О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 5С-39-3 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 31 марта 2015 года № 5С-41-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 апреля 2015 года № 4759
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата «О районном бюджете на 2015-2017 годы» от 26 декабря 2014 года № 5С-39-3 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4560, опубликовано 16 января 2015 года в районной газете «Маяк») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2015–2017 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 2389984,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 429192,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3496,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20900,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1936396,9 тысяч тенге;
2) затраты – 2451289,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 15340,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 23784,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8444,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 26728,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 26728,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -103372,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 103372,1 тысяч тенге.»;
приложения 1456 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии Астраханского
районного маслихата                        Ж.Ибраимбеков
Секретарь Астраханского
районного маслихата                        В.Собеский
СОГЛАСОВАНО
Аким Астраханского района                  Т.Ерсеитов

Астрахан аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С-39-3 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 5С-41-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 20 сәуірде № 4759 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С-39-3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4560 тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарда аудандық «Маяк» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015–2017 жылдарға арналған аудандық бюджетті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 2389984,9 мың теңге соның ішінде:
салықтық түсімдер – 429192,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3496,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20900,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1936396,9 мың теңге;
2) шығындар – 2451289,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 15340,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 23784,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8444,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен болатын операциялар бойынша сальдо – 26728,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 26728,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -103372,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 103372,1 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 1456 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Астрахан аудандық мәслихатының
сессия төрағасы                            Ж.Ыбырайымбеков
Астрахан аудандық мәслихатының
хатшысы                                    В.Собеский
КЕЛІСІЛДІ
Астрахан ауданының әкімі                   Т.Ерсейітов

021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
8,0
15
Трансферты
15557,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
15557,9
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
15557,9
III. Чистое бюджетное кредитование
15340,0
Бюджетные кредиты
23784,0
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
23784,0
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
23784,0
018
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
23784,0
Погашение бюджетных кредитов
8444,0
5
Погашение бюджетных кредитов
8444,0
1
Погашение бюджетных кредитов
8444,0
1
Погашение бюджетных кредитов, выданных из государственного бюджета
8444,0
IV. Сальдо по операциям с финансовыми активами
26728,0
Приобретение финансовых активов
26728,0
13
Прочие
26728,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
26728,0
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
26728,0
Поступления от продажи финансовых активов государства
0,0
V. Дефицит (профицит) бюджета
-103372,1
VI. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
103372,1
Приложение 2 к решению
Астраханского районного маслихата
от 31 марта 2015 года № 5С-41-3
Приложение 4 к решению
Астраханского районного маслихата
от 26 декабря 2014 года № 5С-39-3
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2015 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
ВСЕГО
248938,0
Целевые текущие трансферты
225154,0
в том числе
Аппарат маслихата района (города областного значения)
69,2
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
69,2
Аппарат акима района (города областного значения)
546,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
546,0
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
3359,6
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
3359,6
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)

021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
8,0
15
Трансферттер
15557,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
15557,9
006
Нысаналы пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) трансферттерді қайтару
15557,9
III. Таза бюджеттік кредит беру
15340,0
Бюджеттік кредиттер
23784,0
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
23784,0
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
23784,0
018
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыруға берілетін бюджеттік кредиттер
23784,0
Бюджеттік кредиттерді өтеу
8444,0
5
Бюджеттік кредиттерді өтеу
8444,0
1
Бюджеттік кредиттерді өтеу
8444,0
1
Мемлекеттік бюджеттен берілген бюджеттік кредиттерді өтеу
8444,0
IV. Қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо
26728,0
Қаржы активтерін сатып алу
26728,0
13
Басқалар
26728,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26728,0
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
26728,0
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түскен түсімдер
0,0
V. Бюджет тапшылығы (профицит)
-103372,1
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану)
103372,1
Астрахан аудандық мәслихатының
2015 жылғы 31 наурыздағы № 5С-41-3
шешіміне 2 қосымша
Астрахан аудандық мәслихатының
2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С-39-3
шешіміне 4 қосымша
2015 жылға арналған республикалық бюджеттің нысаналы трансферттері мен бюджеттік несиелері
Атауы
Сома, мың теңге
БАРЛЫҒЫ
248938,0
Нысаналы ағымдағы трансферттер
225154,0
соның ішінде
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
69,2
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
69,2
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкiмінің аппараты
546,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
546,0
Әкімшілік мемлекеттік қызметкерлердің еңбегіне ақы төлеу деңгейінің артуына
0,0
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
3359,6
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
3359,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі

1093,0
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
82,6
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
82,6
Отдел образования района (города областного значения)
184059,4
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
62459,0
На повышение оплаты учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
38410,0
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
83190,4
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
775,6
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
775,6
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
42,7
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
42,7
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
3312,7
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
45,7
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов в области ветеринарии
3267,0
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
95,3
На выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов
95,3
Бюджетные кредиты
23784,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
23784,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов социальной сферы сельских населенных пунктов
23784,0
Приложение 3 к решению
Астраханского районного маслихата

1093,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
82,6
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
82,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
184059,4
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын жүзеге асыруға
62459,0
Үш деңгейлі жүйесі бойынша біліктілігін жетілдірген мұғалімдерге төлемін арттыруға
38410,0
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
83190,4
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
775,6
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
775,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
42,7
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
42,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
3312,7
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
45,7
Ветеринария саласында жергілікті атқарушы органдарының штат санын ұлғайтуына
3267,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
95,3
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілер болып табылмайтын жұмыскерлердің, сондай-ақ жергілікті бюджеттен қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлерінің лауазымдық еңбекақысына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемақы төлеуге
95,3
Бюджеттік несиелер
23784,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
23784,0
Ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік сала қызметкерлерін әлеуметтік қолдау көрсету шараларын жүзеге асыру үшін бюджеттік несиелер
23784,0
Астрахан аудандық мәслихатының

от 31 марта 2015 года № 5С-41-3
Приложение 5 к решению
Астраханского районного маслихата
от 26 декабря 2014 года № 5С-39-3
Целевые трансферты из областного бюджета на 2015 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
ВСЕГО
434679,9
Целевые текущие трансферты
425284,9
в том числе
Отдел образования района (города областного значения)
300961,9
На капитальные расходы объектов образования
298438,9
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям

2015 жылғы 31 наурыздағы № 5С-41-3
шешіміне 3 қосымша
Астрахан аудандық мәслихатының
2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С-39-3
шешіміне 5 қосымша
2015 жылға облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
БАРЛЫҒЫ
434679,9
Ағымдағы нысаналы трансферттер
425284,9
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
300961,9
Білім беру объектілерінің күрделі шығыстарына
298438,9
Патронаттық тәрбиешілерге тапсырылған балаларды (сәбиді) қамтамасыз етуге

1273,0
На оснащение электронными учебниками в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
1250,0
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
3900,0
На проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
3900,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
50000,0
На ремонт автомобильных дорог
50000,0
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
14858,0
Передача расходов детских юношеских спортивных школ
14858,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
55565,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
55452,0
На возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
113,0
Целевые трансферты на развитие
9395,0
в том числе
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
9395
Строительство котельной в селе Петровка
9395
Приложение 4 к решению
Астраханского районного маслихата
от 31 марта 2015 года № 5С-41-3
Приложение 6 к решению
Астраханского районного маслихата
от 26 декабря 2014 года № 5С-39-3
Бюджетные программы села, сельских округов на 2015 год
Администратор бюджетных программ
Сумма, тысяч тенге
Бюджетная программа
Наименование
Всего
189991,9
Астраханский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
50047,4
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
15406,8
003
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
3627,1
008
Освещение улиц населенных пунктов
8139,5
009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
800,0
010
Содержание мест захоронений и погребение безродных
268,0
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
13600,0
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
1900,0
022
Капитальные расходы государственного органа
16,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"
6290,0
Бесбидаикский сельский округ
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8632,0
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8151,0
022
Капитальные расходы государственного органа
103,0
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы "Развитие регионов"

1273,0
Негізгі орта және жалпы білім беретін мемлекеттік мекемелерде электрондық оқулықтармен жарақтандыруға
1250,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
3900,0
Ұлы Отан соғысы Жеңісінің жетпіс жылдығына арналған іс-шаралар өткізуіне
3900,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
50000,0
Автомобиль жолдарының жөндеу жұмысына
50000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
14858,0
Балалар жасөспірімдер спорттық мектептердің шығындарын тапсыру
14858,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
55565,0
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
55452,0
Санитарлық союға бағытталатын бруцеллезбен ауыратын (ірі және ұсақ мүйізді қара мал) ауыл шаруашылығы жануарларының (50%-ға дейін) құнын өтеуге
113,0
Дамытуға арналған нысаналы трансферттер
9395,0
соның ішінде
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
9395
Петровка ауылындағы от қазандығының құрылысы
9395
Астрахан аудандық мәслихатының
2015 жылғы 31 наурыздағы № 5С-41-3
шешіміне 4 қосымша
Астрахан аудандық мәслихатының
2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С-39-3
шешіміне 6 қосымша
2015 жылға ауылдық округтердің, ауылдардың бюджеттік бағдарламалары
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Сома, мың теңге
Бюджеттік бағдарлама
Атауы
Барлығы
189991,9
Астрахан ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
50047,4
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15406,8
003
Мұқтаж азаматтарға үйінде әлеуметтiк көмек көрсету
3627,1
008
Елді мекендердегі көшелерді жарықтандыру
8139,5
009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
800,0
010
Жерлеу орындарын ұстау және туыстары жоқ адамдарды жерлеу
268,0
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
13600,0
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
1900,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
16,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
6290,0
Бесбидайық ауылдық округі
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8632,0
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
8151,0
022
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
103,0
040
"Өңірлерді дамыту" бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру