5. Документы по поощрению
Приказ о поощрении
год, число, месяц №_____
О поощрении (премировании)
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан", ПРИКАЗЫВАЮ:
Поощрить ____________________________________________________
(вид поощрения)
___________________________________________________________________,
(должность, Ф.И.О. (при его наличии)
за ________________________________________________________________.
(указать достижения в работе или результаты деятельности учреждения)
Основание: представления, протокол заседания комиссии от "___"
______________ 20___ года __________________________________________.
(наименование государственного органа)
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма
Распоряжение (решение) о поощрении
год, число, месяц №_____
О поощрении (премировании)
В соответствии со статьей 35 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан":
Поощрить______________________________________________________,
(должность, Ф.И.О. (при его наличии)
за _________________________________________________________________.
(указать достижения в работе или результаты деятельности учреждения)
Основание: представления, протокол заседания комиссии от "___"
______________ 20___ года __________________________________________.
(наименование государственного органа)
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма
Служебная записка о поощрении сотрудника
______________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии руководителя)
______________________________________
Служебная записка
Государственный служащий ____________________ работает в данном
(должность, Ф.И.О. (при его наличии)
государственном органе с ______ года.
За время прохождения государственной службы показал себя только
с положительной стороны, к возложенным на него должностным
обязанностям относится добросовестно.
Также,
_____________________________________________________________________
_____________________________________________________________________
____________________________________________________________________.
На основании изложенного, в соответствии статьей 35 Закона
Республики Казахстан "О государственной службе Республики Казахстан"
от 23 ноября 2015 года за образцовое выполнение должностных
обязанностей (либо безупречную государственную службу, выполнение
заданий особой важности и сложности и за другие достижения в работе),
а также по результатам оценки деятельности прошу поощрить
_____________________ (единовременным денежным, вознаграждением,
объявлением благодарности, награждением ценным подарком, награждением
грамотой, присвоением почетного звания и др.).
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма

5. Көтермелеу бойынша құжаттар
Көтермелеу туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ _____
Көтермелеу (сыйақы беру) туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы"
Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
_____________________________________________________________________
(лауазымы, Т.А.Ә. (ол болған жағдайда)
________________________________________________________________ үшін
(жұмыстағы жетістіктерін немесе мекеме қызметінің нәтижелерін
көрсету)
_________________________________________ көтермеленсін.
(көтермелеудің түрі)
Негіздеме:__________________________________ __________________
(мемлекеттік органның атауы)
20___ жылғы "___" ______________ № ___ комиссия отырысының хаттамасы,
ұсыныс.
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан
Көтермелеу туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ _____
Көтермелеу (сыйақы беру) туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы"
Қазақстан Республикасы Заңының 35-бабына сәйкес:
_____________________________________________________________________
(лауазымы, Т.А.Ә. (ол болған жағдайда)
________________________________________________________________ үшін
(жұмыстағы жетістіктерін немесе мекеме қызметінің нәтижелерін
көрсету)
_________________________________________ көтермеленсін.
(көтермелеудің түрі)
Негіздеме:__________________________________ __________________
(мемлекеттік органның атауы)
20___ жылғы "___" ______________ № ___ комиссия отырысының хаттамасы.
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан
Қызметкерді көтермелеу туралы қызметтік жазба
_____________________________
(басшының А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
_____________________________
Қызметтік жазба
Мемлекеттік қызметші __________________________________________
(лауазымы, Т.А.Ә (ол болған жағдайда)
мемлекеттік органда _________ жылдан бастап жұмыс істейді.
Мемлекеттік қызмет өткеру кезінде өзің тек қана оң жағынан
көрсетті, оған жүктелген лауазымды міндеттерін адал атқарады.
Сонымен қатар__________________________________________________
____________________________________________________________________.
Айтылғандардың негізінде, "Қазақстан Республикасының
мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан Республикасының 2015 жылғы 23
қарашасындағы Заңының 35-бабына сәйкес, міндеттерін үлгілі орындағаны
(немесе мүлтіксіз мемлекеттік қызметі, аса маңызды және күрделі
тапсырмаларды орындағаны және жұмыстағы басқа да жетістіктері) үшін,
сондай-ақ, қызметін бағалау нәтижелері бойынша ______________________
(біржолғы ақшалай сыйақы, марапаттау, алғыс жариялау, бағалы
сыйлықпен марапаттау, грамотамен марапаттау, құрмет атағын беру және
т.б.) көтермеленсін.
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан

6. Документы об утверждении штатной структуры и
квалификационных требований
Приказ об утверждении штатной численности и структуры
год, число, месяц №_____
Об утверждении штатной
численности и структуры
_______________________________________
(наименование государственного орагана)
В соответствии с _____________________________________________,
(нормативный правовой акт)
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемую штатную численность и структуру
____________________________________________________________________.
(наименование госоргана)
2. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма
Распоряжение (решение) об утверждении штатной
численности и структуры
год, число, месяц №_____
Об утверждении штатной
численности и структуры
______________________________________
(наименование государственного орагана)
В соответствии с _____________________________________________:
(нормативный правовой акт)
1. Утвердить прилагаемую штатную численность и структуру
____________________________________________________________________.
(наименование госоргана)
2. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня
подписания.
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма
Приказ об утверждении квалификационных требований
год, число, месяц №_____
Об утверждении квалификационных
требований к административным
государственным должностям
В соответствии с пунктом 4 статьи 17 Закона Республики
Казахстан "О государственной службе Республики Казахстан",
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемые квалификационные требования к
административным государственным должностям
____________________________________________________________________.
(наименование госоргана)
2. Приказ "Об утверждении квалификационных требований к
административным государственным должностям_________________________"
(наименование госоргана)
№___от "__" ______ 20___ года отменить (при необходимости).
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма
Распоряжение (решение) об утверждении квалификационных требований
год, число, месяц №_____
Об утверждении квалификационных
требований к административным
государственным должностям
В соответствии с пунктом 4 статьи 17 Закона Республики
Казахстан "О государственной службе Республики Казахстан":
1. Утвердить прилагаемые квалификационные требования к
административным государственным должностям
____________________________________________________________________.
(наименование госоргана)

6. Штаттық құрылымы мен біліктілік
талаптарын бекіту туралы бұйрықтар
Штаттық саны мен құрылымын бекіту туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ _____
________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
штаттық саны мен құрылымын
бекіту бекіту туралы
_____________________________________________________________________
(нормативтік құқықтық акт)
_______________________________________________ сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған ______________________ штаттық саны мен
(мемлекеттік органның атауы)
құрылымы бекітілсін.
2. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан
Штаттық саны мен құрылымын бекіту туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ _____
________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
штаттық саны мен құрылымын
бекіту бекіту туралы
_____________________________________________________________________
(нормативтік құқықтық акт)
_______________________________________________ сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған ______________________ штаттық саны мен
(мемлекеттік органның атауы)
құрылымы бекітілсін.
2. Осы бұйрық қол қойылған күннен бастап күшіне енеді.
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан
Біліктілік талаптарын бекіту туралы бұйрықтар
жылы, күні, айы
№ _____
Әкімшілік мемлекеттік
лауазымдарға қойылатын біліктілік
талаптарын бекіту туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы"
Қазақстан Республикасы Заңы 17-бабының 4-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. _______________________________________ қоса беріліп отырған
(мемлекеттік органның атауы)
әкімшілік мемлекеттік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптары
бекітілсін.
2. __________________________________________ "Әкімшілік
(мемлекеттік органның атауы)
мемлекеттік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту
туралы" 20___ жылғы "__" _________ № _____ бұйрығы жойылсын
(қажеттілікке байланысты).
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан
Біліктілік талаптарын бекіту туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ _____
Әкімшілік мемлекеттік
лауазымдарға қойылатын біліктілік
талаптарын бекіту туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы"
Қазақстан Республикасы Заңы 17-бабының 4-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. _______________________________________ қоса беріліп отырған
(мемлекеттік органның атауы)
әкімшілік мемлекеттік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптары
бекітілсін.

