О внесении изменений в решение Егиндыкольского районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 5С32-2 "О бюджете района на 2015-2017 годы"
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 4 сентября 2015 года № 5С 36-4. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 октября 2015 года № 4993
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Егиндыкольского районного маслихата «О бюджете района на 2015-2017 годы» от 26 декабря 2014 года № 5С32-2 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4579, опубликованное 19 января 2015 года в районной газете «Егіндікөл») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить бюджет района на 2015-2017 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 1076601,2 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 146761 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 1242 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7000 тысяч тенге;
поступлениям трансфертов – 921598,2 тысяч тенге;
2) затраты – 1065244,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 12094,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 14865,1 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 2771 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 20015,2 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 20015,2 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -20752,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20752,2 тысяч тенге:
поступление займов – 14865 тысяч тенге;
погашение займов – 2771 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 8658,2 тысяч тенге.»;
приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Е.Исаченко
Секретарь
районного маслихата                        Р.Муллаянов
СОГЛАСОВАНО
Аким Егиндыкольского района                А.Тайжанов

Егіндікөл аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С32-2 "Ауданның 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2015 жылғы 4 қыркүйектегі № 5С 36-4 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 1 қазанда № 4993 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Егіндікөл аудандық мәслихатының «Ауданның 2015-2017 жылдарға арналған бюджеті туралы» 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 5С32-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4579 тіркелген, 2015 жылғы 19 қаңтарда аудандық «Егіндікөл» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға арналған аудан бюджеті келесі көлемдерде бекітілсін:
1) түсімдер – 1076601,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 146761 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1242 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7000 мың теңге;
трансферттік түсімдер – 921598,2 мың теңге;
2) шығындар – 1065244,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 12094,1 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 14865,1 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 2771 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 20015,2 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 20015,2 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерді сатудан түсетін түсім – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – -20752,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 20752,2 мың теңге:
қарыздардың түсімі – 14865 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 2771 мың теңге;
бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары – 8658,2 мың теңге.»;
көрсетілген шешімінің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Е.Исаченко
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Р.Муллаянов
КЕЛІСІЛДІ
Егіндікөл ауданының әкімі                  А.Тайжанов