бойынша жасалған концессия шартын;
16) жарғылық капиталына мемлекеттің қатысуы арқылы бюджеттiк инвестицияларды жоспарлаған жағдайда заңды тұлғалардың стратегиялық даму құжаттарын;
17) квазимемлекеттік сектор субъектілерінің, қаржыландыру көздерін (меншікті, қарызға алынған, бюджеттік, демеушілік және басқа) көрсетумен іске асырылып жатқан және іске асырылуы жоспарланған инвестициялық жобалары туралы ақпаратты;
18) заңды тұлғалардың жарғылық капиталына мемлекеттің қатысуы арқылы жүзеге асырылатын бюджеттік инвестициялардың қаржы-экономикалық негіздемесін, ол бойынша мемлекеттік жоспарлау жөніндегі уәкілетті органның оң экономикалық қорытындысын;
18-1) Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6452 болып тіркелген Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2014 жылғы 5 желтоқсандағы № 129 бұйрығымен бекітілген Мемлекеттік инвестициялық жобаның инвестициялық ұсынысын әзірлеу немесе түзету, қажетті сараптамаларды жүргізу, сондай-ақ бюджеттік инвестицияларды жоспарлау, қарау, іріктеу, мониторингілеу және іске асырылуын бағалау қағидаларына 18-1-қосымшаға сәйкес іске асырылған, іске асырылатын және іске асырылуы жоспарланған квазимемлекеттік сектор субъектілерінің инвестициялық жобалары бойынша ақпарат;

19) заключение межведомственной комиссии по рассмотрению целесообразности проведения исследований по темам, предлагаемым администраторами республиканских бюджетных программ;
20) заключение государственной научной и научно-технической экспертизы научных исследований по темам, предлагаемым администраторами республиканских бюджетных программ;
20-1) заключения отраслевых государственных органов по обоснованности и эффективности тем тематических исследований государственных органов и совместных исследований;
21) заключение уполномоченного органа по государственному планированию о целесообразности бюджетного кредитования по бюджетным программам, предлагаемым администратором бюджетных программ к реализации посредством бюджетного кредитования;
22) заключение уполномоченного органа в сфере связи и информатизации при планировании администратором республиканских бюджетных программ расходов на закупки вычислительной техники, телекоммуникационного оборудования, лицензионного программного обеспечения, услуг по разработке и развитию информационных систем;
23) документ подтверждающий согласие Главой Государства либо по его уполномочию с Администрацией Президента Республики на увеличение штатной численности администратора бюджетных программ;
24) предложения на оказание отдельных государственных услуг, реализацию бюджетных инвестиционных проектов и выполнение других задач, направленных на обеспечение социально-экономической стабильности государства в форме государственного задания;
25) решения попечительских советов автономных организаций образования при планировании расходов по бюджетной программе направленной на вложение целевого вклада;
26) заключение межведомственной комиссии по вопросам реализации Дорожной карты занятости 2020 по лимитам финансирования и распределению средств по направлениям Дорожной карты, в том числе между администраторами республиканских бюджетных программ, при планировании расходов по Дорожной карте занятости 2020;
27) заключение лизингодателя по экспертизе клинико-технического обоснования, технической характеристики и стоимости медицинской техники стоимостью свыше пятьдесят миллионов тенге и требующую унификации, при планировании расходов на приобретение медицинской техники;
28) другую необходимую информацию, запрашиваемую центральным уполномоченным органом по бюджетному планированию или местным уполномоченным органам по государственному планированию.
По бюджетным инвестициям, направленным на реализацию особо важных и требующих оперативной реализации задач, представляются следующие документы:
копия поручений Президента Республики Казахстан и (или) Премьер-Министра Республики Казахстан;
расчет по обоснованию стоимости проекта в разбивке по годам;
заключение администратора бюджетных программ на целесообразность реализации проекта;
в случае необходимости другие документы, запрашиваемые центральным уполномоченным органом по бюджетному планированию.";
пункт 14 изложить в следующей редакции:

19) республикалық бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiлерi ұсынатын тақырыптар бойынша зерттеулер жүргiзудің орындылығын қарау жөнiндегi ведомствоаралық комиссияның қорытындысын;
20) республикалық бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiлерi ұсынатын тақырыптар бойынша ғылыми зерттеулердiң мемлекеттiк ғылыми және ғылыми-техникалық сараптамасының қорытындысын;
20-1) мемлекеттік органдардың тақырыптық зерттеулері мен бірлескен зерттеулердің негізділігі мен тиімділігі бойынша салалық мемлекеттік органдардың қорытындылары;
21) бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсiнiң бюджеттiк кредиттеу арқылы iске асыруға ұсынып отырған бюджеттiк бағдарламалар бойынша бюджеттiк кредиттеудiң орындылығы туралы мемлекеттiк жоспарлау жөнiндегi орталық уәкiлеттi органның қорытындысын;
22) республикалық бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсi есептеу техникасын, телекоммуникациялық жабдықты, лицензиялық бағдарламалық қамтамасыз етудi, ақпараттық жүйелердi әзiрлеу және дамыту бойынша қызметтердi сатып алу шығыстарын жоспарлаған кезде байланыс және ақпараттандыру саласындағы уәкiлеттi органның қорытындысын;
23) бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсi штат санын ұлғайтуға Мемлекет басшысының не оның уәкілеттік беруімен Республика Президенті Әкімшілігінің келісімін растайтын құжатты;
24) жекелеген мемлекеттiк қызметтердi көрсетуге, бюджеттiк инвестициялық жобаларды iске асыруға және мемлекеттiк тапсырма нысанында мемлекеттiң әлеуметтiк-экономикалық тұрақтылығын қамтамасыз етуге бағытталған басқа да мiндеттердi орындауға арналған ұсыныстарды;
25) нысаналы салым салуға бағытталған бюджеттiк бағдарлама бойынша шығыстарды жоспарлау кезiнде дербес бiлiм беру ұйымдарының қамқорлық кеңестерiнiң шешiмдерiн;
26) Жол картасының бағыттары бойынша, оның ішінде Жұмыспен қамту 2020 жол картасы бойынша шығыстарды жоспарлау кезінде республикалық бюджеттік бағдарламалар әкімшілері арасында қаржыландыру лимиттері және қаражат бөлу бойынша Жұмыспен қамту 2020 жол картасын іске асыру мәселелері жөніндегі ведомствоаралық комиссияның қорытындысын;
27) медициналық техниканы сатып алуға арналған шығыстарды жоспарлау кезінде құны бес милион тенгеден асатын және біріздендіруді талап ететін медициналық техниканың клиникалық-техникалық негіздемесінің сараптамасы, техникалық сипаттамасы және құны бойынша лизинг берушінің қорытындысын;
28) бюджеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті орган және мемлекеттік жоспарлау жөніндегі жергілікті уәкілетті органдар сұрататын басқа да қажетті ақпаратты қамтиды.
Аса маңызды және жедел iске асыруды талап ететiн мiндеттердi iске асыруға бағытталған бюджеттiк инвестициялар бойынша мынадай құжаттар берiледi:
Қазақстан Республикасы Президентiнiң және (немесе) Қазақстан Республикасы Премьер-Министрi тапсырмаларының көшiрмелерi;
жылдар бойынша бөле отырып, жоба құнының негiздемесi жөнiндегi есептеу;
бюджеттiк бағдарламалар әкiмшiсiнiң жобаны iске асырудың орындылығына қатысты қорытындысы;
қажет болған жағдайда бюджеттік жоспарлау жөніндегі орталық уәкілетті орган сұрататын басқа да құжаттар.";
14-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

"14. Расчеты расходов, а также дополнительные детальные расчеты и обоснования по видам расходов по каждой специфике экономической классификации расходов подписывает ответственный секретарь центрального исполнительного органа (должностное лицо, на которого в установленном порядке возложены полномочия ответственного секретаря центрального исполнительного органа), а в случаях отсутствия таковых - руководитель государственного учреждения или лицо им уполномоченное, либо руководитель структурного подразделения государственного учреждения, ответственного за их составление, а при отсутствии последних - лицо, на которого соответствующими приказами возложено исполнение обязанностей, руководитель бюджетной программы, определенный соответствующим приказом, и руководитель финансово-экономической службы (далее – главный бухгалтер (начальник финансово-экономического отдела).";
дополнить пунктом 14-1 следующего содержания:
"14-1. Сводные расчеты расходов подписывает ответственный секретарь центрального исполнительного органа (должностное лицо, на которого в установленном порядке возложены полномочия ответственного секретаря центрального исполнительного органа), а в случаях отсутствия таковых - руководитель государственного учреждения или лицо им уполномоченное, и главный бухгалтер (начальник финансово-экономического отдела).";
пункт 32 изложить в следующей редакции:
"32. Формы 01-151, 02-151, 03-151, 04-151 (приложения 39 – 42) составляются для определения объема бюджетных средств на планируемый период для оплаты коммунальных услуг (за воду, газ, электроэнергию и отопление).
Расходы для оплаты коммунальных услуг администраторов бюджетных программ, в случае если государственное учреждение размещается в помещениях другого государственного учреждения, содержащегося за счет одного уровня бюджета, могут планироваться у балансодержателя данного помещения.
При составлении расчетов по данным формам следует руководствоваться нормами потребления электроэнергии, тепла на отопление, горячей и холодной воды и других коммунальных услуг по организациям, финансируемым из средств бюджета.
В графе 5 форм 01-151, 02-151 и 03-151 (приложения 39 – 42) указываются количество единиц мощности, для которых установлены нормы потребления воды, электроэнергии, тепла, газа.
Форма 01-151 (приложение 39) заполняется государственными учреждениями для расчета расходов на горячую и холодную воду, канализацию и газ.
Форма 02-151 (приложение 40) заполняется государственными учреждениями для расчета расходов воды на полив усовершенствованных покрытий и зеленых насаждений, территорий объектов.

"14. Шығыстардың экономикалық сыныптамасының әрбiр ерекшелiгi бойынша шығыстардың есептеулерiне орталық атқарушы органның жауапты хатшысы (белгiленген тәртiппен орталық атқарушы органның жауапты хатшысының өкiлеттiктерi жүктелген лауазымды тұлға), ал мұндайлар болмаған жағдайларда – мемлекеттік мекеме басшысы немесе ол уәкiлеттiк берген тұлға, немесе олардың жасалуына жауапты мемлекеттiк мекеменiң құрылымдық бөлiмшесiнiң басшысы, ал соңғылары болмаған кезде – тиiстi бұйрықтармен мiндеттердi атқару жүктелген тұлға, бюджеттік бағдарламаның тиісті бұйрықпен айқындалған басшысы (басшының орынбасары, орталық мемлекеттік органның қызметінің тиісті бағыттарына жетекшілік ететін орталық атқарушы органның жауапты хатшысы, аппарат басшысы) және қаржы-экономикалық қызметiнiң бастығы бұдан (әрі – бас бухгалтер (қаржы-экономикалық бөлімінің бастығы) қол қояды.";
мынадай мазмұндағы 14-1-тармақпен толықтырсын:
"14-1. Жиынтық шығыстардың есептеулерiне орталық атқарушы органның жауапты хатшысы (белгiленген тәртiппен орталық атқарушы органның жауапты хатшысының өкiлеттiктерi жүктелген лауазымды тұлға), ал мұндайлар болмаған жағдайларда – мемлекеттік мекеме басшысы немесе ол уәкiлеттiк берген тұлға және бас бухгалтер (қаржы-экономикалық бөлімінің бастығы) қол қояды.
32-тармақты мынадай редакцияда жазылсын:
"32. 01-151, 02-151, 03-151, 04-151 (39-42 қосымшалары) нысандар коммуналдық қызметтерді (су, газ, электр энергиясы және жылыту) төлеу үшiн жоспарлы кезеңге арналған бюджет қаражатының көлемiн айқындау үшiн жасалады.
Егер мемлекеттік мекеме бір бюджет деңгейі есебінен ұсталатын басқа мемлекеттік мекеменің үй-жайларында орналасқан жағдайда, бюджеттік бағдарламалар әкімшілерінің коммуналдық қызметтерді төлеуге арналған шығыстары осы үй-жайдың теңгерімдік ұстаушысында жоспарлануы мүмкін.
Аталған нысандар бойынша есептеулерді жасаған кезде бюджет қаражатынан қаржыландырылатын ұйымдар бойынша электр энергиясын, жылытуға жылуды, ыстық және суық суды және басқа да коммуналдық қызмет көрсетулердi тұтыну нормаларын басшылыққа алу керек.
01-151, 02-151 және 03-151 нысандарының 5-бағанында (39-42-қосымшалар) су, электр энергиясын, жылуды, газды тұтыну нормалары белгiленген қуаттылық бiрлiгiнiң саны көрсетiледi.
01-151-нысанды (39-қосымша) ыстық және суық суға, кәрiз бен газға арналған шығыстарды есептеу үшiн мемлекеттiк мекемелер толтырады.
02-151-нысанды (40-қосымша) жетiлдiрiлген жабындарды және жасыл желектi екпелердi суаруға арналған су шығыстарын, объектілердің аумақтарын есептеу үшiн мемлекеттiк мекемелер толтырады.

Форма 03-151 (приложение 41) заполняется государственными учреждениями для расчета расходов по оплате электроэнергии.
Форма 04-151 (приложение 42) заполняется государственными учреждениями для расчета расходов тепла на отопление зданий, помещений для государственных учреждений с центральной системой отопления.";
пункт 41 изложить в следующей редакции:
"41. Расчеты по видам расходов, планируемым по спецификам экономической классификации расходов 133, 155, 156, 163, 164, 165, 166, 167, 169, 211, 212, 221, 321, 322, 323, 331, 332, 339, 341, 359, 411, 412, 417, 418, 419, 421, 422, 423, 429, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 441, 451, 511, 512, 513, 514, 519, 521, 531, 541, 611, 612, 621, 711, 712, 713, 714, 715, 721 и 722 составляются в произвольной форме.
При предоставлении расчета в обязательном порядке по спецификам 421, 435 и 423 государственные учреждения представляют заключение государственной экспертизы или комплексной вневедомственной экспертизы на проектно-сметную документацию и документы, обосновывающие стоимость работ (услуг), а к расчетам на приобретение запасов представляют информацию о фактическом наличии остатков запасов, числящихся на балансе государственного учреждения по состоянию на 1 января текущего года и план текущего года.
Расчет расходов по возмещению средней заработной платы депутатам маслихата по их основному месту работы осуществляется в соответствии со статьей 22 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" в размере, не превышающем заработную плату руководителя аппарата акима соответствующей административно-территориальной единицы со стажем работы в указанной должности до одного года. В расчет включаются взносы работодателей по социальному налогу и социальных отчислений в Государственный фонд социального страхования.
При представлении расчета по специфике 164 представляются копии договоров, заключенных между зарубежными высшими учебными заведениями (научными центрами и лабораториями мира) и юридическим лицом, определенным Правительством Республики Казахстан поставщиком услуг по реализации международных программ подготовки, переподготовки и повышения квалификации кадров за рубежом, в том числе международной стипендии Президента Республики Казахстан "Болашак", согласно постановлению Правительства Республики Казахстан от 11 июня 2008 года № 573 "Об утверждении Правил отбора претендентов для присуждения международной стипендии Президента Республики Казахстан "Болашак".
При планировании расходов на представительские затраты следует руководствоваться нормами представительских затрат.";

03-151-нысанды (41-қосымша) мемлекеттiк мекемелер электр энергиясын төлеу жөнiндегi шығыстарды есептеу үшiн толтырады.
04-151-нысанды (42-қосымша) мемлекеттiк мекемелер орталық жылу жүйесi бар мемлекеттiк мекемелер үшiн ғимараттарды, үй-жайларды жылытуға арналған шығыстарды есептеу үшiн толтырады.";
41-тармақты мынадай редакцияда жазылсын:
"41. Шығыстардың экономикалық сыныптамасының 133, 155, 156, 163, 164, 165, 166, 167, 169, 211, 212, 221, 322, 323, 331, 332, 339, 341, 359, 411, 412, 417, 418, 419, 421, 422, 423, 429, 431, 432, 433, 434, 435, 436, 441, 451, 511, 512, 513, 514, 519, 521, 531, 541, 611, 612, 621, 711, 712, 713, 714, 715, 721 және 722 ерекшелiктерi бойынша жоспарланатын шығыс түрлері бойынша есептер еркiн нысанда жасалады.
421, 435 және 423 ерекшелiктер бойынша міндетті тәртіпте есептеулердi ұсыну кезiнде мемлекеттік мекемелер жобалау-сметалық құжаттамаға және жұмыстардың (қызметтердiң) құнын негiздейтiн құжаттарға мемлекеттiк сараптаманың немесе кешенді ведомстводан тыс сараптаманың қорытындысын ұсынады, ал қорларды сатып алуға арналған есептеулерге ағымдағы жылғы 1 қаңтардағы жағдай бойынша мемлекеттік мекеменің теңгерімінде тұрған қорлардың іс жүзіндегі қалдықтарының болуы туралы ақпаратты және ағымдағы жылдың жоспарын ұсынады.
Мәслихат депутаттарына олардың негізгі жұмыс орны бойынша орташа жалақыны өтеу жөніндегі шығыстарды есептеу "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 22-бабына сәйкес, осы қызметте бiр жылға дейiнгi жұмыс өтілі бар тиiстi әкiмшiлiк-аумақтық бірлік әкiмi аппараты басшысының жалақысынан аспайтын мөлшерде жүзеге асырылады. Есептеуге жұмыс берушілердің Мемлекеттік әлеуметтік сақтандыру қорына әлеуметтік салық пен әлеуметтік аударымдар бойынша жарналары кіреді.
"Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Болашақ" халықаралық стипендиясын тағайындау үшiн үмiткерлердi iрiктеу ережесiн бекiту туралы" Қазақстан Республикасы Үкiметiнiң 2008 жылғы 11 маусымдағы № 573 қаулысына сәйкес 164 ерекшелiк бойынша есептеудi ұсынған кезде шетелдiк жоғары оқу орындары (әлемнiң ғылыми орталықтары мен зертханалары) мен шетелде кадрларды даярлау, қайта даярлау және бiлiктiлiгiн арттыру халықаралық бағдарламаларын iске асыру жөнiндегi қызметтердi, Қазақстан Республикасы Президентiнiң "Болашақ" халықаралық стипендиясын берушi болып Қазақстан Республикасының Үкiметi анықтаған заңды тұлға арасында жасалған шарттың көшiрмелерi ұсынылады.
Өкілдік шығындарға шығыстарды жоспарлау кезінде өкілдік шығындар нормалары қолданылады.";

дополнить пунктом 42-1 следующего содержания:
"42-1. Расчеты по распределяемой бюджетной программе, направленной на разработку или корректировку технико-экономического обоснования бюджетного инвестиционного проекта, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций концессионных проектов, консультативное сопровождение концессионных проектов составляются на основе анализа средней стоимости и количества проектов истекшего планового периода, в случае их наличия.";
дополнить пунктом 47-1 следующего содержания:
"47-1. При формировании республиканского бюджета на 2016-2018 годы и последующие финансовые годы на основании расчетов расходов составляется сводная таблица расходов по текущим бюджетным программам (подпрограммам) и бюджетным программам (подпрограммам) развития, включающая базовые расходы и расходы на новые инициативы по форме согласно приложению 54-1 к Правилам.";
пункт 53 изложить в следующей редакции:
"53. При наличии у администраторов бюджетных программ инвестиционных проектов составляется расшифровка бюджетных инвестиционных проектов по форме согласно приложению 61 к Правилам.
В расшифровке бюджетных инвестиционных проектов (приложение 61) указываются:
источник финансирования (с разбивкой на республиканский бюджет, местный бюджет) (графа 3);
финансирование до начала планового периода с приведением расшифровки по годам (графа 5);
общая сумма финансирования до начала планового периода на уровне инвестиционного проекта (графы 6, 7).
Расходы на бюджетные инвестиции по каждому проекту не заявляются с периодом финансирования превышающим нормативный период реализации, установленный в соответствующей документации (технико-экономическое обоснование, финансово-экономическое обоснование, проектно-сметная документация) с учетом времени необходимого на проведение конкурсных процедур.";
приложение 2 к Правилам составления и представления бюджетной заявки изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
в приложение 3 к Правилам составления и представления бюджетной заявки внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
дополнить приложением 54-1 к Правилам составления и представления бюджетной заявки согласно приложению 2 к настоящему приказу;
в приложение 59 к Правилам составления и представления бюджетной заявки внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не изменяется;
приложение 61 к Правилам составления и представления бюджетной заявки изложить в редакции согласно приложению 3 к настоящему приказу.

мынадай мазмұндағы 42-1-тармақпен толықтырылсын:
"42-1. Бюджеттік инвестициялық жобаның техникалық-экономикалық негіздемесін әзірлеуге немесе түзетуге, сондай-ақ бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелеріне және концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамасына қажетті сараптамалар жүргізуге, концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеуге бағытталған бөлінетін бюджеттік бағдарлама бойынша есептеулер олар болған жағдайда өтіп кеткен жоспарлау кезеңі жобаларының орташа құны мен санын талдау негізінде жасалады.";
мынадай мазмұндағы 47-1-тармақпен толықтырылсын:
"47-1. Шығыстарды есептеу негізінде 2016-2018 жылдарға және кейінгі қаржы жылдарына арналған республикалық бюджетті қалыптастыру кезінде осы Қағидаларға 54-1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша базалық шығыстар мен жаңа бастамаларға арналған шығыстарды қамтитын ағымдағы бюджеттiк бағдарламалар (кіші бағдарламалар) мен бюджеттiк даму бағдарламалары (кіші бағдарламалары) бойынша шығыстардың жиынтық кестесi жасалады.".
53-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"53. Бюджеттiк бағдарламалардың әкiмшiлерiнде инвестициялық жобалар бар болса, бюджеттiк инвестициялық жобаларды таратып жазу Қағидалардың 61-қосымшасына сәйкес нысан бойынша жасалады.
Бюджеттiк инвестициялық жобалардың мыналар көрсетiледi (61-қосымша):
қаржыландыру көзi (республикалық бюджет, жергiлiктi бюджет бөлiнiсiнде) (3-баған);
жылдар бөлiнiсiнде жоспарлы кезеңнiң басталуына дейiнгi қаржыландыру (5-баған);
инвестициялық жоба деңгейiнде жоспарлы кезеңнiң басталуына дейiнгi жалпы қаржыландыру сомасы (6, 7-баған).
Әрбір жоба бойынша бюджеттік инвестицияларға арналған шығыстар конкурстық рәсімдер жүргізуге қажетті уақыт ескеріле отырып, тиісті құжаттамада (техникалық-экономикалық негіздеме, қаржылық-экономикалық негіздеме, эобалау-смета құжаттамасы) белгіленген нормативтік іске асыру кезеңінен асып түсетін қаржыландыру кезеңімен мәлімделмейді.";
Бюджеттік өтінімді жасау және ұсыну қағидаларға 2-қосымшасы осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
Бюджеттік өтінімді жасау және ұсыну қағидаларға 3-қосымшасы осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
Бюджеттік өтінімді жасау және ұсыну қағидаларға осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес 54-1-қосымшамен толықтырылсын;
Бюджеттік өтінімді жасау және ұсыну қағидаларға 59-қосымшаның атауы мынадай редакцияда жазылсын:
"Заңды тұлғаларға, оның iшiнде шаруа (фермер) қожалықтарына берiлетiн субсидияларға шығыстарды есептеу.".
Бюджеттік өтінімді жасау және ұсыну қағидаларға 61-қосымшасы осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.

2. Департаменту бюджетного законодательства Министерства финансов Республики Казахстан (Ерназарова З. А.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие со дня его государственной регистрации.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов
Приложение 1
к Приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 4 августа 2015 года № 430
Приложение 2
к Правилам составления и
представления бюджетной заявки
Форма 01-111
Расчет
расходов на оплату труда административных
государственных служащих
Коды
______________
Год |______________|
Вид данных (прогноз, план, отчет) |______________|
Функциональная группа |______________|
Администратор программ |______________|
Государственное учреждение |______________|
Программа |______________|
Специфика |______________|
Категория должностей
Наименования должностей
Стаж государственной службы в годах
Количество штатных единиц
Коэффициенты (далее – коэф.)
Поправочный коэф. для исчисления должностных окладов работников государственной службы
Повышающий коэф.

2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Бюджет заңнамасы департаменті (З.А. Ерназарова) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тiркеудi;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он күнтізбелік күн ішінде мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық мемлекеттік тiркелген күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Қаржы Министрі Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 4 тамыздағы
№ 430 бұйрығына
1-қосымша
Бюджеттiк өтiнiмдi жасау және ұсыну
қағидаларына 2-қосымша
01-111-нысан
Әкiмшiлiк мемлекеттiк қызметшiлердiң
еңбекақыларына арналған шығыcтарды есептеу
Кодтары
Жылы |_______________________|
Деректер түрi (болжам, жоспар, есеп) |_______________________|
Функционалдық топ |_______________________|
Бағдарламалардың әкiмшiсi |_______________________|
Мемлекеттiк мекеме |_______________________|
Бағдарлама |_______________________|
Ерекшелiк |_______________________|
Лауазымдар санаты
Лауазымдар атауы
Жылдармен мемлекеттiк қызмет өтiлi
Штат бiрлiктерiнiң саны
Коэффициенттер (бұдан әрі – коэф.)
Мемлекеттiк қызметкерлердiң лауазымдық айлық ақысын есептеуге арналған түзету коэф.
Көтерілетін коэф.

Сумма должностных окладов в месяц (графа.4 х базовый должн. оклад х гр.5 х гр.6 х гр.7)/1000
Компенсация за особые условия труда
Количество (далее – кол-во) государственных служащих, получающих компенсацию
Сумма
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Единица измерения
Единиц (далее – ед.)
тысяч тенге (далее - тыс.тенге)
ед.
тыс.
тенге
Категория*
Должность
До года
с 1 до 2
с 2 до 3
с 3 до 5
с 5 до 7
с 7 до 9
с 9 до 11
с 11 до 14
с 14 до 17
с 17 до 20
свыше 20 лет
продолжение таблицы
Дополнительная оплата труда за проживание на территориях радиоционного риска
Количество государственных служащих, получающих доп. оплату
Сумма (месячный расчетный показатель (далее - МРП)
х(гр.12х2+гр.13х1,75+гр.14х1,5+гр.15х1,25+гр.16х1))/1000
общее кол-во
В том числе (далее в.т.ч.) по коэф. 2
в т.ч. по коэф. 1,75
в т.ч. по коэф. 1,5

Бiр айдағы лауазымдық жалақылар сомасы (4-баған х базалық лауазымдық жалақы х 5-баған.х 6-баған х 7-баған)/1000
Ерекше еңбек жағдайлары үшiн өтемақы
Өтемақы алатын мемлекеттiк қызметшiлердiң саны
Сомасы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Өлшем бiрлiгi
бiрл.
мың теңге
бiрл.
мың теңге
Санат*
Лауазым
Бiр жылға дейiн
1-ден 2-ге дейiн
2-ден 3-ке дейiн
3-тен 5-ке дейiн
5-тен 7-ге дейiн
7-ден 9-ға дейiн
9-дан 11-ге дейiн
11-ден 14-ке дейiн
14-тен 17-ге дейiн
17-ден 20-ға дейiн
20 жылдан жоғары
кестенiң жалғасы
Радиациалық қауiп-қатер аумақтарында тұрғаны үшiн қосымша еңбекақы
Қосымша ақы алатын мемлекеттiк қызметшiлердiң саны
Сомасы (АЕКх(2х11-бағ.+1,75х12-бағ+х1,5 х13-бағ+1,25х14-бағ+1х15-бағ))/1000
жалпы саны
оның iшiнде 2 коэффицент бойынша
оның iшiнде 1,75 коэффицент бойынша
оның iшiнде 1,5 коэффицент бойынша

2) бюджетные программы (подпрограммы) развития, всего
из них:
базовые расходы, всего
в том числе по бюджетным программам (подпрограммам)
расходы на новые инициативы, всего
в том числе по бюджетным программам (подпрограммам)
Ответственный секретарь центрального
исполнительного органа/руководитель
государственного учреждения ___________ _______________
(подпись) (фамилия и.о.)
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) ___________ _______________
(подпись) (фамилия и.о.)
Приложение 3
к Приказу Министра финансов
Республики Казахстан
от 4 августа 2015 года № 430
Приложение 61
к Правилам составления и
представления бюджетной заявки
Форма
Расшифровка
бюджетных инвестиционных проектов
Коды
Год
Вид данных (прогноз, план, отчет)
Функциональная группа
Администратор программ
Получатель инвестиций
Государственное учреждение
Программа
Подпрограмма
|______________|
|______________|
|______________|
|______________|
|______________|
|______________|
|______________|
|______________|
тыс. тенге
Наименование
Период реализации
Источник финансирования (с разбивкой)
Общая стоимость (тыс. тенге)
Финансирование до начала планового периода (тыс. тенге)
Сумма на плановый период (тыс. тенге)
Сумма после планового периода
Перечень предоставляемой документации**
по годам
план
отчет*
1-й год
2-й год
3-й год
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Всего
Наименование программного документа
Месторасположение проекта
в том числе по инвестиционным проектам:
Указать следующее: 1. Положительное экономическое заключение на инвестиционное предложение ГИП;
2. Наличие ТЭО, за исключением БИП, не требующих разработки ТЭО;
3. Положительное заключение экономической экспертизы по ТЭО БИП;
4. Положительное экономическое заключение на БИП;
5. Наличие ФЭО Бюджетных инвестиций;
6. Положительное заключение экономической экспертизы на ФЭО Бюджетных инвестиций;
7. Положительное экономическое заключение на Бюджетные инвестиции;
8. Отраслевое
заключение.
9. Типовой проект.
10. Номер и дата
государственной
экспертизы или комплексной вневедомственной экспертизы на ПСД, стоимость по экспертизе на ПСД; стоимость разработки ПСД и источник финансирования.
Наличие соглашения о займе (номер и дата)
Ответственный секретарь центрального
исполнительного органа/руководитель
государственного учреждения __________ ________________
(подпись) (фамилия и.о.)
Руководитель бюджетной программы __________ ________________
(подпись) (фамилия и.о.)
Главный бухгалтер (нач.ФЭО) __________ ________________
(подпись) (фамилия и.о.)
Примечание:
** Согласно порядку, определенному центральным уполномоченным органом по государственному планированию, с указанием реквизитов.
* Отчетные данные на последнюю дату.

2) бюджеттiк даму бағдарламалары (бағдарламалар), барлығы
олардың iшiнде:
базалық шығыстар, барлығы
оның iшiнде бюджеттiк бағдарламалар (бағдарламалар ) бойынша
Жаңа бастамаларға арналған шығыстар, барлығы
оның iшiнде бюджеттiк бағдарламалар (бағдарламалар) бойынша
Орталық атқарушы органның жауапты хатшысы/
мемлекеттiк мекеме басшысы _______________ _________________________
(қолы) (аты-жөні)
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы) ______________ _________________________
(қолы) (аты-жөні)
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 4 тамыздағы
№ 430 бұйрығынаpar 4-қосымша
Бюджеттiк өтiнiмдi жасау және ұсыну
қағидаларына 61-қосымша
Бюджеттiк инвестициялық жобаларды таратып жазу
Кодтары
Жылы |_______________________|
Деректер түрi (болжам, жоспар, есеп) |_______________________|
Функционалдық топ |_______________________|
Бағдарламалардың әкiмшiсi |_______________________|
Мемлекеттiк мекеме |_______________________|
Бағдарлама |_______________________|
Ерекшелiк |_______________________|
мың теңге
Атауы
Iске асырылу кезеңi
Қаржыландыру көзi (бөлуiмен)
Жалпы құны (мың теңге)
Жоспарлы кезең басталғанға дейiнгi қаржыландыру (мың теңге)
Жоспарлы кезеңге арналған сома (мың теңге)
Жоспарлы кезеңнен кейiнгі сома
Ұсынылатын құжаттар тiзбесi**
жылдар бойынша
жоспар
есеп*
1-жыл
2-жыл
3-жыл
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Барлығы
Бағдарламалық құжаттың атауы
Жобаның орналасқан жері
соның iшiнде инвестициялық жобалар бойынша:
Мынаны көрсету керек:
1. МИЖ инвестициялық ұсынысының оң экономикалық қорытындысы;
2. ТЭН әзiрлеудi талап етпейтiн БИЖ қоспағанда, ТЭН болуы;
3. БИЖ ТЭН бойынша экономикалық сараптаманың оң қорытынды;
4. БИЖ оң экономикалық қорытындысы;
5. Бюджеттік инвестицияларға ҚЭН болуы;
6. Бюджеттік инвестицияларға ҚЭН экономикалық сараптаманың оң қорытынды;
7. Бюджеттік инвестицияларға оң экономикалық қорытындысы;
8. салалық қорытынды;
9. Үлгi жоба;
10. ЖСҚ–ға мемлекеттiк сараптаманың нөмiрi мен күнi, ЖСҚ сараптамасы бойынша құны; ЖСҚ әзiрлеудiң құны және қаржыландыру көздерi.
Қарыз туралы келiсiмнiң болуы (нөмiрi мен күнi)
Орталық атқарушы органның жауапты хатшысы/
мемлекеттiк мекеме басшысы _______________ _________________________
(қолы) (аты-жөні)
Бюджеттік бағдарлама басшысы _______________ _______________________
(қолы) (аты-жөні)
Бас бухгалтер (ҚЭБ бастығы) _______________ ________________________
(қолы) (аты-жөні)
Ескертпе:
** мемлекеттік жоспарлау орталық уәкілетті орган айқындаған тәртібіне
сәйкес деректемелерін көрсете отырып
* Соңғы күнге арналған есептi деректер.