О внесении изменений в постановление акимата города Астаны от 4 ноября 2014 года № 111-1820 "Об утверждении регламентов Государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности"
Постановление акимата города Астаны от 11 ноября 2015 года № 111-2033. Зарегистрировано Департаментом юстиции города Астаны 24 декабря 2015 года № 984. Утратило силу постановлением акимата города Нур-Султана от 26 октября 2020 года № 502-2499
Сноска. Утратило силу постановлением акимата города Нур-Султана от 26.10.2020 № 502-2499 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах", приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 352 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере предпринимательства", акимат города Астаны ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата города Астаны от 4 ноября 2014 года № 111-1820 "Об утверждении регламентов государственных услуг, оказываемых в сфере поддержки предпринимательской деятельности" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов от 15 декабря 2014 года № 864, опубликовано в газетах "Астана ақшамы" от 25 декабря 2014 года № 146 (3203) и "Вечерняя Астана" от 25 декабря 2014 года № 145 (3221) следующие изменения:
в преамбуле вышеуказанного постановления:
слова и цифры "постановлением Правительства Республики Казахстан от 4 мая 2014 года № 434 "Об утверждении стандартов государственных услуг" заменить словами и цифрами "приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 352 "Об утверждении стандартов государственных услуг в сфере предпринимательства";
приложения 1, 2, 3, 4 к вышеуказанному постановлению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему постановлению.
2. Возложить на руководителя Государственного учреждения "Управление предпринимательства и промышленности города Астаны" Бекутурову Малику Ерлановну опубликование настоящего постановления после государственной регистрации в органах юстиции в официальных и периодических печатных изданиях, а также на интернет – ресурсе, определяемом Правительством Республики Казахстан и на интернет – ресурсе акимата города.

"Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдігінің 2014 жылғы 4 қарашадағы № 111-1820 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Астана қаласы әкімдігінің 2015 жылғы 11 қарашадағы № 111-2033 қаулысы. Астана қаласының Әділет департаментінде 2015 жылы 24 желтоқсанда № 984 болып тіркелді. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 2020 жылғы 26 қазандағы № 502-2499 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Нұр-Сұлтан қаласы әкімдігінің 26.10.2020 № 502-2499 (алғашқы ресми жарияланған күннен бастап он күнтізбелік күн өткеннен кейін қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы, "Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының заңдарына, "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығына сәйкес, Астана қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы" Астана қаласы әкімдгінің 2014 жылғы 4 қарашадағы № 111-1820 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде 2014 жылғы 15 желтоқсанда № 864 болып тіркелген, 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 146 (3203) "Астана ақшамы" және 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 145 (3221) "Вечерняя Астана" газеттерінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
жоғарыда көрсетілген қаулының кіріспесінде:
"Кәсіпкерлік қызметті қолдау саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2014 жылғы 4 мамырдағы № 434 қаулысына" деген сөздер мен сандар "Кәсіпкерлік саласындағы мемлекеттік көрсетілетін қызметтер стандарттарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығына" деген сөздермен және сандармен ауыстырылсын;
жоғарыда көрсетілген қаулыға 1, 2, 3, 4-қосымшалар осы қаулыға 1, 2, 3, 4-қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Астана қаласының Кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" мемлекеттік мекемесінің басшысы Бектұрова Малика Ерланқызына осы қаулыны, әділет органдарында мемлекеттік тіркелгеннен кейін ресми және мерзімді баспа басылымдарында, сондай-ақ Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған интернет–ресурста және қала әкімдігінің интернет–ресурсында жариялау жүктелсін.

3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Астаны Алиева Н.Р.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в органах юстиции и вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Аким города Астаны
А. Джаксыбеков
Приложение 1
к постановлению акимата
города Астаны
от 11 ноября 2015 года
№ 111-2033
Регламент государственной услуги
"Предоставление субсидирования ставки вознаграждения по
кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения по кредитам в рамках Программы "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее – государственная услуга) оказывается Государственным учреждением "Управление предпринимательства и промышленности города Астаны" (далее – услугодатель), расположенным по адресу: город Астана, улица Бейбітшілік, № 11, кабинет № 522, контактные телефоны: 8 (7172) 55-69-95, 55-69-10, в соответствии со стандартом государственной услуги "Предоставление субсидирования ставки вознаграждения по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденного приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 352 (далее – Стандарт).
Форма оказания государственной услуги: бумажная.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.
3. Результатом оказания государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета при акимате города Астаны по форсированному индустриальному развитию города Астаны (далее – РКС). Государственная услуга оказывается на бесплатной основе физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатель).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является представление услугополучателем пакета документов, предусмотренных пунктом 9 Стандарта.
5. Содержание процедур (действий), входящих в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) сотрудник канцелярии услугодателя в день поступления документов, предоставленных услугополучателем, осуществляет их прием и регистрацию с присвоением регистрационного номера и даты, после чего передает руководителю услугодателя либо его заместителю. Максимально допустимое время для осуществления данной процедуры – не более 30 (тридцати) минут;

3. Осы қаулының орындалуын бақылау Астана қаласы әкімінің орынбасары Н.Р. Әлиевке жүктелсін.
4. Осы қаулы әділет органдарында мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ол алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Астана қаласының әкімі
Ә. Жақсыбеков
Астана қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 11 қарашадағы
№ 111-2033 қаулысына
1-қосымша
"Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде
кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесіне субсидия беру"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесіне субсидия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызметті (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығымен бекітілген "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша сыйақы мөлшерлемесіне субсидия беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес (бұдан әрі – Стандарт) Астана қаласы, Бейбітшілік көшесі, № 11, № 522 кабинет мекенжайында орналасқан, байланыс телефондары: 8 (7172) 55-69-95, 55-69-10, "Астана қаласының Кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" мемлекеттік мекемесі көрсетеді.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
Өтініштерді қабылдау мен мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесімен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету нәтижесі Астана қаласы әкімдігінің жанындағы Өңірлік үйлестіру кеңесінің (бұдан әрі – ӨҮК) отырысы хаттамасынан үзінді болып табылады. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) тегін көрсетіледі.
Мемлекеттік қызмет көрсету нәтижесін ұсынудың нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) басталуына көрсетілетін қызметті алушының Стандарттың 9-тармағында қарастырылған құжаттар топтамасын ұсыну негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс–қимылдың) мазмұны, оны орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері, көрсетілетін қызметті алушыдан құжаттар келіп түскен күні тіркеу нөмірін және күнін берумен тіркеуді жүзеге асырады, бұдан кейін көрсетілетін қызметті берушінің басшысына немесе оның орынбасарына береді. Осы рәсімді жүзеге асыру үшін берілетін ең ұзақ уақыт – 30 (отыз) минуттан аспайды;

2) руководитель услугодателя либо его заместитель в день поступления документов услугополучателя налагает резолюцию и передает руководителю отдела. Максимально допустимое время для осуществления данной процедуры – не более 1 (одного) рабочего дня;
3) руководитель отдела услугодателя в день поступления документов услугополучателя налагает резолюцию и передает ответственному специалисту отдела. Максимально допустимое время для осуществления данной процедуры – не более 30 (тридцати) минут;
4) ответственный специалист услугодателя осуществляет первичную проверку заявления. Максимально допустимое время для осуществления данной процедуры – не более 2 (двух) рабочих дней с момента подачи документов услугополучателем;
ответственный исполнитель услугодателя в течение 3 (трех) рабочих дней, в случае установления факта неполноты представленных документов услугополучателем, дает письменный мотивированный отказ в дальнейшем рассмотрении заявления на получение государственной услуги;
5) ответственный специалист услугодателя проводит анализ соответствия заявления квалификационным требованиям, после чего передает документы услугополучателя с заключением руководителю отдела услугодателя для согласования – не более 9 (девяти) рабочих дней;
6) ответственный специалист услугодателя формирует документы для вынесения на рассмотрение РКС – не более 2 (двух) рабочих дней;
7) РКС рассматривает проекты на соответствие критериям Программы "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее – Программа) и в соответствии с приоритетами региона принимает решение о возможности и (или) невозможности субсидирования в рамках Программы – не более 1 (одного) рабочего дня;
8) ответственный специалист услугодателя оформляет соответствующим протоколом решение РКС – не более 3 (трех) рабочих дней;
9) руководитель отдела услугодателя (секретарь РКС) подписывает выписку из протокола заседания РКС – не более 1 (одного) рабочего дня;
10) ответственный специалист услугодателя направляет выписку из протокола РКС финансовому агенту и в соответствующие банки второго уровня (далее – БВУ), а также извещает услугополучателя о результатах рассмотрения проекта услугополучателя на заседании РКС – не более 1 (одного) рабочего дня.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:

2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы немесе оның орынбасары көрсетілетін қызметті алушының құжаттары келіп түскен күні қол қойып бөлім басшысына береді. Осы рәсімді жүзеге асыру үшін берілген ең ұзақ уақыт – 1 (бір) жұмыс күнінен аспайды;
3) көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы көрсетілетін қызметті алушының құжаттары келіп түскен күні қол қойып бөлімнің жауапты маманына тапсырады. Осы рәсімді жүзеге асыру үшін берілген ең ұзақ уақыт – 30 (отыз) минуттан аспайды;
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы өтінішке алғашқы тексерісті жүзеге асырады. Осы рәсімді жүзеге асыру үшін берілген ең ұзақ уақыты қызмет алушының құжатты тапсырған сәттен бастап – 2 (екі) жұмыс күнінен аспайды;
көрсетілетін қызметті алушымен ұсынылған құжаттардың толық болмау фактісі анықталған жағдайда көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы 3 (үш) жұмыс күні ішінде көрсетілетін қызметті алушының қызметті алуға өтінішін одан әрі қараудан бас тарту туралы дәлелді жазбаша хабарлайды;
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы өтініштің біліктілік талаптарына сәйкестігін талдайды, одан кейін көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қорытындысымен бірге келісу үшін көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысына береді – 9 (тоғыз) жұмыс күнінен аспайды;
6) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы құжаттарды ӨҮК қарауға енгізу үшін құрастырады – 2 (екі) жұмыс күнінен аспайды;
7) ӨҮК жобаларды "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасының (бұдан әрі – Бағдарлама) өлшемдеріне сәйкестігін қарастырады және өңірдің басымдықтарына сәйкес Бағдарлама шеңберінде кепілдіктер беру мүмкіндігі және (немесе) мүмкін еместігі туралы шешім қабылдайды – 1 (бір) жұмыс күнінен аспайды;
8) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы ӨҮК шешімін тиісті хаттамамен рәсімдейді - 3 (үш) жұмыс күнінен аспайды;
9) көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы (ӨҮК хатшысы) ӨҮК отырысы хаттамасынан үзіндіге қол қояды – 1 (бір) жұмыс күнінен аспайды;
10) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы ӨҮК хаттамасының үзіндісін қаржы агентіне және екінші деңгейдегі тиісті бенктерге (бұдан әрі – ЕДБ) жолдайды, сондай-ақ көрсетілетін қызметті алушыға ӨҮК отырысында көрсетілетін қызметті алушының қаралған жобасының нәтижелері туралы хабардар етеді – 1 (бір) жұмыс күнінен аспайды.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде құрылымдық
бөлімшелер (қызметкерлер) мен көрсетілетін қызметті
берушінің өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:

1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) руководитель отдела услугодателя;
4) ответственный специалист услугодателя;
5) РКС.
7. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) сотрудник канцелярии услугодателя принимает, регистрирует и передает документы руководителю услугодателя либо его заместителю;

1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы;
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы;
5) ӨҮК.
7. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімдердің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын тіркеп қызметті алушыға немесе оның орынбасарына беруді жүзеге асырады;

2) руководитель услугодателя либо его заместитель налагает резолюцию и передает документы руководителю отдела услугодателя;
3) руководитель отдела услугодателя налагает резолюцию и передает документы ответственному специалисту услугодателя;
4) ответственный специалист услугодателя проверяет полноту документов услугополучателя;
5) ответственный специалист услугодателя осуществляет анализ соответствия заявления квалификационным требованиям, после чего передает документы с заключением руководителю отдела для согласования;

2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы немесе оның орынбасары көрсетілетін қызметті алушының құжаттары түскен күні бұрыштама қойып бөлім басшысына береді;
3) көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы құжаттарға бұрыштамасын қойып көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманына тапсырады;
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы көрсетілетін қызметті алушы құжаттарының толықтығын тексереді;
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы өтініштің біліктілік талаптарына сәйкестігін талдайды, одан кейін құжаттарды қорытындысымен бірге келісу үшін бөлім басшысына береді;

6) ответственный специалист услугодателя формирует документы для вынесения на рассмотрение РКС;
7) РКС рассматривает проекты на соответствие критериям Программы;
8) ответственный специалист услугодателя оформляет соответствующим протоколом решение РКС;
9) руководитель отдела услугодателя подписывает выписку из протокола заседания РКС;
10) ответственный специалист услугодателя направляет выписку из протокола РКС финансовому агенту и в соответствующие БВУ, а также извещает услугополучателя о результатах рассмотрения проекта на заседании РКС.

6) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы құжаттарды ӨҮК қарауына шығаруға қалыптастырады;
7) ӨҮК жобалардың Бағдарлама өлшемдеріне сәйкестігін қарастырады;
8) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы ӨҮК шешімін тиісті хаттамамен рәсімдейді;
9) көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы ӨҮК отырысы хаттамасынан үзіндіге қол қояды;
10) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы ӨҮК хаттамасының үзіндісін қаржы агентіне және тиісті ЕДБ жолдайды, сондай-ақ көрсетілетін қызметті алушыға ӨҮК отырысында жобаны қарау нәтижелері туралы хабардар етеді.

8. Блок-схема последовательности действий между структурными подразделениями (работниками) услугодателя с указанием длительности каждого действия представлена в приложении 1 к настоящему Регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги приведен в приложении 2 к настоящему Регламенту.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
"Предоставление субсидирования ставки
вознаграждения в рамках Единой
программы поддержки и развития бизнеса
"Дорожная карта бизнеса 2020"
Блок-схема последовательности действий между структурными
подразделениями (работниками) услугодателя с указанием
длительности каждого действия
№ действия
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Наименование структурного подразделения
Канцелярия услугодателя
Руководитель (заместитель) услугодателя
Руководитель отдела
Ответственный специалист
отдела
Ответственный специалист отдела
Ответственный специалист отдела
РКС
Ответственный специалист отдела
Руководитель отдела
Ответственный специалист отдела
Наименование
процедуры (действия)
Регистрация заявления
Прием заявления
Определение руководителем отдела ответственного специалиста
Первичная проверка представленных документов на полноту и соответствие законодательству Республики Казахстан
Рассмотрение представленных документов на соответствие квалификационным требованиям
Подготовка документов для вынесения на рассмотрение РКС
Рассмотрение проектов документов на соответствие критериям программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
Подготовка протокола РКС с соответствующим решением
Подписывает выписку из протокола заседания РКС
Направление выписки из протокола РКС финансовому агенту и в соответствующие банки второго уровня, а также извещение услугополучателя о результатах рассмотрения проектов на заседании РКС
№ действия
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Сроки
исполнения
не более
30 (тридцати) минут
1 (один)
рабочий день
не более
30 (тридцати) минут
не более
2 (двух) рабочих дней
не более 9 (девяти) рабочих дней
2 (два) рабочих дня
1 (один) рабочий день
3 (три) рабочих дня
1 (один) рабочий день
1 (один) рабочий день
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
"Предоставление субсидирования ставки
вознаграждения в рамках Единой
программы поддержки и развития бизнеса
"Дорожная карта бизнеса 2020"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
Приложение 2
к постановлению акимата
города Астаны
от 11 ноября 2015 года
№ 111-2033
Регламент государственной услуги
"Предоставление гарантий по кредитам в рамках программы
"Дорожная карта бизнеса 2020"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление гарантий по кредитам в рамках Программы "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее – государственная услуга) оказывается Государственным учреждением "Управление предпринимательства и промышленности города Астаны" (далее – услугодатель), расположенным по адресу: город Астана, улица Бейбітшілік, № 11, кабинет № 522, контактные телефоны: 8 (7172) 55-69-95, 55-69-10, в соответствии со стандартом государственной услуги "Предоставление гарантий по кредитам в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденным приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 352 (далее – Стандарт).

8. Әрбір іс-қимылдың ұзақтығын көрсете отырып көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы іс-қимылдар реттілігінің блок-сызбасы осы Регламентке 1-қосымшада келтірілген. Мемлекеттік қызметті көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы осы Регламентке 2-қосымшада келтірілген.
"Бизнестің жол картасы 2020"
бағдарламасы шеңберінде сыйақы
мөлшерлемесін субсидиялауды беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Әрбір іс-қимылдың ұзақтығын көрсете отырып көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері)
арасындағы іс-қимылдардың блок-сызбасы
Іс-қимыл №
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Құрылымдық бөлімшенің атауы
Көрсетілетін қызметі берушінің кеңсесі
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы (орынбасары)
Бөлім басшысы
Бөлімнің жауапты маманы
Бөлімнің жауапты маманы
Бөлімнің жауапты маманы
ӨҮК
Бөлімнің жауапты маманы
Бөлім басшысы
Бөлімнің жауапты маманы
Үдерістің (іс-қимылдың) атауы
Өтінішті тіркеу
Өтінішті қабылдау
Бөлім басшысымен жауапты маманды тағайындау
Ұсынылған құжаттардың толықтығын алғашқы тексеру және Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкестігін тексеру
Ұсынылған құжаттардың біліктілік талаптарына сәйкестігін қарау
Құжаттарды ӨҮК қарауына шығару үшін қалыптастырады
Құжаттардың жобаларын "Бизнестің жол картасы 2020 бағдарламасының" өлшемдеріне сәйкестігін қарастырады
ӨҮК шешімімен тиісті хаттама рәсімдейді
ӨҮК отырысы хаттамасының үзіндісіне қол қояды
ӨҮК хаттамасының үзінді көшірмесін қаржы агентіне және тиісті екінші деңгейдегі банктерге, сондай-ақ ӨҮК-де жобаны қарастыру нәтижесі туралы көрсетілетін қызметті алушыны хабардар етеді
Іс-қимыл №
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Орындау мерзімі
30 (отыз) минуттан аспайды
1 (бір) жұмыс күні
30 (отыз) минуттан аспайды
2 (екі) жұмыс күнінен аспайды
9 (тоғыз) жұмыс күнінен аспайды
2 (екі) жұмыс күні
1 (бір) жұмыс күні
3 (үш) жұмыс күні
1 (бір) жұмыс күні
1 (бір) жұмыс күні
"Бизнестің жол картасы 2020"
бағдарламасы шеңберінде кредиттер
бойынша сыйақы мөлшерлемесін
субсидия беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестердің
анықтамасы
Астана қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 11 қарашадағы
№ 111-2033 қаулысына
2-қосымша
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде
кредиттер бойынша кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Бизнестің жол картасы - 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығымен бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша кепілдіктер беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес (бұдан әрі – Стандарт) Астана қаласы, Бейбітшілік көшесі, № 11, № 522 кабинет мекенжайында орналасқан, байланыс телефондары: 8 (7172) 55-69-95, 55-69-10 "Астана қаласының Кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" мемлекеттік мекемесімен көрсетіледі.

2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.
3. Результатом оказания государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета при акимате города Астаны по форсированному индустриальному развитию города Астаны (далее – РКС). Государственная услуга оказывается на бесплатной основе физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатель).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является представление услугополучателем пакета документов, предусмотренных пунктом 9 Стандарта.
5. Содержание процедур (действий), входящих в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) сотрудник канцелярии услугодателя в день поступления документов, предоставленных услугополучателем, осуществляет их прием и регистрацию с присвоением регистрационного номера и даты, после чего передает руководителю услугодателя либо его заместителю. Максимально допустимое время для осуществления данной процедуры – не более 30 (тридцати) минут;
2) руководитель услугодателя либо его заместитель в день поступления документов услугополучателя налагает резолюцию и передает руководителю отдела. Максимально допустимое время для осуществления данной процедуры – не более 1 (одного) рабочего дня;
3) руководитель отдела услугодателя в день поступления документов услугополучателя налагает резолюцию и передает ответственному специалисту отдела. Максимально допустимое время для осуществления данной процедуры – не более 30 (тридцати) минут;
4) ответственный специалист услугодателя осуществляет первичную проверку заявления. Максимально допустимое время для осуществления данной процедуры – не более 2 (двух) рабочих дней с момента подачи документов услугополучателем;
ответственный исполнитель услугодателя в течение 2 (двух) рабочих дней, в случае установления факта неполноты представленных документов услугополучателем, дает письменный мотивированный ответ об отказе в дальнейшем рассмотрении заявления на получение государственной услуги;
5) ответственный специалист услугодателя проводит анализ соответствия заявления квалификационным требованиям, после чего передает документы услугополучателя с заключением руководителю отдела услугодателя для согласования – не более 2 (двух) рабочих дней;

2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
Өтініштерді қабылдау мен мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесімен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі Астана қаласы әкімдігінің жанындағы Астана қаласының үдемелі индустриалық дамуы бойынша Өңірлік үйлестіру кеңесі (бұдан әрі – ӨҮК) отырысының хаттамасынан үзінді болып табылады. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) ақысыз негізде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) басталуына көрсетілетін қызметті алушының Стандарттың 9-тармағында қарастырылған құжаттар топтамасын ұсыну негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс – қимылдың) мазмұны, оны орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттар келіп түскен күні тіркеу нөмірін және күнін берумен оларды тіркеуді жүзеге асырады, бұдан кейін көрсетілетін қызметті берушінің басшысына немесе оның орынбасарына береді. Осы рәсімді жүзеге асыру үшін берілетін ең ұзақ уақыт – 30 (отыз) минуттан аспайды;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы немесе оның орынбасары көрсетілетін қызметті алушының құжаттары келіп түскен күні бұрыштама қояды және бөлім басшысына береді. Осы рәсімді жүзеге асыру үшін берілген ең ұзақ уақыт – 1 (бір) жұмыс күнінен аспайды;
3) көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы көрсетілетін қызметті алушының құжаттары келіп түскен күні бұрыштама қояды және бөлімнің жауапты маманына тапсырады. Осы рәсімді жүзеге асыру үшін берілген ең ұзақ уақыт – 30 (отыз) минуттан аспайды;
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы өтінішке алғашқы тексерісті жүзеге асырады. Осы рәсімді жүзеге асыру үшін берілген ең ұзақ уақыт – көрсетілетін қызметті алушының құжаттарды тапсырған сәттен бастап 2 (екі) жұмыс күнінен аспайды;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушымен ұсынылған құжаттардың толық болмау фактісі анықталған жағдайда 2 (екі) жұмыс күні ішінде мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуға өтінішті одан әрі қараудан бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауап береді;
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы өтініштің біліктілік талаптарына сәйкестігін талдайды, одан кейін көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қорытындысымен бірге келісу үшін көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысына береді – 2 (екі) жұмыс күнінен аспайды;

