О внесении изменений и дополнения в некоторые приказы Министра сельского хозяйства Республики Казахстан
Приказ и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 6 ноября 2015 года № 3-2/980. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 декабря 2015 года № 12393. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 5 ноября 2020 года № 340.
Сноска. Утратил силу приказом Министра сельского хозяйства РК от 05.11.2020 № 340 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Внести в некоторые приказы Министра сельского хозяйства Республики Казахстан следующие изменения и дополнение:
1) утратил силу приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства РК от 27.01.2017 № 30 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
2) в приказе Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 28 апреля 2015 года № 3-2/378 "Об утверждении стандартов государственных услуг в области животноводства" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11284, опубликованный 24 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет"):
в стандарте государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства", утвержденном указанным приказом:
подпункт 2) пункта 8 изложить в новой редакции:
"2) ЦОНа – с понедельника по субботу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, согласно статьей 96 Кодекса и статье 5 Закона, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 20.00 часов без перерыва на обед.
Государственная услуга оказывается в порядке "электронной" очереди, по выбору услугополучателя без ускоренного обслуживания. Возможно бронирование электронной очереди посредством портала;";
стандарт государственной услуги "Субсидирование на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства", утвержденный указанным приказом, изложить в новой редакции, согласно приложению 3 к настоящему приказу.
2. Департаменту производства и переработки животноводческой продукции Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;

Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрінің кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрінің м.а. 2015 жылғы 6 қарашадағы № 3-2/980 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 11 желтоқсанда № 12393 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2020 жылғы 5 қарашадағы № 340 бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 05.11.2020 № 340 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрінің кейбір бұйрықтарына мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) Күші жойылды – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 27.01.2017 № 30 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2) "Мал шаруашылығы саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 28 сәуірдегі № 3-2/378 бұйрығында (нормативтік құқықтық актілерін мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11284 болып тіркелген, 2015 жылғы 24 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Жеке қосалқы шаруашылықтың бар екендігі туралы анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында:
8-тармақтың 2) тармақшасы жаңа редакцияда жазылсын:
"2) ХҚКО-да – Кодекстің 96-бабына және Заңның 5-бабына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа, дүйсенбі-сенбі аралығында белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін.
Қабылдау көрсетілетін қызметті алушының таңдауы бойынша "электрондық" кезек тәртібімен, жеделдетіп қызмет көрсетусіз көрсетіледі. Электрондық кезекті портал арқылы брондауға болады;";
көрсетілген бұйрықпен бекітілген "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
1) Ескерту. 1-тармаққа өзгеріс енгізілді – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 27.01.2017 № 30 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Мал шаруашылығы өнімдерін өндіру және қайта өңдеу департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;

2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания и в информационно-правовую систему "Әділет";
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Исполняющий обязанности
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
Е. Кошербаев
"СОГЛАСОВАН"
Министр по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
__________ А. Исекешев
19 ноября 2015 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр финансов
Республики Казахстан
__________ Б. Султанов
"__" __________ 2015 года
"СОГЛАСОВАН"
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
_______________ Е. Досаев
11 ноября 2015 года
Приложение 1
к приказу исполняющего обязанности
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 6 ноября 2015 года № 3-2/980
Приложение 4
к Правилам субсидирования
развития племенного животноводства,
повышения продуктивности и
качества продукции животноводства
Сноска. Приложение утратило силу приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства РК от 27.01.2017 № 30 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Приложение 2
к приказу исполняющего
обязанности Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 6 ноября 2015 года
№ 3-2/980
Приложение 13
к Правилам субсидирования
на развитие племенного животноводства,
повышение продуктивности и
качества продукции животноводства
Сноска. Приложение утратило силу приказом Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра сельского хозяйства РК от 27.01.2017 № 30 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования).
Приложение 3
к приказу исполняющего обязанности
Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 6 ноября 2015 года № 3-2/980
Приложение 3
к приказу Министра
сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 28 апреля 2015 года
№ 3-2/378
Стандарт государственной услуги
"Субсидирование на развитие племенного животноводства,
повышение продуктивности и качества продукции животноводства"
1. Общие положения
1. Государственная услуга " Субсидирование на развитие племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства" (далее – государственная услуга).

2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің ресми интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
міндетін атқарушы
Е. Көшербаев
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Инвестициялар және даму
министрі ________ Ә. Исекешев
2015 жылғы 17 қараша
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
___________ Б. Сұлтанов
2015 жылғы 17 қараша
"КЕЛІСІЛГЕН"
Қазақстан Республикасының
Ұлттық экономика
министрі _____________ Е. Досаев
2015 жылғы 11 қараша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
міндетін атқарушының
2015 жылғы 6 қарашадағы
№ 3-2/980 бұйрығына
1-қосымша
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 27.01.2017 № 30 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
міндетін атқарушының
2015 жылғы 6 қарашадағы
№ 3-2/980 бұйрығына
2-қосымша
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Премьер-Министрінің орынбасары – ҚР Ауыл шаруашылығы министрінің 27.01.2017 № 30 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
міндетін атқарушының
2015 жылғы 6 қарашадағы
№ 3-2/980 бұйрығына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2015 жылғы 28 сәуірдегі
№ 3-2/378 бұйрығына
3-қосымшаrd"Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды,
мал шаруашылығы өнімінің өнімділігін және сапасын арттыруды
субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандарты
1. Жалпы ережелер
1. "Асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің өнімділігін және сапасын арттыруды субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет).

2. Стандарт государственной услуги разработан Министерством сельского хозяйства Республики Казахстан (далее – Министерство).
3. Государственная услуга оказывается местными исполнительными органами областей, городов Астана и Алматы (далее – услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется через:
1) канцелярии услугодателя, местных исполнительных органов районов и городов областного значения;
2) Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Центр обслуживания населения" Министерства по инвестициям и развитию Республики Казахстан (далее – ЦОН);
3) веб-портал "электронного правительства" www.egov.kz (далее – портал).
2. Порядок оказания государственной услуги
4. Сроки оказания государственной услуги при обращении к услугодателю, в ЦОН, а также при обращении на портал:
1) с момента сдачи пакета документов – двадцать четыре рабочих дня, в случае наличия квоты и финансовых средств в соответствующем месяце;
При обращении в ЦОН день приема документов не входит в срок оказания государственной услуги;
2) максимально допустимое время ожидания для сдачи документов услугополучателем услугодателю - 30 – минут, в ЦОНе – 15 минут;
3) максимально допустимое время обслуживания услугополучателя у услугодателя – 30 минут, в ЦОНе – 15 минут.
5. Форма оказания государственной услуги: электронная (частично автоматизированная) или бумажная.
6. Результатом оказания государственной услуги является – уведомление о результатах рассмотрения заявки на получение субсидий по форме согласно приложению 1 к настоящему стандарту государственной услуги;
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: электронная и (или) бумажная.
При обращении через портал услугополучателю направляется уведомление в "личный кабинет" в форме электронного документа, подписанного электронной цифровой подписью (далее – ЭЦП) уполномоченного лица услугодателя.
7. Государственная услуга оказывается бесплатно физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатель).
8. График работы:
1) услугодателя – с понедельника по пятницу включительно с 9.00 часов до 18.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов, кроме выходных и праздничных дней, в соответствии со статьей 96 Трудового кодекса Республики Казахстан от 15 мая 2007 года (далее – Кодекс) и статье 5 Закона Республики Казахстан от 13 декабря 2001 года "О праздниках в Республике Казахстан" (далее – Закон).

2. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің стандартын Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы министрлігі (бұдан әрі – Министрлік) әзірледі.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті облыстардың, Астана және Алматы қалаларының жергілікті атқарушы органдары (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетеді.
Өтінімді қабылдау және мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін беру:
1) көрсетілетін қызметті берушінің, аудандар мен облыстық маңызы бар қалалардың кеңселері;
2) Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму министрлігінің "Халыққа қызмет көрсету орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорыны (бұдан әрі – ХҚКО);
3) "электрондық үкіметтің" www.egov.kz веб-порталы (бұдан әрі – портал) арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі
4. Көрсетілетін қызметті берушіге, ХҚКО-ға, сондай-ақ порталға жүгінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету мерзімдері:
1) құжаттар топтамасын тапсырған сәттен бастап – тиісті айда квота және қаржы қаражаты болған жағдайда жиырма төрт жұмыс күні;
ХҚКО-ға жүгінген кезде құжаттарды қабылдау күні мемлекеттік қызмет көрсету мерзіміне кірмейді.
2) көрсетілетін қызметті берушінің көрсетілетін қызметті алушыға құжаттар пакетін тапсыру үшін күтудің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минут, ХҚКО-да – 15 минут;
3) көрсетілетін қызметті берушінің көрсетілетін қызметті алушыға қызмет көрсетуінің рұқсат етілген ең ұзақ уақыты – 30 (отыз) минут, ХҚКО-да – 15 минут.
5. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: электрондық (ішінара автоматтандырылған) немесе қағаз түрінде.
6. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі – осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша субсидия алуға өтінімді қарастыру нәтижелері туралы хабарлама болып табылады.
Мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесін ұсыну нысаны: электрондық және (немесе) қағаз түрінде.
Парталға сұрау салған кезде көрсетілетін қызметті берушінің уәкілетті адамының электрондық цифрлық қолтаңбасымен (бұдан әрі – ЭЦҚ) қол қойылған электрондық құжат нысанындағы хабарлама көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетіне" жолданады.
Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсетудің нәтижесін ұсыну нысаны: электрондық және (немесе) қағаз түрінде.
7. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
8. Жұмыс кестесі:
1) көрсетілетін қызметті берушіде – 2007 жылғы 15 мамырдағы Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің (бұдан әрі – Кодекс) 96-бабына және "Қазақстан Республикасындағы мерекелер туралы" 2001 жылғы 13 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Заңының (бұдан әрі – Заң) 5-бабына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа, дүйсенбі-жұма аралығында сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 18.30-ға дейін.

Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляется с 9.00 часов до 17.30 часов с перерывом на обед с 13.00 часов до 14.30 часов.
Государственная услуга оказывается в порядке очереди без предварительной записи и ускоренного обслуживания;
2) ЦОНа – с понедельника по субботу включительно, за исключением выходных и праздничных дней, согласно статье 96 Кодекса и статье 5 Закона, в соответствии с установленным графиком работы с 9.00 часов до 20.00 часов без перерыва на обед.
Государственная услуга оказывается в порядке "электронной" очереди, по месту регистрации объекта без ускоренного обслуживания. Возможно бронирование электронной очереди посредством портала;
3) портала – круглосуточно, за исключением технических перерывов в связи с проведением ремонтных работ (при обращении услугополучателя после окончания рабочего времени, в выходные и праздничные дни в соответствии со статьей 96 Кодекса и статье 5 Закона, прием заявления и выдача результа оказания государственной услуги осуществляется следующим рабочим днем).
9. Перечень документов необходимых для оказания государственной услуги при обращении услугополучателя:
1) к услугодателю – заявка на получение субсидий по форме согласно приложению 2 к настоящему стандарту государственной услуги;
2) в ЦОН:
заявка на получение субсидий по форме согласно приложению 2 к настоящему стандарту государственной услуги;
удостоверение личности (для идентификации личности);
3) на портал – запрос в форме электронного документа, удостоверенного ЭЦП услугополучателя;
Услугодатель после приема заявок и пакета документов выдает услугополучателю талон, с указанием даты и времени, фамилии и инициалов должностного лица, принявшего заявку.
Услугодатель и ЦОН принимает заявки:
на получение субсидий, по которым с момента возникновения оснований для ее подачи прошло не более 12 месяцев – на развитие племенного животноводства, в том числе:
ведение селекционной и племенной работы с маточным поголовьем крупного рогатого скота, овец, маралов (оленей), а также пчелосемьями;
ведение селекционной и племенной работы с маточным поголовьем крупного рогатого скота и овец, охваченного породным преобразованием;
приобретение племенного и селекционного крупного рогатого скота;
приобретение племенных овец, лошадей, свиней, верблюдов, маралов (оленей) у отечественных и зарубежных племенных заводов и хозяйств;
приобретение племенного суточного молодняка и племенного инкубационного яйца мясного и яичного направлений птиц родительской/прародительской формы у отечественных и зарубежных племенных репродукторов;
содержание племенных быков-производителей мясных, молочных и комбинированных пород, используемых для воспроизводства в общественном стаде, сформированном из поголовья личных подсобных хозяйств;
возмещение до 100 % затрат по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота и овец в крестьянских (фермерских), личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах;
возмещение до 50 % затрат племенных центров и дистрибьютерных центров по реализации семени племенных животных (далее – дистрибьютерный центр) на приобретение специальной техники и технологического оборудования, используемого для проведения искусственного осеменения маточного поголовья сельскохозяйственных животных;
на получение субсидий, по которым с момента возникновения оснований для ее подачи прошло не более трех месяцев – на повышение продуктивности и качества продукции животноводства, в том числе:
реализация бычков на откормочные площадки первого уровня производства;
удешевление стоимости производства говядины, конины, баранины (ягнятины), верблюжатины, свинины, мяса птицы и индейки (далее – мясо птицы), куриного яйца яичных кроссов (далее – пищевое яйцо), молока, кумыса, шубата, шерсти тонкорунных овец (далее – тонкая шерсть);
удешевление до 100 % затрат по заготовке и приобретению грубых, сочных, концентрированных кормов и кормовых добавок.
Сведения о документе, удостоверяющего личность услугополучателя, услугодатель получает из соответствующих государственных информационных систем через шлюз "электронного правительства".
Истребование от услугополучателей документов, которые могут быть получены из информационных систем, не допускается.
Услугополучатель дает письменное согласие на использование сведений, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах.
В ЦОНе выдача готовых документов осуществляется на основании расписки о приеме соответствующих документов, при предъявлении удостоверения личности услугополучателя (либо его представителя по нотариально заверенной доверенности).
ЦОН обеспечивает хранение результата в течение одного месяца, после чего передает их услугодателю для дальнейшего хранения. При обращении услугополучателя по истечении одного месяца, по запросу ЦОНа услугодатель в течение одного рабочего дня направляет готовые документы в ЦОН для выдачи услугополучателю.
При подаче услугополучателем всех необходимых документов:
услугодателю – подтверждением принятия заявления на бумажном носителе является отметка на его копии о регистрации в канцелярии услугодателя с указанием даты и времени приема пакета документов;
в ЦОН – расписка о приеме соответствующих документов;
через портал – в "личном кабинете" услугополучателя отображается статус о принятии запроса для оказания государственной услуги с указанием даты получения результата государственной услуги.

