О внесении изменения в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 9 декабря 2014 года № 16-04/647 "Об утверждении Правил выдачи разрешения на экспорт, импорт и транзит перемещаемых (перевозимых) объектов с учетом оценки эпизоотической ситуации на соответствующей территории"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 ноября 2015 года № 7-1/1043. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 20 января 2016 года № 12882
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 9 декабря 2014 года № 16-04/647 «Об утверждении Правил выдачи разрешения на экспорт, импорт и транзит перемещаемых (перевозимых) объектов с учетом оценки эпизоотической ситуации на соответствующей территории» (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 10254, опубликованный 10 апреля 2015 года в информационно-правовой системе «Әділет», 6 августа 2015 года № 148 (28024) в газете «Казахстанская правда») следующее изменение:
приложение 1 к Правилам выдачи разрешения на экспорт, импорт и транзит перемещаемых (перевозимых) объектов с учетом оценки эпизоотической ситуации на соответствующей территории, утвержденным указанным приказом изложить в новой редакции, согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту ветеринарной и пищевой безопасности Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания и в информационно-правовую систему «Әділет»;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан и на интранет-портале государственных органов.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении двадцати одного календарного дня после дня его первого официального опубликования.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан                       А. Мамытбеков
«СОГЛАСОВАН»
Министр по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
__________________А. Исекешев

"Тиісті аумақтағы эпизоотиялық жағдайды бағалауды ескере отырып, орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектілердің экспортына, импортына және транзитіне рұқсат беру қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрінің 2014 жылғы 9 желтоқсандағы № 16-04/647 бұйрығына өзгеріс енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 қарашадағы № 7-1/1043 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылы 20 қаңтарда № 12882 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. «Тиісті аумақтағы эпизоотиялық жағдайды бағалауды ескере отырып, орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектілердің экспортына, импортына және транзитіне рұқсат беру қағидаларын бекіту туралы» Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы Министрінің 2014 жылғы 9 желтоқсандағы № 16-04/647 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 10254 болып тіркелген, 2015 жылғы 10 сәуірде «Әділет» ақпараттық-құқықтық жүйесінде, 2015 жылғы 6 тамыздағы «Егемен Қазақстан» газетінің № 148 (28626) санында жарияланған) мынадай өзгеріс енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Тиісті аумақтағы эпизоотиялық жағдайды бағалауды ескере отырып, орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектілердің экспортына, импортына және транзитіне рұқсат беру қағидаларына 1-қосымша осы бұйырыққа қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринария және тамақ қауіпсіздігі департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрық Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесінің мерзімді баспа басылымдарында және «Әділет» ақпараттық–құқықтық жүйесінде ресми жариялауға жіберілуін;
3) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында және мемлекеттік органдардың интранет-порталында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік жиырма бір күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрі                  А. Мамытбеков
«КЕЛІСІЛГЕН»                      «КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасы            Қазақстан Республикасы
Инвестициялар және даму министрі  Инвестициялар және даму
___________________ Ә. Исекешев   министрінің міндетін атқарушы

