Об установлении перечня приоритетных сельскохозяйственных культур и норм субсидий
Постановление акимата города Астаны от 18 декабря 2015 года № 102-2319. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 21 декабря 2015 года № 983. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 29 июля 2016 года № 102-1384
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Астаны от 29.07.2016 № 102-1384 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", пунктом 5 Правил субсидирования повышения урожайности и качества продукции растениеводства, стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте, утвержденных приказом и.о. Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 27 февраля 2015 года № 4-3/177, акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить перечень приоритетных сельскохозяйственных культур и нормы субсидий (на 1 гектар) на повышение урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте на 2015 год, согласно приложению.
2. Возложить на руководителя Государственного учреждения "Управление сельского хозяйства города Астаны" Курмангалиева Асета Кабиевича опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет-ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан, и на интернет-ресурсе акимата города Астаны.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Алиева Н.Р.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны
А. Джаксыбеков
Согласовано:
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
________________А. Мамытбеков
18 декабря 2015 года
Приложение
к постановлению акимата
города Астаны
от 18 декабря 2015 года

Басым ауыл шаруашылығы дақылдардың тізбесін және субсидиялар нормаларын белгілеу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 18 желтоқсандағы № 102-2319 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2015 жылы 21 желтоқсанда № 983 болып тіркелді. Күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 2016 жылғы 29 шілдедегі № 102-1384 қаулысымен
Ескерту. Қаулының күші жойылды - Астана қаласы әкімдігінің 29.07.2016 № 102-1384 (алғаш ресми жарияланғаннан кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 27-бабына, Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 27 ақпандағы № 4-3/177 бұйрығымен бекітілген Басым дақылдар өндiрудi субсидиялау арқылы өсiмдiк шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруды, жанар-жағармай материалдарының және көктемгi-егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын субсидиялау қағидаларының 5-тармағына сәйкес, Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. 2015 жылға арналған басым ауыл шаруашылығы дақылдардың тiзбесі және басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының шығымдылығын және өнім сапасын арттыруға, жанар-жағармай материалдары мен көктемгi егiс және егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру шығындарының құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары (1 гектарға) қосымшаға сәйкес белгіленсін.
2. «Астана қаласының Ауыл шаруашылығы басқармасы» мемлекеттік мекемесінің басшысы Құрманғалиев Әсет Қабиұлына осы қаулыны, әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет-ресурста және Астана қаласы әкімдігінің интернет-ресурсында жариялау жүктелсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Н.Р. Әлиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі                      Ә. Жақсыбеков
Келісілді:
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі
__________________А. Мамытбеков
2015 жылғы 18 желтоқсан
Астана қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 18 желтоқсандағы

№ 102-2319
Перечень приоритетных сельскохозяйственных культур и нормы субсидий
(на 1 гектар) на повышение урожайности и качества продукции
растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и
других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения
весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства
приоритетных культур и стоимости затрат на возделывание
сельскохозяйственных культур в защищенном грунте на 2015 год
п/п
Наименование сельскохозяйственной культуры
Нормы бюджетных субсидий на 1 гектар (тенге)
1.
Овощи закрытого грунта, возделанные в промышленных тепличных комплексах (1 культурооборот)

№ 102-2319 қаулысына
қосымша
2015 жылға арналған басым ауыл шаруашылығы дақылдардың тiзбесі және
басым дақылдар өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығының
шығымдылығын және өнім сапасын арттыруға,  жанар-жағармай
материалдары мен көктемгi егiс пен егiн жинау жұмыстарын жүргiзу үшін
қажеттi басқа да тауарлық-материалдық құндылықтардың құнын және ауыл
шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өңдеп өсіру
шығындарының құнын арзандатуға арналған субсидиялар нормалары
(1 гектарға)
Р/с №
Ауыл шаруашылығы дақылдарының атауы
Бюджеттік субсидиялардың 1
гектарға арналған нормасы
(теңге)
1.
Өнеркәсіптік жылыжай кешенінде өсірілген жабық топырақтағы көкөністер (1 дақыл айналымына)