О внесении изменений в решение Буландынского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 5С-34/1 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 21 сентября 2015 года № 5С-41/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 октября 2015 года № 5007. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 17 февраля 2016 года № 5С-45/6
Сноска. Утратило силу решением Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 17.02.2016 № 5С-45/6 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Буландынского районного маслихата "О районном бюджете на 2015-2017 годы" от 24 декабря 2014 года № 5С-34/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4568, опубликовано 16 января 2015 года в газете "Бұлаңды Таңы" и 16 января 2015 года в газете "Вести Бұланды жаршысы") следующие изменения:
подпункты 1), 2) пункта 1 изложить в новой редакции:
"1) доходы – 3634542,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 532884,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 5942,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 36176,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3059540,3 тысяч тенге;
2) затраты – 3665557,4 тысячи тенге;";
в первом абзаце пункта 4 цифры "1484659,5" заменить на цифры "1485459,3";
подпункты 3), 4) пункта 4 изложить в новой редакции:
"3) целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 391274,2 тысячи тенге, в том числе:
12472,0 тысячи тенге на внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу;
180467,0 тысяч тенге на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования, в том числе за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 4456,0 тысяч тенге;
42438,0 тысяч тенге на повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе;
85,0 тысяч тенге на установку дорожных знаков и указателей в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов;
137384,0 тысячи тенге на оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов;

Бұланды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-34/1 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 21 қыркүйектегі № 5С-41/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 қазанда № 5007 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2016 жылғы 17 ақпандағы № 5С-45/6 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 17.02.2016 № 5С-45/6 (қол қойылған күнінен бастап күшіне енеді) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, 106 баптың 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6 бабының 1 тармағына сәйкес Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Бұланды аудандық мәслихатының "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 5С-34/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4568 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарда "Бұланды таңы" газетінде және 2015 жылғы 16 қаңтарда "Вести Бұланды жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақтың 1), 2) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
1) кірістер – 3634542,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 532884,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5942,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 36176,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3059540,3 мың теңге;
2) шығындар – 3665557,4 мың теңге;";
4 тармақтың бірінші азат жолы "1484659,5" сандарды "1485459,3" деген сандармен аустырылсын";
4 тармақтың 3), 4) тармақшалары жаңа редакцияда жазылсын:
"3) республикалық бюджеттен 391274,2 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
12472,0 мың теңге Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге;
180467,0 мың теңге мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға, соның ішінде Қазақстан Республикасы Ұлттық қордан берілетін нысаналы трансфертті есебінен 4456,0 мың теңге;
42438,0 мың теңге үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақысын көтеруге;
85,0 мың теңге мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жол белгілерін және нұсқауларды орнатуға;
137384,0 мың теңге мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге;

2559,2 тысяч тенге на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами;
10418,0 тысяч тенге на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне;
1145,0 тысяч тенге на обустройство пешеходных переходов звуковыми устройствами в местах расположения организаций, ориентированных на обслуживание инвалидов;
1039,0 тысяч тенге на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния;
3267,0 тысяч тенге на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса;
4) целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 208612,1 тысяч тенге, в том числе:
73742,1 тысяч тенге на ремонт автомобильных дорог;
33565,0 тысяч тенге на проведение противоэпизоотических мероприятий;
2532,0 тысячи тенге на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом;
11330,0 тысяч тенге на обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению;
4295,0 тысяч тенге на содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям;
5625,0 тысяч тенге на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне;
1687,5 тысяч тенге на приобретение электронных учебников для школ;
15835,5 тысяч тенге на приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для районных государственных учреждений образования;
60000,0 тысяч тенге на развитие жилищно-коммунального хозяйства.";
приложения 1, 5 к вышеуказанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель 41 внеочередной
сессии Г.Желтов
Секретарь районного маслихата Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Буландынского района К.Испергенов
21 сентября 2015 года
Приложение 1
к решению Буландынского
районного маслихата
от 21 сентября 2015

2559,2 мың теңге мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын көбейтуге;
10418,0 мың теңге Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге;
1145,0 мың теңге мүгедектерге қызмет көрсетуге бағдарланған ұйымдар орналасқан жерлерде жүргіншілер өтетін жолдарды дыбыстайтын құрылғылармен жарақтау;
1039,0 мың теңге азаматтық хал актілерін тіркеу бөлімдерінің штат санын ұстауға;
3267,0 мың теңге агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға;
4) облыстық бюджеттен 208612,1 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер, соның ішінде:
73742,1 мың теңге автомобиль жолдарына жөндеу жұмыстарын жүргізуге;
33565,0 мың теңге эпизоотияға қарсы іс-шараларды өткізуге;
2532,0 мың теңге бруцеллезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малодарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50% дейін) өтеуге;
11330,0 мың теңге балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге;
4295,0 мың теңге патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) әлеуметтiк қамсыздандыруға;
5625,0 мың теңге Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге;
1687,5 мың теңге мектептерге арнап электрондық оқулықтар сатып алуға;
15835,5 мың теңге аудандық мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдістемелік кешендерді сатып алу және жеткізу;
60000,0 мың теңге тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға.";
Жоғарда аталған шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2015 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Кезектен тыс 41-сессияның
төрағасы Г.Желтов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы Ш.Құсайынов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданының әкімі Қ.Испергенов
21 қыркүйек 2015 жыл
Бұланды аудандық мәслихатының
2015 жылғы 21 қыркүйектегі