О внесении дополнения в решение Енбекшильдерского районного маслихата от 30 сентября 2013 года № С-21/3 "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Енбекшильдерском районе"
Решение Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 13 июля 2015 года № С-40/5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 7 августа 2015 года № 4927. Утратило силу решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от28 апреля 2016 года № С-9/2
Сноска. Утратило силу решением Енбекшильдерского районного маслихата Акмолинской области от 28.04.2016 № С-9/2 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 56 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пункта 2 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и Постановлением Правительства Республики Казахстан от 21 мая 2013 года № 504 "Об утверждении Типовых правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан", Енбекшильдерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Енбекшильдерского районного маслихата "Об утверждении Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Енбекшильдерском районе" от 30 сентября 2013 года № С-21/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3864, опубликовано 22 ноября 2013 года в районных газетах "Сельская новь" и "Жаңа дәуір") следующее дополнение:
В пункте 9 Правил оказания социальной помощи, установления размеров и определения перечня отдельных категорий нуждающихся граждан в Енбекшильдерском районе, утвержденных решением, категории граждан на оказание социальной помощи, дополнить абзацем следующего содержания:
"студентам из малообеспеченных и многодетных семей, обучающимся в высших медицинских учебных заведениях, заключившим договор о трудоустройстве с государственными медицинскими учреждениями Енбекшильдерского района после окончания учебы, на оплату за последний курс обучения на основании справки, подтверждающей статус многодетной семьи или справки, подтверждающей принадлежность заявителя (семьи) к получателям адресной социальной помощи.".

Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2013 жылғы 30 қыркүйектегі № С-21/3 "Еңбекшілдер ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" шешіміне толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2015 жылғы 13 шілдедегі № С-40/5 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 7 тамызда № 4927 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 2016 жылғы 28 сәуірдегі № С-2/9 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Еңбекшілдер аудандық мәслихатының 28.04.2016 № С-2/9 (қол қойылған күннен бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 56 бабының 1 тармағының 4) тармақшасына, "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 2 тармағына және Қазақстан Республикасы үкіметінің 2013 жылғы 21 мамырдағы № 504 "Әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың үлгілік қағидаларын бекіту туралы" қаулысына сәйкес, Еңбекшілдер аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Еңбекшілдер аудандық мәслихаттың "Еңбекшілдер ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларын бекіту туралы" 2013 жылғы 30 қыркүйектегі № С-21/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3864 тіркелген, 2013 жылы 22 қарашада "Жаңа дәуір" және "Сельская новь" аудандық газеттерінде жарияланған) шешіміне келесі толықтыру енгізілсін:
Шешіммен бекітілген Еңбекшілдер ауданында әлеуметтік көмек көрсетудің, оның мөлшерлерін белгілеудің және мұқтаж азаматтардың жекелеген санаттарының тізбесін айқындаудың қағидаларының 9 тармағында әлеуметтік көмек көрсетуге жататын азаматтардың санаттары келесідей мазмұндағы абзацпен толықтырылсын:
"көп балалы отбасы екендігін дәлелдейтін анықтама немесе өтініш берушінің (отбасынаң) атаулы әлеуметтік көмек алушылар қатарынан екендігін дәлелдейтін анықтама негізінде, оқуды аяқтағаннан кейін Еңбекшілдер ауданының мемлекеттік медициналық мекемелерімен жұмысқа орналасу туралы келісім шартқа отырған жоғары медициналық оқу орындарында оқитын аз қамтылған және көп балалы отбасыдан шыққан студенттерге оқуының соңғы курсын төлеу үшін.".

2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
районного маслихата
Д.Езов
Исполняющий обязанности
секретаря районного
маслихата
И.Магерко
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Енбекшильдерского района А.Кииков
"13" июля 2015 года

2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Д.Езов
Аудандық мәслихат
хатшысының міндетін
атқарушы
И.Магерко
"КЕЛІСІЛДІ"
Еңбекшілдер ауданының әкімі А.Қиықов
"13" шілде 2015 жыл