Об утверждении Правил сбора, обобщения и анализа отчетности государственных закупок, в том числе порядка формирования отчетности государственных закупок
Приказ Министра финансов Республики Казахстан от 28 декабря 2015 года № 693. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 31 декабря 2015 года № 12734.
Примечание ИЗПИ!
Приказ утрачивает силу приказом Министра финансов РК от 16.08.2024 № 552 (вводится в действие с 01.01.2025).
Сноска. Заголовок - в редакции приказа Министра финансов РК от 01.02.2022 № 112 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с подпунктом 2) статьи 16 Закона Республики Казахстан "О государственных закупках" ПРИКАЗЫВАЮ:
Сноска. Преамбула - в редакции приказа Министра финансов РК от 01.02.2022 № 112 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
1. Утвердить прилагаемые Правила сбора, обобщения и анализа отчетности государственных закупок, в том числе порядок формирования отчетности государственных закупок.
Сноска. Пункт 1 - в редакции приказа Министра финансов РК от 01.02.2022 № 112 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
2. Признать утратившими силу следующие приказы Министерства финансов Республики Казахстан:
1) приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан - Министра финансов Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 77 "Об утверждении Правил сбора, обобщения и анализа отчетности с учетом информации о закупках у отечественных товаропроизводителей, включенных в интегрированную с веб-порталом государственных закупок базу данных товаров, работ, услуг и их поставщиков, предусмотренную законодательством Республики Казахстан о государственной поддержке индустриально-инновационной деятельности" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах под № 9280, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" 24 апреля 2014 года);
2) приказ Министра финансов Республики Казахстан от 22 июня 2015 года № 372 "О внесении изменений и дополнения в приказ Заместителя Премьер-Министра Республики Казахстан – Министра финансов Республики Казахстан от 26 февраля 2014 года № 77 "Об утверждении Правил сбора, обобщения и анализа отчетности с учетом информации о закупках у отечественных товаропроизводителей, включенных в интегрированную с веб-порталом государственных закупок базу данных товаров, работ, услуг и их поставщиков, предусмотренную законодательством Республики Казахстан о государственной поддержке индустриально-инновационной деятельности" (зарегистрированный в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актах за № 11713, опубликованный в информационно-правовой системе "Әділет" 5 августа 2015 года).

Мемлекеттік сатып алу есептілігін жинау, қорыту және талдау қағидаларын, оның ішінде мемлекеттік сатып алу есептілігін қалыптастыру тәртібін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 28 желтоқсандағы № 693 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылы 31 желтоқсанда № 12734 болып тіркелді.
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Бұйрықтың күшін жою көзделген - ҚР Қаржы министрінің 16.08.2024 № 552 (01.01.2025 бастап қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Ескерту. Тақырыбы жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 01.02.2022 № 112 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
"Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 16-бабының 2) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
Ескерту. Кіріспе жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 01.02.2022 № 112 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1. Қоса беріліп отырған Мемлекеттік сатып алу есептілігін жинау, қорыту және талдау қағидалары, оның ішінде мемлекеттік сатып алу есептілігін қалыптастыру тәртібі бекітілсін.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 01.02.2022 № 112 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
2. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің мынадай бұйрықтарының күші жойылды деп танылсын:
1) "Қазақстан Республикасының индустриалдық-инновациялық қызметін мемлекеттік қолдау туралы заңнамасында көзделген, мемлекеттік сатып алу веб-порталымен интеграцияланған тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер мен оларды жеткізушілердің дерекқорына енгізілген отандық тауар өндірушілерден сатып алу туралы ақпаратты ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және талдау қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 77 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 9280 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2014 жылғы 24 сәуірде жарияланған);
2) "Қазақстан Республикасының индустриалдық-инновациялық қызметін мемлекеттік қолдау туралы заңнамасында көзделген, мемлекеттік сатып алу веб-порталымен интеграцияланған тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер мен оларды жеткізушілердің дерекқорына енгізілген отандық тауар өндірушілерден сатып алу туралы ақпаратты ескере отырып, есептілікті жинау, қорыту және талдау қағидасын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Премьер-Министрінің орынбасары - Қазақстан Республикасы Қаржы Министрінің 2014 жылғы 26 ақпандағы № 77 бұйрығына өзгерістер мен толықтыруды енгізу туралы" Қазақстан Республикасы Қаржы министрінің 2015 жылғы 22 маусымдағы № 372 бұйрығы (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11713 болып тіркелген, "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде 2015 жылғы 5 тамызда жарияланған).

3. Департаменту законодательства государственных закупок Министерства финансов Республики Казахстан (Ахметов С.М.) в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан его направление на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и информационно-правовой системе "Әділет", а также в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации Министерства юстиции Республики Казахстан" для размещения в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства финансов Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие после дня его первого официального опубликования.
Министр финансов
Республики Казахстан
Б. Султанов
Утверждены
приказом Министра финансов
Республики Казахстан
от 28 декабря 2015 года № 693
Правила сбора, обобщения и анализа отчетности государственных закупок, в том числе порядка формирования отчетности государственных закупок
Сноска. Правила - в редакции приказа Министра финансов РК от 01.02.2022 № 112 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Глава 1. Общие положения
1. Настоящие Правила сбора, обобщения и анализа отчетности государственных закупок, в том числе порядка формирования отчетности государственных закупок (далее – Правила) разработаны в соответствии с подпунктом 2) статьи 16 Закона Республики Казахстан от 4 декабря 2015 года "О государственных закупках".
2. Правила определяют порядок сбора, обобщения и анализа отчетности государственных закупок, в том числе порядок формирования отчетности государственных закупок, уполномоченным органом в сфере государственных закупок посредством веб-портала государственных закупок.
3. В Правилах используются следующие понятия:
1) веб-портал государственных закупок – информационная система государственного органа, предоставляющая единую точку доступа к электронным услугам государственных закупок;
2) уполномоченный орган в сфере государственных закупок (далее – уполномоченный орган) – государственный орган, осуществляющий руководство в сфере государственных закупок;
3) субъекты системы государственных закупок – потенциальный поставщик, поставщик, заказчик, организатор государственных закупок, единый организатор государственных закупок, единый оператор в сфере государственных закупок, уполномоченный орган, эксперт;

3. Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттiк сатып алу заңнамасы департаментi (С.М.Ахметов) заңнамамен белгiленген тәртiпте:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркегеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оны мерзімді баспа басылымдарында және "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде ресми жариялауға, сондай-ақ Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрі
Б. Сұлтанов
Қазақстан Республикасы
Қаржы министрінің
2015 жылғы 28 желтоқсандағы
№ 693 бұйрығымен бекітілген
Мемлекеттік сатып алу есептілігін жинау, қорыту және талдау қағидалары, оның ішінде мемлекеттік сатып алу есептілігін қалыптастыру тәртібі
Ескерту. Қағида жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 01.02.2022 № 112 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы Мемлекеттік сатып алу есептілігін жинау, қорыту және талдау қағидалары, оның ішінде мемлекеттік сатып алу есептілігін қалыптастыру тәртібі (бұдан әрі – Қағидалар) "Мемлекеттік сатып алу туралы" Қазақстан Республикасының Заңы 16-бабының 2) тармақшасына сәйкес әзірленді.
2. Қағидалар мемлекеттік сатып алу веб-порталы арқылы мемлекеттік сатып алу саласындағы уәкілетті органның мемлекеттік сатып алу есептілігін жинау, қорыту және талдау тәртібін, оның ішінде мемлекеттік сатып алу есептілігін қалыптастыру тәртібін айқындайды.
3. Қағидаларда мынадай ұғымдар пайдаланылады:
1) мемлекеттiк сатып алу веб-порталы – мемлекеттiк сатып алудың электрондық көрсетілетін қызметтеріне қол жеткiзудiң бірыңғай нүктесiн ұсынатын мемлекеттiк органның ақпараттық жүйесі;
2) мемлекеттiк сатып алу саласындағы уәкiлеттi орган (бұдан әрi – уәкiлеттi орган) – мемлекеттiк сатып алу саласында басшылықты жүзеге асыратын мемлекеттiк орган;
3) мемлекеттік сатып алу жүйесінің субъектілері – әлеуетті өнім беруші, өнім беруші, тапсырыс беруші, мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушы, мемлекеттік сатып алуды бірыңғай ұйымдастырушы, мемлекеттік сатып алу саласындағы бірыңғай оператор, уәкілетті орган, сарапшы;

4) единый оператор в сфере государственных закупок – юридическое лицо, определенное уполномоченным органом в сфере государственных закупок, единственным собственником акций (долей участия в уставном капитале) которого является государство.
Глава 2. Сбор и обобщение отчетности по вопросам государственных закупок, в том числе порядок формирования отчетности государственных закупок
4. Отчеты о проведенных государственных закупках товаров, работ, услуг и информация об объемах закупок формируются на веб-портале государственных закупок ежедневно в автоматическом режиме на основании сведений, представляемых субъектами системы государственных закупок.
5. Представляемые субъектами системы государственных закупок сведения автоматически обобщаются веб-порталом государственных закупок в виде сводной отчетности согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23 к настоящим Правилам.
Глава 3. Анализ отчетности государственных закупок
6. Анализ отчетности осуществляется уполномоченным органом на основании сводной отчетности посредством веб-портала государственных закупок и включает в себя:
сопоставление представленных отчетных данных с планируемыми государственными закупками, указанными в годовом плане государственных закупок;
сопоставление информации об объемах закупок со сведениями, содержащимися в договорах о государственных закупках.
7. Уполномоченный орган путем сбора, обобщения и анализа формирует сводные данные отчетов о проведенных государственных закупках товаров, работ, услуг и информации об объемах закупок с целью дальнейшего представления заинтересованным органам.
Приложение 1
к Правилам сбора, обобщения
и анализа отчетности
государственных закупок,
в том числе порядок
формирования отчетности
государственных закупок
Форма
Отчет о проведенных государственных закупках товаров, работ, услуг с _________ по___________
_________________________________________________
(наименование заказчика)

4) мемлекеттiк сатып алу саласындағы бірыңғай оператор – мемлекеттік сатып алу саласындағы уәкілетті орган айқындаған, акцияларының (жарғылық капиталға қатысу үлестерінің) жалғыз меншiк иесi мемлекет болып табылатын заңды тұлға.
2-тарау. Мемлекеттік сатып алу мәселелері бойынша есептілікті жинау және қорыту, оның ішінде мемлекеттік сатып алу есептілігін қалыптастыру тәртібі
4. Өткізілген тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы есептер және сатып алу көлемдері туралы ақпарат мемлекеттік сатып алу веб-порталында автоматты режимде күн сайын мемлекеттік сатып алу жүйесінің субъектілері ұсынатын мәліметтер негізінде қалыптастырылады.
5. Мемлекеттік сатып алу жүйесінің субъектілері ұсынатын мәліметтерді осы Қағидаларға 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19, 20, 21, 22, 23-қосымшаларға сәйкес жиынтық есептілік түрінде мемлекеттік сатып алу веб-порталы автоматты түрде қорытады.
3-тарау. Мемлекеттік сатып алу есептілігін талдау
6. Есептілікті талдауды мемлекеттік сатып алу веб-порталы арқылы жиынтық есептілік негізінде уәкілетті орган жүзеге асырады және:
ұсынылған есептік деректерді мемлекеттік сатып алудың жылдық жоспарында көрсетілген жоспарланып отырған мемлекеттік сатып алумен салыстыруды;
сатып алу көлемі туралы ақпаратты мемлекеттік сатып алу туралы шарттардағы мәліметтермен салыстыруды қамтиды.
7. Уәкілетті орган, одан әрі мүдделі органдарға ұсыну мақсатында жинау, қорыту және талдау жолымен өткізілген тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы есептердің және сатып алу көлемдері туралы ақпараттың жиынтық деректерін қалыптастырады.
Мемлекеттік сатып алу
есептілігін жинау, қорыту және
талдау қағидалары, оның ішінде
мемлекеттік сатып алу
есептілігін қалыптастыру
тәртібіне
1-қосымша
Нысан
_____ бастап _____ аралығында өткізілген тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін
қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы есеп
___________________________________________________________
(тапсырыс берушінің атауы)

Сноска. Приложение 2 - в редакции приказа Министра финансов РК от 01.02.2022 № 112 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Поставщики по странам
Общий объем закупок товаров, работ, услуг
В том числе у субъектов малого предпринимательства
В том числе по товарам
В том числе по работам
В том числе по услугам
Общий объем закупок
В том числе у субъектов малого предпринимательства
Общий объем закупок
В том числе у субъектов малого предпринимательства
Общий объем закупок
в том числе у субъектов малого предпринимательства
Всего
Республики Казахстан
Российской Федерации
Республики Беларусь
Кыргызской Республики
Республики Армении
других зарубежных стран
Приложение 3
к Правилам сбора, обобщения и
анализа отчетности
государственных закупок, в том
числе порядок формирования
отчетности государственных закупок
Форма
Отчет о государственных закупках товаров, работ, услуг у субъектов среднего предпринимательства с __________ по ________
Сноска. Приложение 3 - в редакции приказа Министра финансов РК от 01.02.2022 № 112 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Поставщики по странам
Общий объем закупок товаров, работ и услуг
В том числе у субъектов среднего предпринимательства
В том числе по товарам
В том числе по работам
в том числе по услугам
Общий объем закупок
В том числе у субъектов среднего предпринимательства
Общий объем закупок
В том числе у субъектов среднего предпринимательства
Общий объем закупок
В том числе у субъектов среднего предпринимательства
Всего
Республики Казахстан
Российской Федерации
Республики Беларусь
Кыргызской Республики
Республики Армении
других зарубежных стран
Приложение 4
к Правилам сбора, обобщения
и анализа отчетности
государственных закупок,
в том числе порядок
формирования
отчетности государственных
закупок
Форма
Информация об объемах государственных закупок за ___ месяц ___ год _____________________________________________ (наименования заказчика)
Сноска. Приложение 4 - в редакции приказа Министра финансов РК от 18.03.2022 № 295 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
№ п/п
Заказчик
Количество исполненных договоров государственных закупок
Сумма исполненных договоров государственных закупок, тенге
Внутристрановая ценность, %
Количество предметов договоров
В том числе
товаров
работ
услуг
сумма, всего
отечественных товаропроизводителей
внутристрановая ценность, %
сумма, всего
отечественных поставщиков работ
внутристрановая ценность, %
сумма, всего
отечественных поставщиков услуг
внутристрановая ценность, %
Итого
Приложение 5
к Правилам сбора, обобщения и
анализа отчетности
государственных закупок, в том
числе порядок формирования
отчетности государственных закупок
Форма
Сведения о государственных закупках товаров, работ, услуг в разрезе способов (по утвержденным планам государственных закупок, по итогам проведенных государственных закупках, по заключенным договорам о государственных закупках) с___ по ____

Ескерту. 2-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 01.02.2022 № 112 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Елдер бойынша өнім берушілер
Тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алудың жалпы көлемі
Оның ішінде шағын кәсіпкерлік субъектілерінен
Оның ішінде тауарлар бойынша
Оның ішінде жұмыстар бойынша
Оның ішінде көрсетілетін қызметтер бойынша
Сатып алулардың жалпы көлемі
Оның ішінде шағын кәсіпкерлік субъектілерінен
Сатып алулардың жалпы көлемі
Оның ішінде шағын кәсіпкерлік субъектілерінен
Сатып алулардың жалпы көлемі
Оның ішінде шағын кәсіпкерлік субъектілерінен
Барлығы
Қазақстан Республикасы
Ресей Федерациясы
Беларусь Республикасы
Қырғызстан Республикасы
Армения Республикасы
басқа да шет елдер
Мемлекеттік сатып алу
есептілігін жинау, қорыту және
талдау қағидаларына, оның
ішінде мемлекеттік сатып алу
есептілігін қалыптастыру
тәртібіне
3-қосымша
Нысан
___ бастап _____ аралығында орта кәсіпкерлік субъектілерінен тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы есеп ___________________________________________________ (тапсырыс берушінің атауы)
Ескерту. 3-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 01.02.2022 № 112 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Елдер бойынша өнім берушілер
Тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алудың жалпы көлемі
Оның ішінде орта кәсіпкерлік субъектілерінен
Оның ішінде тауарлар бойынша
Оның ішінде жұмыстар бойынша
Оның ішінде көрсетілетін қызметтер бойынша
Сатып алулардың жалпы көлемі
Оның ішінде орта кәсіпкерлік субъектілерінен
Сатып алулардың жалпы көлемі
Оның ішінде орта кәсіпкерлік субъектілерінен
Сатып алулардың жалпы көлемі
Оның ішінде орта кәсіпкерлік субъектілерінен
Барлығы
Қазақстан Республикасы
Ресей Федерациясы
Беларусь Республикасы
Қырғызстан Республикасы
Армения Республикасы
басқа да шет елдер
Мемлекеттік сатып алу
есептілігін жинау, қорыту және
талдау қағидалары, оның ішінде
мемлекеттік сатып алу есептілігін
қалыптастыру тәртібіне
4-қосымша
Нысан
_____ жылдың ____ айына ___________________________________ (тапсырыс берушінің атауы) мемлекеттік сатып алудың көлемдері туралы ақпарат
Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда – ҚР Қаржы министрінің 18.03.2022 № 295 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
р/с №
Тапсырыс беруші
Орындалған мемлекеттік сатып алу шарттарының саны
Орындалған мемлекеттік сатып алу шарттарының сомасы
Елішілік құндылық, %
Шарттар нысаналарының саны
Оның ішінде
тауарлар
жұмыстар
қызметтер
Сомасы, барлығы
отандық тауар өндірушілер
елішілік құндылық, %
Сомасы, барлығы
Жұмыстарды отандық жеткізушілер
елішілік құндылық, %
барлық сомасы
көрсетілетін қызметтерді отандық жеткізушілер
елішілік құндылық, %
Жиыны
Мемлекеттік сатып алу
есептілігін жинау, қорыту және
талдау қағидаларына, оның
ішінде мемлекеттік сатып алу
есептілігін қалыптастыру
тәртібіне
5-қосымша
Нысан
___ бастап _____ аралығында тәсілдер бөлінісінде тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы мәліметтер (бекітілген мемлекеттік сатып алудың жоспары бойынша, өткізілген мемлекеттік сатып алу қорытындылары бойынша, жасасқан мемлекеттік сатып алу шарттары бойынша)

Сноска. Приложение 5 - в редакции приказа Министра финансов РК от 01.02.2022 № 112 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Способ закупки
По утвержденным планам государственных закупок
По итогам проведенных государственных закупок
По заключенным договорам о государственных закупках
Количество закупок
Сумма утвержденных плановых закупок, тенге. Всего
доля, %
Сумма утвержденных плановых закупок в текущем финансовом году, тенге
Количество закупок
Сумма проведенных закупок, тенге
доля, %
Количество закупок
Сумма заключенных договоров, тенге
доля, %
Сумма заключенных договоров, подлежащая оплате в текущем финансовом году, тенге
1
Государственные закупки, проведенные способом конкурса. Всего
1.1
в том числе открытого конкурса
1.2
в том числе конкурса с использованием двухэтапных процедур
1.3
в том числе конкурса с предварительным квалификационным отбором
1.4
в том числе конкурса с использованием рамочных соглашений
1.5
в том числе конкурса с использованием рейтингово-балльной системы
1.6
в том числе конкурса с использованием расчета стоимости жизненного цикла приобретаемых товаров, работ, услуг
2
Государственные закупки, проведенные способом аукциона
3
Государственные закупки, проведенные способом запроса ценовых предложений
4
Государственные закупки, проведенные способом из одного источника. Всего
4.1
в том числе по государственным закупкам способом конкурса, признанных несостоявшимися
4.2
в том числе по государственным закупкам способом аукциона, признанных несостоявшимися
4.3
в том числе по государственным закупкам способом запроса ценовых предложений, признанных несостоявшимися
5
Государственные закупки, проведенные способом из одного источника путем прямого заключения договора
6
Государственные закупки, проведенные способом через товарные биржи
7
Государственные закупки, проведенные через электронный магазин
8
Государственные закупки услуг, предусмотренных государственным социальным заказом
9
Государственные закупки жилища, принадлежащего на праве частной собственности физическому лицу, не являющемуся субъектом предпринимательской деятельности
Итого:
Приложение 6
к Правилам сбора, обобщения и
анализа отчетности
государственных закупок, в том
числе порядок формирования
отчетности государственных закупок
Форма
Объемы государственных закупок в разрезе товаров, работ, услуг и способов закупок (по утвержденным годовым планам государственных закупок, по заключенным договорам государственных закупок, по итогам проведенных государственных закупок) с _________по _________

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 01.02.2022 № 112 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Сатып алу тәсілі
Бекітілген мемлекеттік сатып алу жоспары бойынша
Өткізілген мемлекеттік сатып алу қорытындылары бойынша
Жасасқан мемлекеттік сатып алу шарттары бойынша
Сатып алулардың саны
Бекітілген жоспарланған сатып алулардың сомасы, теңге. Барлығы
үлесі, %
Ағымдағы қаржы жылында бекітілген жоспарланған сатып алулардың сомасы, теңге
Сатып алулардың саны
Өткізілген сатып алулардың сомасы, теңге
үлесі, %
Сатып алулардың саны
Жасасқан сатып алу шарттардың сомасы, теңге
үлесі, %
Ағымдағы қаржы жылында бекітілген жоспарланған сатып алулардың сомасы, теңге
1
Конкурс тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу. Барлығы
1.1
оның ішінде ашық конкурс
1.2
оның ішінде екі кезеңдік рәсімдер пайдаланылатын конкурс
1.3
оның ішінде алдын ала біліктілікті іріктеумен конкурс
1.4
оның ішінде негіздемелік келісімдер пайдаланылатын конкурс
1.5
оның ішінде рейтингтік-балдық жүйе пайдаланылатын конкурс
1.6
оның ішінде сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің өмірлік циклі құнының есептемесі пайдаланылатын конкурс
2
Аукцион тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
3
Баға ұсыныстарын сұрату тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
4
Бір көзден алу тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу. Барлығы
4.1
оның ішінде өтпеді деп танылған конкурс тәсілімен мемлекеттік сатып алу бойынша
4.2
оның ішінде өтпеді деп танылған аукцион тәсілімен мемлекеттік сатып алу бойынша
4.3
оның ішінде өтпеді деп танылған баға ұсыныстарын сұрату тәсілімен мемлекеттік сатып алу бойынша
5
Шартты тікелей жасасу арқылы бір көзден алу тәсілімен мемлекеттік сатып алу
6
Тауар биржалары арқылы тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
7
Электрондық дүкен арқылы өткізілген мемлекеттік сатып алу
8
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырыспен көзделген көрсетілетін қызметтерді сатып алу
9
Кәсіпкерлік қызмет субъектісі болып табылмайтын жеке тұлғаға жеке меншік құқығына тиесілі тұрғынжайды мемлекеттік сатып алу
Жиыны:
Мемлекеттік сатып алу
есептілігін жинау, қорыту және
талдау қағидаларына, оның
ішінде мемлекеттік сатып алу
есептілігін қалыптастыру
тәртібіне
6-қосымша
Нысан
___ бастап _____ аралығында тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер және сатып алу тәсілдері бөлінісінде мемлекеттік сатып алу көлемдері (мемлекеттік сатып алудың бекітілген жылдық жоспарлары бойынша, жасасқан мемлекеттік сатып алу шарттары бойынша, өткізілген мемлекеттік сатып алу қорытындылары бойынша)

Сноска. Приложение 6 - в редакции приказа Министра финансов РК от 01.02.2022 № 112 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование
В разрезе
По утвержденным годовым планам государственных закупок
По итогам проведенных государственных закупок
По заключенным договорам
Сумма утвержденных плановых закупок, тенге. Всего
Доля, %
Сумма утвержденных плановых закупок в текущем финансовом году, тенге
Сумма проведенных закупок, тенге
Доля, %
Сумма заключенных договоров, тенге
Доля, %
Сумма заключенных договоров, подлежащая оплате в текущем финансовом году, тенге
Всего
Товар
Работа
Услуга
Государственные закупки, проведенные способом конкурса
Товар
Работа
Услуга
Всего
Государственные закупки, проведенные способом аукциона
Товар
Работа
Услуга
Всего
Государственные закупки, проведенные способом запроса ценовых предложений
Товар
Работа
Услуга
Всего
Государственные закупки, проведенные способом из одного источника
Товар
Работа
Услуга
Всего
Государственные закупки, проведенные способом из одного источника путем прямого заключения договора
Товар
Работа
Услуга
Всего
Государственные закупки, проведенные способом через товарные биржи
Товар
Работа
Услуга
Всего
Государственные закупки, проведенные через электронный магазин
Товар
Работа
Услуга
Всего
Приложение 7
к Правилам сбора, обобщения и
анализа отчетности
государственных закупок, в том
числе порядок формирования
отчетности государственных закупок
Форма
Информация о зарегистрированных на веб-портале государственных закупок заказчиках (по заключенным договорам государственных закупок)
Сноска. Приложение 7 - в редакции приказа Министра финансов РК от 01.02.2022 № 112 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Наименование
Предыдущий период
Отчетный период
количество заказчиков
сумма, тенге
доля, % от общей суммы договоров
количество заказчиков
сумма, тенге
доля, % от общей суммы договоров
1
Количество заказчиков. Всего
2
В том числе государственные учреждения
3
в том числе государственные предприятия
4
в том числе акционерные общества
5
в том числе товарищества с ограниченной ответственностью
6
в том числе иные организационно правовые формы
Приложение 8
к Правилам сбора, обобщения и
анализа отчетности
государственных закупок, в том
числе порядок формирования
отчетности государственных закупок
Форма
Информация о зарегистрированных на веб-портале государственных закупок потенциальных поставщиках

Ескерту. 6-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 01.02.2022 № 112 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Атауы
Бөлігінде
Мемлекеттік сатып алудың бекітілген жылдық жоспарлары бойынша
Өткізілген мемлекеттік сатып алудың қорытындылары бойынша
Жасасқан шарттары бойынша
Бекітілген жоспарлы сатып алулардың сомасы, теңге. Барлығы
Үлесі, %
Ағымдағы қаржы жылында бекітілген жоспарлы сатып алулардың сомасы, теңге
Өткізілген мемлекеттік сатып алулардың сомасы, теңге
Үлесі, %
Жасасқан шарттардың сомасы, теңге
Үлесі, %
Ағымдағы қаржы жылында төленуі тиіс жасасқан шарттар сомасы, теңге
Барлығы
Тауар
Жұмыс
Көрсетілетін қызмет
Конкурс тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Тауар
Жұмыс
Көрсетілетін қызмет
Барлығы
Аукцион тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Тауар
Жұмыс
Көрсетілетін қызмет
Барлығы
Баға ұсыныстарын сұрату тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Тауар
Жұмыс
Көрсетілетін қызмет
Барлығы
Бір көзден алу тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Тауар
Жұмыс
Көрсетілетін қызмет
Барлығы
Шартты тікелей жасасу арқылы бір көзден алу тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Тауар
Жұмыс
Көрсетілетін қызмет
Барлығы
Тауар биржалары арқылы тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Тауар
Жұмыс
Көрсетілетін қызмет
Барлығы
Электрондық дүкен арқылы өткізілген мемлекеттік сатып алу
Тауар
Жұмыс
Көрсетілетін қызмет
Барлығы
Мемлекеттік сатып алу
есептілігін жинау, қорыту және
талдау қағидаларына, оның
ішінде мемлекеттік сатып алу
есептілігін қалыптастыру
тәртібіне
7-қосымша
Нысан
Мемлекеттік сатып алу веб-порталында тіркелген тапсырыс берушілер туралы ақпарат (жасасқан мемлекеттік сатып алу шарттары бойынша)
Ескерту. 7-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 01.02.2022 № 112 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Атауы
Бұдан алдыңғы кезең
Есепті кезең
тапсырыс берушілердің саны
сома, теңге
шарттардың жалпы сомасынан үлесі, %
тапсырыс берушілердің саны
сома, теңге
шарттардың жалпы сомасынан үлесі, %
1
Тапсырыс берушілердің саны. Барлығы
2
Оның ішінде мемлекеттік мекемелер
3
Оның ішінде мемлекеттік кәсіпорындар
4
Оның ішінде акционерлік қоғамдар
5
Оның ішінде жауапкершілігі шектеулі серіктестер
6
Оның ішінде өзге де ұйымдық-құқықтық нысандар
Мемлекеттік сатып алу
есептілігін жинау, қорыту және
талдау қағидаларына, оның
ішінде мемлекеттік сатып алу
есептілігін қалыптастыру
тәртібіне
8-қосымша
Нысан
Мемлекеттік сатып алу веб-порталында тіркелген әлеуетті өнім берушілер туралы ақпарат

Сноска. Текст в правом верхнем углу приложения 9 - в редакции приказа Министра финансов РК от 01.02.2022 № 112 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Информация о поставщиках и заключенных с ними договорах о
государственных закупках
Предыдущий период
Отчетный период
Количество поставщиков, зарегистрированных на веб-портале государственных закупок
Количество участвовавших в закупках поставщиков
Доля, %
Количество поставщиков, признанных победителями с которыми заключен договор
Доля, %
Общая сумма заключенных договоров
Доля, %
Количество поставщиков, зарегистрированных на веб-портале государственных закупок
Количество участвовавших в закупках поставщиков
Доля, %
Количество поставщиков, признанных победителями с которыми заключен договор
Доля, %
Общая сумма заключенных договоров
Доля, %
1
ВСЕГО
2
Республики Казахстан
3
Российской Федерации
4
Республики Беларусь
5
Кыргызской Республики
6
Республики Армения
Приложение 10
к Правилам сбора, обобщения и
анализа отчетности
государственных закупок, в том
числе порядок формирования
отчетности государственных закупок
Форма
Информация о поставщиках, состоящих в Реестре недобросовестных участников государственных закупок (далее - РНУ) за _____ год
Сноска. Приложение 10 - в редакции приказа Министра финансов РК от 01.02.2022 № 112 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Способ закупки
Основания включения поставщиков в РНУ
Всего:
если установлено, что поставщик не соответствует квалификационным требованиям и требованиям конкурсной документации (аукционной документации) или предоставил недостоверную информацию о своем соответствии таким требованиям, что позволило ему стать победителем конкурса (аукциона), по результатам которой заключен договор
если потенциальный поставщик уклонился от заключения договора о государственных закупках
если поставщик не исполнил либо ненадлежащим образом исполнил свои обязательства по заключенным с ними договорам о государственных закупках
Государственные закупки, проведенные способом конкурса
Государственные закупки, проведенные способом аукциона
Государственные закупки, проведенные способом запроса ценовых предложений
Государственные закупки, проведенные способом из одного источника
Государственные закупки, проведенные способом из одного источника путем прямого заключения договора
Государственные закупки, проведенные способом через товарные биржи
Государственные закупки, проведенные через электронный магазин
Итого оснований включения поставщиков в РНУ
доля, %
Приложение 11
к Правилам сбора, обобщения и
анализа отчетности
государственных закупок, в том
числе порядок формирования
отчетности государственных закупок
Форма

