О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 36/2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 15 сентября 2015 года № 45/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 2 октября 2015 года № 4996
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата «О районном бюджете на 2015-2017 годы» от 24 декабря 2014 года № 36/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4561, опубликовано 19 января 2015 года в районной газете «Аршалы айнасы», 19 января 2015 года в районной газете «Вперед») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 094 457,4 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 688 860,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 17 589,4 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 95 550 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 292 457,4 тысячи тенге;
2) затраты – 3 180 811 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 42 178 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 53 514 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 11 336 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 11 822 тысячи тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 11 822 тысячи тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -140 353,6 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 140 353,6 тысячи тенге.»;
пункт 6 изложить в новой редакции:
«Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 2 952,7 тысячи тенге.».
Приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        К.Устенбеков
Секретарь
районного маслихата                        Ю.Сериков
СОГЛАСОВАНО
Аким Аршалынского района                   Ж.Нуркенов
15 сентября 2015 года
Приложение 1
к решению Аршалынского
районного маслихата
от 15 сентября 2015
года № 45/3
Приложение 1
к решению Аршалынского
районного маслихата

Аршалы аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36/2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2015 жылғы 15 қыркүйектегі № 45/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 2 қазанда № 4996 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, 111 бабының 1 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 36/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4561 тіркелген, 2015 жылдың 19 қаңтарында аудандық «Аршалы айнасы» газетінде, 2015 жылдың 19 қаңтарында аудандық «Вперед» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 3 094 457,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 688 860,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 17 589,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 95 550 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 292 457,4 мың теңге;
2) шығындар – 3 180 811 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 42 178 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 53 514 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 11 336 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 11 822 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 11 822 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -140 353,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)– 140 353,6 мың теңге.»;
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«Ауданның 2015 жылға арналған жергілікті атқарушы органның резерві 2 952,7 мың теңге сомасында бекітілсін.».
Көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       К.Үстенбеков
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ю.Сериков
КЕЛІСІЛДІ
Аршалы ауданының әкімі                     Ж.Нұркенов
2015 жылғы 15 қыркүйек
Аршалы аудандық мәслихатының
2015 жылғы 15 қыркүйектегі
№ 45/3 шешіміне 1 қосымша
Аршалы аудандық мәслихатының

66287,2
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района (города областного значения)
66287,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
122580,9
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
122580,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
5849
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
5849
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
22445
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
16740
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
625
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
625
028
Приобретение имущества в коммунальную собственность
4455
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
5835
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства и промышленности
5835
02
Оборона
3725,4
122
Аппарат акима района (города областного значения)
3725,4
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2727
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
998,4
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
1038
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
1038
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
1038
04
Образование
1798046,6
464
Отдел образования района (города областного значения)
1544678,6
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
11722,6
003
Общеобразовательное обучение
1174951,4
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2514
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
18240,4
006
Дополнительное образование для детей
45719
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба

66287,2
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
66287,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
122580,9
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
122580,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
5849
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5849
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
22445
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16740
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
625
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
625
028
Коммуналдық меншікке мүлікті сатып алу
4455
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
5835
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті және өнеркәсіпті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5835
02
Қорғаныс
3725,4
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
3725,4
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2727
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
998,4
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
1038
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
1038
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
1038
04
Бiлiм беру
1798046,6
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
1544678,6
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11722,6
003
Жалпы білім беру
1174951,4
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2514
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
18240,4
006
Балаларға қосымша білім беру
45719
007
Аудандық (қалалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс-шараларды өткiзу

2684
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
662
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях
4826
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
78434,8
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10275
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
10275
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
12486
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
10636
006
Капитальные расходы государственного органа
1850
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
13589,8
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
8822
004
Организация работ по зонированию земель
600
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
2000
007
Капитальные расходы государственного органа
1727,8
039
Возмещение убытков землепользователей или собственникам земельных участков при принудительном отчуждении земельных участков для создания зеленой зоны города Астаны
440
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
42084
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
9792
005
Обеспечение функционирования скотомогильников (биотермических ям)
57
007
Организация отлова и уничтожения бродячих собак и кошек
500
008
Возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных, продуктов и сырья животного происхождения
1384
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
350
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
30001
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
13613,9
467
Отдел строительства района (города областного значения)
6937,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
6937,5
468
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
6676,4
001
Услуги по реализации государственной политики в области архитектуры и градостроительства на местном уровне
6676,4
12
Транспорт и коммуникации
72769,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)

2684
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
662
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы
4826
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
78434,8
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10275
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
10275
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
12486
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10636
006
Мемлекеттіқ органның күрделі шығыстары
1850
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
13589,8
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8822
004
Жердi аймақтарға бөлу жөнiндегi жұмыстарды ұйымдастыру
600
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
2000
007
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1727,8
039
Астана қаласының жасыл желекті аймағын құру үшін мәжбүрлеп оқшаулаған кезде жер пайдаланушылар немесе жер телімдерінің иелеріне шығындарды өтеуге
440
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
42084
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9792
005
Мал көмінділерінің (биотермиялық шұңқырлардың) жұмыс істеуін қамтамасыз ету
57
007
Қаңғыбас иттер мен мысықтарды аулауды және жоюды ұйымдастыру
500
008
Алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1384
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
350
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
30001
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
13613,9
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
6937,5
001
Жергілікті деңгейде құрылыс саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6937,5
468
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
6676,4
001
Жергілікті деңгейде сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6676,4
12
Көлiк және коммуникация
72769,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі

271 645,0
Реконструкция канализационных сетей в поселке Аршалы
209 947,0
Целевые текущие трансферты
271 290,0
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
115,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов
115,0
Отдел образования района (города областного значения)
156 633,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
126 145,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на повышение оплаты учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
30 488,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
23 241,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
11 736,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
1 640,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение штатной численности местных исполнительных органов по регистрации актов гражданского состояния
1 038,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на проведение мероприятий, посвящҰнных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
8 827,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
3 267,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на увеличение штатной численности местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
3 267,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из республиканского бюджета на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
88 034,0
Бюджетные кредиты
53 514,0
в том числе:
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
53 514,0
Распределение сумм бюджетных кредитов из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов
53 514,0
Приложение 3
к решению Аршалынского
районного маслихата

271 645,0
Аршалы ауданының Аршалы кентінде канализация жүйесін қайта құру
209 947,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
271 290,0
cоның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
115,0
Мүгедектерге қызмет көрсетуге бағытталған ұйымдардар орналасқан жерлерде жол белгілері мен көрсеткіштерін орнатуға республикалық бюджеттен бөлінген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
115,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
156 633,0
Республикалық бюджеттен мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
126 145,0
Республикалық бюджеттен үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
30 488,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
23 241,0
Бөлінетін республикалық бюджеттік бағдарламалар шеңберінде бөлінген Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге арналған ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
11 736,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге республикалық бюджеттің ағымдағы нысаналы трансферттерің сомаларын бөлу
1 640,0
Республикалық бюджеттен азаматтық хал актілерін тіркеуді бойынша жергілікті атқарушы органдардың штаттық санын көбейтуге ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу
1 038,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге республикалық бюджеттің ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
8 827,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
3 267,0
Республикалық бюджеттен агроөнеркәсіп кешенінің жергілікті атқарушы органдардың штаттық саның көбейтуге ағымдағы нысаналы трансферттерді бөлу
3 267,0
Республикалық бюджеттен мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
88 034,0
Бюджеттік кредиттер
53 514
cоның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
53 514
Республикалық бюджеттен мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттердің сомаларын бөлу
53 514
Аршалы аудандық мәслихатының

от 15 сентября 2015
года № 45/3
Приложение 5
к решению Аршалынского
районного маслихата
от 24 декабря 2014
года № 36/2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2015 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
465 093,4
Целевые текущие трансферты
139 782,4
в том числе:
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
7 350,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
7 350,0
Отдел образования района (города областного значения)

2015 жылғы 15 қыркүйектегі
№ 45/3 шешіміне 3 қосымша
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 36/2 шешіміне 5 қосымша
2015 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
465 093,4
Ағымдағы нысаналы трансферттер
139 782,4
cоның iшiнде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
7 350,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге облыстық бюджеттің ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
7 350,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім беру бөлімі

7 566,5
Распределение сумм средств целевых текущих трансфертов из областного бюджета на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям, в связи с передачей расходов на нижестоящий уровень
2 308,1
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на оснащение электронными учебниками в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
1 125,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для районных государственных учреждений образования
3 373,4
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
760,0
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
18 423,0
Распределение сумм трансфертов в связи с передачей расходов детских юношеских спортивных школ из областного бюджета на районные (городские) бюджеты
18 423,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
75 057,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов (городов областного значения) на ремонт автомобильных дорог
60 057,9
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета бюджетам районов(городов областного значения) на развитие жилищно-коммунального хозяйства населенных пунктов
15 000,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
31 385,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на проведение противоэпизоотических мероприятий
30 001,0
Распределение сумм целевых текущих трансфертов из областного бюджета на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных( крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
1 384,0
Целевые трансферты на развитие

7 566,5
Облыстық бюджеттен жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтiк қамсыздандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
2 308,1
Облыстық бюджеттен негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі электрондық оқулықпен жарақтандыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
1 125,0
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне аудандық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
3 373,4
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомасын бөлу
760,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
18 423,0
Балалар мен жасөспірімдердің спорттық мектептер шығындарының облыстық бюджеттен аудандық (қалалық) бюджетке ауыстырылуына байланысты трансферттердің сомаларын бөлу
18 423,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
75 057,9
Облыстық бюджеттен аудандар (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне автомобиль жолдарын жөндеуге ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
60 057,9
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалу үшін
15 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
31 385,0
Облыстық бюджеттен эпизиоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге берілген ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын бөлу
30 001,0
Облыстық бюджеттен бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) кұнын (50 -ға дейін )өтеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттердің сомаларын болу
1 384,0
Дамыту нысаналы трансферттер