1) сотрудник канцелярии услугодателя принимает, регистрирует и передает документы руководителю услугодателя либо его заместителю;
2) руководитель услугодателя либо его заместитель налагает резолюцию и передает документы руководителю отдела услугодателя;
3) руководитель отдела услугодателя налагает резолюцию и передает документы ответственному специалисту услугодателя;
4) ответственный специалист услугодателя проверяет полноту документов услугополучателя;

1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері құжаттарды қабылдайды, тіркейді және көрсетілетін қызметті берушінің басшысына немесе оның орынбасарына береді;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы немесе оның орынбасары бұрыштама қояды және құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысына береді;
3) көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы бұрыштамасын қояды және құжаттарды көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманына тапсырады;
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы көрсетілетін қызметті алушы құжаттарының толықтығын тексереді;

5) ответственный специалист услугодателя проводит анализ соответствия заявления квалификационным требованиям, после чего передает документы с заключением руководителю отдела для согласования;
6) ответственный специалист услугодателя формирует документы для вынесения на рассмотрение РКС;
7) РКС рассматривает проекты на соответствие критериям Программы;
8) ответственный специалист услугодателя оформляет соответствующим протоколом решение РКС;

5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы өтініштің біліктілік талаптарына сәйкестігіне талдау жүргізеді, одан кейін құжаттарды қорытындысымен бірге келісу үшін бөлім басшысына береді;
6) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы құжаттарды ӨҮК қарауына шығаруға қалыптастырады;
7) ӨҮК жобалардың Бағдарлама өлшемдеріне сәйкестігін қарастырады;
8) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы ӨҮК шешімін тиісті хаттамамен рәсімдейді;

9) руководитель отдела услугодателя подписывает выписку из протокола заседания РКС;
10) ответственный специалист услугодателя направляет выписку из протокола РКС финансовому агенту и в соответствующие БВУ, а также извещает услугополучателя о результатах рассмотрения проекта на заседании РКС.
8. Блок-схема последовательности действий между структурными подразделениями (работниками) услугодателя с указанием длительности каждого действия представлена в приложении 1 к настоящему Регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги приведен в приложении 2 к настоящему Регламенту.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
"Предоставление гарантий по кредитам
в рамках Программы
"Дорожная карта бизнеса 2020"
Блок-схема последовательности действий между структурными
подразделениями (работниками) услугодателя с указанием
длительности каждого действия
№ действия
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Наименование структурного подразделения
Канцелярия услугодателя
Руководитель (заместитель) услугодателя
Руководитель отдела услугодателя
Ответственный специалист
Отдела услугодателя
Ответственный специалист отдела услугодателя
Ответственный специалист отдела услугодателя
РКС
Ответственный специалист отдела услугодателя
Руководитель отдела услугодателя
Ответственный специалист отдела услугодателя
Наименование
процедуры (действия)
Прием и регистрация заявления
Рассмотрение заявления
Определение ответственно-го специалиста
Первичная проверка представлен- ных документов на полноту и соответствие законодатель-ству Республики Казахстан
Рассмотрение представлен- ных документов  на соответствие квалификационным требованиям
Подготовка документов для вынесения на рассмотрение РКС
Рассмотрение проектов документов на соответствие критериям программы "Дорожная карта бизнеса 2020"
Подготовка протокола РКС с соответствующим решением
Подписывает выписку из протокола заседания РКС
Направление выписки из протокола РКС финансовому агенту и в соответствующие банки второго уровня, а также извещение услугополучателя о результатах рассмотрения проектов на заседании РКС
№ действия
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Сроки
исполнения
не более
30 (тридцати) минут
1 (один) рабочий день
не более
30 (тридцати) минут
не более 2 (двух) рабочих дней
не более 2 (двух) рабочих дней
не более 2 (двух) рабочих дней
1 (один) рабочий день
не более 2 (двух) рабочих дней
1 (один) рабочий день
1 (один) рабочий день
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
"Предоставление гарантий по кредитам в
рамках Единой программы поддержки
и развития бизнеса "Дорожная карта
бизнеса 2020"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
Приложение 3
к постановлению акимата
города Астаны

9) көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы ӨҮК отырысы хаттамасынан үзіндіге қол қояды;
10) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы ӨҮК хаттамасының үзіндісін қаржы агентіне және тиісті ЕДБ жолдайды, сондай-ақ көрсетілетін қызметті алушыға ӨҮК отырысында жобаны қарау нәтижелері туралы хабардар етеді;
8. Әрбір іс-қимылдың ұзақтығын көрсете отырып көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы іс-қимылдар реттілігінің блок-сызбасы осы Регламентке 1-қосымшада келтірілген. Мемлекеттік қызметті көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы осы Регламентке 2-қосымшада келтірілген.
"Бизнестің жол картасы 2020"
бағдарламасы шеңберінде
кредиттер бойынша кепілдіктер
беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Әрбір іс-қимылдың ұзақтығын көрсете отырып көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері)
арасындағы іс-қимылдар реттілігінің блок-сызбасы
Іс-қимыл №
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Құрылымдық бөлімшенің атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы (орынбасары)
Көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы
Көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманы
Көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманы
Көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманы
ӨҮК
Көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманы
Көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің басшысы
Көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманы
Үдерістің (іс-қимылдың) атауы
Өтінішті қабылдау және тіркеу
Өтінішті қарастыру
Жауапты маманды тағайындау
Ұсынылған құжаттардың толықтығын алғашқы тексеру және Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкестігін тексеру
Ұсынылған құжаттардың біліктілік талаптарына сәйкестігін қарау
Құжаттарды ӨҮК қарауына шығару үшін дайындау
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасының өлшемдеріне жобалардың сәйкестігін қарастыру
ӨҮК шешімін тиісті хаттамамен дайындау
ӨҮК отырысы хаттамасынан үзіндіге қол қояды
ӨҮК хаттамасының үзінді көшірмесін қаржы агентіне және тиісті екінші деңгейдегі банктерге, сондай-ақ ӨҮК-де жобаны қарастыру нәтижесі туралы көрсетілетін қызметті алушыны хабардар ету
Іс-қимыл №
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Орындау мерзімі
30 (отыз) минуттан тан аспайды
1 (бір) жұмыс күні
30 (отыз) минуттан аспайды
2 (екі) жұмыс күнінен аспайды
2 (екі) жұмыс күнінен аспайды
2 (екі) жұмыс күнінен аспайды
1 (бір) жұмыс күні
2 (екі) жұмыс күнінен аспайды
1 (бір) жұмыс күні
1 (бір) жұмыс күні
"Бизнестің жол картасы 2020"
бағдарламасы шеңберінде кредиттер
бойынша кепілдіктер беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік көрсетілетін қызмет бизнес-процестерінің анықтамалығы
Астана қаласы әкімдігінің

от 11 ноября 2015 года
№ 111-2033
Регламент государственной услуги
"Предоставление государственных грантов в рамках программы
"Дорожная карта бизнеса 2020"
1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление государственных грантов в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее – государственная услуга) оказывается Государственным учреждением "Управление предпринимательства и промышленности города Астаны" (далее – услугодатель), расположенным по адресу: город Астана, улица Бейбітшілік, № 11, кабинет № 522, контактные телефоны: 8 (7172) 55-69-95, 55-69-10, в соответствии со стандартом государственной услуги "Предоставление государственных грантов в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденным приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 352 (далее – Стандарт).
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.
3. Результатом оказания государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета при акимате города Астаны по форсированному индустриальному развитию города Астаны (далее – РКС). Государственная услуга оказывается на бесплатной основе физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатель).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является представление услугополучателем пакета документов, предусмотренных пунктом 9 Стандарта.
5. Содержание процедур (действий), входящих в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) сотрудник канцелярии услугодателя в день поступления документов, предоставленных услугополучателем, осуществляет их прием и регистрацию с присвоением регистрационного номера и даты, после чего передает руководителю услугодателя либо его заместителю. Максимально допустимое время для осуществления данной процедуры – не более 30 (тридцати) минут;
2) руководитель услугодателя либо его заместитель в день поступления документов услугополучателя налагает резолюцию и передает руководителю отдела. Максимально допустимое время для осуществления данной процедуры – не более 1 (одного) рабочего дня;
3) руководитель отдела услугодателя в день поступления документов услугополучателя налагает резолюцию и передает ответственному специалисту отдела. Максимально допустимое время для осуществления данной процедуры – не более 30 (тридцати) минут;

2015 жылғы 11 қарашадағы
№ 111-2033 қаулысына
3-қосымша
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде
мемлекеттік гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығымен бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде гранттар беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес (бұдан әрі – Стандарт) Астана қаласы, Бейбітшілік көшесі, № 11, № 522 кабинет мекенжайында орналасқан, байланыс телефондары: 8 (7172) 55-69-95, 55-69-10, "Астана қаласының Кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" мемлекеттік мекемесімен көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
Өтініштерді қабылдау мен мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесін беру көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесімен жүзеге асырылады.
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі Астана қаласы әкімдігінің жанындағы Астана қаласының үдемелі индустриалық дамуы бойынша Өңірлік үйлестіру кеңесі (бұдан әрі – ӨҮК) отырысының хаттамасынан үзінді болып табылады. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) ақысыз негізде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) басталуына көрсетілетін қызметті алушының Стандарттың 9-тармағында қарастырылған құжаттар топтамасын ұсыну негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс – қимылдың) мазмұны, оны орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері, көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттар келіп түскен күні тіркеу нөмірін және күнін берумен оларды тіркеуді жүзеге асырады, бұдан кейін көрсетілетін қызметті берушінің басшысына немесе оның орынбасарына береді. Осы рәсімді жүзеге асыру үшін берілетін ең ұзақ уақыт – 30 (отыз) минуттан аспайды;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы немесе оның орынбасары көрсетілетін қызметті алушының құжаттары келіп түскен күні бұрыштама қояды және бөлім басшысына береді. Осы рәсімді жүзеге асыру үшін берілген ең ұзақ уақыт – 1 (бір) жұмыс күнінен аспайды;
3) көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы көрсетілетін қызметті алушының құжаттары келіп түскен күні бұрыштама қояды және бөлімнің жауапты маманына тапсырады. Осы рәсімді жүзеге асыру үшін берілген ең ұзақ уақыт – 30 (отыз) минуттан аспайды;

4) ответственный специалист услугодателя осуществляет первичную проверку заявления. Максимально допустимое время для осуществления данной процедуры – не более 10 (десяти) рабочих дней с момента подачи документов услугополучателем;
ответственный исполнитель услугодателя в течение 2 (двух) рабочих дней, в случае установления факта неполноты представленных документов услугополучателем, дает письменный мотивированный ответ об отказе в дальнейшем рассмотрении заявления на получение государственной услуги;
5) ответственный специалист услугодателя проводит анализ соответствия заявления квалификационным требованиям, после чего передает документы услугополучателя с заключением руководителю отдела услугодателя для согласования – не более 2 (двух) рабочих дней;
6) ответственный специалист услугодателя выносит материалы на рассмотрение конкурсной комиссии по отбору заявок субъектов частного предпринимательства, претендующих на предоставление государственных грантов (далее – Конкурсная комиссия) – в течение 10 (десяти) рабочих дней;
7) Конкурсная комиссия рассматривает проекты на соответствие критериям Программы "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее – Программа) и в соответствии с приоритетами региона принимает решение о возможности (или невозможности) предоставления государственного гранта в рамках Программы – в течение 1 (одного) рабочего дня;
8) ответственный специалист услугодателя оформляет соответствующим протоколом решение Конкурсной комиссии – не более 3 (трех) рабочих дней;
9) ответственный специалист услугодателя выносит материалы и протокол с решением Конкурсной комиссии на рассмотрение РКС – в течение 1 (одного) рабочего дня;
10) РКС рассматривает проекты на соответствие критериям Программы и в соответствии с приоритетами региона принимает решение о возможности (или невозможности) выделения государственных грантов в рамках Программы – не более 1 (одного) рабочего дня;
11) ответственный специалист услугодателя оформляет соответствующим протоколом решение РКС – не более 3 (трех) рабочих дней;
12) ответственный специалист услугодателя направляет выписку из протокола РКС финансовому агенту, а также извещает услугополучателя о результатах рассмотрения проекта на заседании РКС – в течение 8 (восьми) рабочих дней.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;

4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы өтінішке алғашқы тексерісті жүзеге асырады. Осы рәсімді жүзеге асыру үшін берілген ең ұзақ уақыт – көрсетілетін қызметті алушы құжатты тапсырған сәттен бастап 10 (он) жұмыс күнінен аспайды;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушымен ұсынылған құжаттардың толық болмау фактісі анықталған жағдайда 2 (екі) жұмыс күні ішінде мемлекеттік көрсетілетін қызметті алуға өтінішті одан әрі қараудан бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауап береді;
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы өтініштің біліктілік талаптарына сәйкестігін талдайды, одан кейін көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қорытындысымен бірге келісу үшін көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысына береді – 2 (екі) жұмыс күнінен аспайды;
6) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы мемлекеттік грантқа үміткер жеке кәсіпкерлік субъектілері өтініштерін іріктеу бойынша материалдарды конкурстық комиссияға (бұдан әрі – Конкурстық комиссия) қарастыруға енгізеді – 10 (он) жұмыс күні ішінде.
7) Конкурстық комиссия "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасының (бұдан әрі – Бағдарлама) өлшемдеріне сәйкестігін қарастырады және өңірдің басымдықтарына сәйкес гранттар беру мүмкіндігі және (немесе) мүмкін еместігі туралы шешім қабылдайды – 1 (бір) жұмыс күні ішінде;
8) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы Конкурстық комиссия шешімін тиісті хаттамамен рәсімдейді – 3 (үш) жұмыс күнінен аспайды;
9) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы Конкурстық комиссия шешімінің хаттамасы мен материалдарды ӨҮК-ге қарастыруға енгізеді – 1 (бір) жұмыс күні ішінде;
10) ӨҮК Бағдарламаның өлшемдеріне сәйкестігін қарастырады және өңірдің басымдықтарына сәйкес Бағдарлама шегінде гранттар беру мүмкіндігі (немесе мүмкін еместігі) туралы шешім қабылдайды – 1 (бір) жұмыс күнінен аспайды;
11) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы ӨҮК шешімін тиісті хаттамамен рәсімдейді – 3 (үш) жұмыс күнінен аспайды;
12) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы ӨҮК хаттамасының үзінді көшірмесін қаржы агентіне жібереді, сондай-ақ ӨҮК отырысында жобаны қарастыру нәтижесі туралы көрсетілетін қызметті алушыны хабардар етеді – 8 (сегіз) жұмыс күні ішінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде құрылымдық
бөлімшелер (қызметкерлер) мен көрсетілетін қызметті
берушінің өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;

6) ответственный специалист услугодателя выносит материалы на рассмотрение Конкурсной комиссии;
7) Конкурсная комиссия рассматривает проекты на соответствие критериям Программы и в соответствии с приоритетами региона принимает решение о возможности (или невозможности) предоставления государственного гранта в рамках Программы;
8) ответственный специалист услугодателя оформляет соответствующим протоколом решение Конкурсной комиссии;

6) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы құжаттарды Конкурстық комиссияның қарауына шығарады;
7) Конкурстық комиссия жобалардың Бағдарлама өлшемдеріне сәйкестігін қарастырады және өңірдің басымдықтарына сәйкес Бағдарлама шегінде гранттар беру мүмкіндігі (немесе мүмкін еместігі) туралы шешімді қабылдайды;
8) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы Конкурстық комиссия шешімін тиісті хаттамамен рәсімдейді;

9) ответственный специалист услугодателя выносит материалы и протокол с решением Конкурсной комиссии на рассмотрение РКС;
10) РКС рассматривает проекты на соответствие критериям Программы;
11) ответственный специалист услугодателя оформляет соответствующим протоколом решение РКС;
12) ответственный специалист услугодателя направляет выписку из протокола РКС финансовому агенту и в соответствующие банки второго уровня, а также извещает услугополучателя о результатах рассмотрения проекта на заседании РКС.

9) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы Конкурстық комиссия материалдары мен шешімінің хаттамасын ӨҮК-ге қарастыруға шығарады;
10) ӨҮК жобаның Бағдарлама өлшемдеріне сәйкестігін қарайды;
11) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы ӨҮК шешімін тиісті хаттамамен рәсімдейді;
12) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы ӨҮК хаттамасының үзінді көшірмесін қаржы агентіне және тиісті екінші деңгейдегі банктерге жібереді, сондай-ақ ӨҮК-де жобаны қарастыру нәтижесі туралы көрсетілетін қызметті алушыны хабардар етеді.

8. Блок-схема последовательности действий между структурными подразделениями (работниками) услугодателя с указанием длительности каждого действия представлена в приложении 1 к настоящему Регламенту.
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги приведен в приложении 2 к настоящему Регламенту.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
"Предоставление грантов в рамках программы
"Дорожная карта бизнеса 2020"
Блок-схема последовательности действий между структурными
подразделениями (работниками) услугодателя с указанием
длительности каждого действия
№ действия
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Наименование структурного подразделения
Канцелярия услугодателя
Руководитель (заместитель) услугодателя
Руководитель отдела услугодателя
Ответственный специалист
отдела услугодателя
Ответственный специалист отдела услугодателя
Ответственный специалист отдела услугодателя
Конкурсная комиссия
Ответственный специалист отдела услугодателя
Ответственный специалист отдела услугодателя
РКС
Ответственный специалист отдела услугодателя
Ответственный специалист отдела услугодателя
Наименование
процедуры (действия)
Прием и регистрация заявления
Рассмотрение заявления
Определение ответственного специалиста
Первичная проверка представленных документов на полноту и соответствие законодательству Республики Казахстан
Рассмотрение представленных документов на соответствие квалификационным требованиям
Подготовка документов для вынесения на рассмотрения Конкурсной комиссии
Рассматривает проекты на соответствие
критериям Программы
Подготовка протокола Конкурсной комиссии с соответствующим решением
Выносит материалы и протокол с решением Конкурсной комиссии на рассмотрение РКС
Рассматривает проекты на соответствие критериям Программы
Оформление протокола РКС с соответствующим решением
Направление выписки из протокола РКС финансовому агенту, а также извещение услугополучателя о результатах рассмотрения проекта на заседании РКС
№ действия
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Сроки
исполнения
30 (тридцать)
минут
1 (один) рабочий день
30 (тридцать) минут
10 (десять) рабочих дней
2 (два) рабочих дня
10 (десять)
рабочих дней
1 (один) рабочий день
3 (три) рабочих дня
1 (один) рабочий день
1 (один) рабочий день
3 (три) рабочих дня
8 (восемь) рабочих дней
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
"Предоставление грантов в рамках программы
"Дорожная карта бизнеса 2020"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги
Приложение 4
к постановлению акимата
города Астаны
от 11 ноября 2015 года
№ 111-2033
Регламент государственной услуги
"Предоставление поддержки по развитию производственной
(индустриальной) инфраструктуры в рамках программы
"Дорожная карта бизнеса 2020"

8. Көрсетілетін қызметті берушінің әр іс-қимылдың ұзақтығы көрсетілген құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы іс-қимылдардың реттілігінің блок-сызбасы осы Регламентке 1-қосымшада келтірілген. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы осы Регламентке 2-қосымшада келтірілген.
"Бизнестің жол картасы 2020"
бағдарламасы шеңберінде
мемлекеттік гранттар беру"
мемлекеттік көрсетілетін
қызмет регламентіне
1-қосымша
Әрбір іс-қимылдың ұзақтығын көрсете отырып көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері)
арасындағы іс-қимылдар реттілігінің блок-сызбасы
Іс-қимыл №
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Құрылымдық бөлімшенің атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы (орынбасары)
Көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы
Көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманы
Көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманы
Көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманы
Конкурстық комиссия
Көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманы
Көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманы
ӨҮК
Көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманы
Көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманы
Рәсімнің (іс-қимылдың) атауы
Өтінішті қабылдау және тіркеу
Өтінішті қарау
Жауапты маманды анықтау
Ұсынылған құжаттардың толықтығын алғашқы тексеру және Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкестігін тексеру
Ұсынылған құжаттардың біліктілік талаптарына сәйкестігін қарау
Құжаттарды Конкурстық комиссияның қарастыруына дайындау
Жобалардың Бағдарлама өлшемдеріне сәйкестігін қарастырау
Конкурстық комиссия хаттамасын тиісті шешімімен рәсімдеу
Конкурстық комиссия материалдары мен шешімінің хаттамасын ӨҮК қарастыруына шығару
Жобаның Бағдарлама өлшемдеріне сәйкестігін қарау
ӨҮК шешімін тиісті хаттамамен рәсімдеу
ӨҮК хаттамасының үзіндісін қаржы агентіне жолдау, сондай-ақ, көрсетілетін қызметті алушыға ӨҮК отырысында қарастырылған жобаның нәтижелері туралы хабардар ету
Іс-қимыл №
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Орындау мерзімі
30 (отыз) минут
1 (бір) жұмыс күні
30 (отыз) минут
10 (он) жұмыс күні
2 (екі) жұмыс күні
10 (он) жұмыс күні
1 (бір) жұмыс күні
3 (үш) жұмыс күні
1 (бір) жұмыс күні
1 (бір) жұмыс күні
3 (үш) жұмыс күні
8 (сегіз) жұмыс күні
"Бизнестің жол картасы - 2020"
бағдарламасы шеңберінде мемлекеттік
гранттар беру" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету бизнес-процестерінің
анықтамалығы
Астана қаласы әкімдігінің
2015 жылғы 11 қарашадағы
№ 111-2033 қаулысына
4-қосымша
"Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде өндірістік
(индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету"
мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті

1. Общие положения
1. Государственная услуга "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее – государственная услуга) оказывается Государственным учреждением "Управление предпринимательства и промышленности города Астаны" (далее – услугодатель), расположенным по адресу: город Астана, улица Бейбітшілік, № 11, кабинет № 522, контактные телефоны: 8 (7172) 55-69-95, 55-69-10, в соответствии со стандартом государственной услуги "Предоставление поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках программы "Дорожная карта бизнеса 2020", утвержденного приказом Министра национальной экономики Республики Казахстан от 24 апреля 2015 года № 352 (далее – Стандарт).
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляются канцелярией услугодателя.
3. Результатом оказания государственной услуги является выписка из протокола заседания Регионального координационного совета при акимате города Астаны по форсированному индустриальному развитию города Астаны (далее – РКС). Государственная услуга оказывается на бесплатной основе физическим и юридическим лицам (далее – услугополучатель).
Форма предоставления результата оказания государственной услуги: бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений
(работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
4. Основанием для начала процедуры (действия) по оказанию государственной услуги является представление услугополучателем пакета документов, предусмотренных пунктом 9 Стандарта.
5. Содержание процедур (действий), входящих в состав процесса оказания государственной услуги, длительность выполнения:
1) сотрудник канцелярии услугодателя в день поступления документов, предоставленных услугополучателем, осуществляет их прием и регистрацию с присвоением регистрационного номера и даты, после чего передает руководителю услугодателя либо его заместителю. Максимально допустимое время для осуществления данной процедуры – не более 30 (тридцати) минут;
2) руководитель услугодателя либо его заместитель в день поступления документов услугополучателя налагает резолюцию и передает руководителю отдела. Максимально допустимое время для осуществления данной процедуры – не более 1 (одного) рабочего дня;
3) руководитель отдела услугодателя в день поступления документов услугополучателя налагает резолюцию и передает ответственному специалисту отдела. Максимально допустимое время для осуществления данной процедуры – не более 30 (тридцати) минут;

1. Жалпы ережелер
1. "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2015 жылғы 24 сәуірдегі № 352 бұйрығымен бекітілген "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасы шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартына сәйкес (бұдан әрі – Стандарт) Астана қаласы, Бейбітшілік көшесі, № 11, № 522 кабинет мекенжайында орналасқан, байланыс телефондары: 8 (7172) 55-69-95, 55-69-10, "Астана қаласының Кәсіпкерлік және өнеркәсіп басқармасы" мемлекеттік мекемесімен көрсетіледі.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
Өтініштерді қабылдау мен мемлекеттік қызметті көрсетудің нәтижесін беру қызметті берушінің кеңсесімен жүзеге асырылады
3. Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесі Астана қаласы әкімдігінің жанындағы Астана қаласының үдемелі индустриалық дамуы бойынша Өңірлік үйлестіру кеңесі (бұдан әрі – ӨҮК) отырысы хаттамасынан үзінді болып табылады. Мемлекеттік көрсетілетін қызмет жеке және заңды тұлғаларға (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті алушы) ақысыз негізде көрсетіледі.
Мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін ұсыну нысаны: қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін
қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің
(қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
4. Мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) басталуына көрсетілетін қызметті алушының Стандарттың 9-тармағында қарастырылған құжаттар топтамасын ұсыну негіз болып табылады.
5. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс – қимылдың) мазмұны, оны орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері, көрсетілетін қызметті алушы ұсынған құжаттар келіп түскен күні тіркеу нөмірін және күнін берумен оларды тіркеуді жүзеге асырады, бұдан кейін көрсетілетін қызметті берушінің басшысына немесе оның орынбасарына береді. Осы рәсімді жүзеге асыру үшін берілетін ең ұзақ уақыт – 30 (отыз) минуттан аспайды;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы немесе оның орынбасары көрсетілетін қызметті алушының құжаттары келіп түскен күні бұрыштама қояды және бөлім басшысына береді. Осы рәсімді жүзеге асыру үшін берілген ең ұзақ уақыт – 1 (бір) жұмыс күнінен аспайды;
3) көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы көрсетілетін қызметті алушының құжаттары келіп түскен күні бұрыштама қояды және бөлімнің жауапты маманына тапсырады. Осы рәсімді жүзеге асыру үшін берілген ең ұзақ уақыт – 30 (отыз) минуттан аспайды;

4) ответственный специалист услугодателя осуществляет первичную проверку заявления. Максимально допустимое время для осуществления данной процедуры – не более 30 (тридцати) минут с момента подачи документов услугополучателем;
ответственный исполнитель услугодателя в течение 2 (двух) рабочих дней, в случае установления факта неполноты представленных документов услугополучателем, дает письменный мотивированный ответ об отказе в дальнейшем рассмотрении заявления на получение государственной услуги;
5) ответственный специалист услугодателя проводит анализ соответствия заявления квалификационным требованиям, после чего передает документы услугополучателя с заключением руководителю отдела услугодателя для согласования с другими заинтересованными государственными органами – не более 1 (одного) рабочего дня;
6) заинтересованные государственные органы рассматривают документы и направляют по ним, в пределах своей компетенции мотивированное заключение ответственному специалисту услугодателя – не более 5 (пяти) рабочих дней;
7) ответственный специалист услугодателя формирует документы для вынесения на рассмотрение РКС – не более 1 (одного) рабочего дня;
8) РКС рассматривает проекты на соответствие критериям Программы "Дорожная карта бизнеса 2020" (далее – Программа) и в соответствии с приоритетами региона принимает решение о возможности и (или) невозможности предоставления поддержки по развитию производственной (индустриальной) инфраструктуры в рамках Программы – не более 1 (одного) рабочего дня;
9) ответственный специалист услугодателя оформляет соответствующим протоколом решение РКС – не более 2 (двух) рабочих дней;
10) руководитель отдела услугодателя (секретарь РКС) подписывает выписку из протокола заседания РКС – не более 1 (одного) часа;
11) ответственный специалист услугодателя направляет протокол РКС администратору Программы, а также извещает услугополучателя о результатах рассмотрения проекта на заседании РКС – не более 1 (одного) рабочего дня.
3. Описание порядка взаимодействия структурных
подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания
государственной услуги
6. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии услугодателя;
2) руководитель услугодателя;
3) руководитель отдела услугодателя;
4) ответственный специалист услугодателя;

4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы өтінішке алғашқы тексерісті жүзеге асырады. Осы рәсімді жүзеге асыру үшін берілген ең ұзақ уақыт – көрсетілген қызметті алушы құжаттарды тапсырған сәттен бастап 30 (отыз) минуттан аспайды;
көрсетілетін қызметті берушінің жауапты орындаушысы көрсетілетін қызметті алушымен ұсынылған құжаттардың толық болмау фактісі анықталған жағдайда 2 (екі) жұмыс күні ішінде мемлекеттік көрсетілетін қызметті алушының қызметті алуға өтінішті одан әрі қараудан бас тарту туралы дәлелді жазбаша жауап береді;
5) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы өтініштің біліктілік талаптарына сәйкестігін талдайды, одан кейін көрсетілетін қызметті алушының құжаттарын қорытындысымен бірге өзге де мүдделі мемлекеттік органдармен келісу үшін көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысына береді – 1 (бір) жұмыс күнінен аспайды;
6) мүдделі мемлекеттік органдар құжаттарды қарастырады және олар бойынша өз құзыреті шегінде көрсетілетін қызметті беруші бөлімнің жауапты маманына дәлелді қорытынды жолдайды – 5 (бес) жұмыс күнінен аспайды;
7) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы құжаттарды ӨҮК шығару үшін қалыптастырады – 1 (бір) жұмыс күнінен аспайды;
8) ӨҮК жобаларды "Бизнестің жол картасы 2020" бағдарламасының (бұдан әрі – Бағдарлама) өлшемдеріне сәйкестігін қарастырады және өңірдің басымдықтарына сәйкес Бағдарлама шеңберінде өндірістік (индустриялық) инфрақұрылымды дамыту бойынша қолдау көрсету мүмкіндігі (немесе) мүмкін еместігі туралы шешім қабылдайды – 1 (бір) жұмыс күнінен аспайды;
9) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы ӨҮК шешімін тиісті хаттамамен рәсімдейді – 2 (екі) жұмыс күнінен аспайды;
10) көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы (ӨҮК хатшысы) ӨҮК отырысы хаттамасының үзінді көшірмесіне қол қояды – 1 (бір) сағаттан аспайды;
11) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы ӨҮК хаттамасын Бағдарламаның әкімшісіне жолдайды, сондай-ақ қатар көрсетілетін қызметті алушыға жоба қарастырылған ӨҮК отырысының нәтижесін хабардар етеді – 1 (бір) жұмыс күнінен аспайды.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде құрылымдық
бөлімшелер (қызметкерлер) мен көрсетілетін қызметті
берушінің өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы;
3) көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы;
4) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы;