Ескерту. 9-қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышындағы мәтін жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 01.02.2022 № 112 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Нысан
Өнім берушілер және олармен жасасқан мемлекеттік сатып алу шарттары туралы ақпарат
Бұдан алдыңғы кезең
Есепті кезең
Мемлекеттік сатып алу веб-порталында тіркелген өнім берушілердің саны
Сатып алуға қатысқан өнім берушілердің саны
Үлесі, %
Жеңімпаз деп танылған, олармен шарт жасасқан өнім берушілердің саны
Үлесі, %
Жасасқан шарттардың жалпы сомасы
Үлесі,
%
Мемлекеттік сатып алу веб-порталында тіркелген өнім берушілердің саны
Сатып алуда қатысқан өнім берушілердің саны
Үлесі, %
Жеңімпаз деп танылған, олармен шарт жасасқан өнім берушілердің саны
Үлесі, %
Жасасқан шарттардың жалпы сомасы
Үлесі,
%
1
БАРЛЫҒЫ:
2
Қазақстан Республикасы
3
Ресей Федерациясы
4
Беларусь Республикасы
5
Қырғыз Республикасы
6
Армения Республикасы
Мемлекеттік сатып алу
есептілігін жинау, қорыту және
талдау қағидаларына, оның
ішінде мемлекеттік сатып алу
есептілігін қалыптастыру
тәртібіне
10-қосымша
Нысан
_____ жыл ішінде Мемлекеттік сатып алуға жосықсыз қатысушылардың тізілімінде (бұдан әрі – ЖҚТ) тұрған өнім берушілер туралы ақпарат
Ескерту. 10-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 01.02.2022 № 112 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Сатып алу тәсілі
Өнім берушілерді ЖҚТ-ға енгізу негіздемелері
Барлығы:
егер өнім беруші біліктілік талаптары мен конкурстық құжаттаманың (аукциондық құжаттаманың) талаптарына сәйкес келмейтін болса немесе өзінің осындай талаптарға сәйкестігі туралы анық емес ақпарат бергені, оның нәтижелері бойынша осындай шарт жасалып, оның конкурс (аукцион) жеңімпазы болуына мүмкіндік бергені анықталса
егер әлеуетті өнім беруші мемлекеттік сатып алу туралы шарт жасасудан жалтарса
егер өнім беруші өздерімен жасалған мемлекеттік сатып алу туралы шарттар бойынша өз міндеттемелерін орындамаса не тиісінше орындамаса
Конкурс тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Аукцион тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Баға ұсыныстарын сұрату тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Бір көзден алу тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Шартты тікелей жасасу жолымен бір көзден алу тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Тауар биржалары арқылы тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Электрондық дүкен арқылы өткізілген мемлекеттік сатып алу
Өнім берушілерді ЖҚТ-ға енгізу негіздемелерінің жиыны
үлесі, %
Мемлекеттік сатып алу
есептілігін жинау, қорыту және
талдау қағидаларына, оның
ішінде мемлекеттік сатып алу
есептілігін қалыптастыру
тәртібіне
11-қосымша

Сноска. Текст в правом верхнем углу приложения 12 - в редакции приказа Министра финансов РК от 01.02.2022 № 112 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Проведено закупок
Способ закупки
Государственные закупки, проведенные способом конкурса. Всего
Государственные закупки, проведенные способом открытого конкурса
Государственные закупки, проведенные способом конкурса с использованием двухэтапных процедур
Государственные закупки, проведенные способом конкурса с предварительным квалификационным отбором
Государственные закупки, проведенные способом конкурса с использованием рамочных соглашений
Государственные закупки, проведенные способом конкурса с использованием рейтингово-балльной системы
Государственные закупки, проведенные способом конкурса с использованием расчета стоимости жизненного цикла приобретаемых товаров, работ, услуг
Государственные закупки, проведенные способом аукциона
Государственные закупки, проведенные способом запроса ценовых предложений
Государственные закупки, проведенные через электронный магазин
Всего проведено закупок (лоты)
Количество
Доля, %
Сумма, тенге
Доля, %
в том числе состоявшиеся
Количество
Доля, %
Сумма, тенге
Доля, %
в том числе несостоявшиеся
Количество
Доля, %
Сумма, тенге
Доля, %
в том числе государственные закупки, проведенные способом из одного источника по несостоявшимся
Количество
Доля, %
Сумма, тенге
Доля, %
Приложение 13
к Правилам сбора, обобщения и
анализа отчетности
государственных закупок, в том
числе порядок формирования
отчетности государственных закупок
Форма
Сноска. Текст в правом верхнем углу приложения 13 - в редакции приказа Министра финансов РК от 01.02.2022 № 112 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сведения об основаниях заключения договоров из одного
источника (после конкурса, аукциона, запроса ценовых
предложений)
Предыдущий период
Отчетный период
Количество лотов
Сумма, тенге
Доля, % (от количества)
Количество лотов
Сумма, тенге
Доля, % (от количества)
Всего
из них после конкурса:
1) отсутствия представленных заявок на участие в конкурсе;
2) представления менее двух заявок на участие в конкурсе;
3) к участию в конкурсе не допущен ни один потенциальный поставщик;
4) к участию в конкурсе допущен один потенциальный поставщик;
из них после аукциона:
5) отсутствия представленных заявок на участие в аукционе;
6) представления менее двух заявок на участие в аукционе;
7) к участию в аукционе не допущен ни один потенциальный поставщик;

Ескерту. 12-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 01.02.2022 № 112 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Сатып алу тәсілі
Өткізілген сатып алулар
Конкурс тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу. Барлығы
Ашық конкурс тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Екі кезеңді рәсімдерді пайдалана отырып, конкурс тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Біліктілікті алдын ала іріктеумен жүргізілетін конкурс тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Негіздемелік келісімдерді пайдалана отырып, конкурс тәсілімен жүргізілген мемлекеттік сатып алу
Рейтингтік-балдық жүйені пайдалана отырып, конкурс тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің өмірлік циклі құнының есептемесі пайдаланылатын конкурс тәсілімен жүргізілген мемлекеттік сатып алу
Аукцион тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Баға ұсыныстарын сұрату тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Электрондық дүкен арқылы өткізілген мемлекеттік сатып алу
Барлығы өткізілген сатып алулар (лоттар)
Саны
Үлесі, %
Сома, теңге
Үлесі, %
оның ішінде өткізілгендері
Саны
Үлесі, %
Сома, теңге
Үлесі, %
оның ішінде өткізілмегендері
Саны
Үлесі, %
Сома, теңге
Үлесі, %
оның ішінде өтпегендер бойынша бір көзден алу тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Саны
Үлесі, %
Сома, теңге
Үлесі, %
Мемлекеттік сатып алу
есептілігін жинау, қорыту және
талдау қағидаларына, оның
ішінде мемлекеттік сатып алу
есептілігін қалыптастыру
тәртібіне
13-қосымша
Ескерту. 13-қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышындағы мәтін жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 01.02.2022 № 112 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Нысан
Бір көзден алу шарттарын жасасу негіздемелері туралы мәліметтер (конкурстан, аукционнан, баға ұсыныстарын сұратудан кейін)
Бұдан алдыңғы кезең
Есепті кезең
Саны
Сома, теңге
Үлесі, % (санынан)
Саны
Сома, теңге
Үлесі, % (санынан)
Барлығы:
оның ішінде конкурстан кейін:
1) конкурсқа қатысуға ұсынылған өтінімдердің болмауы;
2) конкурсқа қатысуға екеуден аз өтінімнің ұсынылуы;
3) конкурсқа қатысуға бір де бір әлеуетті өнім берушіге рұқсат берілмеуі;
4) конкурсқа қатысуға бір әлеуетті өнім берушіге рұқсат берілуі;
оның ішінде аукционнан кейін:
5) аукционға қатысуға ұсынылған өтінімдердің болмауы;
6) аукционға қатысуға екеуден аз өтінімнің ұсынылуы;
7) аукционға қатысуға бір де бір әлеуетті өнім берушіге рұқсат берілмеуі;

