О внесении дополнения в постановление акимата города Астаны от 14 мая 2015 года № 107-727 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в расчете на одного воспитанника на 2015 год в дошкольных организациях города Астаны"
Постановление акимата города Астаны от 8 октября 2015 года № 107-1778. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 23 октября 2015 года № 958. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 3 мая 2016 года № 107-862
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 03.05.2016 № 107-862 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 37 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 7-1) пункта 3 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», Указом Президента Республики Казахстан от 7 декабря 2010 года № 1118 «Об утверждении Государственной программы развития образования Республики Казахстан на 2011-2020 годы», приказом и.о. Министра образования и науки Республики Казахстан от 4 мая 2012 года № 198 «Об утверждении Правил размещения государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, подготовку специалистов с техническим и профессиональным, послесредним, высшим и послевузовским образованием, а также на подготовительные отделения высших учебных заведений», акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 14 мая 2015 года № 107-727 «Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы в расчете на одного воспитанника на 2015 год в дошкольных организациях города Астаны» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 21 мая 2015 года № 907, опубликовано в газетах «Астана ақшамы» от 28 мая 2015 года № 56 (3261), «Вечерняя Астана» от 28 мая 2015 года № 56 (3279), следующее дополнение:
приложение к вышеуказанному постановлению дополнить строкой, порядковый номер 98-2, следующего содержания:
«
98-2.
Государственное коммунальное казенное предприятие «Ясли-сад № 84 «Кәусар» акимата города Астаны
240
27 778
до 3-х лет – 14 700
от 3-6 лет – 16 800
».
2. Государственному учреждению «Аппарат акима района «Есиль» города Астаны» произвести возмещение текущих затрат дошкольной организации по воспитанию и обучению в пределах утвержденного плана финансирования с 1 сентября 2015 года.

"Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2015 жылға бір тәрбиеленушіге мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыруды және ата-ананың ақы төлеу көлемін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 14 мамырдағы № 107-727 қаулысына толықтыру енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 8 қазандағы № 107-1778 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2015 жылы 23 қазанда № 958 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 3 мамырдағы № 107-862 қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 03.05.2016 № 107-862 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасы 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 37-бабына, Қазақстан Республикасы 2007 жылғы 27 шілдедегі «Білім туралы» Заңының 6-бабының 3-тармағының 7-1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Президентінің «Қазақстан Республикасында білім беруді дамытудың 2011-2020 жылдарға арналған мемлекеттік бағдарламасын бекіту туралы» 2010 жылғы 7 желтоқсандағы № 1118 Жарлығына, Қазақстан Республикасы Білім және ғылым министрі міндетін атқарушының «Мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға, техникалық және кәсiптiк, орта бiлiмнен кейiнгi, жоғары және жоғары оқу орнынан кейiнгi бiлiмi бар мамандарды даярлауға, сондай-ақ жоғары оқу орындарының дайындық бөлімдеріне мемлекеттiк бiлiм беру тапсырысын орналастыру қағидаларын бекіту туралы» 2012 жылғы 4 мамырдағы № 198 бұйрығына сәйкес Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Астана қаласының мектепке дейінгі ұйымдарындағы 2015 жылға бір тәрбиеленушіге мектепке дейінгі тәрбиелеу мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыруды және ата-ананың ақы төлеу көлемін бекіту туралы» Астана қаласы әкiмдiгiнің 2015 жылғы 14 мамырдағы № 107–727 қаулысына (Нормативтік-құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2015 жылғы 21 мамырда № 907 болып тіркелген, 2015 жылғы 28 мамырдағы № 56 (3261) «Астана ақшамы», 2015 жылғы 28 мамырдағы № 56 (3279) «Вечерняя Астана» газеттерінде жарияланған) мынадай толықтыру енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулыға қосымша мынадай мазмұндағы реттік нөмірі 98-2 жолмен толықтырылсын:
«
98-2.
Астана қаласы әкімдігінің «№ 84 «Кәусар» балабақшасы» мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны
240
27 778
3 жасқа дейін – 14 700;
3-6 жастан – 16 800
».
2. 2015 жылғы 1 қыркүйектен бастап «Астана қаласы «Есіл» ауданы әкімінің аппараты» мемлекеттік мекемесі бекітілген қаржыландыру жоспары шегінде тәрбиелеу мен оқыту бойынша мектепке дейінгі ұйымның ағымдағы шығындарын өтесін.

3. Руководителю Государственного учреждения «Управление образования города Астаны» произвести государственную регистрацию настоящего постановления в органах юстиции с последующим опубликованием в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Аманшаева Е.А.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
И.о. акима города Астаны                   С. Хорошун

3. «Астана қаласының Білім басқармасы» мемлекеттік мекемесінің басшысы осы қаулыны кейіннен ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі белгілеген интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында жариялаумен әділет органдарында мемлекеттік тіркеуді жүргізсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Е.Ә. Аманшаевқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғаш ресми жарияланған күнінен соң күнтізбелік он күн өткеннен соң қолданысқа енгізіледі.
Әкімнің міндетін атқарушы                  С. Хорошун