О внесении изменений и дополнения в решение Жаркаинского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 5С-39/2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 30 марта 2015 года № 5С-40/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 апреля 2015 года № 4740
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5) пункта 2 и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» от 23 января 2001 года Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 5С-39/2 «О районном бюджете на 2015-2017 годы» (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4574, опубликовано 16 января 2015 года в районной газете «Жарқайың тынысы», 16 января 2015 года в районной газете «Целинное знамя») следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы - 2 588 825,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 327 203,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 10 422,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 21 760,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 2 229 440,5 тысяч тенге;
2) затраты - 2 606 961,3 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 7866,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 8 919,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1 053,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -26 001,8 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 26 001,8 тысяча тенге.»;
дополнить пунктом 7-1 следующего содержания:
«7-1. Учесть, что в районном бюджете на 2015 год в установленном законодательством порядке использованы свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2015 года, в сумме 18 135,8 тысяч тенге.»;
приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        В.Виничук
Секретарь
районного маслихата                        У.Ахметова
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Жаркаинского района
____________________А.Уисимбаев

Жарқайың аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 5С-39/2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2015 жылғы 30 наурыздағы № 5С-40/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 сәуірде № 4740 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына және 2 тармағының 5) тармақшасына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Жарқайың аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 5С-39/2 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4574 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарында «Жарқайың тынысы» аудандық газетінде, 2015 жылғы 16 қаңтарында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеттің тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2 588 825,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - 327 203,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша - 10 422,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша - 21 760,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері бойынша - 2 229 440,5 мың теңге;
2) шығындар - 2 606 961,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру - 7 866,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 8 919,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 053,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) - -26 001,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) - 26 001,8 мың теңге.»;
келесі мазмұндағы 7-1 тармағымен толықтырылсын:
«7-1. 2015 жылға арналған аудандық бюджеттегі 2015 жылдың 1 қаңтарында 18 135,8 мың теңге сомасында пайда болған бюджеттік қаражаттың бос қалдықтары белгіленген заңнама тәртібімен пайдаланғаны ескерілсін.»;
көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       В.Виничук
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ұ.Ахметова
«КЕЛІСІЛДІ»
Жарқайың ауданының әкімі
__________________А. Үйсімбаев