22 декабря 2015 год
«СОГЛАСОВАН»
Исполняющий обязанности
Министра по инвестициям и развитию
Республики Казахстан
_________________Ж. Касымбек
«____» _______________ 201__ год
«СОГЛАСОВАН»
Министр национальной экономики
Республики Казахстан
______________________Е. Досаев
«____» ________________201__ год
«СОГЛАСОВАН»
Исполняющий обязанности
Министра национальной экономики
Республики Казахстан
______________М. Кусаинов
15 декабря 2015 год
Приложение
к приказу Министра сельского хозяйства
Республики Казахстан
от 30 ноября 2015 года № 7-1/1043
Приложение 1
к Правилам выдачи разрешения
на экспорт, импорт и транзит
перемещаемых (перевозимых) объектов
с учетом оценки эпизоотической ситуации
на соответствующей территории
Форма
В ___________________________________
(наименование территориального
подразделения ведомства уполномоченного
органа)
от ___________________________________
(для юридических лиц: полное наименование,
местонахождение, учетный номер (код)
объекта производства, выданного ведомством,
номер и дата государственной регистрации
(перерегистрации) юридического лица,
идентификационный номер/для физических лиц:
фамилия, имя, отчество (при его наличии),
учетный номер (код) идентификационный номер,
№ свидетельства о государственной регистрации
индивидуального предпринимателя, дата
регистрации, абонентский номер телефона,
факса, сотовой связи и (или) электронный
адрес (если они имеются))
Заявление
Прошу Вас выдать разрешение на ________________________________
(экспорт/импорт нужное указать)
1.
Наименование перемещаемого (перевозимого) объекта, количества перемещаемого (перевозимого) объекта, единицы его измерения
2.
Страна-экспортер (страна-импортер)
3.
Место происхождения перемещаемого (перевозимого) объекта
4.
Вид транспорта, предполагаемого к использованию при экспорте, импорте перемещаемого (перевозимого) объекта
5.
Маршрут следования перемещаемого (перевозимого) объекта, с указанием пунктов пропуска на государственной границе, через которые предполагается осуществлять провоз перемещаемого (перевозимого) объекта
6.
Цели экспорта, импорта (для живых животных – разведение и содержание, продажа, убой на мясо, для продукции – на реализацию, переработку, для кормов и кормовых добавок – вид животных, которым он предназначен)
7.
Пункт назначения на таможенной территории Таможенного союза (при импорте), третьи страны (государства, не являющиеся членами Евразийского экономического союза) (при экспорте) с указанием названия и номера объекта производства, осуществляющего хранение (переработку, реализацию) перемещаемого (перевозимого) объекта
8.
Даты и номера разрешения на ввоз на территорию Республики Казахстан или вывоз с территории Республики Казахстан видов животных, подпадающих под действие Конвенции о международной торговле видами дикой фауны и флоры, находящимися под угрозой исчезновения (далее – СИТЕС), в случае вывоза живых животных, охотничьих трофеев или легко узнаваемой от них части, или производного (деривата), в том числе тех, которые по документам, упаковочному ярлыку или маркировке, или по иным признакам являются или могут являться частями или производными (дериватами) животных, находящихся под угрозой исчезновения и подпадающих под действие СИТЕС
9.
При экспорте ветеринарных препаратов, кормов и кормовых добавок организаций–производителей с указанием страны происхождения и номер регистрационного удостоверения ветеринарных препаратов, кормовых добавок (дата регистрации, перерегистрации)
10.
При импорте племенных животных и племенной продукции (материала) номер и дата выданного племенного свидетельства или эквивалентного ему документа на каждую голову животного, выданного официальным органом страны-экспортера
11.
Описание перемещаемого (перевозимого) объекта
12.
Местонахождение объекта
13.
Условия карантина, производства, хранения перемещаемого (перевозимого) объекта
14.

