О внесении изменений и дополнений в постановление акимата Акмолинской области от 15 октября 2007 года № А-11/351 "Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения"
Постановление акимата Акмолинской области от 16 июля 2015 года № А-7/343. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 июля 2015 года № 4913. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 14 декабря 2015 года № А-12/572
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 14.12.2015 № А-12/572 (вводится в действие со дня официального опубликования).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан», от 9 июля 2004 года «Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира» акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Акмолинской области «Об утверждении перечня рыбохозяйственных водоемов местного значения» от 15 октября 2007 года № А-11/351 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3237, опубликовано 13 ноября 2007 года в газетах «Акмолинская правда» и «Арка ажары») следующие изменения и дополнения:
в перечне рыбохозяйственных водоемов местного значения, утвержденном указанным постановлением:
в разделе «Аккольский район»:
дополнить строками, порядковыми номерами 36, 37, следующего содержания:
«
36
Озеро Шортанколь

"Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 қаулысына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 16 шілдедегі № А-7/343 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 шілдеде № 4913 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2015 жылғы 14 желтоқсандағы № А-12/572 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 14.12.2015 № А-12/572 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы, «Жануарлар дүниесiн қорғау, өсiмiн молайту және пайдалану туралы» 2004 жылғы 9 шілдедегі заңдарына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. «Жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су айдындарының тізбесін бекіту туралы» Ақмола облысы әкімдігінің 2007 жылғы 15 қазандағы № А-11/351 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3237 болып тіркелген, «Арқа ажары» және «Акмолинская правда» газеттерінде 2007 жылғы 13 қарашада жарияланған) келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
аталған қаулымен бекітілген жергілікті маңызы бар балық шаруашылығы су тоғандарының тізбесінде:
«Ақкөл ауданы» бөлімінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 36-37–жолдарымен толықтырылсын:       «
36
Шортанкөл көлі

420
37
Озеро Акколь
400
»;
слово и цифры «Итого: 35» заменить словом и цифрами «Итого: 37»;
цифры «5365,5» заменить цифрами «6185,5»;
в разделе «Астраханский район»:
строки, порядковые номера 2, 9, 10, 11, исключить;
слово и цифры «Итого: 13» заменить словом и цифрами «Итого: 9»;
цифры и слово «2654, 80 километров» изложить в следующей редакции «2610»;
в разделе «Атбасарский район»:
дополнить строкой, порядковый номер 29, следующего содержания:
«
29
Озеро Перерезанное
5
»;
строки, порядковые номера 22, 23, 25, исключить;

420
37
Ақкөл көлі
400
»;
«Барлығы: 35» сөзі мен цифрлары «Барлығы: 37» сөзіне және цифрларына ауыстырылсын;
«5365,5» цифрлары «6185,5» цифрларына өзгертілсін;
«Астрахан ауданы» бөлімінде:
реттік нөмірлері 2, 9, 10, 11 – жолдары алынып тасталсын;
«Барлығы: 13» сөзі мен цифрлары «Барлығы: 9» сөзіне және цифрларына ауыстырылсын;
«2654, 80 километр» сөзі мен цифрлары «2610» келесі редакцияда жазылсын;
«Атбасар ауданы» бөлімінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 29 – жолымен толықтырылсын:
«
29
Перерезанное көлі
5
»;
реттік нөмірлері 22, 23, 25 – жолдары алынып тасталсын;

слово и цифры «Итого: 20» заменить словом и цифрами «Итого: 22»;
цифры «3851» заменить цифрами «4281»;
в разделе «Жаксынский район»:
строки, порядковые номера 9, 10, 12, 13, 14, исключить;
слово и цифры «Итого: 16» заменить словом и цифрами «Итого: 11»;
цифры «1876» заменить цифрами «1393»;
в разделе «Зерендинский район»:
дополнить строками, порядковыми номерами 31, 32, следующего содержания:
«
31
Озеро Туздыколь

«Барлығы: 20» сөзі мен цифры «Барлығы: 22» сөзіне және цифрларына ауыстырылсын;
«3851» цифрлары «4281» цифрларына ауыстырылсын;
«Жаксы ауданы» бөлімінде:
реттік нөмірлері 9, 10, 12, 13, 14 – жолдары алынып тасталсын;
«Барлығы: 16» сөзі мен цифрлары «Барлығы: 11» сөзіне және цифрларына ауыстырылсын;
«1876» цифрлары «1393» цифрларына ауыстырылсын;
«Зеренді ауданы» бөлімінде:
келесі мазмұндағы реттік нөмірі 31, 32 – жолдарымен толықтырылсын:
«
31
Тұздыкөл көлі

цифры и слово «100153, 844,2 километров» заменить цифрами и словом «105923, 764,2 километра».
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департамент юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Акмолинской области                   С.Кулагин

«100153, 844,2 километр» сөзімен цифрлары «105923, 764,2 километр» сөзіне және цифрларына ауыстырылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақмола облысының әкімі                     С.Кулагин