О повышении ставки земельного налога и ставки единого земельного налога на не используемые, в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, земли сельскохозяйственного назначения в границах Енбекшильдерского района
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 30 апреля 2015 года № С-39/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 июня 2015 года № 4825. Утратило силу решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 18 февраля 2016 года № С-48/11
Сноска. Утратило силу решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 18.02.2016 № С-48/11 (вступает в силу и вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 1-1 статьи 387, статьей 444 Кодекса Республики Казахстан "О налогах и других обязательных платежах в бюджет (Налоговый кодекс)" от 10 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстана "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Енбекшильдерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Повысить ставки земельного налога на не используемые, в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, земли сельскохозяйственного назначения в границах Енбекшильдерского района в десять раз.
2. Повысить ставки единого земельного налога на не используемые, в соответствии с земельным законодательством Республики Казахстан, земли сельскохозяйственного назначения в границах Енбекшильдерского района в десять раз.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии районного маслихата С.Есполов
Секретарь районного маслихата С.Есполов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Енбекшильдерского
района
А.Кииков
"30" апреля 2015 года
Руководитель республиканского
государственного
учреждения
"
Управление государственных доходов
по
Енбекшильдерскому району
Департамента государственных доходов
по
Акмолинской области"
Ж.Тубеков
"30" апреля 2015 года

Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Еңбекшілдер ауданы шекарасындағы пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығы және бірыңай жер салығы мөлшерлемесін жоғарылату туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 сәуірдегі № С-39/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 маусымда № 4825 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2016 жылғы 18 ақпандағы № С-48/11 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 18.02.2016 № С-48/11 (қол қойған күннен бастап күшіне енеді және қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 10 желтоқсандағы "Салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер туралы (Салық кодексі)" Кодексінің 387 бабының 1-1 тармағына, 444 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасының жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес Еңбекшілдер аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Еңбекшілдер ауданы шекарасындағы пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге жер салығының мөлшерлемесі он есе жоғарылатылсын.
2. Қазақстан Республикасының жер заңнамасына сәйкес Еңбекшілдер ауданы шекарасындағы пайдаланылмайтын ауыл шаруашылығы мақсатындағы жерлерге бірыңғай жер салығының мөлшерлемесі он есе жоғарылатылсын.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат сессиясының
төрағасы
С.Есполов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
С.Есполов
"КЕЛІСІЛДІ"
Еңбекшілдер ауданының
әкімі
А.Қиықов
"30" сәуір 2015 жыл
"Ақмола облысы бойынша
мемлекеттік кірістер департаментінің
Еңбекшілдер ауданы бойынша
мемлекеттік кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ж.Тубеков
"30" сәуір 2015 жыл