2015 жылғы 22 желтоқсан           _________________ Ж. Қасымбек
201___ жылғы « »_____________
«КЕЛІСІЛГЕН»                     «КЕЛІСІЛГЕН»
Қазақстан Республикасы           Қазақстан Республикасы Ұлттық
Ұлттық экономика министрі        экономика министрінің міндетін
__________________ Е. Досаев     атқарушы
201__ жылғы « » _____________    ________________ М. Құсайынов
2015 жылғы 15 желтоқсан
Қазақстан Республикасы
Ауыл шаруашылығы министрінің
2015 жылғы 31 қарашадағы
№ 7-1/1043 бұйрығына
қосымша
Тиісті аумақтағы эпизоотиялық
жағдайды бағалауды ескере отырып,
орны ауыстырылатын (тасымалданатын)
обьектілердің экспортына, импортына
және транзитіне рұқсат беру
қағидаларына
1-қосымша
Нысан
____________________________________________
(уәкілетті орган ведомствосының аумақтық
бөлімшесінің атауы)
____________________________________________
(заңды тұлғалар үшін: толық атауы, орналасқан
жері, өндіріс объектісінің ведомство берген
есептік нөмірі (коды), заңды тұлғаны
мемлекеттік тіркеу (қайта тіркеу) нөмiрi және
күнi, сәйкестендіру нөмiрi / жеке тұлғалар
үшін: жеке тұлғаның тегі, аты, әкесінің аты
(бар болған жағдайда), есептік нөмірі (коды)
сәйкестендіру нөмірі, дара кәсіпкерді
мемлекеттік тіркеу туралы куәлігінің №, тіркеу
күні, телефонның, факстың, ұялы байланыстың
абоненттік нөмірі және (немесе) электрондық
мекенжайы (егер болар болса))
Өтініш
Сізден ____________________________ рұқсат беруіңізді сұраймын.
(экспортқа/импортқа (керегінің астын сызу)
1.
Орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектінің атауы, орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектінің саны, оның өлшем бірлігі
2.
Экспорттаушы ел (импорттаушы ел)
3
Орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектіні шыққан жері
4.
Орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектіні экспорттау, импорттау кезінде пайдалану болжанатын көлік түрі
5.
Олар арқылы орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектіні алып өту көзделетін мемлекеттік шекарадағы өткізу пункттерін көрсете отырып, орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектінің жол жүру бағдары
6.
Экспорттың, импорттың мақсаттары (тірі жануарлар үшін – көбейту және күтіп-бағу, сату, етке сою; өнімдер үшін – өткізу, өңдеу; жемшөп пен жемшөп қоспалары үшін – оларды жейтін жануарлардың түрі)
7.
Орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектіні сақтауды (өңдеуді, өткізуді) жүзеге асыратын өндіріс объектісінің атауын және есептік нөмірін көрсете отырып, Кеден одағының (импорттау кезінде), үшінші елдердің (Еуразиялық экономикалық одаққа мүше болып табылмайтын мемлекет) (экспорттау кезінде) кедендік аумағындағы межелі пункті
8.
Жойылып кету қаупі төнген және Жойылып кету қауіпі төнген жабайы фауна мен флора түрлерімен халықаралық сауда туралы конвенцияның (бұдан әрі – СИТЕС) ықпалына түсетін тірі жануарларды, аңшылық олжаларын немесе олардың оңай танылатын бөліктері немесе құжаттары, орама жапсырмалары немесе басқа белгілері бойынша жануарлардың бөліктері немесе туындылары (дериваты) болатын немесе бола алатын туындыларын (дериваттарын) әкеткен жағдайда СИТЕС ықпалына түсетін жануарлар түрлерін Қазақстан Республикасы аумағына әкелуге немесе Қазақстан Республикасы аумағынан әкетуге арналған рұқсаттардың берілген күндері және нөмірлері
9.
Ветеринариялық препараттардың, жемшөп қоспаларының шыққан елін және олардың тіркеу куәліктерінің нөмірін (тіркеу, қайта тіркеу күні) көрсете отырып, ұйымдардың - өндірушілердің ветеринариялық препараттарды, жемшөп және жемшөп қоспаларын экспорттау кезінде
10.
Асыл тұқымды жануарларды және асыл тұқымдық өнімді (материалды) импорттау кезінде экспорттаушы елдің ресми органы жануардың әр басына берген асыл тұқымдық куәліктің немесе оған балама құжаттың нөмірі және күні
11.
Орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектінің сипаттамасы
12.
Объектінің орналасқан жері
13.
Орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектіні карантинге қою, өндіру, сақтау шарттары
14.

Подтверждаю согласие о недопущении вывоза в государства-члены Евразийского экономического союза перемещаемого (перевозимого) объекта, ввезенного в Республику Казахстан из третьих стран (государства, не являющиеся членами Евразийского экономического союза) по требованиям, отличающихся от Единых ветеринарных (ветеринарно-санитарных) требований, утвержденных решением Комиссии Таможенного союза от 18 июня 2010 года № 317 «О применении ветеринарно-санитарных мер в Таможенном союзе» и произведенной от них продукции
15.
Согласен на использование персональных данных ограниченного доступа, составляющих охраняемую законом тайну, содержащихся в информационных системах. Подтверждаю достоверность сведений
_______________________________________________ __________________
фамилия, имя, отчество (при его наличии)     подпись, дата

Талаптары бойынша «Кеден одағындағы ветеринариялық-санитариялық шараларды қолдану туралы» Кеден одағы комиссиясының 2010 жылғы 18 маусымдағы № 317 шешімімен бекітілген Бірыңғай ветеринариялық (ветеринариялық-санитариялық) талаптардан ерекшеленетін Қазақстан Республикасына үшінші елдерден әкелінген (Еуразиялық экономикалық одаққа мүше болып табылмайтын мемлекет) орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектілерді және олардан өндірілген өнімдерді Еуразиялық экономикалық одаққа мүше мемлекеттерге шығармауға келісімді растаймын
15.
Ақпараттық жүйелерде қамтылған заңмен қорғалатын құпияны құрайтын қолжетімділігі шектеулі дербес деректерді пайдалануға келісемін. Мәліметтердің дұрыстығын растаймын
__________________________________________ ____________________
тегі, аты, әкесінің аты (бар болған жағдайда)    қолы, күні