Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы по Аршалынскому району на 2015 год
Постановление акимата Аршалынского района Акмолинской области от 26 февраля 2015 года № А-103. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 30 марта 2015 года № 4714. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 5 января 2016 года № А-04
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Аршалынского района Акмолинской области от 05.01.2016 № А-04.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», акимат Аршалынского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Аршалынскому району на 2015 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Аршалынского района Мусралимову А.Е.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Аршалынского района                   Нуркенов Ж.
Утвержден постановлением
акимата Аршалынского района
от 26.02.2015 года № А-103
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер подушевого финансирования и родительской платы по Аршалынскому району на 2015 год
Наименование района
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
Размер родительской платы в дошкольных организациях образования в месяц (тенге)
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
Детский сад
Мини-центр с полным днем пребывания при школе
Мини-центр с неполным днем пребывания при школе
государственный
частный
государственный
частный
государственный
частный
государственный
частный
Аршалынский район

Аршалы ауданы бойынша 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 26 ақпандағы № А-103 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 30 наурызда № 4714 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 5 қаңтардағы № А-04 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Аршалы ауданы әкімдігінің 05.01.2016 № А-04 қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6-бабының 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Аршалы ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса берілген Аршалы ауданы бойынша 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Аршалы ауданы әкімінің орынбасары А.Е. Мысырәлімоваға жүктелсін.
3. Аршалы ауданы әкімдігінің осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аршалы ауданының әкімі                     Ж.Нұркенов
Аршалы ауданының
2015 жылы 26.02. № А-103
қаулысымен бекітілген
Аршалы ауданы бойынша 2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшері
Аудан атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының бір айға арналған жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)
Бір тәрбиеленушіге жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының бір айға арналған ата-ананың ақы төлеу мөлшері (теңге)
Балабақша
Балалар толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Балалар жарты күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Балабақша
Балалар толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Балалар жарты күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Балабақша
Балалар толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Балалар жарты күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Балабақша
Балалар толық күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
Балалар жарты күн болатын мектеп жанындағы шағын орталық
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
мемлекеттік
жеке меншік
Аршалы ауданы