5) РКС.
7. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) сотрудник канцелярии услугодателя принимает, регистрирует и передает документы руководителю услугодателя либо его заместителю;
2) руководитель услугодателя либо его заместитель налагает резолюцию и передает документы руководителю отдела услугодателя;

5) ӨҮК.
7. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызметті көрсету бойынша рәсімдердің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1) көрсетілетін қызметті беруші кеңсесінің қызметкері құжаттарды қабылдайды, тіркейді және көрсетілген қызметті берушінің басшысына немесе оның орынбасарына береді;
2) көрсетілетін қызметті берушінің басшысы немесе оның орынбасары бұрыштама қояды және көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысына береді;

7) РКС рассматривает проекты на соответствие критериям Программы;
8) ответственный специалист услугодателя оформляет соответствующим протоколом решение РКС;
9) руководитель отдела услугодателя подписывает выписку из протокола заседания РКС;
10) ответственный специалист услугодателя направляет протокол РКС администратору Программы, а также извещает услугополучателя о результатах рассмотрения проекта на заседании РКС.

7) ӨҮК жобалардың Бағдарлама өлшемдеріне сәйкестігін қарастырады;
8) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы ӨҮК шешімін тиісті хаттамамен рәсімдейді;
9) көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы ӨҮК отырысы хаттамасынан үзіндіге қол қояды;
10) көрсетілетін қызметті берушінің жауапты маманы ӨҮК хаттамасын Бағдарламаның әкімшісіне, сондай-ақ көрсетілетін қызметті алушыға ӨҮК отырысында қарастырылған нәтижені хабардар етеді.

8. Блок-схема последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) услугодателя с указанием длительности каждой процедуры (действия) представлена в приложении 1 к Регламенту. Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги приведен в приложении 2 к Регламенту.
Приложение 1
к Регламенту государственной услуги
"Предоставление поддержки по развитию
производственной (индустриальной)
инфраструктуры в рамках программы
"Дорожная карта бизнеса 2020"
Блок-схема последовательности порядок (действий) между
структурными подразделениями (работниками) услугодателя с
указанием длительности каждой процедуры (действия)
№ действия
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Наименование структурного подразделения
Канцелярия услугодателя
Руководитель (заместитель) услугодателя
Руководитель отдела услугодателя
Ответственный специалист
отдела услугодателя
Ответственный специалист отдела услугодателя
Заинтересованные государственные органы
Ответственный специалист отдела услугодателя
РКС
Ответственный специалист отдела услугодателя
Руководитель отдела услугодателя
Ответственный специалист отдела услугодателя
Наименование
процедуры (действия)
Прием и регистрация заявления
Рассмотрение заявления
Определение ответственного специалиста
Первичная проверка представленных документов на полноту и соответствие законодательству Республики Казахстан
Осуществляет анализ соответствия заявления квалификационным требованиям, после чего, передает документы с заключением руководителю отдела для согласования с другими заинтересованными государственными органами
Рассматривают документы и направляют по ним, в пределах своей компетенции мотивированное заключение
Формирует документы для вынесения на рассмотрение РКС
Рассматривает проекты на соответствие критериям Программы
Оформляет соответствующим протоколом решение РКС
Подписывает выписку из протокола заседания РКС
Направление протокола РКС администратору Программы, а также извещение услугополучателя о результатах рассмотрения проекта на заседании РКС
№ действия
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Сроки
исполнения
не более
30 (тридцати) минут
1 (один) рабочий день
не более
30 (тридцати) минут
30 (тридцати) минут
2 (два)
рабочих дня
5
(пять) рабочих дней
1 (один) рабочий день
1 (один) рабочий день
2
(два) рабочих дня
1
(один) час
1
(один) рабочий день
Приложение 2
к Регламенту государственной услуги
"Предоставление поддержки по развитию
производственной (индустриальной)
инфраструктуры в рамках программы
"Дорожная карта бизнеса 2020"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги

8. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы іс-қимылдар реттілігінің блок-сызбасы Регламентке 1-қосымшада келтірілген. Мемлекеттік қызметті көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы Регламентке 2-қосымшада келтірілген.
"Бизнестің жол картасы 2020"
бағдарламасы шеңберінде өндірістік
(индустриялық) инфрақұрылымды дамыту
бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
1-қосымша
Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелері (қызметкерлері) арасындағы іс-қимылдар реттілігінің блок-сызбасы
Іс-қимыл №
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Құрылымдық бөлімшенің атауы
Көрсетілетін қызметті берушінің кеңсесі
Көрсетілетін қызметті берушінің басшысы (орынбасары)
Көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы
Көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманы
Көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманы
Мүдделі мемлекеттік органдар
Көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманы
ӨҮК
Көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманы
Көрсетілетін қызметті берушінің бөлім басшысы
Көрсетілетін қызметті беруші бөлімінің жауапты маманы
Үдерістің (іс-қимылдың) атауы
Өтінішті қабылдау және тіркеу
Өтінішті қарастыру
Жауапты маманды анықтау
Ұсынған құжаттардың толықтығын алғашқы тексеру және Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкестігін тексеру
Өтініштің біліктілік талаптарына сәйкестігін талдайды, одан кейін құжаттарды қорытындысымен бірге өзге де мүдделі мемлекеттік органдармен келісу үшін бөлім басшысына береді
Құжаттарды қарастырады және олар бойынша өз құзыреті шегінде қорытындыны жолдайды
Құжаттарды ӨҮК шығару үшін қалыптастырады
Жобалардың Бағдарламның өлшемдеріне сәйкестігін қарастырады
ӨҮК шешімін тиісті хаттамамен рәсімдейді
ӨҮК отырысы хаттамасының үзіндісіне қол қояды
ӨҮК хаттамасын Бағдарламаның әкімшісіне, сондай-ақ қызмет алушыға ӨҮК отырысында жобаны қарастырған нәтижесі туралы хабардар етеді
Іс-қимыл №
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
Орындау мерзімі
30 (отыз) минуттан аспайды
1 (бір) жұмыс күні
30 (отыз) минуттан аспайды
30 (отыз) минут
2 (екі) жұмыс күні
5 (бес) жұмыс күні
1 (бір) жұмыс күні
1 (бір) жұмыс күні
2 (екі) жұмыс күні
1 (бір) сағат
1 (бір) жұмыс күні
"Бизнестің жол картасы 2020"
бағдарламасы шеңберінде өндірістік
(индустриялық) инфрақұрылымды дамыту
бойынша қолдау көрсету" мемлекеттік
көрсетілетін қызмет регламентіне
2-қосымша
Мемлекеттік қызметті көрсету бизнес-процестерінің анықтамалығы