2. Распоряжение (решение) "Об утверждении квалификационных
требований к административным государственным должностям
____________________________________________________________________"
(наименование госоргана)
№__ от "__" ______ 20___ года отменить (при необходимости).
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма
7. Документы по основной деятельности
1) Приказы по основной деятельности
Приказ о создании дисциплинарной комиссии
год, число, месяц №_____
О создании дисциплинарной комиссии
В соответствии с пунктом ___ Правил наложения дисциплинарных
взысканий на государственных служащих Республики Казахстан,
утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от _______ № ___,
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Создать дисциплинарную комиссию ___________________________,
(название государственного органа)
согласно приложению.
2. Отменить приказ _______________ от "__" ________ 20___ года
(должность)
№___ "О создании дисциплинарной комиссии" (при необходимости).
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
___________________________________.
(должность, Ф.И.О. (при его наличии)
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма
Распоряжение (решение) о создании дисциплинарной комиссии
год, число, месяц №_____
О создании дисциплинарной
комиссии
В соответствии с пунктом ___ Правил наложения дисциплинарных
взысканий на государственных служащих Республики Казахстан,
утвержденных Указом Президента Республики Казахстан от _______ № ___:
Создать дисциплинарную комиссию ______________________________,
(название государственного органа)
согласно приложению.
2. Отменить распоряжение (решение) ____________________________
(должность)
от "__" ________ 20___ года №___ "О создании дисциплинарной комиссии"
(при необходимости).
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
___________________________________.
(должность, Ф.И.О. (при его наличии)
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма
Приказ о создании конкурсной комиссии
год, число, месяц №_____
О создании конкурсной
комиссии
В соответствии с приказом Министра по делам государственной
службы Республики Казахстан от "__" ______ 20___ года № ___ "О
некоторых вопросах занятия административной государственной должности
корпуса "Б", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Создать конкурсную комиссию _______________________________,
(название государственного органа)
согласно приложению.

2. __________________________________________ "Әкімшілік
(мемлекеттік органның атауы)
мемлекеттік лауазымдарына қойылатын біліктілік талаптарын бекіту
туралы" 20___ жылғы "__" _________ № _____ өкімі (шешімі) жойылсын
(қажеттілікке байланысты).
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан
7. Негізгі қызмет бойынша құжаттар
1) Негізгі қызмет бойынша бұйрықтар
Тәртіптік комиссия құру туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ _____
Тәртіптік комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің ______ жылғы _________
№___ Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік
қызметшілеріне тәртіптік жаза қолдану қағидасының ___-бабына сәйкес,
БҰЙЫРАМЫН:
1. __________________________________________________ тәртіптік
(мемлекеттік органның атауы)
комиссиясы қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. "Тәртіптік комиссия құру туралы" ___________________________
(лауазымы)
20__ жылғы "__" ________ № __ бұйрығы жойылсын (қажеттілігіне қарай).
3. Осы бұйрықты ң орындалуын бақылау __________________________
(лауазымы, А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан
Тәртіптік комиссия құру туралы өкім шешім
жылы, күні, айы
№ _____
Тәртіптік комиссия құру туралы
Қазақстан Республикасы Президентінің ______ жылғы _________
№___ Жарлығымен бекітілген Қазақстан Республикасының мемлекеттік
қызметшілеріне тәртіптік жаза қолдану қағидасының ___-бабына сәйкес:
1. __________________________________________________ тәртіптік
(мемлекеттік органның атауы)
комиссиясы қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. "Тәртіптік комиссия құру туралы" ___________________________
(лауазымы)
20__ жылғы "__" ________ № __ өкімі (шешімі) жойылсын (қажеттілігіне
қарай).
3. Осы - өкімнің (шешімнің) орындалуын бақылау
__________________________ жүктелсін.
(лауазымы, А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
4. Осы өкім (шешім) қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан
Конкурстық комиссия құру туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ _____
Конкурстық комиссия құру туралы
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымына орналасудың
кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
қызмет істері министрінің 20___ жылғы "__" _______ № ___ бұйрығына
сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. _________________________________________________ конкурстық
(мемлекеттік органның атауы)
комиссиясы қосымшаға сәйкес құрылсын.

2. Отменить приказ _______________ от "__" ________ 20___ года
(должность)
№ ___ "О создании конкурсной комиссии" (при необходимости).
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
___________________________________.
(должность, Ф.И.О. (при его наличии)
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма
Распоряжение (решение) о создании конкурсной комиссии
год, число, месяц №_____
О создании конкурсной
комиссии
В соответствии с приказом Министра по делам государственной
службы Республики Казахстан от "__" ______ 20___ года № ___ "О
некоторых вопросах занятия административной государственной должности
корпуса "Б":
1. Создать конкурсную комиссию _______________________________,
(название государственного органа)
согласно приложению.
2. Отменить распоряжение (решение) ____________________________
(должность)
от "__" ______ 20___ года № ___ "О создании конкурсной комиссии" (при
необходимости).
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения (решения)
возложить на ____________________________________.
(должность, Ф.И.О. (при его наличии)
4. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня
подписания.
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма
Приказ о создании аттестационной комиссии
год, число, месяц №_____
О создании аттестационной
комиссии
В соответствии с пунктом 2 статьи 63 "О государственной службе
Республики Казахстан", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Создать аттестационную комиссию ___________________________,
(название государственного органа)
согласно приложению.
2. Отменить приказ ____________________________________________
(должность)
от "__" ______ 20___года № ___ "О создании аттестационной комиссии"
(при необходимости).
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
____________________________________.
(должность, Ф.И.О. (при его наличии)
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма
Распоряжение (решение) о создании аттестационной комиссии
год, число, месяц №_____
О создании аттестационной
комиссии
В соответствии с пунктом 2 статьи 63 "О государственной службе
Республики Казахстан":
1. Создать аттестационную комиссию ___________________________,
(название государственного органа)
согласно приложению.
2. Отменить распоряжение (решение) ____________________________
(должность)
от "__" ______ 20___года № ___ "О создании аттестационной комиссии"
(при необходимости).
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения (решения)
возложить на ___________________________________.
(должность, Ф.И.О. (при его наличии)
4. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня
подписания.
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма
Приказ о направлении на стажировку
год, число, месяц №_____
О направлении на стажировку
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Направить _________________________________________________,
(должность, Ф.И.О. (при его наличии)
в _______________________________________ для прохождения стажировки
(наименование организации)
на срок с "__" ______ 20___ года по "__" ______ 20___ года.

2. "Конкурстық комиссия құру туралы" __________________________
(лауазымы)
20__ жылғы "__" _______ № ___ бұйрық жойылсын (қажеттілігіне қарай).
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау __________________________.
(лауазымы, А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан
Конкурстық комиссия құру туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ _____
Конкурстық комиссия құру туралы
"Б" корпусының мемлекеттік әкімшілік лауазымына орналасудың
кейбір мәселелері туралы" Қазақстан Республикасының Мемлекеттік
қызмет істері министрінің 20___ жылғы "__" _______ № ___ бұйрығына
сәйкес:
1. _________________________________________________ конкурстық
(мемлекеттік органның атауы)
комиссиясы қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. "Конкурстық комиссия құру туралы" __________________________
(лауазымы)
20__ жылғы "__" _______ № ___ өкімі (шешімі) жойылсын (қажеттілігіне қарай).
3. Осы өкімнің (шешімнің) орындалуын бақылау _________________.
(лауазымы, А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
жүктелсін.
4. Осы өкім (шешім) қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан
Аттестациялық комиссия құру туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ _____
Аттестациялық комиссия құру туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы"
Қазақстан Республикасының Заңы 63-бабының 2-тармағына сәйкес,
БҰЙЫРАМЫН:
1. ______________________________________________ аттестациялық
(мемлекеттік органның атауы)
комиссиясы қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. "Аттестациялық комиссия құру туралы" _______________________
(лауазымы)
20__ жылғы "__" _______ № ___ бұйрығы жойылсын (қажеттілігіне қарай).
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау __________________________.
(лауазымы, А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан
Аттестациялық комиссия құру туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ _____
Аттестациялық комиссия құру туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы"
Қазақстан Республикасының Заңы 63-бабының 2-тармағына сәйкес:
1. ______________________________________________ аттестациялық
(мемлекеттік органның атауы)
комиссиясы қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. "Аттестациялық комиссия құру туралы" _______________________
(лауазымы)
20__ жылғы "__" _______ № ___ өкімі (шешімі) жойылсын (қажеттілігіне қарай).
3. Осы өкімнің (шешімнің) орындалуын бақылау _________________.
(лауазымы, А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
жүктелсін.
4. Осы өкім (шешім) қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан
Тағылымдамаға жіберу туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ _____
Тағылымдамаға жіберу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы"
Қазақстан Республикасы Заңының 36-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. ____________________________________________________________
(лауазымы, А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
20___ жылғы "__" _________ бастап 20___ жылғы "__" _________
аралығындағы мерзімге тағылымдамадан өту үшін
_______________________________________________________ жіберілсін.
(ұйымның атауы)

2. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
___________________________________.
(должность, Ф.И.О. (при его наличии)
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма
Распоряжение (решение) о направлении на стажировку
год, число, месяц №_____
О направлении на стажировку
В соответствии со статьей 36 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан":
1. Направить _________________________________________________,
(должность, Ф.И.О. (при его наличии)
в _______________________________________ для прохождения стажировки
(наименование организации)
на срок с "__" ______ 20___ года по "__" ______ 20___ года.
2. Контроль за исполнением настоящего распоряжения (решения)
возложить на ___________________________________.
(должность, Ф.И.О. (при его наличии)
4. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня
подписания.
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма
Приказ о закреплении наставников за лицами, впервые принятыми
на административные государственные должности
год, число, месяц №_____
О закреплении наставников за лицами,
впервые принятыми на административные
государственные должности
В соответствии с пунктами 4 и 5 статьи 20 Закона Республики
Казахстан "О государственной службе Республики Казахстан", приказом
Министра по делам государственной службы Республики Казахстан от "__"
______ 20___ года №___ "Об утверждении Правил и условий прохождения
испытательного срока и закрепления наставников", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Закрепить за лицами, впервые принятыми на административные
государственные должности в ________________________________________,
(наименование организации)
следующих наставников с "__" _____ 20__ года по "__" ______ 20__года:
Наставники
Сотрудники, впервые принятые на административные государственные должности
_____________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии) должность)
____________________________
(Ф.И.О. (при его наличии)
_____________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии) должность)
____________________________
(Ф.И.О. (при его наличии)
_____________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии) должность)
____________________________
(Ф.И.О. (при его наличии)
_____________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии) должность)
____________________________
(Ф.И.О. (при его наличии)
2. ___________________________ ознакомить с настоящим приказом
(должность, фамилия)
вышеуказанных работников.
3. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма
Распоряжение (решение) о закреплении наставников за лицами,
впервые принятыми на административные государственные должности
год, число, месяц №_____
О закреплении наставников за лицами,
впервые принятыми на административные
государственные должности
В соответствии с пунктами 4 и 5 статьи 20 Закона Республики
Казахстан "О государственной службе Республики Казахстан", приказом
Министра по делам государственной службы Республики Казахстан от "__"
_____________ 20___ года №___ "Об утверждении Правил и условий
прохождения испытательного срока и закрепления наставников":
1. Закрепить за лицами, впервые принятыми на административные
государственные должности в ________________________________________,
(наименование организации)
следующих наставников с "__" _____ 20__ года по "__" _____ 20__ года:
Наставники
Сотрудники, впервые принятые на административные государственные должности
_____________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии) должность)
____________________________
(Ф.И.О. (при его наличии)
_____________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии) должность)
____________________________
(Ф.И.О. (при его наличии)
_____________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии) должность)
____________________________
(Ф.И.О. (при его наличии)
_____________________________________
(Ф.И.О. (при его наличии) должность)
____________________________
(Ф.И.О. (при его наличии)

2. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау __________________________.
(лауазымы, А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
жүктелсін.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан
Тағылымдамаға жіберу туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ _____
Тағылымдамаға жіберу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы"
Қазақстан Республикасы Заңының 36-бабына сәйкес:
1. ____________________________________________________________
(лауазымы, А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
20___ жылғы "__" _________ бастап 20___ жылғы "__" _________
аралығындағы мерзімге тағылымдамадан өту үшін
_______________________________________________________ жіберілсін.
(ұйымның атауы)
2. Осы өкімнің (шешімнің) орындалуын бақылау
_______________________________________
(лауазымы, А.Ә.Т. (ол болған жағдайда) жүктелсін.
3. Осы өкім (шешім) қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан
Мемлекеттік әкімшілік лауазымға алғаш рет
қабылданған тұлғаларға тәлімгерді бекіту туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ _____
Мемлекеттік әкімшілік лауазымға
алғаш рет қабылданған тұлғаларға
тәлімгерді бекіту туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы"
Қазақстан Республикасының Заңы 20-бабының 4 және 5-тармақтарына,
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрінің 20___
жылғы "__" _________ №_____ "Сынақ мерзімінен өтудің және
тәлімгерлерді бекітудің қағидалары мен шарттары туралы" бұйрығына
сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. ____________________________________________________________
(ұйымның атауы)
20___ жылғы "__" _________ бастап 20___ жылғы "__" _________ дейін
мемлекеттік әкімшілік лауазымға алғаш рет қабылданған тұлғаларға
келесі тәлімгерлер:
Тәлімгерлер
Мемлекеттік әкімшілік
лауазымға алғаш рет
қабылданған қызметкерлер
_______________________________
(лауазымы, А.Ә.Т.
(ол болған жағдайда)
___________________________
(А.Ә.Т. (ол болған
жағдайда)
_______________________________
(лауазымы, А.Ә.Т.
(ол болған жағдайда)
___________________________
(А.Ә.Т. (ол болған
жағдайда)
_______________________________
(лауазымы, А.Ә.Т.
(ол болған жағдайда)
___________________________
(А.Ә.Т. (ол болған
жағдайда)
_______________________________
(лауазымы, А.Ә.Т.
(ол болған жағдайда)
___________________________
(А.Ә.Т. (ол болған
жағдайда)
бекітілсін.
2. ________________________ жоғарыда көрсетілген қызметкерлерді
(лауазымы, А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
осы бұйрықпен таныстырсын.
3. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан
Мемлекеттік әкімшілік лауазымға алғаш рет
қабылданған тұлғаларға тәлімгерді бекіту туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ _____
Мемлекеттік әкімшілік лауазымға
алғаш рет қабылданған тұлғаларға
тәлімгерді бекіту туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы"
Қазақстан Республикасының Заңы 20-бабының 4 және 5-тармақтарына,
Қазақстан Республикасының Мемлекеттік қызмет істері министрінің 20___
жылғы "__" _________ №_____ "Сынақ мерзімінен өтудің және
тәлімгерлерді бекітудің қағидалары мен шарттары туралы" бұйрығына
сәйкес:
1. ____________________________________________________________
(ұйымның атауы)
20___ жылғы "__" _________ бастап 20___ жылғы "__" _________ дейін
мемлекеттік әкімшілік лауазымға алғаш рет қабылданған тұлғаларға
келесі тәлімгерлер:
Тәлімгерлер
Мемлекеттік әкімшілік
лауазымға алғаш рет
қабылданған қызметкерлер
_______________________________
(лауазымы, А.Ә.Т.
(ол болған жағдайда)
___________________________
(А.Ә.Т. (ол болған
жағдайда)
_______________________________
(лауазымы, А.Ә.Т.
(ол болған жағдайда)
___________________________
(А.Ә.Т. (ол болған
жағдайда)
_______________________________
(лауазымы, А.Ә.Т.
(ол болған жағдайда)
___________________________
(А.Ә.Т. (ол болған
жағдайда)
_______________________________
(лауазымы, А.Ә.Т.
(ол болған жағдайда)
___________________________
(А.Ә.Т. (ол болған
жағдайда)
бекітілсін.

2. ___________________________________ ознакомить с настоящим
(должность, фамилия)
распоряжением (решением) вышеуказанных работников.
3. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня
подписания.
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма
Приказ о создании комиссии по оценке
год, число, месяц №_____
О создании комиссии
по оценке
В соответствии с _____________________________________________,
(ссылка на приказ госоргана об утверждении методики)
с Правилами проведения проведения оценки деятельности государственных
служащих, утвержденными Указом Президента Республики Казахстан
от "__" ______ 20___ года № ___, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Создать комиссию по оценке ________________________________,
(название государственного органа)
согласно приложению.
2. Отменить приказ ____________________________________________
(должность)
от ________ № __ "О создании комиссии по оценке" (при необходимости).
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
___________________________________.
(должность, Ф.И.О. (при его наличии)
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма
Распоряжение (решение) о создании комиссии по оценке
год, число, месяц №_____
О создании комиссии
по оценке
В соответствии с _____________________________________________,
(ссылка на приказ госоргана об утверждении методики)
с Правилами проведения проведения оценки деятельности государственных
служащих, утвержденными Указом Президента Республики Казахстан
от "__" ______ 20___ года № ___:
1. Создать комиссию по оценке ________________________________,
(название государственного органа)
согласно приложению.
2. Отменить распоряжение (решение) __________________________
(должность)
от _______№ ___ "О создании комиссии по оценке" (при необходимости).
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения (решения)
возложить на ___________________________________.
(должность, Ф.И.О. (при его наличии)
4. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня
подписания.
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма
Приказ о создании комиссии по исчислению стажа, дающего право
на получение должностного оклада
год, число, месяц №_____
О создании комиссии по исчислению стажа,
дающего право на получение должностного оклада
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О
государственной службе Республики Казахстан" и с целью определения
должностного оклада, ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Создать комиссию по исчислению стажа, дающего право на
получение должностного оклада___________________________, согласно
приложению.
(название государственного органа

2. ________________________ жоғарыда көрсетілген қызметкерлерді
(лауазымы, А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
осы өкіммен (шешіммен) таныстырсын.
3. Осы өкім (шешім) қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан
Бағалау бойынша комиссия құру туралы
жылы, күні, айы
№ _____
Бағалау бойынша
комиссия құру туралы
_____________________________________________________________,
(әдістемені бекіту туралы меморганының бұйрығына сілтеме)
Қазақстан Республикасы Президентінің ______ жылғы _________ №___
Жарлығымен бекітілген Мемлекеттік қызметшілердің қызметіне бағалау
жүргізу қағидаларына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. ___________________________________________ бағалау бойынша
(мекеменің атауы)
комиссиясы қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. "Бағалау бойынша комиссия құрутуралы" ______________________
(лауазымы)
20__ жылғы "__" ________ № __ бұйрығы жойылсын (қажеттілігіне қарай).
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау __________________________.
(лауазымы, А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан
Бағалау бойынша комиссия құру туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ _____
Бағалау бойынша
комиссия құру туралы
_____________________________________________________________,
(әдістемені бекіту туралы меморганының бұйрығына сілтеме)
Қазақстан Республикасы Президентінің ______ жылғы _________ №___
Жарлығымен бекітілген Мемлекеттік қызметшілердің қызметіне бағалау
жүргізу қағидаларына сәйкес:
1. ___________________________________________ бағалау бойынша
(мекеменің атауы)
комиссиясы қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. "Бағалау бойынша комиссия құрутуралы" ______________________
(лауазымы)
20__ жылғы "__" ________ № __ өкімі (шешімі) жойылсын (қажеттілігіне
қарай).
3. Осы өкімнің (шешімнің) орындалуын бақылау __________________
(лауазымы, А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
жүктелсін.
4. Осы өкім (шешім) қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан
Лауазымдық айлықақы алуға құқық беретін еңбек
өтілін есептеу жөніндегі комиссия құру туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ ____
Лауазымдық айлықақы алуға
құқық беретін еңбек өтілін есептеу
жөніндегі комиссия құру туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы"
Қазақстан Республикасының Заңына және лауазымдық айлықақы белгілеу
мақсатында, БҰЙЫРАМЫН:
1. ________________________________________ лауазымдық айлықақы
(мемлекеттік органның атауы)
алуға құқық беретін еңбек өтілін есептеу жөніндегі комиссиясы
қосымшаға сәйкес құрылсын.

2. Отменить приказ от _________№ ___ "О создании комиссии по
исчислению стажа, дающего право на получение должностного оклада"
(при необходимости).
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
___________________________________.
(должность, Ф.И.О. (при его наличии)
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма
Распоряжение (решение) о создании комиссии по исчислению
трудового стажа
год, число, месяц №_____
О создании комиссии по исчислению стажа,
дающего право на получение должностного оклада
В соответствии с Законом Республики Казахстан "О
государственной службе Республики Казахстан" и с целью определения
должностного оклада:
1. Создать комиссию по исчислению стажа, дающего право на
получение должностного оклада_________________, согласно приложению.
(название государственного органа
2. Отменить распоряжение (решение) ___________________________
(должность)
от _________№ ___ "О создании комиссии по исчислению стажа, дающего
право на получение должностного оклада" (при необходимости).
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения (решения)
возложить на ___________________________________.
(должность, Ф.И.О. (при его наличии)
4. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня
подписания.
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма
Приказ об утверждении состава комиссии
год, число, месяц №_____
Об утверждении состава
________________________ комиссии
(наименование комиссии)
_____________________________________
(наименование государственного органа)
В соответствии _______________________________________________,
(наименование нормативного правового акта, пункт, статья)
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Создать ________________________ __________________________,
(наименование комиссии) (название государственного органа)
согласно приложению.
2. Отменить приказ ____________________________________________
(должность)
от "__" ______ 20___ года № ___ "___________________________________"
(при необходимости).
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на ___________________________________.
(должность, Ф.И.О. (при его наличии)
4. Настоящий приказ вступает в силу со дня подписания.
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма
Распоряжение (решение) об утверждении состава комиссии
год, число, месяц №_____
Об утверждении состава
_________________________комиссии
(наименование комиссии)
_____________________________________
(наименование государственного органа)
В соответствии _______________________________________________:
(наименование нормативного правового акта, пункт, статья)
1. Создать _______________________ __________________________,
(наименование комиссии) (название государственного органа)
согласно приложению.

2. "Еңбек өтілін есептеу жөніндегі комиссия құрутуралы"
_______________________________ 20___ жыл ғ ы "__" _________ № _____
(лауазымы)
бұйрығы жойылсын (қажеттілігіне қарай).
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау __________________________.
(лауазымы, А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан
Лауазымдық айлықақы алуға құқық беретін еңбек
өтілін белгілеу жөніндегі комиссия құру туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ ____
Лауазымдық айлықақы алуға
құқық беретін еңбек өтілін есептеу
жөніндегі комиссия құру туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы"
Қазақстан Республикасының Заңына және лауазымдық айлықақы белгілеу
мақсатында, БҰЙЫРАМЫН:
1. ________________________________________ лауазымдық айлықақы
(мемлекеттік органның атауы)
алуға құқық беретін еңбек өтілін есептеу жөніндегі комиссиясы
қосымшаға сәйкес құрылсын.
2. "Еңбек өтілін есептеу жөніндегі комиссия құрутуралы"
_______________________________ 20___ жыл ғ ы "__" _________ № _____
(лауазымы)
өкімі (шешімі) жойылсын (қажеттілігіне қарай).
3. Осы өкімнің (шешімнің) орындалуын бақылау
_______________________________________
(лауазымы, А.Ә.Т. (ол болған жағдайда) жүктелсін.
4. Осы өкім (шешім) қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан
Комиссия құрамын бекіту туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ _____
___________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
_______________________ комиссияның
(комиссияның атауы)
құрамын бекіту туралы
_____________________________________________________________________
(нормативтік-құқықтық актінің аты, бабы, тармағы)
сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. ____________________________________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
__________________________________________ қосымшаға сәйкес құрылсын.
(комиссияның атауы)
2. "__________________________________________________________"
(бұйрықтың атауы)
_______________________________ 20___ жылғы "__" _________ № _____
(лауазымы)
бұйрығы жойылсын (қажеттілігіне қарай).
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау ___________________________
(лауазымы, А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
жүктелсін.
4. Осы бұйрық қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан
Комиссия құрамын бекіту туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ _____
___________________________________
(мемлекеттік органның атауы)
_______________________ комиссияның
(комиссияның атауы)
құрамын бекіту туралы
_____________________________________________________________________
(нормативтік-құқықтық актінің аты, бабы, тармағы)
сәйкес:
1. ____________________________________________________________
(мекеменің атауы)
__________________________________________ қосымшаға сәйкес құрылсын.
(комиссияның атауы)

2. Отменить распоряжение (решение) ___________________________
(должность)
от "__" ______ 20___ года № ___ "___________________________________"
(при необходимости).
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения (решения)
возложить на ___________________________________.
(должность, Ф.И.О. (при его наличии)
4. Настоящее распоряжение (решение) вступает в силу со дня
подписания.
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма
Приказ о проведении аттестации
год, число, месяц №_____
О проведении аттестации
В соответствии со статьей 63 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан", ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить список государственных служащих, подлежащих
аттестации, согласно приложению 1 к настоящему приказу.
2. Утвердить график проведении аттестации, согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на
____________________________________.
(должность, Ф.И.О. (при его наличии)
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма
Распоряжение (решение) о проведении аттестации
год, число, месяц №_____
О проведении аттестации
В соответствии со статьей 63 Закона Республики Казахстан
"О государственной службе Республики Казахстан":
1. Утвердить список государственных служащих, подлежащих
аттестации, согласно приложению 1 к настоящему распоряжению
(решению).
2. Утвердить график проведении аттестации, согласно приложению 2.
3. Контроль за исполнением настоящего распоряжения (решения)
возложить на ___________________________________.
(должность, Ф.И.О. (при его наличии)
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма
2) Приложение к документам об утверждении состава комиссии
Приложение
к приказу (распоряжению или
решению)___________________________
(должность)
от "___" _______ 20__ года № ______
Состав _______________________
(название комиссии)
1.
_________________________
(Ф.И.О. (при его наличии)
-
_______________________________,
(должность)
председатель комиссии
2.
_________________________
(Ф.И.О. (при его наличии)
-
_______________________________,
(должность)
заместитель председатель комиссии
3.
_________________________
(Ф.И.О. (при его наличии)
-
_______________________________,
(должность)
секретарь комиссии
Члены комиссии:
4.
_________________________
(Ф.И.О. (при его наличии)
-
_______________________________
(должность)
5.
_________________________
(Ф.И.О. (при его наличии)
-
_______________________________
(должность)
6.
_________________________
(Ф.И.О. (при его наличии)
-
_______________________________
(должность)
Форма

2. "__________________________________________________________"
(өкімнің (шешімнің) атауы)
_______________________________ 20___ жылғы "__" _________ № _____
(лауазымы)
өкімі (шешімі) күші жойылсын деп танысылсын (қажеттілігіне қарай).
3. Осы өкімнің (шешімнің) орындалуын бақылау
_______________________________________
(лауазымы, А.Ә.Т. (ол болған жағдайда) жүктелсін.
4. Осы өкім (шешім) қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді.
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан
Аттестация өткізу туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ _____
Аттестация өткізу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы"
Қазақстан Республикасы Заңының 63-бабына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
1. Аттестациядан өтетін мемлекеттік қызметшілердің тізімі осы бұйрықтың 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Аттестация өткізу кестесінің 2-қосымшасына сәйкес
бекітілсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау ___________________________
(лауазымы, А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
жүктелсін.
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан
Аттестация өткізу туралы өкім шешім
жылы, күні, айы
№ _____
Аттестация өткізу туралы
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы"
Қазақстан Республикасы Заңының 63-бабына сәйкес:
1. Аттестациядан өтетін мемлекеттік қызметшілердің тізімі осы
өкімнің (шешімнің ) 1-қосымшасына сәйкес бекітілсін.
2. Аттестация өткізу кестесінің 2-қосымшасына сәйкес
бекітілсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау ___________________________
(лауазымы, А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
жүктелсін.
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан
2) Комиссия құрамын бекіту туралы құжаттарға қосымша
_____________________________
(лауазымы)
2015 жылғы "___" ____________
№ ____ бұйрығына
(өкіміне немесе шешіміне)
қосымша
_______________________ құрамы
(комиссияның атауы)
1.
_______________________
(А.Ә.Т.
(ол болған жағдайда)
-
______________________________,
(лауазымы)
комиссияның төрағасы
2.
_______________________
(А.Ә.Т.
(ол болған жағдайда)
-
______________________________,
(лауазымы)
комиссияның төрағасы
3.
_______________________
(А.Ә.Т.
(ол болған жағдайда)
-
______________________________,
(лауазымы)
комиссияның төрағасы
Комиссия мүшелері:
4.
_______________________
(А.Ә.Т.
(ол болған жағдайда)
-
______________________________,
(лауазымы)
5.
_______________________
(А.Ә.Т.
(ол болған жағдайда)
-
______________________________,
(лауазымы)
6.
_______________________
(А.Ә.Т.
(ол болған жағдайда)
-
______________________________,
(лауазымы)
Нысан