8) к участию в конкурсе допущен один потенциальный поставщик;
Из них после запроса ценовых предложений:
9) представлено только одно ценовое предложение потенциального поставщика;
10) принятые организатором государственных закупок меры, предусмотренные пунктом 8 статьи 38 Закона Республики Казахстан "О государственных закупках", не привели к заключению договора о государственных закупках;
11) принятые организатором государственных закупок меры, предусмотренные пунктом 10 статьи 38 Закона Республики Казахстан "О государственных закупках", не привели к заключению договора о государственных закупках;
Приложение 14
к Правилам сбора, обобщения и
анализа отчетности
государственных закупок, в том
числе порядок формирования
отчетности государственных закупок
Форма
Информация о количестве заявок по проведенным государственным закупкам в разрезе потенциальных поставщиков
Сноска. Приложение 14 - в редакции приказа Министра финансов РК от 01.02.2022 № 112 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Период
Предыдущий период
Отчетный период
проведенных закупок (лотов)
поданных заявок
Доля, % (поданных заявок)
среднее число участвующих на один лот
проведенных закупок (лотов)
поданных заявок
Доля, % (поданных заявок)
среднее число участвующих на один лот
Государственные закупки, проведенные способом конкурса
в том числе открытого конкурса
в том числе конкурса с использованием двухэтапных процедур
в том числе конкурса с предварительным квалификационным отбором
в том числе конкурса с использованием рамочных соглашений
в том числе конкурса с использованием рейтингово-балльной системы
в том числе конкурса с использованием расчета стоимости жизненного цикла приобретаемых товаров, работ, услуг
Государственные закупки, проведенные способом аукциона
Государственные закупки, проведенные способом запроса ценовых предложений
Всего
Информация о количестве заявок по проведенным
государственным закупкам в разрезе потенциальных
поставщиков
Период
Предыдущий период
Отчетный период
проведенных закупок (лотов)
поданных заявок
Доля, % (поданных заявок)
среднее число участвующих на один лот
проведенных закупок (лотов)
поданных заявок
Доля, % (поданных заявок)
среднее число участвующих на один лот
Государственные закупки, проведенные способом конкурса
Государственные закупки, проведенные способом аукциона
Государственные закупки, проведенные способом запроса ценовых предложений
Всего
Приложение 15
к Правилам сбора, обобщения и
анализа отчетности
государственных закупок, в том
числе порядок формирования
отчетности государственных закупок
Форма

8) аукционға қатысуға бір әлеуетті өнім берушіге рұқсат берілуі;
оның ішінде баға ұсыныстарын сұратудан кейін
9) әлеуетті өнім берушінің бір ғана баға ұсынысы ұсынылған болса;
10) Қазақстан Республикасының "Мемлекеттік сатып алу туралы" Заңының 38-бабының 8-тармағында көзделген, мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушы қабылдаған шаралар мемлекеттік сатып алу туралы шартты жасасуға алып келмесе;
11) Қазақстан Республикасының "Мемлекеттік сатып алу туралы" Заңының 38-бабының 10-тармағында көзделген, мемлекеттік сатып алуды ұйымдастырушы қабылдаған шаралар мемлекеттік сатып алу туралы шартты жасасуға алып келмесе;
Мемлекеттік сатып алу
есептілігін жинау, қорыту және
талдау қағидаларына, оның
ішінде мемлекеттік сатып алу
есептілігін қалыптастыру
тәртібіне
14-қосымша
Нысан
Әлеуетті өнім берушілер бөлінісінде өткізілген мемлекеттік сатып алулар бойынша өтінімдер саны туралы ақпарат
Ескерту. 14-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 01.02.2022 № 112 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Кезең
Бұдан алдыңғы кезең
Есепті кезең
Өткізілген сатып алулар (лоттар)
Берілген өтінімдер
Үлесі, % (берілген өтінімдер)
Бір лотқа қатысушылардың орташа саны
Өткізілген сатып алулар (лоттар)
Берілген өтінімдер
Үлесі, % (берілген өтінімдер)
Бір лотқа қатысушылардың орташа саны
Конкурс тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
оның ішінде ашық конкурс
оның ішінде екі кезеңдік рәсімдер пайдаланылатын конкурс
оның ішінде біліктілікті алдын ала іріктеумен конкурс
оның ішінде негіздемелік келісімдер пайдаланылатын конкурс
оның ішінде рейтингтік-балдық жүйе пайдаланылатын конкурс
оның ішінде сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің өмірлік циклі құнының есептемесі пайдаланылатын конкурс
Аукцион тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Баға ұсыныстарын сұрату тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Барлығы
Мемлекеттік сатып алу
есептілігін жинау, қорыту және
талдау қағидаларына, оның
ішінде мемлекеттік сатып алу
есептілігін қалыптастыру
тәртібіне
15-қосымша

Сноска. Текст в правом верхнем углу приложения 15 - в редакции приказа Министра финансов РК от 01.02.2022 № 112 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Информация о количестве допущенных поставщиков к участию
в государственных закупках по проведенным государственным
закупкам
Способ закупки
Период
Количество закупок
Количество лотов
Количество участвовавших поставщиков
Количество поставщиков, допущенных к участию
Доля допущенных к участию поставщиков, %
1
Государственные закупки, проведенные способом конкурса
Отчетный
Предыдущий
2
Государственные закупки, проведенные способом аукциона
Отчетный
Предыдущий
3
Государственные закупки, проведенные способом запроса ценовых предложений
Отчетный
Предыдущий
Всего:
Отчетный
Предыдущий
Приложение 16
к Правилам сбора, обобщения и
анализа отчетности
государственных закупок, в том
числе порядок формирования
отчетности государственных закупок
Форма
Помесячная динамика опубликования государственных закупок
Сноска. Приложение 16 - в редакции приказа Министра финансов РК от 01.02.2022 № 112 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
По количеству
Период (год)
Январь
Февраль
Март
Апрель
Май
Июнь
Количество
Доля, %
Количество
Доля, %
Количество
Доля, %
Количество
Доля, %
Количество
Доля, %
Количество
Доля, %
1
2
3
По сумме (тенге)
1
2
3
Продолжение таблицы
По количеству
Июль
Август
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
ИТОГО
Количество
Доля, %
Количество
Доля, %
Количество
Доля, %
Количество
Доля, %
Количество
Доля, %
Количество
Доля, %
Количество
Доля, %
По сумме (тенге)
Приложение 17
к Правилам сбора, обобщения и
анализа отчетности
государственных закупок, в том
числе порядок формирования
отчетности государственных закупок
Форма
Помесячная динамика опубликования государственных закупок в разрезе администраторов бюджетных программ за ____ год
Сноска. Приложение 17 - в редакции приказа Министра финансов РК от 01.02.2022 № 112 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
По количеству
Наименование администратора бюджетной программы
Январь
Февраль
Март
Апрель
Май
Июнь
Количество
Доля, %
Количество
Доля, %
Количество
Доля, %
Количество
Доля, %
Количество
Доля, %
Количество
Доля, %
ВСЕГО
1
2
По сумме (тенге)
ВСЕГО
1
2
Продолжение таблицы
По количеству
Июль
Август
Сентябрь
Октябрь
Ноябрь
Декабрь
ИТОГО
Количество
Доля, %
Количество
Доля, %
Количество
Доля, %
Количество
Доля, %
Количество
Доля, %
Количество
Доля, %
Количество
Доля, %
По сумме (тенге)
Приложение 18
к Правилам сбора, обобщения и
анализа отчетности
государственных закупок, в том
числе порядок формирования
отчетности государственных закупок
Форма
Сведения об отказах от проведения государственных закупок товаров, работ, услуг в разрезе способов за ______ год