Мемлекеттік қызметті көрсетуге өтінішті қабылдау және нәтижені беру сағат 13.00-ден 14.30-ға дейінгі түскі үзіліспен сағат 9.00-ден 17.30-ға дейін жүзеге асырылады.
Мемлекеттік қызмет алдын ала жазылусыз және жеделдетіп қызмет көрсетусіз кезек тәртібімен көрсетiледi;
2) ХҚКО-да – Кодекстің 96-бабына және Заңның 5-бабына сәйкес демалыс және мереке күндерінен басқа, дүйсенбі-сенбі аралығында белгіленген жұмыс кестесіне сәйкес түскі үзіліссіз сағат 09.00-ден 20.00-ге дейін.
Қабылдау объектінің тіркелген жері бойынша "электрондық" кезек тәртібімен, жеделдетіп қызмет көрсетусіз көрсетіледі. Электрондық кезекті портал арқылы брондауға болады;
3) порталда – жөндеу жұмыстарын жүргізуге байланысты техникалық үзілістерді қоспағанда тәулік бойы (көрсетілетін қызметті алушы Кодекстің 96-бабына және Заңның 5-бабына сәйкес жұмыс уақыты аяқталғаннан кейін, демалыс және мереке күндері жүгінген кезде мемлекеттік қызметті көрсетуге өтінішті қабылдау және нәтижені беру келесі жұмыс күнінде жүзеге асырылады).
9. Көрсетілетін қызметті алушы жүгінген кезде мемлекеттік қызметті көрсету үшін қажетті құжаттар тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушіге – осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша субсидиялар алуға өтінім;
2) ХҚКО-ға – осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша субсидиялар алуға өтінім;
жеке куәлік (жеке басын сәйкестендіру үшін);
3) порталға – көрсетілетін қызметті алушының ЭЦҚ-сымен куәландырылған электрондық құжат нысанындағы сұраным;
Көрсетілетін қызметті беруші өтінімдер мен құжаттар топтамасын қабылдағаннан кейін көрсетілетін қызметті алушыға қабылданған күні мен уақыты, өтінімді қабылдаған лауазымды адамның тегі және аты-жөні көрсетілген талон береді.
Көрсетілетін қызметті беруші және ХҚКО:
асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуға, оның ішінде:
асыл тұқымды ірі қара малдың, қойлардың, маралдардың (бұғылардың) аналық мал басымен, сондай-ақ бал араның ұяларымен селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстарды жүргізуге;
тұқымдық түрлендірумен қамтылған ірі қара мал мен қойдың аналық басымен селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстарды жүргізуге;
асыл тұқымды және селекциялық ірі қара малды сатып алуға;
отандық және шетелдік асыл тұқымдық зауыттардан және шаруашылықтардан асыл тұқымды қойларды, жылқыларды, шошқаларды, түйелерді, маралдарды (бұғыларды) сатып алуға;
отандық және шетелдік асыл тұқымдық репродукторлардан асыл тұқымды тәуліктік балапан мен ата-енелік/ата-тектік нысанды құстардың етті және жұмыртқа бағытындағы асыл тұқымды инкубациялық жұмыртқасын сатып алуға;
жеке қосалқы шаруашылықтардың мал басынан қалыптастырылған, жалпы табында өсімін молайту үшін пайдаланылатын етті, сүтті және қос бағыттағы асыл тұқымды тұқымдық бұқаларды күтіп-бағуға;
шаруа (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара мал мен қойлардың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды 100 %-ға дейін өтеуге;
асыл тұқымдық орталықтар мен асыл тұқымды жануарлардың ұрығын өткізу жөніндегі дистрибьютерлік орталықтардың (бұдан әрі - дистрибьютерлік орталық) ауыл шаруашылығы жануарларының аналық басына қолдан ұрықтандыру жүргізу үшін пайдаланылатын арнайы техника мен технологиялық жабдықтарды сатып алу жөніндегі шығындарын 50 %-ға дейін өтеуге өтінім беруге негіз пайда болған сәттен бастап 12 айдан аспаған кезде;
мал шаруашылығы өнiмiнiң өнiмдiлiгi мен сапасын арттыруға, оның ішінде:
бірінші деңгейлі өндірістегі бордақылау алаңдарына бұқашықтарды өткізуге;
сиыр етiн, жылқы етiн, қой етiн (қозы етін), түйе етін, шошқа етiн, құс етi және күрке тауық етiн (бұдан әрi – құс етi), жұмыртқалағыш кроссты тауық жұмыртқасын (бұдан әрi – тағамдық жұмыртқа), сүт, қымыз, шұбат, биязы жүнді қойлардың жүнiн (бұдан әрi – биязы жүн) өндiру құнын арзандатуға;
ірі, шырынды, құрама жемшөп пен жемшөптік қоспаларды дайындау және сатып алу жөніндегі шығындарды 100 %-ға дейін арзандатуға өтінім беруге негіз пайда болған сәттен бастап үш айдан аспаған кезде субсидиялар алуға өтінімдерді қабылдайды.
Көрсетілетін қызметті алушының жеке басын куәландыратын құжаты туралы мәліметті көрсетілетін қызметті беруші тиісті мемлекеттік ақпараттық жүйелерден "электрондық үкімет" шлюзі арқылы алады.
Көрсетілетін қызметті алушылардан ақпараттық жүйелерден алынуы мүмкін құжаттарды талап етуге жол берілмейді.
Көрсетілетін қызметті алушы ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға жазбаша келісім береді.
ХҚКО-да дайын құжаттарды беру көрсетілетін қызметті алушының (не нотариалды расталған сенімхат бойынша оның өкілінің) жеке басын куәландыратын құжатты көрсеткен кезде тиісті құжаттардың қабылданғаны туралы қолхат негізінде жүзеге асырылады.
ХҚКО нәтижесін бір ай бойы сақтауды қамтамасыз етеді, одан кейін оларды одан әрі сақтау үшін көрсетілетін қызметті берушіге береді. Көрсетілетін қызметті алушы бір ай өткеннен кейін жүгінсе, ХҚКО-ның сұратуы бойынша көрсетілетін қызметті беруші бір жұмыс күні ішінде дайын құжатты көрсетілетін қызметті алушыға беру үшін ХҚКО-ға жолдайды.
Көрсетілетін қызметті алушы барлық қажетті құжаттарды берген кезде:
көрсетілетін қызметті берушіге – қағаз тасығыштағы өтінішті қабылдауды растау көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесінде құжаттар топтамасын қабылдау күні мен уақыты көрсетіліп, тіркелгені туралы оның көшірмесіндегі белгі болып табылады;
ХҚКО – тиісті құжаттарды қабылдау туралы қолхат;
портал арқылы – көрсетілетін қызметті алушының "жеке кабинетінде" мемлекеттік көрсетілетін қызмет нәтижесін алу күнін көрсете отырып, мемлекеттік қызметті көрсету үшін сұранымды қабылдау туралы мәртебе көрінеді.

10. В случае представления услугополучателем неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному пунктом 9 настоящего стандарта государственной услуги, работник ЦОНа отказывает в приеме заявления и выдает расписку об отказе в приеме документов согласно приложению 3 к настоящему стандарту государственной услуги.
3. Порядок обжалования решений, действий
(бездействия) услугодателей и (или) их должностных лиц
по вопросам оказания государственных услуг
11. Обжалование решений, действий (бездействий) услугодателя по вопросам оказания государственных услуг: жалоба подается на имя руководителя соответствующего услугодателя.
Жалоба подается в письменной форме по почте либо нарочно через канцелярию услугодателя в рабочие дни по адресам, указанным в пункте 15 настоящего стандарта государственной услуги.
Жалоба на действия (бездействия) работника ЦОНа направляется на имя руководителя ЦОНа по адресам и телефонам, указанным в пункте 15 настоящего стандарта государственной услуги.
В жалобе:
1) физического лица – указываются его фамилия, имя, отчество (при наличии), почтовый адрес;
2) юридического лица – указываются его наименование, почтовый адрес, исходящий номер и дата. Обращение должно быть подписано услугополучателем.
Подтверждением принятия жалобы в ЦОН, услугодателю, является ее регистрация (штамп, входящий номер и дата) с указанием фамилии и инициалов лица, принявшего жалобу, срока и места получения ответа на поданную жалобу.
Также информацию о порядке обжалования действий (бездействия) работника услугодателя, ЦОНа можно получить по телефонам единого контакт-центра по вопросам оказания государственных услуг: 1414 или 8-800-080-7777.
Услугополучателю в подтверждение о принятии его жалобы лицом, принявшим жалобу, выдается талон, в котором указывается номер, дата, фамилия лица, принявшего жалобу, срок и место получения ответа на жалобу, контактные данные лица, у которого можно получить информацию о ходе рассмотрения жалобы.
При отправке электронного обращения через портал услугополучателю из "личного кабинета" доступна информация об обращении, которая обновляется в ходе обработки обращения услугодателем (отметки о доставке, регистрации, исполнении, ответ о рассмотрении или отказе в рассмотрении жалобы).
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес услугодателя, или ЦОНа, подлежит рассмотрению в течение пяти рабочих дней со дня ее регистрации. Мотивированный ответ о результатах рассмотрения жалобы направляется услугополучателю по почте либо выдается нарочно в канцелярии услугодателя или ЦОНа.
Информацию о порядке обжалования можно получить по телефону единого контакт-центра: 1414.
При отправке жалобы через портал услугополучателю из "личного кабинета" доступна информация об обращении, которая обновляется в ходе обработки обращения услугодателем (отметки о доставке, регистрации, исполнении, ответ о рассмотрении или отказе в рассмотрении жалобы).
В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги услугополучатель может обратиться с жалобой в уполномоченный орган по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг.
Жалоба услугополучателя, поступившая в адрес уполномоченного органа по оценке и контролю за качеством оказания государственных услуг, подлежит рассмотрению в течение пятнадцати рабочих дней со дня ее регистрации.

10. Көрсетілетін қызметті алушы осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 9-тармағында көзделген тізбеге сәйкес құжаттар топтамасын толық ұсынбаған жағдайда ХҚКО-ның қызметкері өтінішті қабылдаудан бас тартады және осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына 3-қосымшаға сәйкес құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат береді.
3. Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері бойынша
көрсетілетін қызметті берушілердің және (немесе) олардың
лауазымды адамдарының шешімдеріне, әрекеттеріне
(әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі
11. Мемлекеттік қызметтертер көрсету мәселелері бойынша, көрсетілетін қызметті берушінің және (немесе) оның лауазымды тұлғаларының шешімдеріне, әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағымдану: шағым тиісті көрсетілетін қызметті берушінің басшысының атына беріледі.
Шағым осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 15-тармағында көрсетілген мекенжайлар бойынша почта арқылы жазбаша нысанда, не көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі арқылы қолма-қол беріледі.
ХҚКО қызметкерінің әрекетіне (әрекетсіздігіне) шағым осы мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының 15-тармағында көрсетілген мекенжайлар мен телефондар бойынша ХҚКО басшысының атына жіберіледі.
Шағымда:
1) жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты (бар болса), почталық мекенжайы;
2) заңды тұлғаның атауы, почталық мекенжайы, шығыс нөмірі мен күні көрсетіледі. Өтінішке көрсетілетін қызметті алушы қол қоюы тиіс.
Шағымды қабылдаған адамның тегі мен аты-жөні, берілген шағымға жауап алу мерзімі мен орнын көрсете отырып оны тіркеу (мөртабан, кіріс нөмірі және күні) ХҚКО-ға, көрсетілетін қызметті берушіге шағымның қабылданғанын растау болып табылады.
Сондай-ақ көрсетілетін қызметті берушінің, ХҚКО қызметкерінің әрекеттеріне (әрекетсіздігіне) шағымдану тәртібі туралы ақпаратты мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығының 1414 немесе 8-800-080-7777 телефондары арқылы алуға болады.
Көрсетілетін қызметті алушыға оның шағымының қабылданғаны туралы растау үшін шағымды қабылдаған адам талон береді, онда нөмірі, күні, шағымды қабылдаған адамның тегі, осы шағымға жауапты алу мерзімі және орны, шағымның қаралу барысы туралы ақпарат алуға болатын адамның байланыс деректері көрсетіледі.
Электронды өтінімді портал арқылы жолдаған кезде көрсетілетін қызметті алушыға "жеке кабинеттен" өтініш туралы ақпарат қолжетімді болады, бұл ақпарат көрсетілетін қызметті беруші өтінішті өңдеу барысында (шағымның жеткізілгені, тіркелгені, орындалғаны туралы белгілер, қарау туралы немесе қараудан бас тарту туралы жауап) жаңартылып отырады.
Көрсетілетін қызметті берушінің немесе ХҚКО-ның атына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы тіркелген күнінен бастап бес жұмыс күні ішінде қаралуға жатады. Шағымды қарау нәтижелері туралы дәлелді жауап көрсетілетін қызметті алушыға почта арқылы жолданады не көрсетілетін қызметті берушінің немесе ХҚКО-ның кеңсесінде қолма-қол беріледі.
Шағымдану тәртібі туралы ақпаратты бірыңғай байланыс орталығының 1414 телефоны арқылы алуға болады.
Шағымды портал арқылы жолдаған кезде өтініш туралы ақпаратты көрсетілетін қызметті алушы "жеке кабинетінен" көре алады, ол көрсетілетін қызметті беруші өтінішті өңдеуі барысында (жеткізу, тіркеу, орындау туралы белгілер, қарау немесе қараудан бас тарту туралы жауап) жаңартылып отырады.
Көрсетілген мемлекеттік қызмет нәтижелерімен келіспеген жағдайда, көрсетілетін қызметті алушы мемлекеттік қызметтер көрсетудің сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органға шағыммен жүгіне алады.
Мемлекеттік қызметтер көрсетудің сапасын бағалау және бақылау жөніндегі уәкілетті органның атына келіп түскен көрсетілетін қызметті алушының шағымы тіркелген күнінен бастап он бес жұмыс күні ішінде қаралуға жатады.

