О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 11 декабря 2014 года № 303/45-V "О бюджете города Астаны на 2015-2017 годы"
Решение маслихата города Астаны от 10 сентября 2015 года № 405/56-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 8 октября 2015 года № 949. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 26 мая 2016 года № 12/4-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 26.05.2016 № 12/4-VI.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 11 декабря 2014 года № 303/45- V "О бюджете города Астаны на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 5 января 2015 года за № 869, опубликовано 13 января 2015 года в газетах "Астана акшамы" № 3 и "Вечерняя Астана" № 3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "324 822 141" заменить цифрами "327 079 517";
цифры "3 609 872" заменить цифрами "5 871 457";
цифры "149 655 372" заменить цифрами "149 651 163";
в подпункте 2) цифры "319 494 175,8" заменить цифрами "320 685 164,8";
в подпункте 4) цифры "7 658 411" заменить цифрами "8 724 798", в том числе:
приобретение финансовых активов цифры "7 658 411" заменить цифрами "8 724 798".
Приложения 1, 4, 6, 9, 12 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
Т. Егинбаев
Секретарь
маслихата города Астаны
С. Есилов
СОГЛАСОВАНО
Руководитель
ГУ "Управление экономики и
бюджетного планирования города Астаны"
(УЭиБП)
Ж. Нурпиисов
10.09.2015 г.
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 10 сентября 2015 года № 405/56-V
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 11 декабря 2014 года № 303/45-V
Бюджет города Астаны на 2015 год
Категория
Сумма тыс.тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

"Астана қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 303/45-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2015 жылғы 10 қыркүйектегі № 405/56-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2015 жылы 8 қазанда № 949 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2016 жылғы 26 мамырдағы № 12/4-VI шешімімен
Ескерту. Шешімнің күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 26.05.2016 № 12/4-VI шешімімен.
Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Астана қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы» Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 303/45-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізбесінде 2015 жылдың 5 қаңтарында № 869 тіркелді, 2015 жылғы 13 қаңтарда «Астана ақшамы» газетінің № 3 нөмірінде және «Вечерняя Астана» газетінің № 3 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы «324 822 141» деген сандар «327 079 517» деген сандармен ауыстырылсын;
«3 609 872» деген сандар «5 871 457» деген сандармен ауыстырылсын;
«149 655 372» деген сандар «149 651 163» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «319 494 175,8» деген сандар «320 685 164,8» деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы «7 658 411» деген сандар «8 724 798» деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржылық активтерді сатып алу «7 658 411» деген сандар «8 724 798» деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімге 146912-қосымшалар осы шешімге 12345-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы                             Т. Егінбаев
Астана қаласы
мәслихатының хатшысы                             С. Есілов
КЕЛІСІЛДІ
«Астана қаласының
Экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы» (ЭжБЖБ) ММ
басшысы                                          Ж. Нұрпейісов
Астана қаласы мәслихатының
2015 жылғы 10 қыркүйектегі
№ 405/56-V шешіміне
1-қосымша
Астана қаласы мәслихатының
2014 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 303/45-V шешіміне
1-қосымша
Астана қаласының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
мың тенге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

22 315,0
021
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка - сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
138 361,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
3 729 315,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8 946,0
029
Методическая работа
75 570,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
423 762,0
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
2 863,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
15 476 349,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
15 476 349,0
05
Здравоохранение
41 339 734,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
28 838 410,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
126 084,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
864 327,0
006
Услуги по охране материнства и детства
264 424,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
183 663,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
370 711,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 912 280,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
2 470 362,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
184 834,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 678 208,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
3 327,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 204,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
66 009,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
288 050,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
446 316,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
217 758,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек

22 315,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
138 361,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
3 729 315,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
8 946,0
029
Әдістемелік жұмыс
75 570,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
423 762,0
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
2 863,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
15 476 349,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
15 476 349,0
05
Денсаулық сақтау
41 339 734,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
28 838 410,0
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске жөніндегі қызметтер
126 084,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
864 327,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
264 424,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
183 663,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
370 711,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 912 280,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
2 470 362,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
184 834,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 678 208,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
3 327,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 204,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
66 009,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
288 050,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
446 316,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
217 758,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету

784 015,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
263 759,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 436 418,0
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
113 000,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
70 537,0
030
Капитальные расходы государственного органа
1 166,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 587 157,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
5 516,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
175 656,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
9 125 011,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
568 556,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3 630 062,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
12 501 324,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
12 501 324,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
8 023 370,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка,села, сельского округа
186 681,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
186 681,0
355
Управление занятости и социальных программ города республиканского значения, столицы
6 902 309,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
199 020,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
430 686,0
003
Программа занятости
573 686,0
006
Государственная адресная социальная помощь
22 806,0
007
Оказание жилищной помощи
168 944,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2 668 216,0
009
Социальная поддержка инвалидов
405 808,0
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
41 808,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 767,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида

784 015,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
263 759,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 436 418,0
028
Жаңадан іске қосылатын денсаулық сақтау объектілерін ұстау
113 000,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
70 537,0
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 166,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 587 157,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
5 516,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
175 656,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
9 125 011,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
568 556,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
3 630 062,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
12 501 324,0
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
12 501 324,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
8 023 370,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
186 681,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
186 681,0
355
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
6 902 309,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
199 020,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
430 686,0
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
573 686,0
006
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
22 806,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
168 944,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
2 668 216,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
405 808,0
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
41 808,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 767,0
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету

002
Развитие транспортной инфрастуктуры
012
Увеличение уставного капитала юридических лиц для реализации проекта "Новая транспортная система"
13
Прочие
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
364
Управление предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы

002
Көлік инфрақұрылымын дамыту
012
Астана қаласының «Жаңа көлік жүйесі» жобасын іске асыру үшін заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайту
13
Басқалар
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
364
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы