Об утверждении формы Распоряжения уполномоченного органа по внутреннему государственному аудиту о приостановлении расходных операций по кодам и счетам объектов государственного аудита, открытым в центральном уполномоченном органе по исполнению бюджета, а также банковским счетам (за исключением корреспондентских) объекта государственного аудита
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 596. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 29 декабря 2015 года № 12606
В соответствии с пунктом 3 статьи 32 Закона Республики Казахстан от 12 ноября 2015 года «О государственном аудите и финансовом контроле», ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую форму Распоряжения уполномоченного органа по внутреннему государственному аудиту о приостановлении расходных операций по кодам и счетам объектов государственного аудита, открытым в центральном уполномоченном органе по исполнению бюджета, а также банковским счетам (за исключением корреспондентских) объекта государственного аудита.
2. Департаменту методологии бухгалтерского учета и аудита (Бектурова А.Т.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
3. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан                       Б. Султанов
«СОГЛАСОВАН»
Председатель Национального Банка
Республики Казахстан
_______________ Д. Акишев
14 декабря 2015 года
Утверждена
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 30 ноября 2015 года № 596
Форма
Распоряжение
уполномоченного органа по внутреннему государственному
аудиту о приостановлении расходных операций по кодам и
счетам объектов государственного аудита, открытым в
центральном уполномоченном органе по исполнению бюджета,
а также банковским счетам (за исключением
корреспондентских) объекта государственного аудита
«___» _______________ 20 __ года                            № _______
(дата выписки)
Предъявлено в _________________________________________________
(наименование, БИН, место нахождения территориального подразделения
центрального уполномоченного органа по исполнению бюджета, банка или
организации, осуществляющей отдельные виды банковских операций)
_____________________________________________________________________
В соответствии со статьей 32 Закона Республики Казахстан от 12
ноября 2015 года «О государственном аудите и финансовом контроле» и
уведомлением об устранении нарушений, выявленных по результатам
камерального контроля от «___» __________________________ года № ____
(дата вручения уведомления)
_____________________________________________________________________
(наименование, БИН уполномоченного органа по внутреннему
государственному аудиту),
приостановить все расходные операции
_____________________________________________________________________
(причина приостановления)
за исключением операций и случаев изъятия денег, предусмотренных
пунктом 2 статьи 32 Закона Республики Казахстан от 12 ноября 2015
года «О государственном аудите и финансовом контроле»,
_____________________________________________________________________
(наименование, ИИН/БИН, место нахождения объекта государственного
аудита)
_____________________________________________________________________
по кодам и счетам, открытых в центральном уполномоченном органе по
исполнению бюджета, а также банковским счетам (за исключением
корреспондентских счетов)
_____________________________________________________________________
(коды и счета объектов государственного аудита, открытые в
центральном уполномоченном органе по исполнению бюджета,
индивидуальный идентификационный код)
Место печати
_____________________________________________________________________
(Фамилия, имя, отчество (при его наличии) руководителя
уполномоченного органа по внутреннему государственному аудиту)
Настоящее распоряжение вручено «____» ___________ _____ года

Ішкі мемлекеттік аудит жөніндегі уәкілетті органның мемлекеттік аудит объектілерінің бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органда ашылған кодтары мен шоттары, сондай-ақ мемлекеттік аудит объектісінің банк шоттары (корреспонденттік шоттарды қоспағанда) бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру туралы өкімінің нысанын бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 596 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 29 желтоқсанда № 12606 болып тіркелді
«Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау туралы» Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 12 қарашадағы Заңының 32-бабы 3-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Ішкі мемлекеттік аудит жөніндегі уәкілетті органның мемлекеттік аудит объектілерінің бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органда ашылған кодтары мен шоттары, сондай-ақ мемлекеттік аудит объектісінің банк шоттары (корреспонденттік шоттарды қоспағанда) бойынша шығыс операцияларын тоқтата тұру туралы өкімінің нысаны бекітілсін.
2. Бухгалтерлік есеп пен аудит әдіснамасы департаменті (А.Т. Бектұрова) заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттiк тіркеуді;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әдiлет министрлiгiнде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғаш рет ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі.
Министр                                           Б. Сұлтанов
«КЕЛІСІЛДІ»
Қазақстан Республикасы
Ұлттық банкінің төрағасы
________________ Д. Ақышев
2015 жылғы 14 желтоқсан
Қазақстан Республикасы
Қаржы Министірінің
2015 жылғы 30 қарашадағы
№ 596 бұйрығымен
бекітілген
Нысан
Бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органда ашылған
мемлекеттік аудит объектілерінің кодтары мен шоттары бойынша,
сондай-ақ мемлекеттік аудит объектілерінің банк шоттары бойынша
(корреспонденттіктерді қоспағанда) шығыс операцияларын тоқтату
туралы ішкі мемлекеттік аудит жөніндегі уәкілетті органның
өкімі
20 ___ жылғы «___»____________                              № _______
(жазба күні)
_____________________________________________________________________
(бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органның аумақтық бөлімшесінің, банктің
немесе банк операцияларының жекелеген түрлерін жүзеге асыратын ұйымның атауы,
орналасқан орны, БСН)
___________________________________________________________ ұсынылды.
2015 жылғы 12 қарашадағы «Мемлекеттік аудит және қаржылық
бақылау туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 32 бабына және ____
жылғы «___» _______ № _______ камералдық бақылау нәтижелері бойынша
(хабарламаны табыс ету күні)  анықталған бұзушылықтарды жою
туралы хабарламаға сәйкес
____________________________________________________________________
(ішкі мемлекеттік аудит жөніндегі уәкілетті органның атауы, БСН),
____________________________________________________________________
(мемлекеттік аудит объектісіннің атауы, БСН/ЖСН, орналасқан орны)
____________________________________________________________________
бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органда ашылған кодтары
мен шоттары бойынша, сондай-ақ банк шоттары бойынша (корреспонденттік
шоттарды қоспағанда)
_____________________________________________________________________
(бюджетті атқару жөніндегі орталық уәкілетті органда ашылған мемлекеттік аудит
объектісіннің кодтары мен шоттары, жеке сәйкестендіру коды)
2015 жылғы 12 қарашадағы «Мемлекеттік аудит және қаржылық бақылау
туралы» Қазақстан Республикасы Заңының 32 бабы 2-тармағында көзделген
операцияларды және ақшаны алып қою жағдайларын қоспағанда барлық
шығыс операциялары тоқтатыла тұрсын,
_____________________________________________________________________
(тоқтатыла тұрудың себебі)
Мөр орны
_____________________________________________________________________
(Ішкі мемлекеттік аудит жөніндегі уәкілетті органы басшысының тегі, аты, әкесінің
аты (бар болған жағдайда))
Осы өкім _____ жылғы «___» ______________ табыс етілді.