О внесении изменений в решение маслихата города Астаны от 11 декабря 2014 года № 303/45-V "О бюджете города Астаны на 2015-2017 годы"
Решение маслихата города Астаны от 4 декабря 2015 года № 425/60-V. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 11 декабря 2015 года № 979. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 26 мая 2016 года № 12/4-VI
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Астаны от 26.05.2016 № 12/4-VI.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Астаны от 11 декабря 2014 года № 303/45 - V "О бюджете города Астаны на 2015-2017 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 5 января 2015 года за № 869, опубликовано 13 января 2015 года в газетах "Астана акшамы" № 3 и "Вечерняя Астана" № 3) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1) цифры "331 052 722" заменить цифрами "326 928 751";
цифры "164 109 581" заменить цифрами "164 482 562";
цифры "7 140 625" заменить цифрами "6 945 930";
цифры "149 651 163" заменить цифрами "145 348 906";
в подпункте 2) цифры "323 010 749,8" заменить цифрами "317 790 099,8";
в подпункте 4) цифры "10 372 418" заменить цифрами "11 469 097", в том числе:
приобретение финансовых активов цифры "10 399 586" заменить цифрами "11 633 506";
поступления от продажи финансовых активов государства цифры "27 168" заменить цифрами "164 409";
в подпункте 5) цифры "(-20 609 963,8)" заменить цифрами "(-24 992 976,8)";
в подпункте 6) цифры "20 609 963,8" заменить цифрами "24 992 976,8";
в подпункте 7) цифры "22 865 900" заменить цифрами "27 248 913".
Приложения 146912 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12345 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
маслихата города Астаны
К. Кулмуканов
Исполняющий обязанности
секретаря маслихата
города Астаны
В. Досаев
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель государственного
учреждения "Управление экономики и
бюджетного планирования города Астаны"
(УЭиБП)
Ж. Нурпиисов
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 4 декабря 2015 года № 425/60-V
Приложение 1
к решению маслихата города Астаны
от 11 декабря 2014 года № 303/45-V
Бюджет города Астаны на 2015 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
I. Доходы

"Астана қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 303/45-V шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы мәслихатының 2015 жылғы 4 желтоқсандағы № 425/60-V шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2015 жылы 11 желтоқсанда № 979 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 2016 жылғы 26 мамырдағы № 12/4-VI шешімімен
Ескерту. Шешімнің күші жойылды - Астана қаласы мәслихатының 26.05.2016 № 12/4-VI шешімімен.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астана қаласының мәслихаты ШЕШТІ:
1. «Астана қаласының 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы» Астана қаласы мәслихатының 2014 жылғы 11 желтоқсандағы № 303/45-V (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылдың 5 қаңтарында № 869 тіркелген, 2015 жылғы 13 қаңтарда «Астана ақшамы» газетінің № 3 нөмірінде және «Вечерняя Астана» газетінің № 3 нөмірінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы «331 052 722» деген сандар «326 928 751» деген сандармен ауыстырылсын;
«164 109 581» деген сандар «164 482 562» деген сандармен ауыстырылсын;
«7 140 625» деген сандар «6 945 930» деген сандармен ауыстырылсын;
«149 651 163» деген сандар «145 348 906» деген сандармен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы «323 010 749,8» деген сандар «317 790 099,8» деген сандармен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы «10 372 418» деген сандар «11 469 097» деген сандармен ауыстырылсын, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу «10 399 586» деген сандар «11 633 506» деген сандармен ауыстырылсын;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер «27 168» деген сандар «164 409» деген сандармен ауыстырылсын.
5) тармақшадағы «(-20 609 963,8)» деген сандар «(-24 992 976,8)» деген сандармен ауыстырылсын;
6) тармақшадағы «20 609 963,8» деген сандар «24 992 976,8» деген сандармен ауыстырылсын;
7) тармақшадағы «22 865 900» деген сандар «27 248 913» деген сандармен ауыстырылсын.
Аталған шешімге 146912-қосымшалар осы шешімге 12345-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласы мәслихаты
сессиясының төрағасы                       Қ. Құлмұқанов
Астана қаласы
мәслихаты хатшысының
міндетін атқарушы                          У. Досаев
«КЕЛІСІЛДІ»
«Астана қаласының
Экономика және бюджеттік жоспарлау
басқармасы» (ЭжБЖБ) мемлекеттік
мекемесінің басшысы                        Ж. Нұрпейісов
Астана қаласы мәслихатының
2014 жылғы 11 желтоқсандағы
№ 303/45-V шешіміне
1-қосымша
Астана қаласының 2015 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сомасы
мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атауы
1. Кірістер

22 315,0
021
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
138 361,0
024
Подготовка специалистов в организациях технического и профессионального образования
3 560 059,0
027
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
10 727,0
029
Методическая работа
74 701,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
425 380,0
068
Обеспечение повышения компьютерной грамотности населения
2 863,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
14 774 291,0
037
Строительство и реконструкция объектов образования
14 774 291,0
381
Управление физической культуры и спорта города республиканского значения, столицы
1 066 673,0
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 066 673,0
05
Здравоохранение
40 141 820,0
353
Управление здравоохранения города республиканского значения, столицы
28 763 508,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
126 084,0
005
Производство крови, ее компонентов и препаратов для местных организаций здравоохранения
948 339,0
006
Услуги по охране материнства и детства
259 424,0
007
Пропаганда здорового образа жизни
183 663,0
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
365 718,0
009
Оказание медицинской помощи лицам, страдающим туберкулезом, инфекционными заболеваниями, психическими расстройствами и расстройствами поведения, в том числе связанные с употреблением психоактивных веществ
3 905 288,0
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета
2 351 383,0
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
181 632,0
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
1 842 269,0
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
712,0
017
Приобретение тест-систем для проведения дозорного эпидемиологического надзора
1 204,0
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
66 009,0
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
271 262,0
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами

22 315,0
021
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
138 361,0
024
Техникалық және кәсіптік білім беру ұйымдарында мамандар даярлау
3 560 059,0
027
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
10 727,0
029
Әдістемелік жұмыс
74 701,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
425 380,0
068
Халықтың компьютерлік сауаттылығын арттыруды қамтамасыз ету
2 863,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
14 774 291,0
037
Білім беру объектілерін салу және реконструкциялау
14 774 291,0
381
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 066 673,0
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 066 673,0
05
Денсаулық сақтау
40 141 820,0
353
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың денсаулық сақтау басқармасы
28 763 508,0
001
Жергілікті денгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
126 084,0
005
Жергілікті денсаулық сақтау ұйымдары үшін қанды, оның құрамдауыштары мен препараттарын өндіру
948 339,0
006
Ана мен баланы қорғау бойынша қызмет көрсету
259 424,0
007
Салауатты өмір салтын насихаттау
183 663,0
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
365 718,0
009
Туберкулез, жұқпалы аурулар, психикалық күйзеліс және мінез-құлқының бұзылуынан, оның ішінде психикаға белсенді әсер ететін заттарды қолдануға байланысты, зардап шегетін адамдарға медициналық көмек көрсету
3 905 288,0
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
2 351 383,0
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
181 632,0
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
1 842 269,0
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
712,0
017
Шолғыншы эпидемиологиялық қадағалау жүргізу үшін тест-жүйелерін сатып алу
1 204,0
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
66 009,0
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
271 262,0
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету

439 299,0
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
174 982,0
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
756 474,0
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
274 159,0
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 321 866,0
028
Содержание вновь вводимых объектов здравоохранения
155 368,0
029
Базы спецмедснабжения города республиканского значения, столицы
70 537,0
030
Капитальные расходы государственного органа
1 166,0
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
1 249 152,0
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
5 438,0
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
170 451,0
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
9 108 717,0
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
608 556,0
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
3 924 356,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
11 378 312,0
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
11 378 312,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
8 011 472,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
185 981,0
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
185 981,0
360
Управление образования города республиканского значения, столицы
1 050 129,0
016
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
544 380,0
017
Социальная поддержка обучающихся и воспитанников организаций образования очной формы обучения
466 201,0
037
Социальная реабилитация
39 548,0
373
Управление строительства города республиканского значения, столицы
10,0
039
Строительство и реконструкция объектов социального обеспечения
10,0
395
Управление занятости, труда и социальной защиты города республиканского значения, столицы
6 775 352,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения, регулирования трудовых отношений на местном уровне

439 299,0
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
174 982,0
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
756 474,0
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
274 159,0
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 321 866,0
028
Жаңадан iске қосылатын денсаулық сақтау объектiлерiн ұстау
155 368,0
029
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың арнайы медициналық жабдықтау базалары
70 537,0
030
Мемлекеттік органдардың күрделі шығыстары
1 166,0
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
1 249 152,0
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
5 438,0
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
170 451,0
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
9 108 717,0
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
608 556,0
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
3 924 356,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
11 378 312,0
038
Денсаулық сақтау объектiлерiн салу және реконструкциялау
11 378 312,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
8 011 472,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
185 981,0
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтік көмек көрсету
185 981,0
360
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың білім басқармасы
1 050 129,0
016
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыру
544 380,0
017
Білім беру ұйымдарының күндізгі оқу нысанының оқушылары мен тәрбиеленушілерін әлеуметтік қолдау
466 201,0
037
Әлеуметтік сауықтандыру
39 548,0
373
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың құрылыс басқармасы
10,0
039
Әлеуметтік қамтамасыз ету объектілерін салу және реконструкциялау
10,0
395
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жұмыспен қамту, еңбек және әлеуметтік қорғау басқармасы
6 775 352,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін облыстың жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру, еңбек қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер

278 645,0
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа
428 986,0
003
Программа занятости
595 221,0
004
Государственная адресная социальная помощь
24 006,0
007
Оказание жилищной помощи
92 654,0
008
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
2 538 216,0
009
Социальная поддержка инвалидов
371 439,0
012
Государственные пособия на детей до 18 лет
43 008,0
013
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
5 767,0
015
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами, предоставление социальных услуг индивидуального помощника для инвалидов первой группы, имеющих затруднение в передвижении, и специалиста жестового языка для инвалидов по слуху в соотвествии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
533 258,0
016
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
136 608,0
019
Размещение государственного социального заказа в неправительственном секторе
128 561,0
020
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
429 353,0
021
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых, инвалидов, в том числе детей-инвалидов, в реабилитационных центрах
38 766,0
022
Предоставление специальных социальных услуг для детей-инвалидов с психоневрологическими паталогиями в детских психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях)
543 438,0
026
Капитальные расходы государственного органа
3 967,0
028
Услуги лицам из групп риска, попавшим в сложную ситуацию вследствие насилия или угрозы насилия
101 593,0
030
Обеспечение деятельности центров занятости
31 837,0
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 436,0
045
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
58 521,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
144 420,0
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
75 112,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных
учреждений и организаций
167 540,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
79 174 163,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
28 673 029,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
1 710 533,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
15 213 198,0
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных

278 645,0
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
428 986,0
003
Жұмыспен қамту бағдарламасы
595 221,0
004
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
24 006,0
007
Тұрғын үйге көмек көрсету
92 654,0
008
Жергілікті өкілді органдардың шешімі бойынша азаматтардың жекелеген санаттарына әлеуметтік көмек
2 538 216,0
009
Мүгедектерді әлеуметтік қолдау
371 439,0
012
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
43 008,0
013
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
5 767,0
015
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, жүріп-тұруы қиын бірінші топтағы мүгедектер үшін жеке көмекшінің және естуі боынша мүгедектер үшін ымдау тілі маманының әлеуметтік қызметтерін көрсету
533 258,0
016
Белгілі бір тұрғылықты жері жоқ адамдарды әлеуметтік бейімдеу
136 608,0
019
Мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты үкіметтік емес секторларға орналастыру
128 561,0
020
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда) психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
429 353,0
021
Оңалту орталықтарында қарттарға, мүгедектерге, оның ішінде мүгедек балаларға арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
38 766,0
022
Балалар психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерінде (ұйымдарда) психоневрологиялық патологиялары бар мүгедек балалар үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
543 438,0
026
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 967,0
028
Күш көрсету немесе күш көрсету қауіпі салдарынан қиын жағдайларға тап болған тәуекелдер тобындағы адамдарға қызметтер
101 593,0
030
Жұмыспен қамту орталықтарын қамтамасыз ету
31 837,0
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 436,0
045
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
58 521,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
144 420,0
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
75 112,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттiк мекемелерiнiң және ұйымдарының күрделi шығыстары
167 540,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
79 174 163,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
28 673 029,0
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
1 710 533,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
15 213 198,0
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу

386
Управление энергетики города Астаны
040
Развитие индустриально-инновационной инфраструктуры
12
Транспорт и коммуникации
384
Управление пассажирского транспорта города республиканского значения, столицы
015
Увеличение уставного капитала юридических лиц для реализации проекта "Новая транспортная система"
385
Управление автомобильных дорог города республиканского значения, столицы
003
Развитие транспортной инфраструктуры
13
Прочие
121
Аппарат акима города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
354
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования города республиканского значения, столицы
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
364
Управление предпринимательства и промышленности города республиканского значения, столицы
010
Кредитование АО "Фонд развития предпринимательства "Даму"

386
Астана қаласының Энергетика басқармасы
040
Индустриалдық-инновациялық инфрақұрылымды дамыту
12
Көлік және коммуникация
384
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың жолаушылар көлігі басқармасы
015
Астана қаласының «Жаңа көлік жүйесі» жобасын іске асыру үшін заңды тұлғалардың жарғылық капиталын ұлғайту
385
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың автомобиль жолдары басқармасы
003
Көлік инфрақұрылымын дамыту
13
Басқалар
121
Республикалық маңызы бар қала, астана әкімінің аппараты
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
354
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
364
Республикалық маңызы бар қаланың, астананың кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы
010
«Даму» кәсіпкерлікті дамыту қоры» АҚ-ға кредит беру