О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 24 декабря 2014 года № С-32/2 "О городском бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 17 ноября 2015 года № С-43/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 ноября 2015 года № 5055
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата «О городском бюджете на 2015-2017 годы» от 24 декабря 2014 года № С-32/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4567, опубликовано 15 января 2015 года в газетах «Көкшетау» и «Степной маяк») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить городской бюджет на 2015–2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 905 618,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14 581 208 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 74 063,5 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 835 450 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 414 896,9 тысячи тенге;
2) затраты – 22 633 654,9 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 930 580 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 939 161 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8581 тысяча тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 196 988 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 196 988 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -855 604,5 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 855 604,5 тысячи тенге.»;
пункт 11 изложить в новой редакции:
«11. Утвердить резерв местного исполнительного органа города на 2015 год в сумме 99 488,7 тысячи тенге.»;
приложения 15 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель
43-ой внеочередной сессии
Кокшетауского городского
маслихата пятого созыва                    С.Рахимжанов
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
пятого созыва                              Б.Бегалин
«СОГЛАСОВАНО»
Аким города Кокшетау                       Е.Маржикпаев
«17» ноября 2015 года
Приложение 1
к решению Кокшетауского
городского маслихата
от 17 ноября 2015 года

Көкшетау қалалық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № С-32/2 "2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2015 жылғы 17 қарашадағы № С-43/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 19 қарашада № 5055 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының «2015-2017 жылдарға арналған қалалық бюджет туралы» 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № С-32/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4567 тіркелген, 2015 жылғы 15 қаңтарда «Көкшетау» және «Степной Маяк» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015–2017 жылдарға арналған қалалық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 905 618,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 14 581 208 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 74 063,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 835 450 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 414 896,9 мың теңге;
2) шығындар – 22 633 654,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 930 580 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 939 161 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8581 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен операциялары бойынша сальдо – 196 988 мың теңге, соның ішінде:
қаржылық активтерін сатып алу – 196 988 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -855 604,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 855 604,5 мың теңге.»;
11 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«11. 2015 жылға 99 488,7 мың теңге сомасында жергілікті атқарушы органның резервін бекіту.»;
көрсетілген шешімнің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының 43–ші кезектен
тыс сессиясының төрағасы                   С.Рахымжанов
Бесінші шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы                       Б.Бегалин
«КЕЛІСІЛДІ»
Көкшетау қаласының әкімі                   Е.Маржықпаев
2015 жылғы «17» қараша
Көкшетау қалалық мәслихатының
2015 жылғы 17 қарашадағы