О внесении изменений в решение Атбасарского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 5С 30/3 "О бюджете района на 2015-2017 годы"
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 9 февраля 2015 года № 5С 31/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 февраля 2015 года № 4647
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 1 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Атбасарского районного маслихата «О бюджете района на 2015-2017 годы» от 24 декабря 2014 года № 5С 30/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4547, опубликовано от 6 февраля 2015 года в газетах «Атбасар», «Простор») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 387 129,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 209 759,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 269,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 42 006,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 122 095,0 тысяч тенге;
2) затраты – 3 395 893,0 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 5 998,8 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 8 926,8 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2 928,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -14 762,8 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 14 762,8 тысячи тенге:
поступление займов – 8 919,0 тысяч тенге;
погашение займов – 2 928,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8 771,8 тысяча тенге.»;
приложения 14 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 12 к настоящему решению.

Атбасар аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С 30/3 "2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2015 жылғы 9 ақпандағы № 5С 31/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 ақпанда № 4647 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104 бабының 5 тармағына, 109 бабының 1 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Атбасар аудандық мәслихатының «2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С 30/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4547 тіркелген, 2015 жылғы 6 ақпандағы «Атбасар», «Простор» газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 387 129,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 209 759,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 269,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 42 006,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 122 095,0 мың теңге;
2) шығындар – 3 395 893,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 5 998,8 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 8 926,8 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2 928,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -14 762,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 14 762,8 мың теңге:
қарыздар түсімі – 8 919,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2 928,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 771,8 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 14 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Исмагулов Б.K.
Секретарь Атбасарского
районного маслихата                        Борумбаев Б.А.
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Атбасарского района                   А.Н.Никишов
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного маслихата
от 9 февраля 2015 года № 5С 31/3
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного маслихата

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Исмағұлов Б.Қ.
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы                       Борұмбаев Б.А.
«КЕЛІСІЛДІ»
Атбасар ауданының
әкімі                                      А.Н.Никишов
2015 жылғы 9 ақпандағы № 5С 31/3
Атбасар аудандық мәслихатының
шешіміне 1 қосымша

003
Капитальные расходы государственного органа
19 119,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
122 975,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
122 975,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 840,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
6 840,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26 418,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
21 798,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
1 620,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
3 000,0
02
Оборона
7 420,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
7 420,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
2 380,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
4 880,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
160,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
800,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
800,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
800,0
04
Образование
2 423 459,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
2 423 459,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
8 451,0
003
Общеобразовательное обучение
1 861 483,0
005
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
19 044,0
006
Дополнительное образование для детей
105 224,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
101 008,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей

003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
19 119,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
122 975,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
122 975,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 840,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 840,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26 418,0
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясатын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
21 798,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
1 620,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
3 000,0
02
Қорғаныс
7 420,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7 420,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
2 380,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
4 880,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
160,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
800,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
800,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
800,0
04
Бiлiм беру
2 423 459,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
2 423 459,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 451,0
003
Жалпы білім беру
1 861 483,0
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
19 044,0
006
Балаларға қосымша білім беру
105 224,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
101 008,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі

23 023,0
022
Выплата единовременных денежных средств казахстанским гражданам, усыновившим (удочерившим) ребенка (детей)-сироту и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
447,0
029
Обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
11 186,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
271 947,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
21 646,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
158 990,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
155 660,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19 928,0
002
Программа занятости
24 600,0
005
Государственная адресная социальная помощь
1 145,0
006
Оказание жилищной помощи
1 569,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
29 815,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
1 391,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
17 027,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
10 219,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
5 997,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
409,0
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
17 680,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
3 320,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
22 560,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
138,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
138,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 192,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 192,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
127 919,0
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
21 321,0
008
Освещение улиц населенных пунктов
6 555,0
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов

23 023,0
022
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-анасының қамқорлығынсыз қалған баланы (балаларды) асырап алғаны үшін Қазақстан азаматтарына біржолғы ақша қаражатын төлеуге арналған төлемдер
447,0
029
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсету
11 186,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
271 947,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
21 646,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
158 990,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
155 660,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19 928,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
24 600,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 145,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
1 569,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
29 815,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
1 391,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
17 027,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
10 219,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
5 997,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
409,0
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
17 680,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
3 320,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
22 560,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
138,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
138,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 192,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 192,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
127 919,0
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
21 321,0
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
6 555,0
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету