О внесении изменений в решение районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 5С32-2 "О бюджете района на 2015-2017 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 31 марта 2015 года № 5С 34-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 апреля 2015 года № 4738
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата «О бюджете района на 2015-2017 годы» от 26 декабря 2014 года № 5С32-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4579, опубликованное 19 января 2015 года в районной газете «Егіндікөл») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 1150559 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 146761 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1242 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 995556 тысяч тенге;
2) затраты – 1139697,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12094,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14865,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2771 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 19520 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 19520 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -20752,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20752,2 тысяч тенге:
поступление займов – 14865 тысяч тенге;
погашение займов – 2771 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8658,2 тысяч тенге.»;
приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Т.Вавшко
Секретарь
районного маслихата                        Р.Муллаянов
СОГЛАСОВАНО
Аким Егиндыкольского района                А.Тайжанов
31 марта 2015 год
Приложение 1
к решению Егиндыкольского
районного маслихата
от 31 марта 2015

Аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С 32-2 "Ауданның 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 5С 34-4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 7 сәуірде № 4738 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының «Ауданның 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С32-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4579 тіркелген, 2015 жылғы 19 қаңтарда аудандық «Егіндікөл» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға арналған аудан бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) түсімдер – 1150559 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 146761 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1242 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7000 мың теңге;
трансферттік түсімдер – 995556 мың теңге;
2) шығындар – 1139697,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12094,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 14865,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2771 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 19520 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 19520 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерді сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -20752,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 20752,2 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 14865 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2771 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 8658,2 мың теңге.»;
көрсетілген шешімінің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Т.Вавшко
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Р.Муллаянов
КЕЛІСІЛДІ
Егіндікөл ауданының әкімі                  А.Тайжанов
2015 жылғы 31 наурыз
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2015 жылғы 31 наурыздағы

от 31 марта 2015
года № 5С34-4
Приложение 4
к решению Егиндыкольского
районного маслихата
от 26 декабря 2014
года № 5С32-2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2015 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
181 232
Целевые текущие трансферты
166 367
в том числе:
На оплату труда по новой модели системы оплаты труда и выплату ежемесячной надбавки за особые условия труда к должностным окладам работников государственных учреждений, не являющихся государственными служащими, а также работников государственных казенных предприятий, финансируемых из местных бюджетов

2015 жылғы 31 наурыздағы
№ 5С34-4 шешіміне
2 қосымша
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2014 жылғы 26 желтоқсандағы
№ 5С32-2 шешіміне
4 қосымша
2015 жылға арналған республикалық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
181 232
Ағымдағы нысаналы трансферттер
166 367
оның iшiнде:
Мемлекеттік мекемелердің мемлекеттік қызметшілері болып табылмайтын жұмыскерлеріне, сондай-ақ жергілікті бюджеттерден қаржыландырылатын мемлекеттік қазыналық кәсіпорындардың жұмыскерлеріне еңбекақы төлеу жүйесінің жаңа моделі бойынша еңбекақы төлеуге және олардың лауазымдық айлықақыларына ерекше еңбек жағдайлары үшін ай сайынғы үстемеақы төлеуге

101 118
На повышение уровня оплаты труда административных государственных служащих
9 291
Отдел образования, физической культуры и спорта района
45 171
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
19 791
На повышение оплаты труда учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
25 380
Отдел занятости и социальных программ района
10 768
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу

101 118
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілер еңбекақысының деңгейін арттыруға
9 291
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
45 171
Мектепке дейінгі білім ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
19 791
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыларын көтеруге
25 380
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
10 768
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмек