О внесении изменений приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 20 января 2011 года № 18 "Об утверждении Типовых форм Постановлений частных судебных исполнителей"
Приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 604. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 10 декабря 2015 года № 12383. Утратил силу приказом Министра юстиции Республики Казахстан от 28 марта 2019 года № 148 (вводится в действие с 24.04.2019)
Сноска. Утратил силу приказом Министра юстиции РК от 28.03.2019 № 148 (вводится в действие с 24.04.2019).
Примечание РЦПИ!
Настоящий приказ вводится в действие с 01.01.2016 г.
В соответствии с пунктом 6 статьи 10, подпунктом 11) статьи 167 Закона Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года "Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра юстиции Республики Казахстан от 20 января 2011 года № 18 "Об утверждении Типовых форм постановлений Частных судебных исполнителей" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6755, Опубликованный в газете "Казахстанская правда" от 16 апреля 2011 года № 129-130 (26550-26551)) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить Типовые формы постановлений частных судебных исполнителей согласно приложениям 1-49 к настоящему приказу";
Типовые формы постановлений частных судебных исполнителей, утвержденные указанным приказом, изложить в новой редакции согласно приложениям 1-49 к настоящему приказу.
2. Департаменту по исполнению судебных актов Министерства юстиции Республики Казахстан обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа и его официальное Опубликование в периодических печатных изданиях и информационно- правовой системе "Әділет";
2) размещение настоящего приказа на официальном интернет-ресурсе Министерства юстиции Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на Ответственного секретаря Министерства юстиции Республики Казахстан Бекетаева М.Б.
4. Настоящий приказ вводится в действие с 1 января 2016 года и подлежит официальному опубликованию.
Министр юстиции
Республики Казахстан
Б. Имашев
Приложение 1
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 30 ноября 2015 года № 604
Приложение 1
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 20 января 2011 года № 18
Форма
ПОСТАНОВЛЕНИЕ
о возбуждении исполнительного производства
"__" ______ 20__ г. __________
Частный судебный исполнитель __________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование территории деятельности частного судебного исполнителя,
адрес, фамилия, инициалы частного судебного исполнителя)
рассмотрев___________________________________________________________
(номер, дата, наименование исполнительного документа)
поступивший "___" _________ 20__ г.
УСТАНОВИЛ (А):
Исполнительный документ соответствует установленным законом
требованиям, предъявляемым к исполнительным документам.
На основании изложенного, руководствуясь пунктом 1 статьи 10,
пунктом 1 статьи 37, статьей 126 Закона Республики Казахстан от 2
апреля 2010 года "Об исполнительном производстве и статусе судебных
исполнителей",
ПОСТАНОВИЛ (А):
1. Возбудить исполнительное производство о __________________________
_____________________________________________________________________

"Жеке сот орындаушылары қаулыларының үлгі нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет Министрінің 2011 жылғы 20 қантардағы № 18 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 604 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 10 желтоқсанда № 12383 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Әділет министрінің 2019 жылғы 28 наурыздағы № 148 бұйрығымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Әділет министрінің 28.03.2019 № 148 (24.04.2019 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
РҚАО-ның ескертпесі!
Бұйрық 01.01.2016 ж. бастап қолданысқа енгізіледі.
"Атқарушылық іс жүргізу және сот орындаушыларының мәртебесі туралы" 2010 жылғы 2 сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 6-тармағына, 167-бабының 11)-тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. "Жеке сот орындаушылары қаулыларының үлгі нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Әділет Министрінің 2011 жылғы 20 қантардағы № 18 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6755 болып тіркелген, "Казахстанская правда" газетінде 2011 жылғы 16 сәуірдегі № 129-130 (26550-26551) санында жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Жеке сот орындаушылары қаулыларының үлгі нысандарын осы бұйрықтың 1-49 қосымшаларына сәйкес бекітілсін";
Көрсетілген бұйрықпен бекітілген Жеке сот орындаушыларының қаулыларының үлгілік нысандары осы бұйрықтың 1-49 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Сот актілерін орындау департаменті:
1) осы бұйрықтың мемлекеттік тіркелуін және оның мерзімді баспа басылымдары мен "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялануын;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Жауапты хатшысы М.Б. Бекетаевқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі және ресми жариялануға жатады.
Қазақстан Республикасының
Әділет министрі
Б. Имашев
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 604 бұйрығына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2011 жылғы 20 қаңтардағы
№ 18 бұйрығына
1-қосымша
Нысан
Атқарушылық іс жүргізуді қозғау туралы
ҚАУЛЫ
20__ ж. "___" _____________ _____________________________
_____________________________________________________________________
(жеке сот орындаушысы қызметі аумағының атауы)
жеке сот орындаушысы ________________________________________________
(жеке сот орындаушысының мекен-жайы, тегі, аты-жөні)
20_ ж. "__" _________ келіп түскен __________________________________
(атқарушылық құжаттың нөмірі, келіп түскен күні, атауы)
_____________________________________________________________ қарап,
БЕЛГІЛЕДІ:
Атқарушылық құжат атқарушылық құжаттарға қойылатын заңмен
белгіленген талаптарға сай келеді.
Жоғарыдағылардың негізінде, "Атқарушылық іс жүргізу және сот
орындаушыларының мәртебесі туралы" 2010 жылғы 2 сәуірдегі Қазақстан
Республикасы Заңының 10-бабының 1-тармағын, 37-бабының 1-тармағын,
126-бабын басшылыққа ала отырып,
ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1.___________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
____________________________ туралы атқарушылық іс жүргізу қозғалсын.

2. Исполнительному производству присвоить № __ от "___" _____20___ г.
3. Принять меры по обеспечению исполнения исполнительного документа.
4. Предупредить __________________________________________________ об
(Ф.И.О. (при его наличии) должника - физического лица, Ф.И.О. (при
его наличии) руководителя юридического лица) административной и
уголовной ответственности за неисполнение путем направления
уведомления.
5. О принятом решении сообщить сторонам исполнительного производства,
их представителям.
6. Постановление судебного исполнителя подлежит обязательному
исполнению и может быть обжаловано, опротестовано в суд в течении
десяти рабочих дней в соответствии с гражданским процессуальным
законодательством Республики Казахстан.
Частный судебный исполнитель ___________________________
(подпись, фамилия, инициалы)
М.П.
Приложение 2
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 30 ноября 2015 года № 604
Приложение 2
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 20 января 2011 года № 18
Форма
ПОСТАНОВЛЕНИЕ
об отказе в возбуждении исполнительного производства
"___" _______ 20__ г. ____________
Частный судебный исполнитель___________________________________
__________________________________________________________________
(наименование территории деятельности частного судебного исполнителя,
адрес, фамилия, инициалы частного судебного исполнителя),
рассмотрев___________________________________________________________
(номер, дата, наименование исполнительного документа)
поступивший "___" _________ 20__ г.
УСТАНОВИЛ (А):
__________________________________________________________________
__________________________________________________________________
(основание отказа в возбуждении исполнительного производства)
На основании изложенного, руководствуясь пунктом 1 статьи 10,
подпунктом ____ пункта 1 статьи 38, статьей 126 Закона Республики
Казахстан от 2 апреля 2010 года "Об исполнительном производстве и
статусе судебных исполнителей",
ПОСТАНОВИЛ (А):
1. Отказать в возбуждении исполнительного производства о
_____________________________________________________________________
(наименование исполнительного документа)
2. Копию постановления с приложением всех поступивших документов
направить ___________________________________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии) физического лица, наименование юридического
лица, адрес, по которому возвращается исполнительный документ)
3. Постановление судебного исполнителя подлежит обязательному
исполнению и может быть обжаловано, опротестовано в суд в течении
десяти рабочих дней в соответствии с гражданским процессуальным
законодательством Республики Казахстан.
Частный судебный исполнитель ___________________________
(подпись, фамилия, инициалы)
М.П.
Приложение 3
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 30 ноября 2015 года № 604
Приложение 3
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 20 января 2011 года № 18
Форма
ПОСТАНОВЛЕНИЕ
о внесении изменений в ранее вынесенное постановление
"__" _______ 20__ г. _______________
Частный судебный исполнитель___________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование территории деятельности частного судебного исполнителя,
адрес, фамилия, инициалы частного судебного исполнителя), рассмотрев материалы исполнительного производства № ___ от "___" _______ 20___г.
о _____________________________________________________________,
(содержание исполнительного документа)
письмо о____________________________________________________________.
(данные физического лица или юридического лица)
УСТАНОВИЛ (А):
_____________________________________________________________________
(причина внесения изменений)
На основании изложенного, руководствуясь пунктами 1, 3 статьи
10, статьей 126 Закона Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года "Об
исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей",
ПОСТАНОВИЛ (А):
1. В постановление от "___"_______20__г., вынесенном по
исполнительному производству № ____________ от "___" ______ 20__ г.
внести следующие изменения: _________________________________________
____________________________________________________________________.

2. Атқарушылық іс жүргізуге 20___ ж. "__" _________ № _____ берілсін.
3. Атқарушылық құжатының орындалуын қамтамасыз ету жөніндегі шаралар
қабылдансын.
4. Атқарушылық құжатты орындамағаны үшін ____________________________
(жеке тұлға-борышкердің Т.А.Ә., заңды тұлға басшысының Т.А.Ә.)
хабарлама жіберу арқылы оның әкімшілік және қылмыстық жауаптылығы
туралы ескертілсін.
5. Қабылданған шешім туралы атқарушылық іс жүргізу тараптарына,
олардың өкілдеріне хабардар етілсін.
6. Сот орындаушысының қаулысы міндетті түрде орындауға жатады және Қазақстан Республикасының азаматтық іс жүргізу заңнамасына
сәйкес он жұмыс күні ішінде сотқа шағым жасауға, наразылық білдіруге болады.
Жеке сот орындаушысы _______________________________
(қолы, тегі, аты-жөні)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 604 бұйрығына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2011 жылғы 20 қаңтардағы
№ 18 бұйрығына
2-қосымша
Нысан
Атқарушылық іс жүргізуді қозғаудан бас тарту туралы
ҚАУЛЫ
20__ ж. "____" __________ _________________________
_____________________________________________________________________
(жеке сот орындаушысы қызметі аумағының атауы)
жеке сот орындаушысы ________________________________________________
(жеке сот орындаушысының мекен-жайы, тегі, аты-жөні)
20___ ж. "____" ___________ келіп түскен ____________________________
(атқарушылық құжаттың нөмірі, келіп түскен күні, атауы)
______________________________________________________________ қарап,
БЕЛГІЛЕДІ:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(атқарушылық іс жүргізуді қозғаудан бас тарту негізі)
Жоғарыдағылардың негізінде, "Атқарушылық іс жүргізу және сот
орындаушыларының мәртебесі туралы" 2010 жылғы 2 сәуірдегі Қазақстан
Республикасы Заңының 10-бабының 1-тармағын, 38-бабы 1-тармағының ___–
тармақшасын, 126-бабын басшылыққа ала отырып,
ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. __________________________________________________________________
(атқарушылық құжаттың атауы)
____________ туралы атқарушылық іс жүргізуді қозғаудан бас тартылсын.
2. Қаулының көшірмесі, келіп түскен барлық құжаттарды қоса тіркеу
арқылы ______________________________________________________________
(жеке тұлғаның Т.А.Ә, заңды тұлғаның атауы,
________________________________________________________ жіберілсін.
атқарушылық құжат қайтарылатын мекен-жай)
3. Сот орындаушысының қаулысы міндетті түрде орындауға жатады
және Қазақстан Республикасының азаматтық іс жүргізу заңнамасына
сәйкес он жұмыс күні ішінде сотқа шағым жасауға, наразылық білдіруге
болады.
Жеке сот орындаушысы ______________________________
(қолы, тегі, аты-жөні)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 604 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2011 жылғы 20 қаңтардағы
№ 18 бұйрығына
3-қосымша
Нысан
Бұрын шығарылған қаулыға өзгерістер енгізу туралы
ҚАУЛЫ
20__ ж. "____" __________ _______________________________
_____________________________________________________________________
(жеке сот орындаушысы қызметі аумағының атауы)
жеке сот орындаушысы ________________________________________________
(жеке сот орындаушысының мекен-жайы, тегі, аты-жөні)
1) ______________________________ туралы 20___ ж. "___" _____ № _____
(атқарушылық құжатты орындаудың мәні)
атқарушылық іс жүргізу материалдарын;
2) __________________________________________________ өтінішін қарап.
(жеке тұлғаның Т.А.Ә., заңды тұлғаның атауы)
БЕЛГІЛЕДІ:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(өзгерістер енгізудің себебі)
Жоғарыдағылардың негізінде, "Атқарушылық іс жүргізу және сот
орындаушыларының мәртебесі туралы" 2010 жылғы 2 сәуірдегі Қазақстан
Республикасы Заңының 10-бабының 1, 3-тармақтарын, 126-бабын
басшылыққа ала отырып,
ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. 20___ ж. "___" ____________ № _______ атқарушылық іс жүргізу
бойынша шығарылған 20____ ж. "_____" _________ қаулыға мынадай
өзгерістер енгізілсін:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________

2. О принятом решении сообщить сторонам исполнительного производства,
их представителям.
3. Постановление судебного исполнителя подлежит обязательному
исполнению и может быть обжаловано, опротестовано в суд в течении
десяти рабочих дней в соответствии с гражданским процессуальным
законодательством Республики Казахстан.
Частный судебный исполнитель _______________________
(подпись, фамилия, инициалы)
М.П.
Приложение 4
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 30 ноября 2015 года № 604
Приложение 4
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 20 января 2011 года № 18
Форма
ПОСТАНОВЛЕНИЕ
об отмене постановления частного судебного исполнителя
"___" _______ 20__ г. _______________
Частный судебный исполнитель___________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование территории деятельности частного судебного исполнителя,
адрес, фамилия, инициалы частного судебного исполнителя)
рассмотрев материалы исполнительного производства № ___ от "___"
_______ 20___г. о__________________________________________________,
(содержание исполнительного документа)
письмо _____________________________________________________________.
(данные физического или юридического лица, суть)
УСТАНОВИЛ (А):
В ходе совершения исполнительных действий было вынесено
_____________________________________________________________________
(наименование, дата, суть вынесенного процессуального решения)
"___" ______ 20__ г. поступило ___________________________________ об
(наименование поступившей корреспонденции) отмене постановления в связи
_____________________________________________________________________
(причина отмены со ссылкой на норму закона)
На основании изложенного, руководствуясь пунктами 1, 4 статьи
10, статьей 126 Закона Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года "Об
исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей",
ПОСТАНОВИЛ (А):
1. Отменить постановление от "___" ______ 20__ г. о
________________________________, вынесенного по исполнительному
(наименование отменяемого постановления) производству № _____ от
"___" ______ 20__ г.
2. О принятом решении сообщить сторонам исполнительного производства,
их представителям.
3. Постановление судебного исполнителя подлежит обязательному
исполнению и может быть обжаловано, опротестовано в суд в течении
десяти рабочих дней в соответствии с гражданским процессуальным
законодательством Республики Казахстан.
Частный судебный исполнитель ___________________________
(подпись, фамилия, инициалы)
М.П.
Приложение 5
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 30 ноября 2015 года № 604
Приложение 5
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 20 января 2011 года № 18
Форма
ПОСТАНОВЛЕНИЕ
об участии переводчика в исполнительном производстве
"__" _______ 20__ г. _______________
Частный судебный исполнитель___________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование территории деятельности частного судебного исполнителя, адрес, фамилия, инициалы частного судебного исполнителя)
рассмотрев материалы исполнительного производства № ____ от "__"
________ 20__ г. о___________________________________________________
УСТАНОВИЛ (А):
Принимая во внимание, что сторона (ы)__________________________
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. физического лица, наименование юридического лица)
заявила (и) о необходимости участия в исполнительном производстве
переводчика.
На основании изложенного, руководствуясь пунктом 1 статьи 10,
статьями 22, 126 Закона Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года
"Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей",
ПОСТАНОВИЛ (А):
1. Назначить переводчика____________________________________________.
(фамилия, инициалы)

2. Қабылданған шешім туралы атқарушылық іс жүргізу тараптарына,
олардың өкілдеріне хабардар етілсін.
3. Сот орындаушысының қаулысы міндетті түрде орындауға жатады
және Қазақстан Республикасының азаматтық іс жүргізу заңнамасына
сәйкес он жұмыс күні ішінде сотқа шағым жасауға, наразылық білдіруге
болады.
Жеке сот орындаушысы _________________________
(қолы, тегі, аты-жөні)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 604 бұйрығына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2011 жылғы 20 қаңтардағы
№ 18 бұйрығына
4-қосымша
Нысан
Жеке сот орындаушысы қаулысының күшін жою туралы
ҚАУЛЫ
20__ ж. "____" __________ ___________________________
Мен, _______________________________________________________________,
(жеке сот орындаушысы қызметі аумағының атауы, жеке сот
____________________________________________________________________
орындаушысының мекен-жайы, тегі, аты-жөні)
_____________________________________________________________________
(хат-хабардың келіп түскен күні, адресаттың атауы, өтініштің,
_____________________________________________________________________
прокурорлық ықпал ету актісінің, сот актісінің мәнін көрсету қажет)
қарап,
БЕЛГІЛЕДІ:
Менің орындауымда 20__ ж. "__" _______ ________________________
(атқарушылық құжатты орындаудың мәні)
туралы атқарушылық құжат бар.
20___ ж. "____" __________ қаулымен атқарушылық іс жүргізу
қозғалған және № ________ берілген.
Атқарушылық әрекеттер жасау барысында _________________________
___________________________________________________________ шығардым.
(шығарылған іс жүргізу шешімінің атауы, күні, мәні көрсетілу қажет)
20__ ж. "__" _________ ________________________________________
(заң нормаларына сілтеме жасау арқылы күшін жоюдың себебі)
байланысты қаулының күшін жою туралы ________________________________
(келіп түскен хат-хабардың атауы)
келіп түсті.
Жоғарыдағылардың негізінде, "Атқарушылық іс жүргізу және сот
орындаушыларының мәртебесі туралы" 2010 жылғы 2 сәуірдегі Қазақстан
Республикасы Заңының 10-бабының 1, 4-тармақтарын, 126-бабын
басшылыққа ала отырып,
ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. 20___ ж. "___" __________ № _____ атқарушылық іс жүргізу бойынша
шығарылған __________________________________________________
(күші жойылатын қаулының атауы)
туралы 20___ ж. "____" ___________ қаулының күші жойылсын.
2. Қабылданған шешім туралы атқарушылық іс жүргізу тараптарына,
олардың өкілдеріне хабардар етілсін.
3. Сот орындаушысының қаулысы міндетті түрде орындауға жатады
және Қазақстан Республикасының азаматтық іс жүргізу заңнамасына
сәйкес он жұмыс күні ішінде сотқа шағым жасауға, наразылық білдіруге
болады.
Жеке сот орындаушысы _______________________
(қолы, тегі, аты-жөні)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 604 бұйрығына
5-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2011 жылғы 20 қаңтардағы
№ 18 бұйрығына
5-қосымша
Нысан
Атқарушылық іс жүргізуге аудармашының қатысуы туралы
ҚАУЛЫ
20__ ж. "____" __________ ___________________________
_____________________________________________________________________
(жеке сот орындаушысы қызметі аумағының атауы)
жеке сот орындаушысы ________________________________________________
(жеке сот орындаушысының мекен-жайы, тегі, аты-жөні)
_____________________________________________________________________
(атқарушылық құжаттың мазмұны)
______________________________________________________________ туралы
20___ ж. "___" ___________ № ______ атқарушылық іс жүргізу
материалдарын қарап,
БЕЛГІЛЕДІ:
_____________________________________________________________________
(жеке тұлғаның Т.А.Ә., заңды тұлғаның атауы)
_________________________ тарапынан (тараптарынан) атқарушылық іс
жүргізуге аудармашының қатысу қажеттігі туралы өтінішін ескере
отырып.
Жоғарыдағылардың негізінде, "Атқарушылық іс жүргізу және сот
орындаушыларының мәртебесі туралы" 2010 жылғы 2 сәуірдегі Қазақстан
Республикасы Заңының 10-бабының 1-тармағын, 22-бабын, 126-бабын
басшылыққа ала отырып,
ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. ___________________________________ аудармашы тағайындалсын.
(тегі, аты-жөні)

2. Разъяснить переводчику об ответственности за заведомо неправильный
перевод в соответствии с действующим законодательством _____________.
(подпись переводчика)
3. О принятом решении сообщить сторонам исполнительного производства,
их представителям.
4. Постановление судебного исполнителя подлежит обязательному
исполнению и может быть обжаловано, опротестовано в суд в течении
десяти рабочих дней в соответствии с гражданским процессуальным
законодательством Республики Казахстан.
Частный судебный исполнитель _________________________
(подпись, фамилия, инициалы)
М.П.
Приложение 6
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 30 ноября 2015 года № 604
Приложение 6
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 20 января 2011 года № 18
Форма
ПОСТАНОВЛЕНИЕ
об участии специалиста в исполнительном производстве
"__" _______ 20__ г. ___________
Частный судебный исполнитель _________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование территории деятельности частного судебного исполнителя,
адрес, фамилия, инициалы частного судебного исполнителя)
рассмотрев материалы исполнительного производства №___ от "__"
_________ 20__ г. о__________________________________________________
(содержание исполнительного документа)
УСТАНОВИЛ (А):
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(причины и цель привлечения к участию специалиста)
На основании изложенного, руководствуясь пунктом 1 статьи 10,
статьями 24, 126 Закона Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года
"Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей",
ПОСТАНОВИЛ (А):
1. Назначить специалиста ___________________________________________.
(фамилия, инициалы)
2. Разъяснить специалисту об ответственности за заведомо ложное
заключение в соответствии с действующим законодательством __________.
(подпись специалиста)
3. О принятом решении сообщить сторонам исполнительного производства,
их представителям.
4. Постановление судебного исполнителя подлежит обязательному
исполнению и может быть обжаловано, опротестовано в суд в течении
десяти рабочих дней в соответствии с гражданским процессуальным
законодательством Республики Казахстан.
Частный судебный исполнитель __________________________
(подпись, фамилия, инициалы)
М.П.
Приложение 7
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 30 ноября 2015 года № 604
Приложение 7
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 20 января 2011 года № 18
Форма
ПОСТАНОВЛЕНИЕ
об отводе (самоотводе) переводчика (специалиста)
"__" _______ 20__ г. _____________
Частный судебный исполнитель _________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование территории деятельности частного судебного исполнителя,
адрес, фамилия, инициалы частного судебного исполнителя)
рассмотрев заявление _____________________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии) физического лица, наименование юридического
лица, Ф.И.О. (при его наличии) переводчика (специалиста)
об отводе (самоотводе) переводчика, специалиста ____________________
(фамилия, инициалы)
участвующего в исполнительном производстве __________________________
(сущность исполнительного производства)
УСТАНОВИЛ (А):
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
основание отвода (самоотвода)
На основании изложенного, руководствуясь пунктом 1 статьи 10,
статьями 54, 126 Закона Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года
"Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей",
ПОСТАНОВИЛ (А):
1. Заявление _____________________________ об отводе (самоотводе)
(фамилия, инициалы)
переводчика (специалиста )____________________________ удовлетворить.
(фамилия, инициалы)

2. Аудармашы ______________________ көрінеу дұрыс аударма жасамаған
(тегі, аты-жөні)
жағдайда қолданыстағы заңнамаға сәйкес жауапкершілігі туралы
ескертілсін _____________________
(аудармашының қолы)
3. Қабылданған шешім туралы атқарушылық іс жүргізу тараптарына,
олардың өкілдеріне хабардар етілсін.
4. Сот орындаушысының қаулысы міндетті түрде орындауға жатады
және Қазақстан Республикасының азаматтық іс жүргізу заңнамасына
сәйкес он жұмыс күні ішінде сотқа шағым жасауға, наразылық білдіруге
болады.
Жеке сот орындаушысы __________________________
(қолы, тегі, аты-жөні)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 604 бұйрығына
6-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2011 жылғы 20 қаңтардағы
№ 18 бұйрығына
6-қосымша
Нысан
Атқарушылық іс жүргізуге маманның қатысуы туралы
ҚАУЛЫ
20__ ж. "____" __________ _____________________________
_____________________________________________________________________
(жеке сот орындаушысы қызметі аумағының атауы)
жеке сот орындаушысы ________________________________________________
(жеке сот орындаушысының мекен-жайы, тегі, аты-жөні)
_____________________________________________________________________
(атқарушылық құжаттың мазмұны)
______________________________________________________________ туралы
20__ ж. "__" _____ № ____ атқарушылық іс жүргізу материалдарын қарап,
БЕЛГІЛЕДІ:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(маманды қатыстырудың себептері мен мақсаты)
Жоғарыдағылардың негізінде, "Атқарушылық іс жүргізу және сот
орындаушыларының мәртебесі туралы" 2010 жылғы 2 сәуірдегі Қазақстан
Республикасы Заңының 10-бабының 1-тармағын, 24-бабын, 126-бабын
басшылыққа ала отырып,
ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. _____________________________________________ маман тағайындалсын.
(тегі, аты-жөні)
2. Маман ____________________________ көрінеу дұрыс тұжырымдамалар
(тегі, аты-жөні)
жасамаған жағдайда қолданыстағы заңнамаға сәйкес жауапкершілігі
туралы ескертілсін __________________________________________________
(маманның қолы)
3. Қабылданған шешім туралы атқарушылық іс жүргізу тараптарына,
олардың өкілдеріне хабардар етілсін.
4. Сот орындаушысының қаулысы міндетті түрде орындауға жатады және
Қазақстан Республикасының азаматтық іс жүргізу заңнамасына
сәйкес он жұмыс күні ішінде сотқа шағым жасауға, наразылық білдіруге
болады.
Жеке сот орындаушысы ________________________
(қолы, тегі, аты-жөні)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 604 бұйрығына
7-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2011 жылғы 20 қаңтардағы
№ 18 бұйрығына
7-қосымша
Нысан
Аудармашыдан (маманнан) бас тарту (өздігінен
бас тарту) туралы
ҚАУЛЫ
20__ ж. "____" _________ _________________________
_____________________________________________________________________
(жеке сот орындаушысы қызметі аумағының атауы)
жеке сот орындаушысы ________________________________________________
(жеке сот орындаушысының мекен-жайы, тегі, аты-жөні)
______________________________________________________________ туралы
(атқарушылық іс жүргізудің мәні)
атқарушылық іс жүргізуге қатысатын аудармашы, маман _________________
(тегі, аты-жөні)
бас тарту (өздігінен бас тарту) туралы өтінішті қарап,
БЕЛГІЛЕДІ:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(бас тартуға (өздігінен бас тартуға) негізі)
Жоғарыдағылардың негізінде, "Атқарушылық іс жүргізу және сот
орындаушыларының мәртебесі туралы" 2010 жылғы 2 сәуірдегі Қазақстан
Республикасы Заңының 10-бабының 1-тармағын, 54-бабын, 126-бабын
басшылыққа ала отырып,
ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Аудармашы (маман) ________________________________ бас тарту
(тегі, аты-жөні)
(өздігінен бас тарту) туралы ____________ өтініші қанағаттандырылсын.
(тегі, аты-жөні)

2. О принятом решении сообщить сторонам исполнительного производства,
их представителям.
3. Постановление судебного исполнителя подлежит обязательному
исполнению и может быть обжаловано, опротестовано в суд в течении
десяти рабочих дней в соответствии с гражданским процессуальным
законодательством Республики Казахстан.
Частный судебный исполнитель ____________________________
(подпись, фамилия, инициалы)
М.П.
Приложение 10
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 30 ноября 2015 года № 604
Приложение 10
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 20 января 2011 года № 18
Форма
ПОСТАНОВЛЕНИЕ
о привлечении сотрудников или подразделения органов
внутренних дел для обеспечения исполнения
исполнительных документов
"__" _______ 20__ г. ______________________
Частный судебный исполнитель ________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование территории деятельности частного судебного исполнителя,
адрес, фамилия, инициалы частного судебного исполнителя)
рассмотрев материалы исполнительного производства № ____ от "__"
________ 20__ г. о __________________________________________________
(содержание исполнительного документа)
УСТАНОВИЛ (А):
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(причины и цель привлечения сотрудника (ов) или подразделения органов
внутренних дел)
На основании изложенного, руководствуясь пунктом 1 статьи 10,
статьей 126 Закона Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года "Об
исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей",
ПОСТАНОВИЛ (А):
1. Привлечь сотрудника (ов) или подразделение органов внутренних дел.
2. Исполнение постановления поручить _______________________________.
(наименование подразделения органов внутренних дел)
3. О принятом решении сообщить сторонам исполнительного производства,
их представителям.
4. Постановление судебного исполнителя подлежит обязательному
исполнению и может быть обжаловано, опротестовано в суд в течении
десяти рабочих дней в соответствии с гражданским процессуальным
законодательством Республики Казахстан.
Частный судебный исполнитель _________________________
(подпись, фамилия, инициалы)
М.П.
Приложение 11
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 30 ноября 2015 года № 604
Приложение 11
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 20 января 2011 года № 18
Форма
"САНКЦИОНИРУЮ"
Судья ___________________
(наименование суда)
_________________________
(подпись, фамилия, инициалы)
"__" __________ 20__ года
ПОСТАНОВЛЕНИЕ
о приводе лица, уклоняющегося от явки к судебному исполнителю
"__" _______ 20__ г. _____________
Частный судебный исполнитель _________________________________
(наименование территории деятельности частного судебного исполнителя,
адрес, фамилия, инициалы частного судебного исполнителя)
рассмотрев материалы исполнительного производства № ____ от "__"
_________ 20__ г. о ________________________________________________
(содержание исполнительного документа)
УСТАНОВИЛ (А):
_____________________________________________________________________
(причины, цель привода лица, уклоняющегося от явки к судебному
исполнителю)
На основании изложенного, руководствуясь пунктом 1 статьи 10,
пунктом 5 статьям 27, 126 Закона Республики Казахстан от 2 апреля
2010 года "Об исполнительном производстве и статусе судебных
исполнителей",
ПОСТАНОВИЛ (А):
1. Обеспечить принудительный привод ________________________________
____________________________________________________________________,
(Ф.И.О. (при его наличии) должника - физического лица, Ф.И.О. (при
его наличии) руководителя юридического лица)
проживающего (работающего) _________________________________________.
в контору частного судебного исполнителя, расположенную по
____________________________ к _____ ч. ______ мин. местного времени.

2. Қабылданған шешім туралы атқарушылық іс жүргізу тараптарына,
олардың өкілдеріне хабардар етілсін.
3. Сот орындаушысының қаулысы міндетті түрде орындауға жатады
және Қазақстан Республикасының азаматтық іс жүргізу заңнамасына
сәйкес он жұмыс күні ішінде сотқа шағым жасауға, наразылық білдіруге
болады.
Жеке сот орындаушысы _______________________
(қолы, тегі, аты-жөні)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 604 бұйрығына
10-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2011 жылғы 20 қаңтардағы
№ 18 бұйрығына
10-қосымша
Нысан
Ішкі істер органдарының қызметкерлерін немесе бөлімшесін
атқарушылық құжаттардың орындалуын қамтамасыз
етуге тарту туралы
ҚАУЛЫ
20__ ж. "____" __________ ___________________________
_____________________________________________________________________
(жеке сот орындаушысы қызметі аумағының атауы)
жеке сот орындаушысы ________________________________________________
(жеке сот орындаушысының мекен-жайы, тегі, аты-жөні)
______________________________________________________________ туралы
(атқарушылық іс жүргізудің мәні)
атқарушылық іс жүргізуге қатысатын аудармашы, маман _________________
(тегі, аты-жөні)
бас тарту (өздігінен бас тарту) туралы өтінішті қарап,
БЕЛГІЛЕДІ:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(ішкі істер органдарының қызметкерін (қызметкерлерін) немесе
бөлімшесін тартудың себептері мен мақсаты)
Жоғарыдағылардың негізінде, "Атқарушылық іс жүргізу және сот
орындаушыларының мәртебесі туралы" 2010 жылғы 2 сәуірдегі Қазақстан
Республикасы Заңының 10-бабының 1-тармағын, 126-бабын басшылыққа ала
отырып,
ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Ішкі істер органдарының қызметкері (қызметкерлері) немесе
бөлімшесі тартылсын.
2. Қаулының орындалуы __________________________________ тапсырылсын.
(ІІБ тиісті бөлімшесінің атауы)
3. Қабылданған шешім туралы атқарушылық іс жүргізу тараптарына,
олардың өкілдеріне хабардар етілсін.
4. Сот орындаушысының қаулысы міндетті түрде орындауға жатады
және Қазақстан Республикасының азаматтық іс жүргізу заңнамасына
сәйкес он жұмыс күні ішінде сотқа шағым жасауға, наразылық білдіруге
болады.
Жеке сот орындаушысы _______________________
(қолы, тегі, аты-жөні)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 604 бұйрығына
11-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2011 жылғы 20 қаңтардағы
№ 18 бұйрығына
11-қосымша
Нысан
"САНКЦИЯЛАЙМЫН"
_________________________ Судьясы
(соттың атауы)
____________________________________
(қолы, тегі, аты-жөні)
20___ жылғы "____" _________________
Сот орындаушысына келуден жалтарып жүрген адамды
күштеп келтіру туралы
ҚАУЛЫ
20__ ж. "____" __________ ___________________________
_____________________________________________________________________
(жеке сот орындаушысы қызметі аумағының атауы)
жеке сот орындаушысы ________________________________________________
(жеке сот орындаушысының мекен-жайы, тегі, аты-жөні)
______________________________________________________________ туралы
(атқарушылық құжаттың мазмұны)
20__ ж. "__" _______ № __ атқарушылық іс жүргізу материалдарын қарап,
БЕЛГІЛЕДІ:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(сот орындаушысына келуден жалтарып жүрген адамды күштеп
келтірудің себептері мен мақсаты)
Жоғарыдағылдардың негізінде, "Атқарушылық іс жүргізу және сот
орындаушыларының мәртебесі туралы" 2010 жылғы 2 сәуірдегі Қазақстан
Республикасы Заңының 10-бабының 1-тармағын, 27-бабының 5-тармағын,
126-бабы 1-тармағының 1) тармақшасын басшылыққа ала отырып,
ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. __________________________________________________________________
(жеке тұлғаның тіркелген (тұрғылықты) жері, заңды тұлғаның
орналасқан жері бойынша)
тұратын (жұмыс істейтін) ____________________________________________
(жеке тұлға-борышкердің Т.А.Ә., заңды тұлға басшысының Т.А.Ә.)
__________________________________ орналасқан жеке сот орындаушысының
(кеңсенің мекен-жайы)
кеңсесіне жергілікті уақыт бойынша _____сағ. _____мин. күштеп әкелу
қамтамасыз етілсін.

2. Исполнение постановления поручить _______________________________.
(наименование подразделения ОВД)
3. О принятом решении сообщить сторонам исполнительного производства,
их представителям.
4. Постановление судебного исполнителя подлежит обязательному
исполнению и может быть обжаловано, опротестовано в суд в течении
десяти рабочих дней в соответствии с гражданским процессуальным
законодательством Республики Казахстан.
Частный судебный исполнитель ________________________
(подпись, фамилия, инициалы)
М.П.
Примечание: постановление подлежит санкционированию в
письменной форме либо в форме электронного документа. При этом форма
электронного документа может быть изменена. Электронная цифровая
подпись судьи, а также его фамилия, имя, отчество (при его наличии),
дата подписи, наименование суда, размещаются с левой стороны
документа. В правом верхнем углу, гриф "Санкционирую", наименование
суда, фамилия, имя и отчество (при его наличии) судьи, а также дата
не указываются.
Приложение 12
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 30 ноября 2015 года № 604
Приложение 12
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 20 января 2011 года № 18
Форма
"САНКЦИОНИРУЮ"
Судья ___________________
(наименование суда)
_________________________
(подпись, фамилия, инициалы)
"__" __________ 20__ года
ПОСТАНОВЛЕНИЕ
о временном ограничении на выезд должника из
Республики Казахстан
"__" ______ 20__ г. ________________
Частный судебный исполнитель __________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование территории деятельности частного судебного исполнителя,
адрес, фамилия, инициалы частного судебного исполнителя)
рассмотрев материалы исполнительного производства № ____ от "__"
________ 20__ г. о __________________________________________________
(содержание исполнительного документа)
УСТАНОВИЛ (А):
_____________________________________________________________________
(причины, цель применения временного ограничения на выезд должника из
РК)
На основании изложенного, руководствуясь пунктом 1 статьи 10,
статьями 33, 126 Закона Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года
"Об исполнительном производстве и статусе судебных исполнителей",
ПОСТАНОВИЛ (А):
1. Запретить ______________________ выезд за пределы Республики
Казахстан.
(Ф.И.О. (при его наличии) должника - физического лица, Ф.И.О. (при
его наличии) руководителя (исполняющий обязанности) юридического
лица)
2. Постановление направить для исполнения в Пограничную службу
Комитета национальной безопасности Республики Казахстан посредством
государственной автоматизированной информационной системой
исполнительного производства.
3. Исполнение настоящего постановления поручить_____________________.
(наименование: 1. уполномоченного органа по управлению миграционными
процессами, 2. органов пограничной службы)

2. Қаулының орындалуы __________________________________ тапсырылсын.
(ІІБ тиісті бөлімшесінің атауы)
3. Қабылданған шешім туралы атқарушылық іс жүргізу тараптарына,
олардың өкілдеріне хабардар етілсін.
4. Сот орындаушысының қаулысы міндетті түрде орындауға жатады
және Қазақстан Республикасының азаматтық іс жүргізу заңнамасына
сәйкес он жұмыс күні ішінде сотқа шағым жасауға, наразылық білдіруге
болады.
Жеке сот орындаушысы _______________________
(қолы, тегі, аты-жөні)
М.О.
Ескерту: қаулы жазбаша түрде немесе электронды құжат нысанда
санкциялауға жатады. Бұл ретте, электрондық құжаттың нысаны
өзгертілуі мүмкін. Судьяның электрондық цифрлық қолы, сондай-ақ оның
аты, әкесінің аты, тегі (бар болған жағдайда), қол қойған күні,
соттың атауы құжаттың сол жағында орналастырылады. Жоғары оң жақ
бұрышында "Санкциялаймын" грифі, соттың атауы, аты, әкесінің аты және
тегі, сондай-ақ күні көрсетілмейді.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 604 бұйрығына
12-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2011 жылғы 20 қаңтардағы
№ 18 бұйрығына
12-қосымша
Нысан
"САНКЦИЯЛАЙМЫН"
_________________________ Судьясы
(соттың атауы)
____________________________________
(қолы, тегі, аты-жөні)
20___ жылғы "____" _________________
Борышкердің Қазақстан Республикасынан шығуын уақытша
шектеу туралы
ҚАУЛЫ
20__ ж. "____" __________ ___________________________
_____________________________________________________________________
(жеке сот орындаушысы қызметі аумағының атауы)
жеке сот орындаушысы ________________________________________________
(жеке сот орындаушысының мекен-жайы, тегі, аты-жөні)
______________________________________________________________ туралы
(атқарушылық құжаттың мазмұны)
20__ ж. "___" __________ № _____ атқарушылық іс жүргізу материалдарын
қарап,
БЕЛГІЛЕДІ:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(борышкердің Қазақстан Республикасынан шығуына уақытша шектеу
қолданудың себептері мен мақсаты)
Жоғарыдағылдардың негізінде, "Атқарушылық іс жүргізу және сот
орындаушыларының мәртебесі туралы" 2010 жылғы 2 сәуірдегі Қазақстан
Республикасы Заңының 10-бабының 1-тармағын, 33-бабын, 126-баптарын
басшылыққа ала отырып,
ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. __________________________________________________________________
(жеке тұлға-борышкердің Т.А.Ә., заңды тұлға басшысының Т.А.Ә.)
Қазақстан Республикасынан шығуына тыйым салынсын.
2. Осы қаулының көшірмесі ___________________________________________
(жеке тұлға-борышкердің Т.А.Ә., заңды тұлға басшысының Т.А.Ә.)
____________________________________________ мәлімет үшін жіберілсін.
3. Осы қаулының орындалуы ___________________________________________
(1. көші-қон процестерін басқару жөніндегі
________________________________________________________ тапсырылсын.
уәкілетті органның, 2. шекара қызметі органдарының атауы)

1. Произвести платеж по денежному требованию на _____________________
(текущий счет частного судебного исполнителя)
2. Постановление направить для исполнения _________________________
(наименование дебитора, третьего лица)
3. О результатах исполнения постановления незамедлительно
информировать судебного исполнителя и должника.
4. Предупредить об административной ответственности
___________________________________________________________________
(наименование дебитора, третьего лица)
за убытки перед взыскателем, понесенные последним, вследствие отказа
от предоставлении информации, предоставления заведомо неверной и/или
не полной информации.
5. О принятом решении сообщить сторонам исполнительного производства,
их представителям.
6. Постановление судебного исполнителя подлежит обязательному
исполнению и может быть обжаловано, опротестовано в суд в течении
десяти рабочих дней в соответствии с гражданским процессуальным
законодательством Республики Казахстан.
Частный судебный исполнитель _________________________
(подпись, фамилия, инициалы)
М.П.
Приложение 29
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 30 ноября 2015 года № 604
Приложение 29
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 20 января 2011 года № 18
Форма
"САНКЦИОНИРУЮ"
Судья ___________________
(наименование суда)
_________________________
(подпись, фамилия, инициалы)
"__" __________ 20__ года
ПОСТАНОВЛЕНИЕ
об обращении взыскания на заработную плату и иные виды доходов
"__" _______ 20__ г. _____________________
Частный судебный исполнитель __________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование территории деятельности частного судебного исполнителя,
адрес, фамилия, инициалы частного судебного исполнителя)
рассмотрев материалы исполнительного производства № ____ от "__"
_______ 20__ г. о ___________________________________________________
(содержание исполнительного документа)
УСТАНОВИЛ (А):
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(основание обращения взыскания на заработную плату и иные виды
доходов)
На основании изложенного, руководствуясь пунктом 1 статьи 10,
статьями 55, 93, 126 Закона Республики Казахстан от 2 апреля 2010
года "Об исполнительном производстве и статусе судебных
исполнителей",
ПОСТАНОВИЛ (А):
1. Обратить взыскание на заработную плату и иные виды доходов
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии) должника)
2. Производить удержание ежемесячно в размере ______ % из заработной
платы и иных доходов ______до полного погашения присужденных им сумм.
(Ф.И.О. (при его наличии) должника)

1. Ақшалай талап бойынша ______________________________________
(жеке сот орындаушысының ағымдағы шотына)
__________________________________________________ төлем жүргізілсін.
2. Қаулы _____________________________ орындау үшін жіберілсін.
(дебитордың, үшінші тұлғаның атауы)
3. Қаулының орындалу нәтижелері туралы сот орындаушысы мен
борышкер тез арада хабардар етілсін.
4. Ақпарат беруден бас тартуы, көрінеу дұрыс емес және/немесе
толық емес ақпарат беруі салдарынан оған келтірілген шығын үшін
___________________________________________ өндіріп алушының алдында
(дебитордың, үшінші тұлғаның атауы)
жауап беретіні туралы ескертілсін.
5. Қабылданған шешім туралы атқарушылық іс жүргізу тараптарына,
олардың өкілдеріне хабардар етілсін.
6. Сот орындаушысының қаулысы міндетті түрде орындауға жатады
және Қазақстан Республикасының азаматтық іс жүргізу заңнамасына
сәйкес он жұмыс күні ішінде сотқа шағым жасауға, наразылық білдіруге
болады.
Жеке сот орындаушысы ________________________
(қолы, тегі, аты-жөні)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 604 бұйрығына
29-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2011 жылғы 20 қаңтардағы
№ 18 бұйрығына
29-қосымша
Нысан
"САНКЦИЯЛАЙМЫН"
_________________________ Судьясы
(соттың атауы)
____________________________________
(қолы, тегі, аты-жөні)
20___ жылғы "____" _________________
Жалақыдан және өзге де табыс түрлерiнен
өндiрiп алу туралы
ҚАУЛЫ
20__ ж. "____" __________ ___________________________
_____________________________________________________________________
(жеке сот орындаушысы қызметі аумағының атауы)
жеке сот орындаушысы ________________________________________________
(жеке сот орындаушысының мекен-жайы, тегі, аты-жөні)
______________________________________________________________ туралы
(атқарушылық құжаттың мазмұны)
20__ ж. "__" ___________ № _____ атқарушылық іс жүргізу материалдарын
қарап,
БЕЛГІЛЕДІ:
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(жалақыдан және өзге де табыс түрлерiнен өндiрiп алудың себебі)
Жоғарыдағылдардың негізінде, "Атқарушылық іс жүргізу және сот
орындаушыларының мәртебесі туралы" 2010 жылғы 2 сәуірдегі Қазақстан
Республикасы Заңының 10-бабының 1-тармағын, 55, 93, 126-баптарын
басшылыққа ала отырып,
ҚАУЛЫ ЕТТІ:
1. Борышкер _________________________________________________________
(борышкердің Т.А.Ә.)
__________ жалақысынан және өзге де табыс түрлерiнен өндiрiп алынсын.
2. Берiлген сома толық өндiрiп алынғанға дейiн ай сайын _____ %
мөлшерінде борышкер _________________ жалақысынан және өзге де табыс
(борышкердің Т.А.Ә.)
түрлерiнен ұсталынсын.

3. В случае не погашения добровольно вышеуказанной суммы, данная
задолженность с должника будет взыскана судебным исполнителем в
судебном порядке.
4. О принятом решении сообщить сторонам исполнительного производства,
их представителям.
5. Постановление судебного исполнителя подлежит обязательному
исполнению и может быть обжаловано, опротестовано в суд в течении
десяти рабочих дней в соответствии с гражданским процессуальным
законодательством Республики Казахстан.
Частный судебный исполнитель ____________________
(подпись, фамилия, инициалы)
М.П.
Приложение 46
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 30 ноября 2015 года № 604
Приложение 46
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 20 января 2011 года № 18
Форма
"САНКЦИОНИРУЮ"
Судья ___________________
(наименование суда)
_________________________
(подпись, фамилия, инициалы)
"__" __________ 20__ года
ПОСТАНОВЛЕНИЕ
об изъятии недвижимого имущества
"__" ________ 20__ г. ____________________
Частный судебный исполнитель __________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование территории деятельности частного судебного исполнителя,
адрес, фамилия, инициалы частного судебного исполнителя)
рассмотрев материалы исполнительного производства № ____ от "__"
________ 20__ г. о __________________________________________________
(содержание исполнительного документа)
УСТАНОВИЛ (А):
_____________________________________________________________________
(основание наложения ареста)
На основании изложенного, руководствуясь пунктом 1 статьи 10,
подпунктом 2-1) пункта 2 статьи 32, статьями 55, 126 Закона
Республики Казахстан от 2 апреля 2010 года "Об исполнительном
производстве и статусе судебных исполнителей",
ПОСТАНОВИЛ (А):
1. Изъять недвижимое имущество ______________________________________
(наименование имущества)
принадлежащее_______________________________________________________,
(Ф.И.О. (при его наличии) физического лица, наименование юридического
лица)
находящиеся по адресу: _____________________________________________.
3. О принятом решении сообщить сторонам исполнительного производства,
их представителям.
4. Постановление судебного исполнителя подлежит обязательному
исполнению и может быть обжаловано, опротестовано в суд в течении
десяти рабочих дней в соответствии с гражданским процессуальным
законодательством Республики Казахстан.
Частный судебный исполнитель _________________________
(подпись, фамилия, инициалы)
М.П.
Примечание: постановление подлежит санкционированию в
письменной форме либо в форме электронного документа. При этом форма
электронного документа может быть изменена. Электронная цифровая
подпись судьи, а также его фамилия, имя, отчество (при его наличии),
дата подписи, наименование суда, размещаются с левой стороны
документа. В правом верхнем углу, гриф "Санкционирую", наименование
суда, фамилия, имя и отчество (при его наличии) судьи, а также дата
не указываются.
Приложение 47
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 30 ноября 2015 года № 604
Приложение 47
к приказу Министра юстиции
Республики Казахстан
от 20 января 2011 года № 18
Форма
ПОСТАНОВЛЕНИЕ
об изъятии движимого имущества
"__" ________ 20__ г. ____________________
Частный судебный исполнитель __________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование территории деятельности частного судебного исполнителя,
адрес, фамилия, инициалы частного судебного исполнителя)
рассмотрев материалы исполнительного производства № ____ от "__"
________ 20__ г. о __________________________________________________
(содержание исполнительного документа)
УСТАНОВИЛ (А):
_____________________________________________________________________
(основание наложения ареста)
На основании изложенного, руководствуясь пунктом 1 статьи 10,
подпунктом 2) пункта 2 статьи 32, статьей 126 Закона Республики
Казахстан от 2 апреля 2010 года "Об исполнительном производстве и
статусе судебных исполнителей",
ПОСТАНОВИЛ (А):
1. Изъять недвижимое имущество _____________________________________
(наименование имущества, иные сведения)
принадлежащее_______________________________________________________,
(Ф.И.О. (при его наличии) физического лица, наименование юридического
лица)
находящиеся по адресу (при наличии): _______________________________.
2. Постановление направить для регистрации и исполнения ____________
____________________________________________________________________.

3. Жоғарыда аталған соманы ерікті түрде төлемеген жағдайда сот
орындаушысы берешекті борышкерден сот тәртібімен өндіріп алады.
4. Қабылданған шешім туралы атқарушылық іс жүргізу тараптарына,
олардың өкілдеріне хабардар етілсін.
5. Сот орындаушысының қаулысы міндетті түрде орындауға жатады
және Қазақстан Республикасының азаматтық іс жүргізу заңнамасына
сәйкес он жұмыс күні ішінде сотқа шағым жасауға, наразылық білдіруге
болады.
Жеке сот орындаушысы ________________________
(қолы, тегі, аты-жөні)
М.О.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 604 бұйрығына
46-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2011 жылғы 20 қаңтардағы
№ 18 бұйрығына
46-қосымша
Нысан
"САНКЦИЯЛАЙМЫН"
_________________________ Судьясы
(соттың атауы)
____________________________________
(қолы, тегі, аты-жөні)
20___ жылғы "____" _________________
Жылжымайтын мүлiкті алып кету туралы
ҚАУЛЫ
"____" __________ 20__ ж. ___________________________
Жеке сот орындаушысы __________________________________________
_____________________________________________________________________
(жеке сот орындаушысының қызмет ету аумағының атауы, жеке сот
орындаушысының мекен-жайы, тегі, инициалдары)
______________________________________________________________ туралы
(орындаушылық құжаттың мазмұны)
"__" ___________ 20__ ж. № _____ орындаушылық өндірістің
материалдарын қарап,
АНЫҚТАДЫМ:
_____________________________________________________________________
(тыйым салудың негізі)
Баяндалғанның негізінде, "Орындаушылық өндіріс және сот
орындаушыларының мәртебесі туралы" 2010 жылғы 02 сәуірдегі Қазақстан
Республикасы Заңының 10 бабының 1 тармағын, 32 бабы 2 тармағының 2)
тармақшасын, 126 бабын басшылыққа алып,
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. ____________________________________________________________
(жеке тұлғаның (ол болған кезде) Т.А.Ә., заңды тұлғаның атауы)
тиісті, _____________________________________________________________
мекен-жайында орналасқан (ол болған кезде) жылжымайтын мүлік
_____________________________________________________________________
(мүліктің атауы, басқа да мәліметтері)
алып кетілсін.
2. Қабылданған шешім туралы орындаушылық өндірістің
тараптарына, олардың өкілдеріне хабарлансын.
3. Сот орындаушысының қаулысы міндетті орындауға жатады және
оған Қазақстан Республикасының азаматтық іс жүргізу заңнамасына
сәйкес он жұмыс күнінің ішінде шағымдануға, қарсылық білдіруге
болады.
Жеке сот орындаушысы __________________________________
(қолы, тегi, аты-жөнi)
М.О.
Ескерту: қаулы жазбаша түрде немесе электронды құжат нысанда
санкциялауға жатады. Бұл ретте, электрондық құжаттың нысаны
өзгертілуі мүмкін. Судьяның электрондық цифрлық қолы, сондай-ақ оның
аты, әкесінің аты, тегі (бар болған жағдайда), қол қойған күні,
соттың атауы құжаттың сол жағында орналастырылады. Жоғары оң жақ
бұрышында "Санкциялаймын" грифі, соттың атауы, аты, әкесінің аты және
тегі, сондай-ақ күні көрсетілмейді.
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 604 бұйрығына
47-қосымша
Қазақстан Республикасы
Әділет министрінің
2011 жылғы 20 қаңтардағы
№ 18 бұйрығына
47-қосымша
Нысан
Жылжымалы мүлiкті алып кету туралы
ҚАУЛЫ
"____" __________ 20__ ж. ___________________________
Жеке сот орындаушысы __________________________________________
_____________________________________________________________________
(жеке сот орындаушысының қызмет ету аумағының атауы, жеке сот
орындаушысының мекен-жайы, тегі, инициалдары)
______________________________________________________________ туралы
(орындаушылық құжаттың мазмұны)
"__" ___________20__ ж. № _____ орындаушылық өндірістің
материалдарын қарап,
АНЫҚТАДЫМ:
_____________________________________________________________________
(тыйым салудың негізі)
Баяндалғанның негізінде, "Орындаушылық өндіріс және сот
орындаушыларының мәртебесі туралы" 2010 жылғы 02 сәуірдегі Қазақстан
Республикасы Заңының 10 бабының 1 тармағын, 32 бабы 2 тармағының 2)
тармақшасын, 126 бабын басшылыққа алып,
ҚАУЛЫ ЕТЕМІН:
1. ____________________________________________________________
(жеке тұлғаның (ол болған кезде) Т.А.Ә., заңды тұлғаның атауы)
тиісті, _____________________________________________________________
мекен-жайында орналасқан (ол болған кезде) жылжымалы мүлік
_____________________________________________________________________
(мүліктің атауы, басқа да мәліметтері)
алып кетілсін.
2. Қаулы тіркеу және орындау үшін _____________________________
__________________________________________________________ жолдансын.