3) Приложения к документу о проведении аттестации
Приложение 1
к приказу (распоряжению или
решению) _________________________
(должность)
от "___" _________ 20__ года № ___
Список государственных служащих, подлежащих аттестации
1
_______________________
(Ф.И.О. (при его наличии)
_______________________________
(должность)
2
_______________________
(Ф.И.О. (при его наличии)
_______________________________
(должность)
3
_______________________
(Ф.И.О. (при его наличии)
_______________________________
(должность)
4
_______________________
(Ф.И.О. (при его наличии)
_______________________________
(должность)
5
_______________________
(Ф.И.О. (при его наличии)
_______________________________
(должность)
Форма
Приложение 2
к приказу (распоряжению или
решению) _________________________
(должность)
от "___" _________ 20__ года № ___
График проведения аттестации
Ф.И.О.
Дата и время
Форма
8. Прочие документы
1) Прочие приказы и распоряжения (решения)
Приказ об оказании материальной помощи
год, число, месяц №_____
Об оказании материальной помощи
В соответствии с постановлением Правительства Республики
Казахстан от __________ ____ года №___ "_____________________________
(наименование нормативного правового акта)
___________________________________________________________________",
ПРИКАЗЫВАЮ:
В связи с _________________________ оказать материальную помощь
(указать причину)
___________________________ ______________ в размере ________________
(Ф.И.О. (при его наличии) (должность)
за счет экономии средств, предусмотренных на содержание
государственного органа на ________ год.
Основание: заявление _________________________________________,
(должность, Ф.И.О. (при его наличии)
протокол комиссии __________________ от "__" ______ 20___ года № ___.
(название комиссии)
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма
Распоряжение (решение) об оказании материальной помощи
год, число, месяц №_____
Об оказании материальной помощи
В соответствии с постановлением Правительства Республики
Казахстан от __________ ____ года №___ "_____________________________
(наименование нормативного правового акта)
___________________________________________________________________":
В связи с _________________________ оказать материальную помощь
(указать причину)
___________________________ ______________ в размере ________________
(Ф.И.О. (при его наличии) (должность)
за счет экономии средств, предусмотренных на содержание
государственного органа на ________ год.
Основание: заявление _________________________________________,
(должность, Ф.И.О. (при его наличии)
протокол комиссии _________________ от "__" ______ 20___ года № ____.
(название комиссии)
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма
Приказ об установлении надбавки
год, число, месяц №_____
Об установлении надбавки
к должностному окладу
В соответствии с постановлением Правительства Республики
Казахстан от __________ ____ года №___ "_____________________________
(наименование нормативного правового акта)
___________________________________________________________________",
ПРИКАЗЫВАЮ:
Установить надбавку в размере ________ к должностному окладу в
связи с ___________________________________________________________,
(основание установления надбавки)
____________________________________.
(должность Ф.И.О. (при его наличии)
Основание: служебная записка__________________________________,
(должность, Ф.И.О. (при его наличии)
протокол ___________________________ от "__" ______ 20___ года № ___.
(вид комиссии)
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма
Распоряжение (решение) об установлении надбавки
год, число, месяц №_____
Об установлении надбавки
к должностному окладу
В соответствии с постановлением Правительства Республики
Казахстан от __________ ____ года №___ "_____________________________
(наименование нормативного правового акта)
___________________________________________________________________":
Установить надбавку в размере ________ к должностному окладу в
связи с ____________________________________________________________,
(основание установления надбавки)
______________________________________сотруднику
(должность Ф.И.О. (при его наличии)
Основание: служебная записка__________________________________,
(должность, Ф.И.О. (при его наличии)
протокол ___________________________ от "__" ______ 20___ года № ___.
(вид комиссии)
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма
Приказ о работе в дополнительное время
год, число, месяц №_____
О работе в дополнительное время
В соответствии с пунктом 1 статьи 77 Трудового кодекса
Республики Казахстан и пунктом 4 статьи 32 Закона Республики
Казахстан "О государственной службе Республики Казахстан",
ПРИКАЗЫВАЮ:
В связи со служебной необходимостью привлечь
____________________________________________________________________.
(должность Ф.И.О.)
к сверхурочной работе (к работе в выходные и праздничные дни) "__"
______ 20___ года с ____ часов по ____ часов выполнять работу по
________________________________________.
(характер работы)
Основание: служебная записка, согласие (заявление) ____________
(должность, Ф.И.О. (при
его наличии)
на сверхурочную работу от "__" ______ 20___ года.
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма
Распоряжение (решение) о работе в дополнительное время
год, число, месяц №_____
О работе в дополнительное время
В соответствии с пунктом 1 статьи 77 Трудового кодекса
Республики Казахстан и пунктом 4 статьи 32 Закона Республики
Казахстан "О государственной службе Республики Казахстан":
В связи со служебной необходимостью привлечь
____________________________________________________________________.
(должность Ф.И.О.)
к сверхурочной работе (к работе в выходные и праздничные дни) "__"
______ 20___ года с ____ часов по ___ часов выполнять работу по
________________________________________.
(характер работы)
Основание: служебная записка, согласие (заявление) ____________
(должность, Ф.И.О. (при
его наличии)
на сверхурочную работу от "__" ______ 20___ года.
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма
Приказ о предоставлении дня (часы) отдыха
год, число, месяц №_____
О предоставлении
дня (часы) отдыха
В соответствии с пунктом 2 статьи 85 Трудового кодекса
Республики Казахстан и пунктом 4 статьи 32 Закона Республики
Казахстан "О государственной службе Республики Казахстан",
ПРИКАЗЫВАЮ:
_____________________________________________________________________
(должность, Ф.И.О. (при его наличии)
предоставить оплачиваемый день (часы) отдыха "__" _________ 20___
года за (счет сверхурочно отработанного рабочего времени) работы в
выходной (праздничный) день "__" _________ 20___ года.
Основание: заявление _______________от "__" _______ 20___ года,
(Ф.И.О. (при его наличии)
приказ __________________________ от "__" ____________20___ года №___
(должность)
"О работе в дополнительное время".
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма
Распоряжение (решение) о предоставлении дня (часы) отдыха
год, число, месяц №_____
О предоставлении дня (часы) отдыха
В соответствии с пунктом 2 статьи 85 Трудового кодекса
Республики Казахстан и пунктом 4 статьи 32 Закона Республики
Казахстан "О государственной службе Республики Казахстан":
_____________________________________________________________________
(должность, Ф.И.О. (при его наличии)
предоставить оплачиваемый день (часы) отдыха "__" _________ 20___
года за (счет сверхурочно отработанного рабочего времени) работы в
выходной (праздничный) день "__" _________ 20___ года.
Основание: заявление ______________от "__" _________ 20___ года
(Ф.И.О. (при его наличии)
распоряжение (решение) ______________ от "__" ________20___ года №___
(должность)
"О работе в дополнительное время".
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма
Приказ о предоставлении компенсации
год, число, месяц №_____
О предоставлении компенсации
В соответствии с пунктом 2 статьи 85 (статьи 108, 109 и 110)
Трудового кодекса Республики Казахстан и пунктом 4 статьи 32 Закона
Республики Казахстан "О государственной службе Республики Казахстан",
ПРИКАЗЫВАЮ:
_____________________________________________________________________
(должность, Ф.И.О. (при его наличии)
предоставить компенсацию за (счет сверхурочно отработанного рабочего
времени) работу в выходной (праздничный) день "__" _________ 20___
года.
Основание: заявление _____________от "__" _________ 20___ года.
(Ф.И.О. (при его наличии)
приказ ________________________ от "__" ______________20___ года №___
(должность)
"О работе в дополнительное время".
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма
Распоряжение (решение) о предоставлении компенсации
год, число, месяц №_____
О предоставлении компенсации
В соответствии с пунктом 2 статьи 85 (статьи 108, 109 и 110)
Трудового кодекса Республики Казахстан и пунктом 4 статьи 32 Закона
Республики Казахстан "О государственной службе Республики Казахстан":
_____________________________________________________________________
(должность, Ф.И.О. (при его наличии)
предоставить компенсацию за (счет сверхурочно отработанного рабочего
времени) работу в выходной (праздничный) день "__" _________ 20___
года.
Основание: заявление _____________от "__" _________ 20___ года.
(Ф.И.О. (при его наличии)
распоряжение (решение) ______________ от "__" ________20___ года №___
(должность)
"О работе в дополнительное время".
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма

3) Аттестация өткізу туралы құжаттарға қосымшалар
_____________________________
(лауазымы)
2015 жылғы "___" ____________
№ ____ бұйрығына
(өкіміне немесе шешіміне)
1-қосымша
Аттестациядан өтетін мемлекеттік қызметшілердің тізімі
1.
_______________________
(А.Ә.Т.
(ол болған жағдайда)
-
______________________________
(лауазымы)
2.
_______________________
(А.Ә.Т.
(ол болған жағдайда)
-
______________________________
(лауазымы)
3.
_______________________
(А.Ә.Т.
(ол болған жағдайда)
-
______________________________
(лауазымы)
4.
_______________________
(А.Ә.Т.
(ол болған жағдайда)
-
______________________________
(лауазымы)
5.
_______________________
(А.Ә.Т.
(ол болған жағдайда)
-
______________________________
(лауазымы)
Нысан
_____________________________
(лауазымы)
2015 жылғы "___" ____________
№ ____ бұйрығына
(өкіміне немесе шешіміне)
2-қосымша
Аттестация өткізудің жұмыс кестесі
А.Ә.Т
Күні және уақыты
Нысан
8. Басқа құжаттар
1) Басқа бұйрықтар және өкімдер (шешімдер)
Материалдық көмек көрсету туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ _____
Материалдық көмек көрсету туралы
"____________________________________________________________________
____________________________________________________________________"
(нормативтік құқықтық актінің атауы)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 20___ жылғы "__" _________ № ______
қаулысына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
___________________ байланысты ___________ __________________________
(себебін көрсмету) (лауазымы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
____ жылы мемлекеттік органды ұстауға көзделген қаржыны үнемдеу
есебінен _______________ мөлшерінде материалдық көмек көрсетілсін.
Негіздеме: ___________________________________________ өтініші,
(А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
_____________________________________________ комиссия хаттамасы.
(комиссия атауы, хаттаманың нөмірі, күні)
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан
Материалдық көмек көрсету туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ _____
Материалдық көмек көрсету туралы
"____________________________________________________________________
____________________________________________________________________"
(нормативтік құқықтық актінің атауы)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 20___ жылғы "__" _________ №_______
қаулысына сәйкес:
___________________ байланысты ___________ __________________________
(себебін көрсету) (лауазымы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
____ жылы мемлекеттік органды ұстауға көзделген қаржыны үнемдеу
есебінен _______________ мөлшерінде материалдық көмек көрсетілсін.
Негіздеме: ___________________________________________ өтініші,
(А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
_____________________________________________ комиссия хаттамасы.
(комиссия атауы, хаттаманың нөмірі, күні)
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан
Үстемақы белгілеу туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ _____
Лауазымдық жалақыға үстемақы белгілеу туралы
"____________________________________________________________________
____________________________________________________________________"
(нормативтік құқықтық актінің атауы)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 20___ жылғы "__" _________ №_____
қаулысына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
_________________________ байланысты ________________________________
(үстемақы белгілеу себебі) (лауазымы А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
_______________ лауазымдық жалақыға үстемақы белгіленсін.
Негіздеме: ___________________________________ қызметтік жазба,
(А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
20___ жылғы "__" _________ №___ __________________________ хаттамасы.
(комиссияның атауы)
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан
Үстемақы белгілеу туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ _____
Лауазымдық жалақыға үстемақы белгілеу туралы
"____________________________________________________________________
____________________________________________________________________"
(нормативтік құқықтық актінің атауы)
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 20___ жылғы "__" ___________ № ____
қаулысына сәйкес:
___________________________ байланысты ______________________________
(үстемақы белгілеу себебі) (лауазымы А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
_______________ лауазымдық жалақыға үстемақы белгіленсін.
Негіздеме: ___________________________________ қызметтік жазба,
(А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
20___ жылғы "__" _________ №___ _______________________ хаттамасы.
(комиссияның атауы)
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан
Қосымша жұмыс уақыты туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ _____
Қосымша жұмыс уақыты туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 77-бабы 1-тармағына
және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан
Республикасы Заңы 32-бабының 4-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
Қызметтік қажеттілікке байланысты ___________________________________
(лауазымы А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
________________________ бойынша жұмысын атқаруға 20___ жылғы "__"
(жұмыстың сипаты)
_________ ______ сағаттан бастап _______ сағат аралығында үстеме
жұмысқа (мереке және демалыс күндерi) тартылсын.
Негіздеме: қызметтік жазба, 20__ жылғы "___" _______ үстеме
жұмысқа келісімі (өтініші).
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан
Қосымша жұмыс уақыты туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ _____
Қосымша жұмыс уақыты туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 77-бабы 1-тармағына
және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан
Республикасы Заңының 32-бабы 4-тармағына сәйкес:
Қызметтік қажеттілікке байланысты ___________________________________
(лауазымы А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
________________________ бойынша жұмысын атқаруға 20___ жылғы "__"
(жұмыстың сипаты)
_________ ______ сағаттан бастап _______ сағат аралығына үстеме
жұмысқа (мереке және демалыс күндерi) тартылсын.
Негіздеме: қызметтік жазба, 20__ жылғы "___"_______ үстеме
жұмысқа келісімі (өтініші).
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан
Демалыс күнін беру туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ _____
Демалыс күнін (сағат) беру туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 85-бабы 2 тармағына
және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы"
Қазақстан Республикасы Заңы 32-бабының 4-тармағына сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
_____________________________________________________________________
(лауазымы А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
20___ жылғы "__" _________ демалыс (мереке) күндерi (атқарылған
үстеме жұмыс уақытына есеп) қызметтік міндеттерін орындағаны үшін
20___ жылғы "__" _________ ақы төленетін демалыс күні берілсін.
Негіздеме: ___________________ 20__ жылғы "__" _______ өтініші,
(А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
"Қосымша жұмыс уақыты туралы" _______________________ 20___ жылғы
(лауазымы)
"__" _________ №_____ бұйрығы.
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан
Демалыс күнін беру туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ _____
Демалыс күнін (сағат) беру туралы
Қазақстан Республикасы Еңбек кодексінің 85-бабы 2 тармағына
және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы"
Қазақстан Республикасы Заңы 32-бабының 4 тармағына сәйкес:
_____________________________________________________________________
(лауазымы, А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
20___ жылғы "__" _________ демалыс (мереке) күндерi (атқарылған
үстеме жұмыс уақытына есеп) қызметтік міндеттерін орындағаны үшін ___
20___ жылғы "__" _________ ақы төленетін демалыс күні берілсін.
Негіздеме: ________________ 20___ жылғы "__" _________ өтініші,
(А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
"Қосымша жұмыс уақыты туралы" _______________________ 20___ жылғы
(лауазымы)
"__" _________ №___ өкімі (шешімі).
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан
Өтемақы төлеу туралы бұйрық
жылы, күні, айы
№ _____
Өтемақы төлеу туралы
Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 85-бабы 2 тармағына
(108,109,110-баптары) және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік
қызметі туралы" Қазақстан Республикасы Заңының 32-бабының 4-тармағына
сәйкес, БҰЙЫРАМЫН:
_____________________________________________________________________
(лауазымы, А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
20___ жылғы "__" _________ демалыс (мереке) күндерi (атқарылған
үстеме жұмыс уақытына есеп) қызметтік міндеттерін орындағаны үшін ___
20___ жылғы "__" _________ өтемақы төленсін.
Негіздеме: ___________________ 20__ жылғы "__" _______ өтініші,
(А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
"Қосымша жұмыс уақыты туралы" _______________________________________
(лауазымы)
20___ жылғы "__" _________ №_____ бұйрығы.
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан
Өтемақы төлеу туралы өкім (шешім)
жылы, күні, айы
№ _____
Өтемақы төлеу туралы
Қазақстан Республикасының Еңбек кодексінің 85-бабы 2 тармағына
(108, 109, 110-баптары) және "Қазақстан Республикасының мемлекеттік
қызметі туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 32-бабының 4 тармағына
сәйкес:
_____________________________________________________________________
(лауазымы, А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
20___ жылғы "__" _________ демалыс (мереке) күндерi (атқарылған
үстеме жұмыс уақытына есеп) қызметтік міндеттерін орындағаны үшін ___
20___ жылғы "__" _________ өтемақы төленсін.
Негіздеме: _________________ 20__ жылғы "__" _________ өтініші,
(А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
"Қосымша жұмыс уақыты туралы" _______________________________________
(лауазымы)
20___ жылғы "__" _________ №___ бұйрығы.
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан

2) Основания к прочим документам
Заявление о материальной помощи
___________________________________
(должность, Ф.И.О (при его наличии)
руководителя или должностного лица,
имеющего право назначения на
государственную должность)
___________________________________
от ________________________________
(Ф.И.О.(при его наличии) служащего)
Заявление
В связи ________________ прошу оказать мне материальную помощь.
(указать причину)
Ф.И.О. (при его наличии) подпись, дата
Форма
Служебная записка о работе в дополнительное время
___________________________________
(должность, Ф.И.О (при его наличии)
руководителя или должностного лица,
имеющего право назначения на
государственную должность)
___________________________________
Служебная записка
В связи со служебной необходимостью ___________________________
(основание)
руководствуясь с пунктом 1 статьи 77 Трудового кодекса Республики
Казахстан и пунктом 4 статьи 32 Закона Республики Казахстан "О
государственной службе Республики Казахстан" прошу привлечь "___"
_________ ____ г. к сверхурочной работе (к работе в выходные и
праздничные дни) с ____ часов по ______ часов ______________________.
(должность Ф.И.О. (при его наличии)
Согласие (заявление) работника на сверхурочную работу
от "__" ________20___ года прилагается.
_______________________
(должность)
__________________ __________________________
(подпись) (Ф.И.О. (при его наличии)
Форма
Согласие работника на сверхурочную работу
___________________________________
(должность, Ф.И.О (при его наличии)
руководителя или должностного лица,
имеющего право назначения на
государственную должность)
___________________________________
от ________________________________
(Ф.И.О.(при его наличии) служащего)
Согласие
Я, _______________________________________________, не возражаю
(должность, Ф.И.О. (при его наличии)
выходить на сверхурочную работу согласно законодательству Республики
Казахстан.
Ф.И.О. (при его наличии) подпись, дата

2) Басқа құжаттарға негіздеме
Материалдық көмек көрсету туралы өтініш
_________________________________________
(лауазымы, басшының немесе мемлекеттік
лауазымға тағайындау құқығы бар лауазымды
тұлғаның А.Ә.Т. (ол болған жағдайда))
_________________________________________
_________________________________________
(А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Өтініш
_____________________ маған материалдық көмек көрсетуіңізді сұраймын.
(себебін көрсету)
А.Ә.Т. (ол болған жағдайда) қолы, күні
Нысан
Қосымша жұмыс уақыты туралы қызметтік хат
_________________________________________
(лауазымы, басшының немесе мемлекеттік
лауазымға тағайындау құқығы бар лауазымды
тұлғаның А.Ә.Т. (ол болған жағдайда))
_________________________________________
Қызметтік жазба
Қызметтік қажеттілікке байланысты _____________________________
(негіздеме)
"Қазақстан Республикасының мемлекеттік қызметі туралы" Қазақстан
Республикасының 2015 жылғы 23 қарашадағы Заңы 32-бабының 4-тармағын
басшылыққа ала отырып, ______________________________________________
(лауазымы, А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
"___"_________ ____ж. ______ сағаттан бастап ________сағат аралығына
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес төлем жүргізіле отырып, үстеме
жұмысқа тартылуын сұраймын.
Жұмыскердің үстеме жұмыс атқару туралы 20__ жылғы "__"
_________ келісімі (өтішіні) қоса тіркеледі.
________________________ ________________ ____________________________________
(лауазымы) (қолы) (А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Нысан
Жұмыскердің үстеме жұмысқа келісімі
_________________________________________
(лауазымы, басшының немесе мемлекеттік
лауазымға тағайындау құқығы бар лауазымды
тұлғаның А.Ә.Т. (ол болған жағдайда))
_________________________________________
_________________________________________
(А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Келісім
Мен, __________________________________________________________
(лауазымы, А.Ә.Т. (ол болған жағдайда)
Қазақстан Республикасынының заңдарына сәйкес үстеме жұмыс атқаруға
қарсы емеспін.
А.Ә.Т. (ол болған жағдайда) қолы, күні