12. В случае несогласия с результатами оказанной государственной услуги услугополучатель обращается в суд.
4. Иные требования с учетом особенностей оказания
государственной услуги, в том числе оказываемой
в электронной форме и через ЦОН
13. Услугополучателям имеющим стойкие расстройства функций организма, полную или частичную утрату способности или возможности осуществлять самообслуживание, самостоятельно передвигаться, ориентироваться на прием документов, оказание государственной услуги, производится работником ЦОНа с выездом по месту жительства посредством обращения через Единый контакт- центр 1414, 8 800 080 7777.
14. Для оказания государственной услуги создаются условия для услугополучателей на время ожидания и подготовки необходимых документов (кресла для ожидания, места для заполнения документов, оснащенные стендами с перечнем необходимых документов и образцами их заполнения), принимаются меры противопожарной безопасности.
Здания услугодателя и ЦОНа оборудованы входом с пандусами, предназначенными для доступа людей с ограниченными физическими возможностями.
15. Адреса мест оказания государственной услуги размещены:
1) на интернет-ресурсе Министерства – www.mgov.kz;
2) на интернет - ресурсе ЦОНа – www.con.gov.kz;
3) на портале.
16. Услугополучатель имеет возможность получения государственной услуги в электронной форме через портал при условии наличия ЭЦП.
17. Услугополучатель имеет возможность получения информации о порядке и статусе оказания государственной услуги в режиме удаленного доступа посредством "личного кабинета" портала, а также единого контакт - центра по вопросам оказания государственных услуг.
18. Контактные телефоны справочных служб по вопросам оказания государственной услуги указаны на интернет-ресурсе www.minagri.gov.kz единый контакт-центр по вопросам оказания государственных услуг: 1414, 8 800 080 7777.
Приложение 1
к стандарту государственной услуги
"Субсидирование на развитие
племенного животноводства,
повышение продуктивности и качества
продукции животноводства
Уведомление о результатах рассмотрения заявки
на получение субсидий №_____
от " ___ " _________ 20 ____ года
Товаропроизводитель__________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии в документе, удостоверяющем личность
Цель обращения ______________________________________________________
(субсидируемое направление)
Дата обращения "__________" ____________________________ 20 ____ года
Решение комиссии ____________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
Руководитель отдела сельского хозяйства _____________ района (города)
___________________________ области _________________________________
__________________________________________________ __________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) (подпись)
Приложение 2
к стандарту государственной услуги
"Субсидирование на развитие
племенного животноводства,
повышение продуктивности и качества
продукции животноводства
форма 1
Отдел ___________________
__________________ района
_________________ области
Заявка
на получение субсидий за приобретенный племенной и
селекционный крупный рогатый скот, племенных овец, лошадей,
свиней, верблюдов, маралов (оленей) у отечественных и
зарубежных племенных заводов и хозяйств; племенных суточных
цыплят мясного и яичного направления, а также племенного
инкубационного яйца у отечественных и зарубежных
племенных птицефабрик (оставить нужное)

12. Көрсетілген мемлекеттік қызметтің нәтижелерімен келіспеген жағдайда көрсетілетін қызметті алушы сотқа жүгінеді.
4. Мемлекеттік қызметті, оның ішінде электрондық нысанда
көрсетілетін қызметті көрсету ерекшелектері ескеріле отырып
қойылатын өзге талаптар
13. Ағза функцияларының тұрақты бұзылулары бар, өзіне-өзі қызмет көрсету, өздігінен қозғалу, құжаттарды қабылдауға бағдарлану қабілетінен немесе мүмкіндігінен толық немесе iшiнара айрылған көрсетілетін қызметті алушыларға мемлекеттік қызметті көрсетуді ХҚКО-ның қызметкері 1414, 8 800 080 7777 бірыңғай байланыс орталығы арқылы жүгінгенде тұрғылықты жеріне барып жүзеге асырады.
14. Мемлекеттік қызметті көрсету үшін көрсетілетін қызметті алушыларға күту және қажетті құжаттарды дайындау уақытында жағдайлар жасалады (күтуге арналған креслолар, қажетті құжаттар тізбесі және оларды толтыру үлгілері бар стендтермен жарақталған құжаттарды толтыруға арналған орындар), өртке қарсы қауіпсіздік шаралары қабылданады.
Көрсетілетін қызметті берушінің және ХҚКО-ның ғимараттары дене мүмкіндіктері шектеулі адамдардың кіруіне арналған пандусы бар кіреберіспен жабдықталған.
15. Мемлекеттік қызметті көрсету орындарының мекенжайлары:
1) Министрліктің www.mgov.kz интернет-ресурсында;
2) ХҚКО-ның www.con.gov.kz интернет-ресурсында;
3) порталда орналастырылған.
16. Көрсетілетін қызметті алушыда ЭЦҚ болуы шартымен мемлекеттік көрсетілетін қызметті портал арқылы электрондық нысанда алу мүмкіндігі бар.
17. Көрсетілетін қызметті алушының мемлекеттік қызметті көрсету тәртібі мен мәртебесі туралы ақпаратты қашықтықтан қол жеткізу режимінде порталдағы "жеке кабинеті", сондай-ақ мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығы арқылы алу мүмкіндігі бар.
18. Мемлекеттік қызметті көрсету мәселелері жөніндегі анықтама қызметтерінің байланыс телефондары www.minagri.gov.kz интернет-ресурсында көрсетілген. Мемлекеттік қызметтер көрсету мәселелері жөніндегі бірыңғай байланыс орталығы: 1414, 8 800 080 7777.
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын
дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің
өнімділігі мен сапасын арттыруды
субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
1-қосымша
Субсидия алуға өтінімді қарастыру нәтижелері туралы хабарлама
№_____
20 ___ жылғы "___" _________
Тауар өндіруші ______________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (жеке басын куәландыратын құжатта бар болса)
Жүгінудің мақсаты ___________________________________________________
(субсидияланатын бағыт)
Өтініш берген күні 20 ___ жылғы "_____" _____________________________
Комиссияның шешімі __________________________________________________
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
___________ облысы ___________ ауданының (қаласының) ауыл шаруашылығы
бөлімінің басшысы ________________________________________ __________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса) (қолы)
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын
дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің
өнімділігі мен сапасын арттыруды
субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
2-қосымша
1-нысан
____________________ облысы
_________________ ауданының
_____________________ бөлімі
Сатып алынған асыл тұқымды және селекциялық ірі қара малға, отандық және шетелдік асыл тұқымды зауыттардан және шаруашылықтардан сатып алынған асыл тұқымды қойларға, жылқыларға, шошқаларға, түйелерге, маралдарға (бұғыларға); етті және жұмыртқа бағытындағы асыл тұқымды тәуліктік балапандарға, сондай-ақ отандық және шетелдік асыл тұқымды құс фабрикаларынан асыл тұқымды инкубациялық жұмыртқаға (қажеттісін қалдырыңыз) субсидиялар алуға арналған өтінім

1. Товаропроизводитель (покупатель): __________________________
(фамилия, имя, отчество (при наличии)
_____________________________________________________________________
(далее - Ф.И.О.), наименование товаропроизводителя/покупателя)
2. Индивидуальный идентификационный номер/бизнес
идентификационный номер _____________________________________________
(для физического / юридического лица)
3. Адрес товаропроизводителя (покупателя): ____________________
_____________________________________________________________________
4. Учетный номер хозяйства (при наличии): _____________________
5. Фактически приобретено племенной продукции (материала) в
20_году:
1) вид:
_____________________________________________________________________
(крупный рогатый скот/овцы/лошади/свиньи/верблюды/маралы (олени))
_____________________________________________________________________
суточные цыплята/племенное яйцо)
2) порода (кросс), направление продуктивности: ________________
_____________________________________________________________________
3) количество, половозрастная группа, возраст (при покупке):
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(голов - цифрами и прописью)
4) область, страна происхождения: _____________________________
_____________________________________________________________________
5) продавец: __________________________________________________
п/п
Источник данных
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Договор купли-продажи/лизинга племенных животных, племенной птицеводческой продукции
Номер договора (ов)
Дата заключения
Количество голов
Стоимость единицы, тенге
Сумма по договору
Данные о продавце (страна, наименование продавца, место расположение)
2.
Платежные документы, подтверждающие полную оплату и/или отсрочку платежа по договору купли-продажи племенных животных и племенной птицеводческой продукции
Наименование документа (ов)
Стоимость единицы, тенге
Всего оплаченная сумма, тенге
3.
Племенное свидетельство (сертификата) племенного животного, племенных суточных цыплят и племенное яйцо или селекционной карточки на селекционный крупный рогатый скот
Номер свидетельства (в)
Дата выдачи
4.
Акт оприходования животных и птицы
Номер акта
Дата
Количество
5.
Акт снятия с карантина у товаропроизводителя (в случае приобретения племенного и селекционного крупного рогатого скота из-за рубежа)
Номер акта
Дата
Количество
6.
Документы подтверждающие наличие технологического оборудования для клеточного или напольного содержания птицы
Наименование документа (ов)
Номер и дата (при наличии)
7.
Для товаропроизводителей, занимающихся разведением племенного поголовья крупного рогатого скота: № и дата договора о консалтинговом сопровождении Республиканской палатой по соответствующей породе или физическими и юридическими лицами, рекомендованными Республиканской палатой по соответствующей породе (только при приобретении племенного маточного поголовья)
Номер договора
Дата заключения
8.
ДНК-паспорта (в случае приобретения племенных быков-производителей из-за рубежа);
Наименование документа (ов)
Номер и дата (при наличии)
9.
Соглашение об использовании приобретенных племенных и селекционных животных
Дата заключения
Вид животного
Количество голов
Срок действия
10.
Справка банка второго уровня или национального оператора почты о наличии текущего счета
ИИН/БИН
Кбе
Реквизиты банка или оператора почты:
Наименование банка или оператора почты:
БИК
ИИК
БИН
Кбе
Подтверждаю достоверность представленной информации и
осведомлен об ответственности за предоставление недостоверных
сведений в соответствии с Законодательством Республики Казахстан.
Согласен на использования сведений, составляющих охряняемую
законом тайну, содержащихся в информационных системах.
Товаропроизводитель (покупатель): ___________ _______________________
(подпись) (Ф.И.О. руководителя)
Место печати (при наличии)
"_____" _____________ 20____ год
Заявка принята к рассмотрению "_____" ____________ 20__ года
Руководитель отдела сельского хозяйства ________ ____________________
(подпись) (Ф.И.О.)
Место печати
_________________ района ___________________________ области
форма 2
Отдел ____________________
__________________ района
_________________ области
Заявка
на получение субсидий за содержание племенных
быков-производителей мясных, молочных и комбинированных
пород, используемых для воспроизводства в общественном
стаде, сформированном из поголовья личных подсобных хозяйств
Товаропроизводитель: ________________________________________________
(Ф.И.О. физического лица/наименование юридического лица)
Область и район: ____________________________________________________
Регистрационный номер, дата регистрации: ____________________________
Быки-производители, используемые для случки в общественных стадах
Сведения о быке-производителе
Использование
быка-производителя
индивидуальный
номер
животного
(далее -
ИНЖ)
инвентарный
номер
кличка
возраст, (месяцев)
порода
регистрационный
номер в палате
начало, дата
населенный пункт
наименование стада
1
2
3
4
5
6
7
8
9
п/п
Источник данных
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Решение схода жителей населенного пункта по закреплению и использованию племенных быков-производителей мясных молочных и комбинированных пород в общественном стаде, сформированном из поголовья личных подсобных хозяйств
Наименование населенного пункта
Дата проведения схода
Количество маточного поголовья (старше двух лет), голов
Количество маточного поголовья планируемого к участию в вольной случке, голов
Количество племенных быков производителей, голов
Идентификационный номера племенных быков-производителей
Порода
Регистрационный номер в ИАС
Наименование владельца быка (ов)
2.
Справка о кастрации беспородных быков данного общественного стада, выданного ветеринарным врачом, закрепленным за сельским округом
Номер и дата выдачи
Наименование сельского округа, населенного пункта
Вид животного
Количество быков, голов
ФИО выдавшего справку
3.
Справка банка второго уровня или национального оператора почты о наличии текущего счета
ИИН/БИН
Кбе
Реквизиты банка или оператора почты:
Наименование банка или оператора почты:
БИК
ИИК
БИН
Кбе
Подтверждаю достоверность представленной информации и
осведомлен об ответственности за предоставление недостоверных
сведений в соответствии с Законодательством Республики Казахстан.
Согласен на использования сведений, составляющих охряняемую
законом тайну, содержащихся в информационных системах.
Товаропроизводитель: ____________ ___________________________________
(подпись) (Ф.И.О.)
Место печати (при наличии)
"_____" _____________ 20____ год
Заявка принята к рассмотрению "_____" ____________ 20__ года
Руководитель отдела сельского хозяйства ________ ____________________
(подпись) (Ф.И.О.)
Место печати
_________________ района ___________________________ области
форма 3
Отдел сельского хозяйства
__________________ района
_________________ области
Заявка
на получение субсидий на возмещение поставщикам до 100 %
затрат по искусственному осеменению маточного поголовья
крупного рогатого скота/овец в крестьянских (фермерских),
личных подсобных хозяйствах и производственных кооперативах

1. Тауар өндіруші (сатып алушы): ____________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)
_____________________________________________________________________
(бұдан әрі – Т.А.Ә.), тауар өндірушінің/сатып алушының атауы)
2. Жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі _____________________________________________________________________
(жеке/заңды тұлға үшін)
3. Тауар өндірушінің (сатып алушының) мекенжайы: ____________________
_____________________________________________________________________
4. Шаруашылықтың есептік нөмірі (бар болса): ________________________
5. 20__ жылы асыл тұқымды өнімнің (материалдың) нақты сатып алынғаны:
1) түрі: ____________________________________________________________
(ірі қара мал/қойлар/жылқылар/шошқалар/түйелер/маралдар (бұғылар)
_____________________________________________________________________
(тәуліктік балапандар/асыл тұқымды жұмыртқа)
2) тұқым (кросс), өнімділік бағыты: _________________________________
_____________________________________________________________________
3) саны, жас-жыныстық тобы, жасы (сатып алу кезіндегі):
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
(бас – санмен және жазбаша)
4) облысы, шығарылған елі: __________________________________________
_____________________________________________________________________
5) сатушы: __________________________________________________________
Р/с №
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Асыл тұқымды малдарды, асыл тұқымды құс шаруашылығы өнімдерін сатып алу-сату/лизингілеу шарты
Шарт (тар) нөмірі
Жасасу күні
Бас саны
Бірлік құны, теңге
Шарт бойынша сомасы
Сатушы туралы деректер (ел, сатушының атауы, орналасқан жері)
2.
Асыл тұқымды малдарды және асыл тұқымды құс шаруашылығы өнімдерін сатып алу-сату шарты бойынша толық төлем жасауды және/немесе төлемнің кейінге қалдырылғанын растайтын төлем құжаттары
Құжат (тар) атауы
Бірлік құны, теңге
Барлық төленген сомасы, теңге
3.
Асыл тұқымды малға, асыл тұқымды тәулік балапандар мен асыл тұқымды жұмыртқаға асыл тұқымдық куәлік (сертификат) немесе асыл тұқымды және селекциялық ірі қара малға селекциялық карточка
Куәлік (тер) нөмірі
Берілген күні
4.
Жануарларды және құстарды кіріске алу актісі
Акт нөмірі
Күні
Саны
5.
Тауар өндірушіден карантинді алу туралы акті (асыл тұқымды және селекциялық ірі қара малды шетелден сатып алған жағдайда)
Акт нөмірі
Күні
Саны
6.
Құстарды торда немесе еденде күтіп-бағуға арналған технологиялық жабдықтың болуын растайтын құжаттар
Құжат (тар) атауы
Нөмірі және күні (бар болса)
7.
Асыл тұқымды ірі қара мал басын өсірумен айналысатын тауар өндірушілер үшін: тиісті тұқым бойынша Республикалық палатаның немесе тиісті тұқым бойынша Республикалық палата ұсынған жеке және заңды тұлғалардың консалтингтік сүйемелдеуі туралы шартының № және күні (тек асыл тұқымды аналық мал басын сатып алған жағдайда)
Шарт нөмірі
Жасасу күні
8.
ДНК–паспорты (асыл тұқымды тұқымдық бұқаларды шетелден сатып алған жағдайда)
Құжат (тар) атауы
Нөмірі және күні (бар болса)
9.
Сатып алынған асыл тұқымды және селекциялық ірі қара малды пайдалану туралы келісім
Жасасу күні
Жануар түрі
Бас саны
Қолданылу мерзімі
10.
Ағымдағы шоттың болуы туралы екінші деңгейдегі банктiң немесе ұлттық почта операторының анықтамасы
ЖСН/БСН
Кбе
Банктің немесе почта операторының деректемелері:
Банктің немесе почта операторының атауы:
БСК
ЖСК
БСН
Кбе
Ұсынылған ақпараттың шынайылығын растаймын және жалған мәліметтер ұсынған үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын.
Ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісемін.
Тауар өндіруші (сатып алушы): _______________________________________
(қолы)
_____________________________________________________________________
(басшының Т.А.Ә.)
Мөр орны (бар болса)
"_____" ______________ 20__ жыл
Өтiнiм 20 __ жылғы "___"____________ қарауға қабылданды
____________________ облысы ______________________ ауданы
Ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы __________________________________
(қолы) (Т.А.Ә.)
Мөр орны
2-нысан
____________________ облысы
_________________ ауданының
_____________________ бөлімі
Жеке қосалқы шаруашылықтардың мал басынан құралған жалпы табында өсімін молайту үшін пайдаланатын етті, сүтті және құрама бағыттағы асыл тұқымды тұқымдық бұқаларды күтіп-бағуға субсидиялар алуға арналған өтінім
Тауар өндіруші ______________________________________________________
(жеке тұлғаның Т.А.Ә./заңды тұлғаның атауы)
Облыс және аудан: ___________________________________________________
Тіркеу нөмірі, тіркелген күні: ______________________________________
Жалпы табында шығылыстыру үшін пайдаланылатын тұқымдық бұқалар
Тұқымдық бұқа туралы мәліметтер
Тұқымдық бұқаны пайдалану
жануардың жеке нөмірі (бұдан әрі - ЖСН)
инвентарлық нөмірі
лақап аты
жасы, (айы)
тұқымы
палатадағы тіркеу нөмірі
басталуы, күні
елді мекен
табынның атауы
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Р/с №
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Жеке қосалқы шаруашылықтардың мал басынан қалыптастырылған жалпы табында етті, сүтті және қос бағыттағы асыл тұқымды тұқымдық бұқаларды бекітіп беру және пайдалану жөніндегі елді мекен тұрғындары жиналысының шешімі
Елді мекен атауы
Жиналыс өткізу күні
Аналық мал басы саны (екі жастан жоғары), бас
Еркін шағылыстыруға қатыстыруға жоспарланған аналық мал басы саны, бас
Асыл тұқымдық бұқалар саны, бас
Асыл тұқымдық бұқалардың бірдейлендіру нөмірлері
Тұқымы
АТЖ-дағы тіркеу нөмірі
Бұқа (лар) иесінің атауы
2.
Осы жалпы табындағы тұқымсыз бұқаларды піштіру туралы ауылдық округке бекітілген ветеринариялық дәрігер берген анықтама
Нөмірі және берілген күні
Ауылдық округ, елді мекен атауы
Жануар түрі
Бұқалар саны, бас
Анықтама берушінің ТАӘ
3.
Ағымдағы шоттың болуы туралы екінші деңгейдегі банктiң немесе ұлттық почта операторының анықтамасы
ЖСН/БСН
Кбе
Банктің немесе почта операторының деректемелері:
Банктің немесе почта операторының атауы:
БСК
ЖСК
БСН
Кбе
Тауар өндіруші: ___________ _________________________________________
(қолы) (Т.А.Ә.,)
Мөр орны (бар болса)
"____" _______ 20__ жыл
Өтiнiм 20 __ жылғы "___" ____________ қарауға қабылданды
____________________ облысы ______________________ ауданы
Ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы __________________________________
(қолы) (Т.А.Ә.)
3-нысан
____________________ облысы
_________________ ауданының
ауыл шаруашылығы бөлімі
Шаруашылық (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара малдың/қойдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру жөніндегі шығындарды жеткізушілерге 100 %-ға дейін өтеуге субсидиялар алуға арналған өтінім

1. Поставщик: _________________________________________________
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. физического лица/наименование юридического лица, адрес)
2. ИИН/БИН ____________________________________________________
(для физического /юридического лица)
3. Адрес поставщика: __________________________________________
_____________________________________________________________________
(область, район, город/село/аул, улица, № дома)
4. Оказана услуга по искусственному осеменению маточного
поголовья крупного рогатого скота/овец __________ голов.
№ п/п
Источник данных
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Договор по оказанию услуг по искусственному осеменению маточного поголовья крупного рогатого скота/овец в крестьянско-фермерских/производственных кооперативах и личных подсобных хозяйствах
Номер договора
Дата заключения
2.
Договор на приобретение семени для маточного поголовья крупного рогатого скота у отечественного племенного центра (за исключением племенных центров)
Номер договора
Дата заключения
3.
Акт осеменения маточного поголовья крупного рогатого скота/овец и акта обследования осемененного маточного поголовья крупного рогатого скота
Номер и дата акта
Вид животного
Количество осемененного поголовья, голов
Наименование сельского округа и ФИО техника-осеменатора
4.
Справка банка второго уровня или национального оператора почты о наличии текущего счета
ИИН/БИН
Кбе
Реквизиты банка или оператора почты:
Наименование банка или оператора почты:
БИК
ИИК
БИН
Кбе
Подтверждаю достоверность представленной информации и
осведомлен об ответственности за предоставление недостоверных
сведений в соответствии с Законодательством Республики Казахстан.
Согласен на использования сведений, составляющих охряняемую
законом тайну, содержащихся в информационных системах.
Поставщик: _________ ________________________________________________
(подпись) (Ф.И.О. руководителя)
Место печати (при наличии)
"_____" _______________ 20__ г.
Заявка принята к рассмотрению "_____" ____________ 20__ года
Руководитель отдела _________ _______________________________________
(подпись) (Ф.И.О. руководителя)
Место печати
форма 4
Отдел сельского хозяйства
__________________ района
_________________ области
Заявка на получение субсидий
за реализацию бычков на откормочные площадки
первого уровня производства
Наименование хозяйствующего субъекта: _______________________________
Область и район: ____________________________________________________
Регистрационный номер, дата регистрации: ____________________________
Сведения о бычках, реализованных на откормочные площадки
ИНЖ
Возраст при
продаже, месяцев
Живая масса
при продаже,
килограмм
Дата
продажи
Покупатель
Наименование
откорм-площадки
Учетный
номер
1
2
3
4
5
6
п/п
Источник данных
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Справка банка второго уровня или национального оператора почты о наличии текущего счета
ИИН/БИН
Кбе
Реквизиты банка или оператора почты:
Наименование банка или оператора почты:
БИК
ИИК
БИН
Кбе
2.
Договор купли-продажи бычков на откормочную площадку или при реализации через заготовительные организации – договор закупа крупного рогатого скота между товаропроизводителем, заготовительной организацией и откормочной площадкой
Номер договора
Дата заключения
Количество приобретенных бычков, голов
Стоимость одной головы, тенге
Всего сумма по договору, тенге
3.
Акт приема-передачи бычков на откормочную площадку
Номер и дата акта
Количество бычков, голов
Подтверждаю достоверность представленной информации и
осведомлен об ответственности за предоставление недостоверных
сведений в соответствии с Законодательством Республики Казахстан.
Согласен на использования сведений, составляющих охряняемую
законом тайну, содержащихся в информационных системах.
Товаропроизводитель (покупатель): ___________________________________
(подпись)
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. руководителя)
Место печати (при наличии)
"_____" _____________ 20____ год
Заявка принята к рассмотрению "_____" ____________ 20__ года
Руководитель отдела сельского хозяйства ________ ____________________
(подпись) (Ф.И.О.)
Место печати
_________________ района ___________________________ области
форма 5
Отдел сельского хозяйства
__________________ района
_________________ области
Заявка
на получение субсидий на удешевление затрат по заготовке и
приобретению грубых, сочных, концентрированных кормов
и кормовых добавок

1. Жеткізуші: _______________________________________________________
_____________________________________________________________________
(жеке тұлғаның Т.А.Ә./заңды тұлғаның атауы, мекенжайы)
2. ЖСН/ БСН _________________________________________________________
(жеке/заңды тұлға үшін)
3. Жеткізушінің мекенжайы: __________________________________________
_____________________________________________________________________
(облыс, аудан, қала/ауыл, көше, үй №)
4. Ірі қара малдың/қойдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру бойынша
__________ мал басына қызмет көрсетілді.
Р/с №
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Шаруашылық (фермерлік), жеке қосалқы шаруашылықтарда және өндірістік кооперативтерде ірі қара малдың/қойдың аналық мал басын қолдан ұрықтандыру бойынша қызметтер көрсету жөніндегі шарт
Шарт нөмірі
Жасасу күні
2.
Отандық асыл тұқымдық орталықтан (асыл тұқымдық орталықтарды қоспағанда) ірі қара малдың аналық мал басы үшін ұрық сатып алуға арналған шарт
Шарт нөмірі
Жасасу күні
3.
Ірі қара малдың/қойдың аналық мал басын ұрықтандыру актісі және ұрықтандырылған ірі қара малдың аналық басын тексеру актісі
Акт нөмірі және күні
Жануар түрі
Ұрықтандырылған мал басы саны, бас
Ауылдық округ атауы және ұрықтандырушы-техниктің ТАӘ
4.
Ағымдағы шоттың болуы туралы екінші деңгейдегі банктiң немесе ұлттық почта операторының анықтамасы
ЖСН/БСН
Кбе
Банктің немесе почта операторының деректемелері:
Банктің немесе почта операторының атауы:
БСК
ЖСК
БСН
Кбе
Ұсынылған ақпараттың шынайылығын растаймын және жалған
мәліметтер ұсынған үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес
жауапкершілік туралы хабардармын.
Ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісемін.
Жеткізуші: _________ ________________________________________________
(қолы) (басшының Т.А.Ә.)
Мөр орны (бар болса)
"_____" _______________ 20__ ж.
Өтiнiм 20 __ жылғы "___"____________ қарауға қабылданды
Бөлімінің басшысы ___________________________________________________
(қолы) (Т.А.Ә.)
Мөр орны
4-нысан
____________________ облысы
_________________ ауданының
ауыл шаруашылығы бөлімі
Бұқашықтарды бірінші деңгейлі өндірістегі бордақылау алаңдарына өткізуге субсидиялар алуға арналған өтінім
Шаруашылық жүргізуші субъектінің атауы: _____________________________
Облыс және аудан: ___________________________________________________
Тіркеу нөмірі, тіркелген күні: ______________________________________
Бордақылау алаңдарына өткізілген бұқашықтар туралы мәліметтер
ЖСН
Сатылған кезіндегі жасы, айы
Сатылған кезіндегі тірідей салмағы, кг
Сатылған күні
Сатып алушы
Бордақылау алаңының атауы
Есептік нөмірі
1
2
3
4
5
6
Р/с №
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Ағымдағы шоттың болуы туралы екінші деңгейдегі банктiң немесе ұлттық почта операторының анықтамасы
ЖСН/БСН
Кбе
Банктің немесе почта операторының деректемелері:
Банктің немесе почта операторының атауы:
БСК
ЖСК
БСН
Кбе
2.
Бұқашықтарды бордақылау алаңдарына сатып алу-сату шарты немесе дайындаушы ұйымдар арқылы өткізген кезде – тауар өндіруші, дайындаушы ұйым және бордақылау алаңы арасындағы ірі қара малды сатып алу шарты
Шарт нөмірі
Жасасу күні
Сатып алынған бұқашықтар саны, бас
Бір бастың құны, теңге
Шарт бойынша барлық сомасы, теңге
3.
Бұқашықтарды бордақылау алаңдарына қабылдап алу – беру актісі
Акт нөмірі және күні
Бұқашықтар саны, бас
Ұсынылған ақпараттың шынайылығын растаймын және жалған мәліметтер ұсынған үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын.
Ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісемін.
Тауар өндіруші (сатып алушы): __________________________________
(қолы)
________________________________________________________________
(басшының Т.А.Ә.)
Мөр орны (бар болса)
"_____" ______________ 20__ жыл
Өтiнiм 20 __ жылғы "___"____________ қарауға қабылданды
____________________ облысы ______________________ ауданы
Ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы __________________________________
(қолы) (Т.А.Ә.)
Мөр орны
5-нысан
____________________ облысы
_________________ ауданының
ауыл шаруашылығы бөлімі
Ірі, шырынды және құрама жемшөптер мен жемшөптік қоспаларды
дайындау және сатып алу бойынша шығындарды арзандатуға
субсидиялар алуға арналған
өтінім

1. Товаропроизводитель: _______________________________________
(Ф.И.О./наименование товаропроизводителя)
2. БИН /ИИН ___________________________________________________
(для физического /юридического лица)
3. Адрес Товаропроизводителя: _________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование региона, населенного пункта)
4. Учетный номер хозяйства ____________________________________
5. Наличие маточного поголовья __________________________ голов
№ п/п
Источник данных
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Акт об отводе земельного участка на кормовые культуры и (или) сенокосных (косимых) угодий (пашни, сенокосы, пастбища корренного улучшения) и/или договор на покупку грубых, сочных, концентрированных кормов и кормовых добавок ((силос/сенаж/сено) и кормовых добавок (премиксы))
№ акта/договора
Дата выдачи акта/дата заключения договора
Площадь, га/объем, тонн
2.
Справка-расчет затрат на заготовку грубых, сочных, концентрированных кормов
Дата составления
Вид корма
Наименование затрат
Всего стоимость, тенге
3.
Справка банка второго уровня или национального оператора почты о наличии текущего счета
ИИН/БИН
Кбе
Реквизиты банка или оператора почты:
Наименование банка или оператора почты:
БИК
ИИК
БИН
Кбе
Подтверждаю достоверность представленной информации и
осведомлен об ответственности за предоставление недостоверных
сведений в соответствии с Законодательством Республики Казахстан.
Согласен на использования сведений, составляющих охряняемую
законом тайну, содержащихся в информационных системах.
Товаропроизводитель (покупатель): ___________________________________
(подпись)
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. руководителя)
Место печати (при наличии)
"_____" _____________ 20____ год
Заявка принята к рассмотрению "_____" ____________ 20__ года
Руководитель отдела сельского хозяйства ________ ____________________
(подпись) (Ф.И.О.)
Место печати
_________________ района ___________________________ области
форма 6
Отдел сельского хозяйства
__________________ района
_________________ области
Заявка на получение субсидий
на удешевление стоимости производства говядины, конины,
баранины (ягнятины), верблюжатины, свинины, мяса птицы и
индейки, куриного яйца яичных кроссов (далее – пищевое яйцо),
молока, кумыса, шубата, шерсти тонкорунных овец
(далее – тонкая шерсть)
1. Товаропроизводитель: _______________________________________
(Ф.И.О. физического лица/наименование юридического лица)
2. Индивидуальный идентификационный номер/бизнес
идентификационный номер (для физического/юридического лица)
_____________________________________________________________________

1. Тауар өндіруші: __________________________________________________
(тауар өндірушінің Т.А.Ә./атауы)
2. БСН/ЖСН __________________________________________________________
(жеке/заңды тұлға үшін)
3. Тауар өндірушінің мекенжайы:______________________________________
_____________________________________________________________________
(өңірдің, елді мекеннің атауы)
4. Шаруашылықтың есептік нөмірі _____________________________________
5. Аналық мал басының болуы _____________________________________ бас
Р/с №
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Жер учаскелерін жемшөп дақылдарына және/(немесе) шабындық (орылатын) алқаптарына (егіндік жер, шабындық, түпкілікті жақсартылған жайылымдар) бөлу туралы акті және/немесе ірі, шырынды, құрама жемшөптерді және жемшөптік қоспаларды (сүрлем/пішендеме/пішен) және жемшөптік қоспалар (премикстер) сатып алуға арналған шарт
Акт/шарт нөмірі
Акт берілген күн/шарт жасасу күні
Алаң, га/көлемі, тонна
2.
Ірі, шырынды, құрама жемшөптерді дайындауға арналған шығындардың анықтама-есебі
Жасау күні
Жемшөп түрі
Шығындар атауы
Барлық құны, теңге
3.
Ағымдағы шоттың болуы туралы екінші деңгейдегі банктiң немесе ұлттық почта операторының анықтамасы
ЖСН/БСН
Кбе
Банктің немесе почта операторының деректемелері:
Банктің немесе почта операторының атауы:
БСК
ЖСК
БСН
Кбе
Ұсынылған ақпараттың шынайылығын растаймын және жалған мәліметтер ұсынған үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын.
Ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісемін.
Тауар өндіруші (сатып алушы): _______________________________________
(қолы)
_____________________________________________________________________
(басшының Т.А.Ә.)
Мөр орны (бар болса)
"_____" ______________ 20__ жыл
Өтiнiм 20 __ жылғы "___"____________ қарауға қабылданды
____________________ облысы ______________________ ауданы
Ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы __________________________________
(қолы) (Т.А.Ә.)
Мөр орны
6-нысан
____________________ облысы
_________________ ауданының
ауыл шаруашылығы бөлімі
Сиыр етi, жылқы етi, қой етi (қозы еті), түйе еті, шошқа етi, құс етi және күрке тауық етi, жұмыртқалағыш кроссты тауық жұмыртқасы (бұдан әрi – тағамдық жұмыртқа), сүт, қымыз, шұбат, биязы жүнді қойлардың жүнi (бұдан әрi – биязы жүн) өндiрісінің құнын арзандатуға субсидиялар алуға арналған өтінім
1. Тауар өндіруші: ____________________________________________
(жеке тұлғаның Т.А.Ә./заңды тұлғаның атауы)
2. Жеке сәйкестендіру нөмірі/бизнес сәйкестендіру нөмірі
(жеке/заңды тұлға үшін) _______________________________________

3. Адрес товаропроизводителя: _________________________________
4. Учетный номер хозяйства (при наличии) ______________________
5. Реализованный объем (заполнить нужное):
Вид продукции
Учетный номер предприятия по убою/переработке
Покупатель продукции, бизнес идентификационный номер
Уровень
Единица измерения
Произведенный и реализованный объем, единиц
Норматив субсидий за единицу, тенге
Итого субсидий, тысяч тенге
1
2
3
4
5
6
7
8
Говядина
кило
грамм
Баранина (ягнятина)
кило
грамм
Конина
кило
грамм
Верблюжатина
кило
грамм
Свинина
кило
грамм
Мясо птицы
кило
грамм
Мясо индейки
кило
грамм
Пищевое яйцо
штук
Молоко
кило
грамм
Кумыс
кило
грамм
Шубат
кило
грамм
Тонкая шерсть
кило
грамм
№ п/п
Источник данных
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Документы, подтверждающие реализацию продукции (не предоставляются в случае передачи продукции в собственные перерабатывающие предприятия или цеха)
Наименование документа (ов)
Номер (а) (при наличии)
Дата указанная в документе (ах)
Объем реализованной продукции
2.
Документы, подтверждающие оказанные услуги по убою животных и первичной переработке (договор, счет-фактуру, платежный документ) при использовании услуг предприятия, не принадлежащего товаропроизводителю
Наименование документа (ов)
Номер (а) (при наличии)
Дата указанная в документе (ах)
Объем реализованной и оплаченной продукции
3.
Документы, подтверждающие соответствие товаропроизводителей или откормочных площадок, у которых юридическим лицом осуществлен закуп услуг по откорму скота, критериям и требованиям (заполняется при подаче заявки по соответствующему направлению субсидирования впервые или при изменении уровня производства)
Наименование документа (ов)
Номер (а) (при наличии)
Дата указанная в документе (ах)
Соответствует или не соответствует
4.
Договор на закуп услуг по откорму скота и документы, подтверждающие полную оплату стоимости услуг по откорму скота (заполняется при закупе услуг по откорму скота)
Наименование документа (ов)
Номер (а) (при наличии)
Дата указанная в документе (ах)
5.
Реестр товарно-транспортных накладных на реализацию продукции (в случае передачи продукции в собственные перерабатывающие предприятия или цеха)
Номер и дата товарно-транспортной накладной (указывается по каждой накладной)
Объем реализованной продукции, килограмм (указывается по каждой накладной)
6.
Реестр кассовых чеков (заполняется в случае самостоятельной реализации продукции)
Номер и дата кассового чека (указывается по каждому чеку)
Объем реализованной продукции, килограмм (указывается по каждому чеку)
7.
Акт забоя животных
Номер и дата акта (ов)
Количество забитого поголовья, голов
Всего живой вес, килограмм
Всего убойный вес, килограмм
Средний убойный вес одной головы, килограмм
8.
Выписка из похозяйственной книги или отчета из формы 24-сельское хозяйство "Отчет о состоянии животноводства";
Наименование документа
Дата и период
Номер (при наличии)
Объем произведенной продукции, килограмм
Регистрационный номер и дата принятия отчета органами статистики
9.
Справка банка второго уровня или национального оператора почты о наличии текущего счета
ИИН/БИН
Кбе
Реквизиты банка или оператора почты:
Наименование банка или оператора почты:
БИК
ИИК
БИН
Кбе
Подтверждаю достоверность представленной информации и
осведомлен об ответственности за предоставление недостоверных
сведений в соответствии с Законодательством Республики Казахстан.
Согласен на использования сведений, составляющих охряняемую
законом тайну, содержащихся в информационных системах.
Товаропроизводитель: ___________ ____________________________________
(подпись) (Ф.И.О., печать (при наличии))
"_____" _____________ 20____ год
Заявка принята к рассмотрению "_____" ____________ 20__ года
Руководитель отдела сельского хозяйства _____________________________
________________________ района _____________________________ области
___________________ _____________________________
(подпись) (Ф.И.О., печать)
Согласовывается в случае подачи заявки птицефабриками
"Согласовано"
ОЮФЛ "Союз птицеводов Казахстана"
______________ ______________________________________
(подпись) (Ф.И.О., печать)
"____ " _______ 20__ год
форма 7
Отдел ___________________
__________________ района
_________________ области
Заявка
на получение субсидий
на ведение селекционной и племенной работы с маточным
поголовьем крупного рогатого скота, охваченного породным
преобразованием
Наименование хозяйствующего субъекта: _______________________________
Область и район: ____________________________________________________
Регистрационный номер, дата регистрации: ____________________________
Статистика по ведению породного преобразования:
Маточное поголовье (от 18 месяцев), голов: __________
Племенных быков мясного направления, голов: ___________
Нагрузка на быка-производителя, голов: __________________
Используемые в хозяйстве быки-производители
Сведения о быке-производителе
Использованиебыка-производителя
Сведения о приобретении
ИНЖ
возраст,
месяцев
порода
регистрационный номер в палате
начало, дата
период, сезонов
дата
поступления
наименование
продавца
1
2
3
4
5
6
7
8
Маточное поголовье, участвующее в породном преобразовании
ИНЖ
Возраст, месяцев
Дата регистрации в хозяйстве
1
2
3
п/п
Источник данных
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Справка банка второго уровня или национального оператора почты о наличии текущего счета
ИИН/БИН
Кбе
Реквизиты банка или оператора почты:
Наименование банка или оператора почты:
БИК
ИИК
БИН
Кбе
Подтверждаю достоверность представленной информации и
осведомлен об ответственности за предоставление недостоверных
сведений в соответствии с Законодательством Республики Казахстан.
Согласен на использования сведений, составляющих охряняемую
законом тайну, содержащихся в информационных системах.
Товаропроизводитель (покупатель): ___________________________________
(подпись)
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. руководителя)
Место печати (при наличии)
"_____" _____________ 20____ год
Заявка принята к рассмотрению "_____" ____________ 20__ года
Руководитель отдела сельского хозяйства ________ ____________________
(подпись) (Ф.И.О.)
Место печати
_________________ района ___________________________ области
форма 8
Отдел ____________________
__________________ района
_________________ области
Заявка
на получение субсидий на ведение селекционной и племенной
работы с маточным поголовьем крупного рогатого скота
(для товаропроизводителей, занимающихся разведением племенного
крупного рогатого скота мясного и молочного направлений
продуктивности)
Наименование хозяйствующего субъекта: _______________________________
Область и район: ____________________________________________________
Регистрационный номер, дата регистрации: ____________________________
Статистика по маточному поголовью
Маточного поголовья (коровы, нетели и телки старше 15 месяцев),
голов: __________
Сведения о племенном маточном поголовье
Сведения о животном
Сведения
о последнем осеменении
ИНЖ
кличка
возраст,
месяцев
порода
регистрационый
номер
в палате
наименование
стада
дата
метод
осеменения*
бык-
производитель
1
2
3
4
5
6
7
8
9

3. Тауар өндірушінің мекенжайы: _______________________________
4. Шаруашылықтың есептік нөмірі (бар болса): __________________
5. Өткізілген көлемі (қажеттісін толтыру):
Өнімнің түрі
Мал сою/өңдеу бойынша кәсіпорынның есептік нөмірі
Өнімді сатып алушы, бизнес сәйкестендіру нөмірі
Деңгейі
Өлшем бірлігі
Өндірілген және өткізілген өнім көлемі, бірлік
1 бірлік үшін субсидиялау нормативі, теңге
Субсидиялардың жиыны, мың теңге
1
2
3
4
5
6
7
8
Сиыр еті
килограмм
Қой еті (қозы еті)
килограмм
Жылқы еті
килограмм
Түйе еті
килограмм
Шошқа еті
килограмм
Құс еті
килограмм
Күрке тауық еті
килограмм
Тағамдық жұмыртқа
дана
Сүт
килограмм
Қымыз
килограмм
Шұбат
килограмм
Биязы жүн
килограмм
Р/с №
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Өнімнің өткізілгенін растайтын құжаттар (өнімді меншікті өңдеу кәсіпорындарына немесе цехтарына берген жағдайда ұсынылмайды)
Құжат (тар) атауы
Нөмір (лер) (бар болса)
Құжат (тарда) көрсетілген күн
Өткізілген өнім көлемі
2.
Тауар өндірушіге тиесілі емес кәсіпорынның қызметін пайдаланған кезде малды сою және бастапқы өңдеу бойынша көрсетілген қызметтерді растайтын құжаттар (шарт, шот-фактура, төлем құжаттары)
Құжат (тар) атауы
Нөмір (лер) (бар болса)
Құжат (тарда) көрсетілген күн
Өткізілген және төленген өнім көлемі
3.
Заңды тұлға мал бордақылау қызметтерін сатып алуды жүзеге асырған тауар өндірушілердің немесе бордақылау алаңдарының өлшемдер мен талаптарға сәйкестігін растайтын құжаттар (тиісті субсидиялау бағыты бойынша алғаш рет өтінім берген кезде немесе өндіріс деңгейі өзгерген кезде ұсынылады)
Құжат (тар) атауы
Нөмір (лер) (бар болса)
Құжат (тарда) көрсетілген күн
Сәйкес келеді немесе сәйкес келмейді
4.
Мал бордақылау жөніндегі көрсетілетін қызметтерді сатып алуға арналған шарт және мал бордақылау жөніндегі көрсетілетін қызметтер құнын толық төлегенін растайтын құжаттар (мал бордақылау жөніндегі көрсетілетін қызметтерді сатып алған кезде толтырылады)
Құжат (тар) атауы
Нөмір (лер) (бар болса)
Құжат (тарда) көрсетілген күн
5.
Өнімді өткізуге тауарлы-көліктік жүкқұжаттардың тізілімі (өнімді жеке өңдеуші кәсіпорындарына немесе цехтеріне өткізген жағдайда)
Тауарлы-көліктік жүкқұжаттың нөмірі және күні (әрбір жүкқұжат бойынша көрсетіледі)
Өткізілген өнім көлемі, килограмм (әрбір жүкқұжат бойынша көрсетіледі)
6.
Кассалық чектердің тізілімі (өнімді өздері өткізген жағдайда толтырылады)
Кассалық чектің нөмірі және күні (әрбір чек бойынша көрсетіледі)
Өткізілген өнім көлемі, килограмм (әрбір чек бойынша көрсетіледі)
7.
Жануарларды сою актісі
Акт (тар) нөмірі және күні
Сойылған мал басы саны, бас
Барлық тірідей салмағы, килограмм
Барлық сойыс салмағы, килограмм
Бір бастың орташа сойыс салмағы, килограмм
8.
Шаруашылық жүргізу кітабынан немесе "Мал шаруашылығының жай-күйінің есебі" 24-ауыл шаруашылығы нысаны есебінен үзінді-көшірме
Құжат атауы
Күні және кезеңі
Нөмірі (бар болса)
Өндірілген өнім көлемі, килограмм
Статистика органдарының есепті қабылдау күні және тіркеу нөмірі
9.
Ағымдағы шоттың болуы туралы екінші деңгейдегі банктiң немесе ұлттық почта операторының анықтамасы
ЖСН/БСН
Кбе
Банктің немесе почта операторының деректемелері:
Банктің немесе почта операторының атауы:
БСК
ЖСК
БСН
Кбе
Ұсынылған ақпараттың шынайылығын растаймын және жалған мәліметтер ұсынған үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын.
Ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісемін.
Тауар өндіруші: ___________ _________________________________________
(қолы) (Т.А.Ә., мөрі)
"____" _______ 20__жыл
Өтiнiм 20 __ жылғы "___"____________ қарауға қабылданды
____________________ облысы ______________________ ауданы
Ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы __________________________________
(қолы) (Т.А.Ә.)
Мөр орны (бар болса)
Құс фабрикалары өтінім берген жағдайда келісіледі
"Келісілді"
"Қазақстан құс өсірушілер одағы" ЗЖТБ
_"____ " _______ 20__ жыл
_____________ _______________________________________________________
(қолы) (Т.А.Ә., мөрі)
7-нысан
____________________ облысы
_________________ ауданының
____________________ бөлімі
Тұқымдық түрлендірумен қамтылған ірі қара малдың аналық мал басымен селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізуге субсидиялар алуға арналған өтінім
Шаруашылық жүргізуші субъектінің атауы: _____________________________
Облысы және ауданы: ____________________________________
Тіркеу нөмірі, тіркелген күні: ______________________________________
Тұқымдық түрлендіруді жүргізу бойынша статистика:
Аналық мал басы (18 айдан бастап), бас: _____________
Етті бағыттағы асыл тұқымды бұқалар, бас: ___________
Тұқымдық бұқаға жүктеме, бас: _______________________
Шаруашылықта пайдаланылатып тұқымдық бұқалар
Тұқымдық бұқа туралы мәліметтер
Тұқымдық бұқаны пайдалану
Сатып алу туралы мәліметтер
ЖСН
жасы, ай
тұқымы
палатадағы тіркеу нөмірі
басталуы, күні
кезеңі, маусым
түскен күні
сатушының атауы
1
2
3
4
5
6
7
8
Тұқымдық түрлендіруде қатысатын аналық мал басы
ЖСН
Жасы, ай
Шаруашылықта тіркелген күні
1
2
3
Р/с №
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Ағымдағы шоттың болуы туралы екінші деңгейдегі банктiң немесе ұлттық почта операторының анықтамасы
ЖСН/БСН
Кбе
Банктің немесе почта операторының деректемелері:
Банктің немесе почта операторының атауы:
БСК
ЖСК
БСН
Кбе
Ұсынылған ақпараттың шынайылығын растаймын және жалған мәліметтер ұсынған үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын.
Ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісемін.
Тауар өндіруші (сатып алушы): __________________________________
(қолы)
________________________________________________________________
(басшының Т.А.Ә.)
Мөр орны (бар болса)
"_____" ______________ 20__жыл
Өтiнiм 20 __ жылғы "___"____________ қарауға қабылданды
____________________ облысы ______________________ ауданы
Ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы __________________________________
(қолы) (Т.А.Ә.)
Мөр орны
8-нысан
____________________ облысы
_________________ ауданының
____________________ бөлімі
Ірі қара малдың аналық мал басымен селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізуге (өнімділіктің етті және сүтті бағыттарында ірі қара малды өсіруімен айналысатын тауар өндірушілер үшін) субсидиялар алуға арналған өтінім
Шаруашылық жүргізуші субъектінің атауы: _____________________________
Облысы және ауданы: ____________________________________
Тіркеу нөмірі, тіркелген күні: ______________________________________
Аналық мал басы бойынша статистика
Аналық мал басы (15 айдан үлкен сиырлар, қашарлар және құнажындар),
бас: __________
Асыл тұқымды аналық мал басы туралы мәліметтер
Мал туралы мәліметтер
Соңғы ұрықтандыру туралы мәліметтер
ЖСН
лақап аты
жасы, ай
тұқымы
палатадағы тіркеу нөмірі
табынның атауы
күні
ұрықтандыру әдісі
тұқымдық бұқа
1
2
3
4
5
6
7
8
9

* метод осеменения (1 - искусственное осеменение, 2 - ручная случка),
не заполняется при вольной случке
Используемые в вольной случке быки-производители
Сведения о быках-производителях
ИНЖ
инвентарный
номер
кличка
возраст,
месяцев
порода
регистрационный номер
в палате
Номер гурта
1
2
3
4
5
6
7
п/п
Источник данных
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Справка банка второго уровня или национального оператора почты о наличии текущего счета
ИИН/БИН
Кбе
Реквизиты банка или оператора почты:
Наименование банка или оператора почты:
БИК
ИИК
БИН
Кбе
2.
Договор о научно-консалтинговом сопровождении
Номер договора
Дата заключения
Подтверждаю достоверность представленной информации и
осведомлен об ответственности за предоставление недостоверных
сведений в соответствии с Законодательством Республики Казахстан.
Согласен на использования сведений, составляющих охряняемую
законом тайну, содержащихся в информационных системах.
Товаропроизводитель (покупатель): ___________________________________
(подпись)
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. руководителя)
Место печати (при наличии)
"_____" _____________ 20____ год
Заявка принята к рассмотрению "_____" ____________ 20__ года
Руководитель отдела сельского хозяйства ________ ____________________
(подпись) (Ф.И.О.)
Место печати
_________________ района ___________________________ области
форма 9
Отдел ____________________
__________________ района
_________________ области
Заявка на получение субсидий
на ведение селекционной и племенной работы с маточным
поголовьем овец, охваченного породным преобразованием
Наименование хозяйствующего субъекта: _______________________________
Область и район: ____________________________________________________
Регистрационный номер, дата регистрации: ____________________________
Статистика по ведению породного преобразования:
Маточное поголовье (от 12 месяцев), голов: __________
Племенных баранов-производителей, голов: ____________
Нагрузка на барана-производителя, голов: ____________
Используемые в хозяйстве бараны-производители:
Сведения о баране-производителе
Использование
барана-производителя
Сведения о приобретении
ИНЖ
возраст, месяцев
порода
начало,
дата
период,
сезонов
дата
поступления
наименование
продавца
1
2
3
4
5
7
8
Список маточного поголовья овец, участвующего в породном преобразовании*
ИНЖ
ИНЖ
ИНЖ
ИНЖ
ИНЖ
1
2
3
4
5
* таблица включает информацию только по идентификационным номерам
животных, овцы приведенные в таблице участвуют в породном
преобразовании на дату формирования заявки, номера отсортированы в
порядке увеличения
п/п
Источник данных
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Справка банка второго уровня или национального оператора почты о наличии текущего счета
ИИН/БИН
Кбе
Реквизиты банка или оператора почты:
Наименование банка или оператора почты:
БИК
ИИК
БИН
Кбе
Подтверждаю достоверность представленной информации и
осведомлен об ответственности за предоставление недостоверных
сведений в соответствии с Законодательством Республики Казахстан.
Согласен на использования сведений, составляющих охряняемую
законом тайну, содержащихся в информационных системах.
Товаропроизводитель (покупатель): ___________________________________
(подпись)
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя и отчество (при наличии) руководителя)
Место печати (при наличии)
"_____" _____________ 20____ год
Заявка принята к рассмотрению "_____" ____________ 20__ года
Руководитель отдела сельского хозяйства ________ ____________________
(подпись) (Ф.И.О.)
Место печати
_________________ района ___________________________ области
форма 10
Отдел ____________________
__________________ района
_________________ области
Заявка на получение субсидий
на получение субсидий на ведение селекционной и племенной
работы с маточным поголовьем овец в племенных заводах
и хозяйствах
Наименование хозяйствующего субъекта: _______________________________
Область и район: ____________________________________________________
Регистрационный номер, дата регистрации: ____________________________
Статистика по племенному маточному поголовью
Маточное поголовье, голов:__________
Сведения о племенных баранах-производителях
ИНЖ
инвентарный номер
кличка
возраст, месяцев
порода
1
2
3
4
5
Список племенного маточного поголовья*
ИНЖ
ИНЖ
ИНЖ
ИНЖ
ИНЖ
1
2
3
4
5
* таблица включает информацию только по идентификационным номерам
животных, в таблице приводятся данные об овцах зарегистрированных как
племенные на дату формирования заявки, номера отсортированы в порядке
увеличения
№ п/п
Источник данных
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Договор о научно-консалтинговом сопровождении
Номер договора
Дата заключения
2.
Документы, подтверждающие наличие специального технологического оборудования, используемого для проведения искусственного осеменения сельскохозяйственных животных или договор с племенным и дистрибьютерным центром на проведение искусственного осеменения маточного поголовья овец
Наименование документа (ов)
Номер и дата (при наличии)
Наименование имеющегося в наличии оборудования или наименование племенного и дистрибьютерного центра с которым заключен договор
3.
Справка банка второго уровня или национального оператора почты о наличии текущего счета
ИИН/БИН
Кбе
Реквизиты банка или оператора почты:
Наименование банка или оператора почты:
БИК
ИИК
БИН
Кбе
Подтверждаю достоверность представленной информации и
осведомлен об ответственности за предоставление недостоверных
сведений в соответствии с Законодательством Республики Казахстан.
Согласен на использования сведений, составляющих охряняемую
законом тайну, содержащихся в информационных системах.
Товаропроизводитель (покупатель): ___________________________________
(подпись)
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. руководителя)
Место печати (при наличии)
"_____" ______________ 20__год
Заявка принята к рассмотрению "_____" ____________ 20__ года
Руководитель отдела сельского хозяйства __________ __________________
(подпись) (Ф.И.О.)
Место печати
_________________ района __________________ области
форма 11
Отдел ____________________
__________________ района
_________________ области
Заявка на получение субсидий
на получение субсидий, на ведение селекционной и племенной
работы с маточным поголовьем маралов (оленей) в племенных
заводах и хозяйствах
Наименование хозяйствующего субъекта: _______________________________
Область и район: ____________________________________________________
Регистрационный номер, дата регистрации: ____________________________
Статистика по поголовью самок:
Самки, голов:__________
Сведения о маралах (оленях)
ИНЖ
инвентарный номер
кличка
возраст, месяцев
1
2
3
4
№ п/п
Источник данных
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Справка банка второго уровня или национального оператора почты о наличии текущего счета
ИИН/БИН
Кбе
Реквизиты банка или оператора почты:
Наименование банка или оператора почты:
БИК
ИИК
БИН
Кбе
2.
Договор о научно-консалтинговом сопровождении
Номер договора
Дата заключения
3.
Выписка из похозяйственной книги или отчета из формы
24-сельское хозяйство "Отчет о состоянии животноводства"
Наименование документа
Дата и период
Номер (при наличии)
Имеется поголовья, голов
Регистрационный номер и дата принятия отчета органами статистики
Подтверждаю достоверность представленной информации и
осведомлен об ответственности за предоставление недостоверных
сведений в соответствии с Законодательством Республики Казахстан.
Согласен на использования сведений, составляющих охряняемую
законом тайну, содержащихся в информационных системах.
Товаропроизводитель (покупатель): ___________________________________
(подпись)
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. руководителя)
Место печати (при наличии)
"_____" ______________ 20__год
Заявка принята к рассмотрению "_____" ____________ 20__ года
Руководитель отдела сельского хозяйства __________ __________________
(подпись) (Ф.И.О.)
Место печати
_________________ района __________________ области
форма 12
Отдел ____________________
__________________ района
_________________ области
Заявка на получение субсидий
на ведение селекционной и племенной работы с пчелосемьями
в племенных хозяйствах
Наименование хозяйствующего субъекта: _______________________________
Область и район: ____________________________________________________
Регистрационный номер, дата регистрации: ____________________________
Статистика пчелосемей: __________
№ п/п
Источник данных
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Справка банка второго уровня или национального оператора почты о наличии текущего счета
ИИН/БИН
Кбе
Реквизиты банка или оператора почты:
Наименование банка или оператора почты:
БИК
ИИК
БИН
Кбе
2.
Договор о научно-консалтинговом сопровождении
Номер договора
Дата заключения
3.
Выписка из похозяйственной книги или отчета из формы
24-сельское хозяйство "Отчет о состоянии животноводства"
Наименование документа
Дата и период
Номер (при наличии)
Имеется пчелосемей
Регистрационный номер и дата принятия отчета органами статистики
Подтверждаю достоверность представленной информации и
осведомлен об ответственности за предоставление недостоверных
сведений в соответствии с Законодательством Республики Казахстан.
Согласен на использования сведений, составляющих охряняемую
законом тайну, содержащихся в информационных системах.
Товаропроизводитель (покупатель): __________ ________________________
(подпись) (Ф.И.О. руководителя)
Место печати (при наличии)
"_____" ______________ 20__год
Заявка принята к рассмотрению "_____" ____________ 20__ года
Руководитель отдела сельского хозяйства __________ __________________
(подпись) (Ф.И.О.)
Место печати
_________________ района __________________ области
форма 13
Отдел сельского хозяйства
__________________ района
_________________ области
Заявка
на получение субсидий племенными и дистрибьютерными
центрами за приобретение специальной техники и
технологического оборудования, используемого для проведения
искусственного осеменения маточного поголовья
сельскохозяйственных животных

* ұрықтандыру әдісі (1 – қолдан ұрықтандыру, 2 – қолдан шағылыстыру),
еркін шағылыстыру кезінде толтырылмайды
Еркін шағылыстыруда пайдаланылатын тұқымдық бұқалар
Тұқымдық бұқалар туралы мәліметтер
ЖСН
түгендеу нөмірі
лақап аты
жасы, ай
тұқымы
палатадағы тіркеу нөмірі
табынның атауы
1
2
3
4
5
6
7
Р/с №
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Ағымдағы шоттың болуы туралы екінші деңгейдегі банктiң немесе ұлттық почта операторының анықтамасы
ЖСН/БСН
Кбе
Банктің немесе почта операторының деректемелері:
Банктің немесе почта операторының атауы:
БСК
ЖСК
БСН
Кбе
2.
Ғылыми-консалтингтік сүйемелдеу туралы шарт
Шарт нөмірі
Жасасу күні
Ұсынылған ақпараттың шынайылығын растаймын және жалған мәліметтер ұсынған үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын.
Ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісемін.
Тауар өндіруші (сатып алушы): _______________________________________
(қолы)
_____________________________________________________________________
(басшының Т.А.Ә.)
Мөр орны (бар болса)
"_____" ______________ 20__ жыл
Өтiнiм 20 __ жылғы "___"____________ қарауға қабылданды
____________________ облысы ______________________ ауданы
Ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы __________________________________
(қолы) (Т.А.Ә.)
Мөр орны
9-нысан
____________________ облысы
_________________ ауданының
____________________ бөлімі
Тұқымдық түрлендірумен қамтылған қойдың аналық мал басымен селекциялық және асыл тұқымдық жұмыстар жүргізуге субсидиялар алуға арналған өтінім
Шаруашылық жүргізуші субъектінің атауы: _____________________________
Облысы және ауданы: ____________________________________
Тіркеу нөмірі, тіркелген күні: ______________________________________
Тұқымдық түрлендіруді жүргізу бойынша статистика
Аналық мал басы (12 айынан бастап), бас: ____________________________
Асыл тұқымды тұқымдық қошқарлар, бас: _______________________________
Тұқымдық қошқарларға жүктеме, бас: __________________________________
Шаруашылықтарда пайдаланылатын тұқымдық қошқарлар:
Тұқымдық қошқар туралы мәліметтер
Тұқымдық қошқарды пайдалану
Сатып алу туралы мәліметтер
ЖСН
жасы, ай
тұқым
басталуы, күні
кезеңі, маусымы
түскен күні
сатушының атауы
1
2
3
4
5
7
8
Тұқымдық түрлендіруге қатысатын қойлардың аналық мал басының тізімі*
ЖСН
ЖСН
ЖСН
ЖСН
ЖСН
1
2
3
4
5
* кесте тек малдарды бірдейлендіру нөмірлері жөніндегі ақпаратты
қамтиды, кестеде келтірілген қойлар тұқымдық түрлендіруге өтінімді
қалыптастыру мерзімінен бастап қатысады, нөмірлер ұлғаю тәртібінде
іріктелген
Р/с №
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Ағымдағы шоттың болуы туралы екінші деңгейдегі банктiң немесе ұлттық почта операторының анықтамасы
ЖСН/БСН
Кбе
Банктің немесе почта операторының деректемелері:
Банктің немесе почта операторының атауы:
БСК
ЖСК
БСН
Кбе
Ұсынылған ақпараттың шынайылығын растаймын және жалған
мәліметтер ұсынған үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес
жауапкершілік туралы хабардармын.
Ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісемін.
Тауар өндіруші (сатып алушы): _______________________________________
(қолы)
_____________________________________________________________________
(басшының тегі, аты, әкесінің аты (бар болса)
Мөр орны (бар болса)
"_____" ______________ 20__жыл
Өтiнiм 20 __ жылғы "___" _________________________ қарауға қабылданды
____________________ облысы __________________________________ ауданы
Ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы __________________________________
(қолы) (Т.А.Ә.)
Мөр орны
10-нысан
____________________ облысы
_________________ ауданының
____________________ бөлімі
Асыл тұқымдық зауыттар мен шаруашылықтарда қойдың аналық
басымен селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізуге
субсидиялар алуға арналған өтінім
Шаруашылық жүргізуші субъектінің атауы: _____________________________
Облысы және ауданы: ____________________________________
Тіркеу нөмірі, тіркелген күні: ______________________________________
Асыл тұқымды аналық мал басы бойынша статистика
Аналық мал басы, бас:__________
Асыл тұқымды тұқымдық қошқарлар туралы мәліметтер
ЖСН
түгендеу нөмірі
лақап аты
жасы, ай
тұқымы
1
2
3
4
5
Асыл тұқымды аналық мал басының тізімі*
ЖСН
ЖСН
ЖСН
ЖСН
ЖСН
1
2
3
4
5
* кесте тек малдарды бірдейлендіру жөніндегі ақпаратты қамтиды,
кестеде тұқымдық түрлендіруге өтінімді қалыптастыру күніне асыл
тұқымды ретінде тіркелген қойлар туралы деректер келтіріледі,
нөмірлер ұлғаю тәртібінде іріктелген
Р/с №
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Ғылыми-консалтингтік сүйемелдеу туралы шарт
Шарт нөмірі
Жасасу күні
2.
Ауыл шаруашылығы жануарларын қолдан ұрықтандыруды жүргізу үшін пайдаланылатын арнайы технологиялық жабдықтың болуын растайтын құжаттар немесе қойлардың аналық мал басына қолдан ұрықтандыру жүргізуге асыл тұқымдық және дистрибьютерлік орталықпен жасалған шарт
Құжат (тар) атауы
Нөмірі және күні (бар болса)
Бар жабдықтың атауы немесе шарт жасалған асыл тұқымдық және дистрибьютерлік орталықтың атауы
3.
Ағымдағы шоттың болуы туралы екінші деңгейдегі банктiң немесе ұлттық почта операторының анықтамасы
ЖСН/БСН
Кбе
Банктің немесе почта операторының деректемелері:
Банктің немесе почта операторының атауы:
БСК
ЖСК
БСН
Кбе
Ұсынылған ақпараттың шынайылығын растаймын және жалған мәліметтер ұсынған үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын.
Ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісемін.
Тауар өндіруші (сатып алушы): _______________________________________
(қолы)
_____________________________________________________________________
(басшының Т.А.Ә.)
Мөр орны (бар болса)
"_____" ______________ 20__ жыл
Өтiнiм 20 __ жылғы "___"____________ қарауға қабылданды
____________________ облысы ______________________ ауданы
Ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы __________________________________
(қолы) (Т.А.Ә.)
Мөр орны
11-нысан
____________________ облысы
_________________ ауданының
____________________ бөлімі
Асыл тұқымды зауыттар мен шаруашылықтарда маралдардың (бұғылардың) аналық мал басымен селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізуге субсидиялар алуға арналған өтінім
Шаруашылық жүргізуші субъектінің атауы: _____________________________
Облысы және ауданы: ____________________________________
Тіркеу нөмірі, тіркелген күні: ______________________________________
Аналық мал басы бойынша статистика
Аналықтары, бас:__________
Маралдар (бұғылар) туралы мәліметтер
ЖСН
түгендеу нөмірі
лақап аты
жасы, айы
1
2
3
4
Р/с №
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Ағымдағы шоттың болуы туралы екінші деңгейдегі банктiң немесе ұлттық почта операторының анықтамасы
ЖСН/БСН
Кбе
Банктің немесе почта операторының деректемелері:
Банктің немесе почта операторының атауы:
БСК
ЖСК
БСН
Кбе
2.
Ғылыми-консалтингтік сүйемелдеу туралы шарт
Шарт нөмірі
Жасасу күні
3.
Шаруашылық жүргізу кітабынан немесе "Мал шаруашылығының жай-күйінің есебі" 24-ауыл шаруашылығы нысаны есебінен үзінді-көшірме
Құжат атауы
Күні және кезеңі
Нөмірі (бар болса)
Мал басы бар, бас
Статистика органдарымен есепті қабылдау күні және тіркеу нөмірі
Ұсынылған ақпараттың шынайылығын растаймын және жалған мәліметтер ұсынған үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын.
Ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісемін.
Тауар өндіруші (сатып алушы): _______________________________________
(қолы)
_____________________________________________________________________
(басшының Т.А.Ә.)
Мөр орны (бар болса)
"_____" ______________ 20__ жыл
Өтiнiм 20 __ жылғы "___"____________ қарауға қабылданды
____________________ облысы ______________________ ауданы
Ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы __________________________________
(қолы) (Т.А.Ә.)
Мөр орны
12-нысан
____________________ облысы
_________________ ауданының
____________________ бөлімі
Асыл тұқымды шаруашылықтарда бал ара ұясымен селекциялық және асыл тұқымдық жұмыс жүргізуге субсидиялар алуға арналған өтінім
Шаруашылық жүргізуші субъектінің атауы: _____________________________
Облысы және ауданы: ____________________________________
Тіркеу нөмірі, тіркелген күні: ______________________________________
Бал ара ұясы бойынша статистика: ____________________________________
Р/с №
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Ағымдағы шоттың болуы туралы екінші деңгейдегі банктiң немесе ұлттық почта операторының анықтамасы
ЖСН/БСН
Кбе
Банктің немесе почта операторының деректемелері:
Банктің немесе почта операторының атауы:
БСК
ЖСК
БСН
Кбе
2.
Ғылыми-консалтингтік сүйемелдеу туралы шарт
Шарт нөмірі
Жасасу күні
3.
Шаруашылық жүргізу кітабынан немесе "Мал шаруашылығының жай-күйінің есебі" 24-ауыл шаруашылығы нысаны есебінен үзінді-көшірме
Құжат атауы
Күні және кезеңі
Нөмірі (бар болса)
Бал ара ұясы бар
Статистика органдарымен есепті қабылдау күні және тіркеу нөмірі
Ұсынылған ақпараттың шынайылығын растаймын және жалған мәліметтер ұсынған үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес жауапкершілік туралы хабардармын.
Ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісемін.
Тауар өндіруші (сатып алушы): _______________________________________
(қолы)
_____________________________________________________________________
(басшының Т.А.Ә.)
Мөр орны (бар болса)
"_____" ______________ 20__ жыл
Өтiнiм 20 __ жылғы "___"____________ қарауға қабылданды
____________________ облысы ______________________ ауданы
Ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы __________________________________
(қолы) (Т.А.Ә.)
Мөр орны
13 нысан
____________________ облысы
_________________ ауданының
____________________ бөлімі
Асыл тұқымды және асыл тұқымды дистрибьютерлік орталықтардың ауыл шаруашылығы жануарларының аналық мал басын қолдан ұрықтандыруды жүргізуі үшін пайдаланылатын арнайы техника мен технологиялық жабдықтарды сатып алу үшін субсидиялар алуға арналған өтінім