Ескерту. 15-қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышындағы мәтін жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 01.02.2022 № 112 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Нысан
Өткізілген мемлекеттік сатып алулар бойынша мемлекеттік сатып алуға қатысуға рұқсат берілген өнім берушілердің саны туралы ақпарат
Сатып алу тәсілі
Кезең
Сатып алу саны
Лоттар саны
Қатысқан өнім берушілердің саны
Сатып алуға қатысуға рұқсат берілген өнім берушілердің саны
Конкурсқа қатысуға рұқсат берілген өнім берушілердің үлесі, %
1
Конкурс тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Есепті
Бұдан алдыңғы
2
Аукцион тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Есепті
Бұдан алдыңғы
3
Баға ұсыныстарын сұрату тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Есепті
Бұдан алдыңғы
Барлығы:
Есепті
Бұдан алдыңғы
Мемлекеттік сатып алу
есептілігін жинау, қорыту және
талдау қағидаларына, оның
ішінде мемлекеттік сатып алу
есептілігін қалыптастыру
тәртібіне
16-қосымша
Нысан
Мемлекеттік сатып алуды жариялаудың айлық серпіні
Ескерту. 16-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 01.02.2022 № 112 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Саны бойынша
Кезең (жыл)
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Мамыр
Маусым
Саны
Үлесіі, %
Саны
Үлесіі, %
Саны
Үлесі, %
Саны
Үлесі, %
Саны
Үлесі, %
Саны
Үлесі, %
1
2
3
Сомасы бойынша (теңге)
1
2
3
Кестенің жалғасы
Саны бойынша
Шілде
Тамыз
Қыркүйек
Қазан
Қараша
Желтоқсан
ЖИЫНЫ
Саны
Үлесі, %
Саны
Үлесі, %
Саны
Үлесі, %
Саны
Үлесі, %
Саны
Үлесі, %
Саны
Үлесі, %
Саны
Үлесі, %
Сомасы бойынша (теңге)
Мемлекеттік сатып алу
есептілігін жинау, қорыту және
талдау қағидаларына, оның
ішінде мемлекеттік сатып алу
есептілігін қалыптастыру
тәртібіне
17-қосымша
Нысан
______ жыл ішінде бюджеттік бағдарламардың әкімшілері бөлінісінде мемлекеттік сатып алуды жариялаудың айлық серпіні
Ескерту. 17-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 01.02.2022 № 112 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Саны бойынша
Бюджеттік бағдарлама әкімшісінің атауы
Қаңтар
Ақпан
Наурыз
Сәуір
Мамыр
Маусым
Саны
Үлесі, %
Саны
Үлесі, %
Саны
Үлесі, %
Саны
Үлесі, %
Саны
Үлесі, %
Саны
Үлесі, %
БАРЛЫҒЫ
1
2
Сомасы бойынша (теңге)
БАРЛЫҒЫ
1
2
Кестенің жалғасы
Саны бойынша
Шілде
Тамыз
Қыркүйек
Қазан
Қараша
Желтоқсан
Барлығы
Саны
Үлесі, %
Саны
Үлесі, %
Саны
Үлесі, %
Саны
Үлесі, %
Саны
Үлесі, %
Саны
Үлесі, %
Саны
Үлесі, %
Сомасы бойынша (теңге)
Мемлекеттік сатып алу
есептілігін жинау, қорыту және
талдау қағидаларына, оның
ішінде мемлекеттік сатып алу
есептілігін қалыптастыру
тәртібіне
18-қосымша
Нысан
______ жыл ішінде тәсілдер бөлінісінде тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алуды өткізуден бас тарту туралы мәліметтер

Сноска. Приложение 18 - в редакции приказа Министра финансов РК от 01.02.2022 № 112 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Способ закупки
Утвержденный план государственных закупок
Отказ от проведения государственных закупок по причине сокращения расходов на приобретение товаров, работ, услуг
Отказ от проведения государственных закупок по причине внесения изменений и дополнений в стратегический план, бюджет (план развития)
Количество
Сумма, тенге
Количество
Доля, %
Сумма, тенге
Доля, %
Количество
Доля, %
Сумма, тенге
Доля, %
Итого
Государственные закупки, проведенные способом конкурса. Всего
в том числе открытого конкурса
в том числе конкурса с использованием двухэтапных процедур
в том числе конкурса с предварительным квалификационным отбором
в том числе конкурса с использованием рамочных соглашений
в том числе конкурса с использованием рейтингово-балльной системы
в том числе конкурса с использованием расчета стоимости жизненного цикла приобретаемых товаров, работ, услуг
Государственные закупки, проведенные способом аукциона
Государственные закупки, проведенные способом запроса ценовых предложений
Государственные закупки, проведенные способом из одного источника. Всего
в том числе по государственным закупкам способом конкурса, признанных несостоявшимися
в том числе по государственным закупкам способом аукциона, признанных несостоявшимися
в том числе по государственным закупкам способом запроса ценовых предложений, признанных несостоявшимися
Государственные закупки, проведенные способом из одного источника путем прямого заключения договора
Государственные закупки, проведенные способом через товарные биржи
Государственные закупки, проведенные через электронный магазин
Приложение 19
к Правилам сбора, обобщения и
анализа отчетности
государственных закупок, в том
числе порядок формирования
отчетности государственных закупок
Форма
Сноска. Текст в правом верхнем углу приложения 19 - в редакции приказа Министра финансов РК от 01.02.2022 № 112 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сведения об отказах от проведения государственных закупок
товаров, работ, услуг в разрезе администраторов бюджетных
программ за ______ год
Наименование администратора бюджетной программы
План
Отказ от проведения государственных закупок по причине сокращения расходов на приобретение товаров, работ, услуг
Отказ от проведения государственных закупок по причине внесения изменений и дополнений в стратегический план, бюджет (план развития)
Количество
Сумма, тенге
Количество
Доля, %
Сумма, тенге
Доля, %
Количество
Сумма, тенге
Количество
Доля, %
1
2
3
ВСЕГО
Приложение 20
к Правилам сбора, обобщения и
анализа отчетности
государственных закупок, в том
числе порядок формирования
отчетности государственных закупок
Форма
Рейтинг 100 поставщиков с наибольшим количеством выигранных государственных закупок товаров, работ, услуг за ______ год (по количеству договоров)

Ескерту. 18-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 01.02.2022 № 112 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Сатып алу тәсілі
Бекітілген мемлекеттік сатып алу жоспары
Тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алуға арналған шығыстарды қысқарту себепті мемлекеттік сатып алуды өткізуден бас тарту
Стратегиялық жоспарға, бюджетке (даму жоспарына) өзгерістер мен толықтырулар енгізу себепті мемлекеттік сатып алуды өткізуден бас тарту
Саны
Сомасы, теңге
Саны
Үлесі, %
Сомасы, теңге
Үлесі, %
Саны
Үлесі, %
Сомасы, теңге
Үлесі,
%
Жиыны
Конкурс тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу. Барлығы
оның ішінде ашық конкурс
оның ішінде екі кезеңдік рәсімдерді пайдаланумен конкурс
оның ішінде алдын ала біліктілік іріктеуімен жүргізілетін конкурс
оның ішінде негіздемелік келісімдер пайдаланылатын конкурс
оның ішінде рейтингтік-балдық жүйе пайдаланылатын конкурс
оның ішінде сатып алынатын тауарлардың, жұмыстардың, көрсетілетін қызметтердің өмірлік циклі құнының есептемесі пайдаланылатын конкурс
Аукцион тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Баға ұсыныстарын сұрату тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Бір көзден алу тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу. Барлығы
оның ішінде өтпеді деп танылған конкурс тәсілімен мемлекеттік сатып алу бойынша
оның ішінде өтпеді деп танылған аукцион тәсілімен мемлекеттік сатып алу бойынша
оның ішінде өтпеді деп танылған баға ұсыныстарын сұрату тәсілімен мемлекеттік сатып алу бойынша
Шартты тікелей жасасу арқылы бір көзден алу тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Тауар биржалары арқылы тәсілімен өткізілген мемлекеттік сатып алу
Электрондық дүкен арқылы өткізілген мемлекеттік сатып алу
Мемлекеттік сатып алу
есептілігін жинау, қорыту және
талдау қағидаларына, оның
ішінде мемлекеттік сатып алу
есептілігін қалыптастыру
тәртібіне
19-қосымша
Ескерту. 19-қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышындағы мәтін жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 01.02.2022 № 112 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Нысан
______ жыл ішінде бюджеттік бағдарламалар әкімшілері бөлінісінде тауарларды, жұмыстарды және көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алуды өткізуден бас тарту туралы мәліметтер
Бюджеттік бағдарлама әкімшісінің атауы
Жоспар
Тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді сатып алуға арналған шығыстарды қысқарту себепті мемлекеттік сатып алуды өткізуден бас тарту
Стратегиялық жоспарға, бюджетке (даму жоспарына) өзгерістер мен толықтырулар енгізу себепті мемлекеттік сатып алуды өткізуден бас тарту
Саны
Сомасы, теңге
Саны
Үлесі, %
Сомасы, теңге
Үлесі, %
Саны
Сомасы, теңге
Саны
Үлесі, %
1
2
3
БАРЛЫҒЫ
Мемлекеттік сатып алу
есептілігін жинау, қорыту және
талдау қағидаларына, оның
ішінде мемлекеттік сатып алу
есептілігін қалыптастыру
тәртібіне
20-қосымша
Нысан
______ жыл ішінде тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алуды ең көп жеңген 100 өнім берушінің рейтингі (шарттар саны бойынша)

