О внесении изменений в решение акима города Астаны от 11 апреля 2014 года № 03-11 "О границах избирательных участков по городу Астане"
Решение акима города Астаны от 26 марта 2015 года № 03-08. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 30 марта 2015 года № 891. Утратило силу решением акима города Астаны от 26 октября 2015 года № 06-31
Сноска. Утратило силу решением акима города Астаны от 26.10.2015 № 06-31 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года «О выборах в Республике Казахстан» и Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», аким города Астаны РЕШИЛ:
1. Внести в решение акима города Астаны от 11 апреля 2014 года № 03-11 «О границах избирательных участков по городу Астане» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 30 апреля 2014 года № 808, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 13 мая 2014 года № 51 (3108), «Вечерняя Астана» от 13 мая 2014 года № 50 (3126) следующие изменения:
в приложении 1 к вышеуказанному решению:
в строке «Избирательный участок № 10» слова и цифру «улица Коркыта, 3» заменить словами и цифрой «улица М. Ғабдуллина, № 7»;
в строке «Избирательный участок № 17» слова и цифры «улица Жанибека тархана, 17» заменить словами и цифрами «улица Ж. Тархана, № 16»;
в строке «Избирательный участок № 18» слова и цифры «улица Жанибека тархана, 17» заменить словами и цифрами «улица Ж. Тархана, № 16»;
в строке «Избирательный участок № 19» слова и цифру «улица А. Янушкевича, 6» заменить словами и цифрой «улица А. Жұбанова, № 7»;
в строке «Избирательный участок № 22» слова и цифру «улица Кажымукан, 5» заменить словами и цифрами «улица Қажымұқана, № 13»;
в строке «Избирательный участок № 36» слова и цифру «улица Кажымукан, 3» заменить словами и цифрой «улица Қажымұқана, № 7»;
в строке «Избирательный участок № 44» слова и цифры «проспект Абылай хана, 21/3» заменить словами и цифрами «проспект Абылай хана, № 25/3»;
в строке «Избирательный участок № 45» слова и цифры «проспект Абылай хана, 21/3» заменить словами и цифрами «проспект Абылай хана, № 25/3»;

"Астана қаласы бойынша сайлау учаскелерінің шекаралары туралы" Астана қаласы әкімінің 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 03-11 шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы әкімінің 2015 жылғы 26 наурыздағы № 03-08 шешімі. Астана қаласының Әділет департаментінде 2015 жылы 30 наурызда № 891 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 06-31 шешімімен
Ескерту. Шешімнің күші жойылды - Астана қаласы әкімінің 2015 жылғы 26 қазандағы № 06-31 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
«Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы» Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңына және «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес Астана қаласының әкімі ШЕШТІ:
1. «Астана қаласы бойынша сайлау учаскелерінің шекаралары туралы» Астана қаласы әкімінің 2014 жылғы 11 сәуірдегі № 03-11 шешіміне (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 30 сәуірде № 808 болып тіркелген, 2014 жылғы 13 мамырдағы № 51 (3108) «Астана ақшамы», 2014 жылғы 13 мамырдағы № 50 (3126) «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген шешімге 1-қосымшада:
«№ 10 сайлау учаскесі» деген жолдағы «Қорқыт көшесі, 3» деген сөздер мен сан «М. Ғабдуллин көшесі, № 7» деген сөздермен және санмен ауыстырылсын;
«№ 17 сайлау учаскесі» деген жолдағы «Жәнібек тархан көшесі, 17» деген сөздер мен сандар «Ж. Тархан көшесі, № 16» деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
«№ 18 сайлау учаскесі» деген жолдағы «Жәнібек тархан көшесі, 17» деген сөздер мен сандар «Ж. Тархан көшесі, № 16» деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
«№ 19 сайлау учаскесі» деген жолдағы «А. Янушкевич көшесі, 6» деген сөздер мен сан «А. Жұбанов көшесі, № 7» деген сөздермен және санмен ауыстырылсын;
«№ 22 сайлау учаскесі» деген жолдағы «Қажымұқан көшесі, 5» деген сөздер мен сан «Қажымұқан көшесі, № 13» деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
«№ 36 сайлау учаскесі» деген жолдағы «Қажымұқан көшесі, 3» деген сөздер мен сан «Қажымұқан көшесі, № 7» деген сөздермен және санмен ауыстырылсын;
«№ 44 сайлау учаскесі» деген жолдағы «Абылай хан даңғылы, 21/3» деген сөздер мен сандар «Абылай хан даңғылы, № 25/3» деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
«№ 45 сайлау учаскесі» деген жолдағы «Абылай хан даңғылы, 21/3» деген сөздер мен сандар «Абылай хан даңғылы, № 25/3» деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;

в строке «Избирательный участок № 46» слова и цифры «улица Куйши Дина, 46/2» заменить словами и цифрами «улица күйші Дина, № 44/3»;
в строке «Избирательный участок № 47» слова и цифры «улица Куйши Дина, 46/2» заменить словами и цифрами «улица күйші Дина, № 44/3»;
в строке «Избирательный участок № 48» слова и цифры «улица Куйши Дина, 46/2» заменить словами и цифрами «улица күйші Дина, № 44/3»;
в приложении 3 к вышеуказанному решению:
в строке «Избирательный участок № 139» слова «улица Карталинская, б/н» заменить словами и цифрами «улица Конституции, № 33».
2. Государственному учреждению «Аппарат акима города Астаны» произвести государственную регистрацию настоящего решения в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Контроль за исполнением настоящего решения возложить на заместителя акима города Астаны Аманшаева Е.А.
4. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким                                       А. Джаксыбеков
Согласовано:
Председатель городской
избирательной комиссии
города Астаны
_____________ И. Жалбиров
26 марта 2015 года

«№ 46 сайлау учаскесі» деген жолдағы «Күйші Дина көшесі, 46/2» деген сөздер мен сандар «күйші Дина көшесі, № 44/3» деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
«№ 47 сайлау учаскесі» деген жолдағы «Күйші Дина көшесі, 46/2» деген сөздер мен сандар «күйші Дина көшесі, № 44/3» деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
«№ 48 сайлау учаскесі» деген жолдағы «Күйші Дина көшесі, 46/2» деген сөздер мен сандар «күйші Дина көшесі, № 44/3» деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген шешімге 3-қосымшада:
«№ 139 сайлау учаскесі» деген жолдағы «Қарталы көшесі, н/з» деген сөздер «Конституция көшесі, № 33» деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын.
2. «Астана қаласы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі осы шешімді, кейіннен ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындайтын интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында жариялаумен, әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді жүргізсін.
3. Осы шешімнің орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Ә. Аманшаевқа жүктелсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі.
Әкім                                       Ә. Жақсыбеков
Келісілді:
Астана қаласы қалалық
сайлау комиссиясының төрағасы
__________________ И. Жалбиров
2015 жылғы 26 наурыз