1. Покупатель: ________________________________________________
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. физического лица/наименование юридического лица, адрес)
2. ИИН/БИН ____________________________________________________
(для физического/юридического лица)
3. Приобретено __________ единиц специальной техники и
технологического оборудования, используемого для проведения
искусственного осеменения маточного поголовья сельскохозяйственных
животных.
№ п/п
Источник данных
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Договор купли-продажи на приобретение специальной техники и технологического оборудования, используемого для проведения искусственного осеменения маточного поголовья сельскохозяйственных животных
Номер договора
Дата заключения
Вид приобретенного оборудования
2.
Документы, подтверждающие стоимость и оплату приобретенных товаров
Наименование документа (ов)
Номер (а) (при наличии)
Дата указанная в документе (ах)
Стоимость и оплаченная сумма
3.
Справка банка второго уровня или национального оператора почты о наличии текущего счета
ИИН/БИН
Кбе
Реквизиты банка или оператора почты:
Наименование банка или оператора почты:
БИК
ИИК
БИН
Кбе
Подтверждаю достоверность представленной информации и
осведомлен об ответственности за предоставление недостоверных
сведений в соответствии с Законодательством Республики Казахстан.
Согласен на использования сведений, составляющих охряняемую
законом тайну, содержащихся в информационных системах.
Покупатель: _______________ _________________________________________
(подпись) (Ф.И.О. руководителя)
Место печати (при наличии)
"_____" ______________ 20__год
Заявка принята к рассмотрению "_____" ____________ 20__ года
Руководитель отдела сельского хозяйства __________ __________________
(подпись) (Ф.И.О.)
Место печати
_________________ района __________________ области
форма 14
Отдел сельского хозяйства
__________________ района
_________________ области
Заявка
на получение субсидий
на удешевление стоимости кормов за счет средств
Национального фонда Республики Казахстан
1. Товаропроизводитель: _______________________________________
(Ф.И.О. физического лица/наименование юридического лица)
2. БИН /ИИН ___________________________________________________
(для физического /юридического лица)
3. Адрес Товаропроизводителя: _________________________________
_____________________________________________________________________
(наименование региона, населенного пункта)
4. Учетный номер хозяйства ____________________________________
№ п/п
Источник данных
Необходимые сведения
Данные
1
2
3
4
1.
Выписка из похозяйственной книги или отчета из формы 24-сельское хозяйство "Отчет о состоянии животноводства"
Наименование документа
Дата и период
Номер (при наличии)
Имеется поголовья, голов
Регистрационный номер и дата принятия отчета органами статистики
2.
Информацию по зарегистрированным/выбывшим животным одного владельца в ИСЖ (для крупного рогатого скота)
Количество зарегистрированного поголовья, голов
3.
Договор на покупку кормов
Номер договора
Дата заключения
Вид приобретенного корма
Наименование организации реализовавшей корма
Объем приобретенного корма, тонн
4.
Документы, подтверждающие стоимость и оплату приобретенных товаров и/или отсрочку платежа по договору купли-продажи товаров, товарно-транспортные накладные
Наименование документа (ов)
Номер (а) (при наличии)
Дата указанная в документе (ах)
Стоимость и оплаченная сумма
5.
Отчет предприятия в органы статистики о производстве продукции с 1 января текущего года (предоставляется при подаче заявки птицеводческими и свиноводческими предприятиями);
Наименование документа
Дата и период
Номер (при наличии)
Наименование продукции
Произведено, тонн/тыс. штук
Регистрационный номер и дата принятия отчета органами статистики
6.
Справка банка второго уровня или национального оператора почты о наличии текущего счета
ИИН/БИН
Кбе
Реквизиты банка или оператора почты:
Наименование банка или оператора почты:
БИК
ИИК
БИН
Кбе
Подтверждаю достоверность представленной информации и
осведомлен об ответственности за предоставление недостоверных
сведений в соответствии с Законодательством Республики Казахстан.
Согласен на использования сведений, составляющих охряняемую
законом тайну, содержащихся в информационных системах.
Товаропроизводитель (покупатель): ___________________________________
(подпись)
_____________________________________________________________________
(Ф.И.О. руководителя)
Место печати (при наличии)
"_____" ______________ 20__год
Заявка принята к рассмотрению "_____" ____________ 20__ года
Руководитель отдела сельского хозяйства __________ __________________
(подпись) (Ф.И.О.)
Место печати
_________________ района __________________ области
Согласовывается в случае подачи заявки птицефабриками
"Согласовано"
ОЮФЛ "Союз птицеводов Казахстана"
_____________________ _______________________________________________
(подпись) (Ф.И.О., печать)
"____ " _______ 20__ год
Приложение 3
к стандарту государственной услуги
"Субсидирование на развитие
племенного животноводства,
повышение продуктивности
и качества продукции
животноводства
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) либо
_____________________________________________________________________
наименование и адрес услугополучателя)
Расписка об отказе в приеме документов
Руководствуясь пунктом 2 статьи 20 Закона Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", отдел № ____ филиала РГП "Центр обслуживания населения" расположенный по адресу _____________________, отказывает в приеме документов на оказание государственной услуги "Выдача справок о наличии личного подсобного хозяйства", ввиду представления Вами неполного пакета документов согласно перечню, предусмотренному стандартом государственной услуги, а именно:

1. Сатып алушы: _______________________________________________
_____________________________________________________________________
(жеке тұлғаның Т.А.Ә./заңды тұлғаның атауы, мекенжайы)
2. ЖСН/ БСН ___________________________________________________
(жеке/заңды тұлға үшін)
3. Ауыл шаруашылығы жануарларының аналық мал басын қолдан
ұрықтандыруды жүргізуі үшін пайдаланылатын арнайы техника мен
технологиялық жабдықтар___ бірлік сатып алынды.
Р/с №
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Ауыл шаруашылығы жануарларының аналық мал басын қолдан ұрықтандыруды жүргізу үшін пайдаланылатын арнайы техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға арналған сатып алу-сату шарты
Шарт нөмірі
Жасасу күні
Сатып алынған жабдық түрі
2.
Сатып алынған тауарлардың құнын және оған ақы төленгенін растайтын құжаттар
Құжат (тар) атауы
Нөмірі (лер) (бар болса)
Кұжатта (тарда) көрсетілген күн
Бағасы және төленген сомасы
3.
Ағымдағы шоттың болуы туралы екінші деңгейдегі банктiң немесе ұлттық почта операторының анықтамасы
ЖСН/БСН
Кбе
Банктің немесе почта операторының деректемелері:
Банктің немесе почта операторының атауы:
БСК
ЖСК
БСН
Кбе
Ұсынылған ақпараттың шынайылығын растаймын және жалған
мәліметтер ұсынған үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес
жауапкершілік туралы хабардармын.
Ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісемін.
Сатып алушы: _________ ______________________________________________
(қолы) (басшының Т.А.Ә.)
Мөр орны (бар болса)
"_____" _______________ 20__ ж.
Өтiнiм 20 __ жылғы "___"__________________________ қарауға қабылданды
____________________ облысы __________________________________ ауданы
Бөлім басшысы _______________________________________________________
(қолы) (Т.А.Ә.)
Мөр орны
14-нысан
____________________ облысы
_________________ ауданының
ауыл шаруашылығы бөлімі
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорының қаражаты есебінен жемшөп құнын арзандатуға субсидиялар алуға арналған өтінім
1. Тауар өндіруші: ____________________________________________
(тауар өндірушінің атауы)
2. ЖСН/ БСН ___________________________________________________
(жеке/заңды тұлғаларға)
3. Тауар өндірушінің мекенжайы: _______________________________
_______________________________________________________________
(өңірдің, елді мекеннің атауы)
4. Шаруашылықтың есептік нөмірі _______________________________
Р/с №
Деректер көзі
Қажетті мәліметтер
Деректер
1
2
3
4
1.
Шаруашылық жүргізу кітабынан немесе "Мал шаруашылығының жай-күйінің есебі" 24-ауыл шаруашылығы нысаны есебінен үзінді-көшірме
Құжат атауы
Күні және кезеңі
Нөмірі (бар болса)
Мал басы бар, бас
Статистика органдарымен есепті қабылдау күні және тіркеу нөмірі
2.
АЖС-да бір иеге тіркелген/шығарылған жануарлар бойынша ақпарат (ірі кара малдар үшін)
Тіркелген мал басы саны, бас
3.
Жемшөпті сатып алуға шарт
Шарт нөмірі
Жасасу күні
Сатып алынған жем азығы түрі
Жемшөпті өткізген ұйымның атауы
Сатып алынған жемшөп көлемі, тонна
4.
Сатып алынған тауарлардың құнын және оған ақы төленгенін растайтын және/немесе тауарларды сатып алу-сату шарты бойынша төлемнің мерзімін ұзарту құжаттары, тауарлық-көліктік жүкқұжат
Құжат (тар) атауы
Нөмірі (лер) (бар болса)
Кұжатта (тарда) көрсетілген күн
Құны және төленген сомасы
5.
Ағымдағы жылдың 1 қаңтарынан бастап өнім өндірісі туралы статистика органдарына берілген кәсіпорын есебі (құс және шошқа өсіруші кәсіпорындар өтінім берген кезде ұсынылады)
Құжат атауы
Күні және кезеңі
Нөмірі (бар болса)
Өнім атауы
Өндірілді, тонна/мың дана
Статистика органдарымен есепті қабылдау күні және тіркеу нөмірі
6.
Ағымдағы шоттың болуы туралы екінші деңгейдегі банктiң немесе ұлттық почта операторының анықтамасы
ЖСН/БСН
Кбе
Банктің немесе почта операторының деректемелері:
Банктің немесе почта операторының атауы:
БСК
ЖСК
БСН
Кбе
Ұсынылған ақпараттың шынайылығын растаймын және жалған
мәліметтер ұсынған үшін Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес
жауапкершілік туралы хабардармын.
Ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын мәліметтерді пайдалануға келісемін.
Тауар өндіруші: _____________________________________________________
(қолы) _____________________________________________________________________
(басшының Т.А.Ә.)
Мөр орны (бар болса)
"_____" ______________ 20__ жыл
Өтiнiм 20 __ жылғы "___" _________________________ қарауға қабылданды
____________________ облысы _________________________________ ауданы
Ауыл шаруашылығы бөлімінің басшысы __________________________________
(қолы) (Т.А.Ә.)
Мөр орны
Құс фабрикалары өтінім берген жағдайда келісіледі
"Келісілді"
"Қазақстан құс өсірушілер одағы" ЗЖТБ
______________ ______________________________________________________
(қолы) (Т.А.Ә., мөрі)
"____ " _______ 20__ жыл
"Асыл тұқымды мал шаруашылығын
дамытуды, мал шаруашылығы өнімінің
өнімділігі мен сапасын арттыруды
субсидиялау" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет стандартына
3-қосымша
_____________________________________________________________
көрсетілетін қызметті алушының (жеке тұлғаның тегі, аты,
әкесінің аты (ол бар болса)
_____________________________________________________________
немесе атауы мен мекенжайы
Құжаттарды қабылдаудан бас тарту туралы қолхат
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15
сәуірдегі Қазақстан Республикасы Заңының 20-бабының 2-тармағын
басшылыққа ала отырып, ___________________ мекенжайында орналасқан
"Халыққа қызмет көрсету орталығы" РМК филиалының № ____ бөлімі "Жеке
қосалқы шаруашылықтың болуы туралы анықтама беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызметін көрсетуге құжаттарды қабылдаудан Сіздің
мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартында көзделген тізбеге сәйкес
құжаттар топтамасын толық ұсынбауыңызға байланысты бас тартады, атап
айтқанда:

1. ________________________________________;
2. ________________________________________
Настоящая расписка составлена в 2 экземплярах, по одному экземпляру для каждой стороны.
_____________________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись работника ЦОНа
Исполнитель: ________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)
Телефон ________________
Получил: ____________________________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись услугополучателя "___" _________ 20__ год

1. ___________________________________________________________;
2. ___________________________________________________________.
Осы қолхат әр тарап үшін бір-бір данадан екі данада жасалды.
____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса), ХҚКО қызметкерінің қолы
Орындаушы:
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)
Телефоны ________________
Қабылдап алды:
_____________________________________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса), көрсетілетін қызметті
алушының қолы.