Сноска. Приложение 20 - в редакции приказа Министра финансов РК от 01.02.2022 № 112 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Место в рейтинге по сумме выигрыша
Наименование поставщика
БИН поставщика
Количество выигранных закупок
Сумма по выигранным закупкам, тенге
Количество договоров
из них способами, (тенге):
конкурс
аукцион
запрос ценовых предложений
из одного источника
из одного источника путем прямого заключения договора
через товарные биржи
через электронный магазин
1
2
3
100
Приложение 21
к Правилам сбора, обобщения и
анализа отчетности
государственных закупок, в том
числе порядок формирования
отчетности государственных закупок
Форма
Рейтинг 100 заказчиков с наибольшими суммами договоров государственных закупок за _______ год
Сноска. Приложение 21 - в редакции приказа Министра финансов РК от 01.02.2022 № 112 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Место в рейтинге по сумме
Наименование заказчика
БИН
Количество проведенных закупок
Сумма по заключенным договорам, тенге
из них способами, (тенге):
конкурс
аукцион
количество
сумма
количество
сумма
1
2
3
100
Продолжение таблицы
из них способами, (тенге):
запрос ценовых предложений
из одного источника
из одного источника путем прямого заключения договора
через товарные биржи
через электронный магазин
количество
сумма
количество
сумма
количество
сумма
количество
сумма
количество
сумма
Приложение 22
к Правилам сбора, обобщения и
анализа отчетности
государственных закупок, в том
числе порядок формирования
отчетности государственных закупок
Форма
Сноска. Текст в правом верхнем углу приложения 22 - в редакции приказа Министра финансов РК от 01.02.2022 № 112 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сведения о часто закупаемых товарах, работах,
услугах за ______ год
Вид предмета закупки
Код классификатора товара, работы, услуги
Наименование классификатора товара, работы, услуги
Краткая характеристика классификатора товара, работы, услуги
Единица измерения
Общее количество
Общая плановая сумма, тенге
Товар
Работа
Услуга
Приложение 23
к Правилам сбора, обобщения и
анализа отчетности
государственных закупок, в том
числе порядок формирования
отчетности государственных закупок
Форма
Сноска. Текст в правом верхнем углу приложения 23 - в редакции приказа Министра финансов РК от 01.02.2022 № 112 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Сведения о запланированных и проведенных государственных
закупках товаров, работ, услуг за __________ год
Код администратора бюджетной программы, подпрограммы
Наименование администратора бюджетной программы, подпрограммы
План
За отчетный период
План государственных закупок на год
План государственных закупок на отчетный период
Опубликовано
Подведены итоги государственных закупок
Заключено договоров
Исполнено договоров
количество
сумма, тенге
количество
сумма, тенге
количество
сумма, тенге
количество
сумма, тенге
количество
сумма, тенге
количество
сумма, тенге
АБП
программа
подпрограмма
АБП
программа
подпрограмма

Ескерту. 20-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 01.02.2022 № 112 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Жеңген сома бойынша рейтингтегі орын
Өнім берушінің атауы
Өнім берушінің ЖСН
Жеңген сатып алудың саны
Жеңген сатып алудың сомасы, теңге
Шарттар саны
оның ішінде тәсілдермен, (теңге):
конкур
аукцион
баға ұсыныстарын сұрату
бір көзден алу
шартты тікелей жасасу арқылы бір көзден алу
тауар биржалары арқылы
электрондық дүкен арқылы
1
2
3
...
100
Мемлекеттік сатып алу
есептілігін жинау, қорыту және
талдау қағидаларына, оның
ішінде мемлекеттік сатып алу
есептілігін қалыптастыру
тәртібіне
21-қосымша
Нысан
_______ жыл ішінде мемлекеттік сатып алу шарттарының сомасы ең көп 100 тапсырыс берушінің рейтингі
Ескерту. 21-қосымша жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 01.02.2022 № 112 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Сомасы бойынша рейтингтегі орны
Тапсырыс берушінің атауы
БСН
Өткізілген сатып алу саны
Жасасқан шарттар бойынша сомасы, теңге
оның ішінде тәсілдермен, (теңге):
конкурс
аукцион
саны
сомасы
саны
сомасы
1
2
3
100
Кестенің жалғасы
оның ішінде тәсілдермен, (теңге):
баға ұсыныстарын сұрату
бір көзден алу
шартты тікелей жасасу арқылы бір көзден алу
тауар биржалары арқылы
электрондық дүкен арқылы
саны
сомасы
саны
сомасы
саны
сомасы
саны
сомасы
саны
сомасы
Мемлекеттік сатып алу
есептілігін жинау, қорыту және
талдау қағидаларына, оның
ішінде мемлекеттік сатып алу
есептілігін қалыптастыру
тәртібіне
22-қосымша
Ескерту. 22-қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышындағы мәтін жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 01.02.2022 № 112 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Нысан
______ жыл ішінде жиі сатып алынатын тауарлар, жұмыстар, көрсетілетін қызметтер туралы мәліметтер
сатып алу мәнінің түрі
Тауар, жұмыс, көрсетілетін қызмет сыныптауышының коды
Тауар, жұмыс, көрсетілетін қызмет сыныптауышының атауы
Тауар, жұмыс, көрсетілетін қызмет сыныптауышының қысқаша сипаттамасы
Өлшем бірлігі
Жалпы саны
Жалпы жоспарлы сомасы, теңге
Тауар
Жұмыс
Көрсетілетін қызмет
Мемлекеттік сатып алу
есептілігін жинау, қорыту және
талдау қағидаларына, оның
ішінде мемлекеттік сатып алу
есептілігін қалыптастыру
тәртібіне
23-қосымша
Ескерту. 23-қосымшаның жоғарғы оң жақ бұрышындағы мәтін жаңа редакцияда - ҚР Қаржы министрінің 01.02.2022 № 112 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Нысан
_________ жыл ішінде жоспарлаған және өткізілген тауарларды, жұмыстарды, көрсетілетін қызметтерді мемлекеттік сатып алу туралы мәліметтер
Бюджеттік бағдарлама, кіші бағдарлама әкімшісінің коды
Бюджеттік бағдарлама, кіші бағдарлама әкімшісінің атауы
Жоспар
Есепті кезең ішінде
Бір жылға арналған мемлекеттік сатып алу жоспары
Есепті кезеңге арналған мемлекеттік сатып алу жоспары
Жарияланды
Мемлекеттік сатып алу қорытындылары шығарылды
Шарттар жасалды
Шарттар орындалды
саны
сомасы, теңге
саны
сомасы, теңге
саны
сомасы, теңге
саны
сомасы, теңге
саны
сомасы, теңге
саны
сомасы, теңге
ББӘ
бағдарлама
кіші бағдарлама
ББӘ
бағдарлама
кіші бағдарлама