О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 22 декабря 2014 года № 5С-39/2 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 6 ноября 2015 года № 5С-44/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 ноября 2015 года № 5049
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата «О районном бюджете на 2015-2017 годы» от 22 декабря 2014 года № 5С-39/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4574, опубликовано 16 января 2015 года в районной газете «Жарқайың тынысы», 16 января 2015 года в районной газете «Целинное знамя») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2, и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы - 2 242 741,1 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления - 327 203,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления - 7 173,0 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала - 25 010,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 1 883 355,1 тысяч тенге;
2) затраты - 2 260 876,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование - 7866,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 8 919,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 1 053,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - -26 001,8 тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 26 001,8 тысяча тенге.»;
пункт 7 исключить;
приложения 1457 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        С.Оспан-Ұлы
Секретарь
районного маслихата                        У.Ахметова
«СОГЛАСОВАНО»
Исполняющий обязанности
акима Жаркаинского района                  Д.Шакиров

Жарқайың аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 5С-39/2 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2015 жылғы 6 қарашадағы № 5С-44/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 қарашада № 5049 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» Жарқайың аудандық мәслихатының 2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 5С-39/2 (Нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4574 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 қаңтарында «Жарқайың тынысы» аудандық газетінде, 2015 жылғы 16 қаңтарында «Целинное знамя» аудандық газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджеттің тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 2 242 741,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 327 203,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 7 173,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 25 010,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 1 883 355,1 мың теңге;
2) шығындар - 2 260 876,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 7 866,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 8 919,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 1 053,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге:
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -26 001,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 26 001,8 мың теңге.»;
7 тармақ алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 1457 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       С.Оспан-Ұлы
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ұ.Ахметова
«КЕЛІСІЛДІ»
Жарқайың ауданы әкімінің
міндетін атқарушы                          Д.Шәкіров

113 700,5
в том числе:
Отдел образования района
11 399,5
на обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
10 462,0
на оснащение электронными учебниками в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
937,5
Отдел занятости и социальных программ района
1 725,0
на проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
1 725,0
Отдел физической культуры и спорта района
12 885,0
в связи с передачей расходов детских юношеских спортивных школ из областного бюджета на районные бюджеты
12 885,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
58 000,0
на ремонт автомобильных дорог
50 000,0
на развитие жилищно-коммунального хозяйства населенных пунктов
8 000,0
Отдел ветеринарии района
29 691,0
1
2
на проведение противоэпизоотических мероприятий
27 255,0
на возмещение (до 50%) стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом
2 436,0
Целевые трансферты на развитие
78 463,7
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района
26 977,3
на развитие из местных бюджетов
26 977,3
Отдел строительства района
51 486,4
на развитие систем водоснабжения в сельских населенных пунктах
26 308,4
на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
4 479,9
на проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры
3 263,7
на строительство и (или) реконструкция жилья и инженерно-коммуникационной инфраструктуры для переселения жителей населенных пунктов Калачи и Красногорский Акмолинской области
17 434,4
Приложение 4 к решению
Жаркаинского районного маслихата
от 6 ноября 2015 года № 5С-44/2
Приложение 7 к решению
Жаркаинского районного маслихата
от 22 декабря 2014 года № 5С-39/2
Бюджетные программы города районного значения, поселка, села, сельских округов на 2015 год
Функциональная группа
Сумма тысяч тенге
Администратор бюджетных программ
Программа
Наименование
1
2
3
4
5
01
Государственные услуги общего характера
132 932,2
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
132 932,2
001
Услуги по обеспечению деятельности акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
132 932,2
Аппарат акима города Державинска
17 942,0
Аппарат акима Валихановского сельского округа Жаркаинского района

113 700,5
оның iшiнде:
Аудандық бiлiм бөлімі
11 399,5
балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге
10 462,0
негізгі орта және жалпы орта білім беретін мемлекеттік мекемелердегі электрондық оқулықпен жарақтандыруға
937,5
Аудандық жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
1 725,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізуге
1 725,0
Ауданның дене шынықтыру және спорт бөлімі
12 885,0
балалар мен жасөспірімдердің спорттық мектептер шығындарының облыстық бюджеттен аудандық бюджетке ауыстырылуына байланысты
12 885,0
Аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
58 000,0
автомобиль жолдарын жөндеуге
50 000,0
елді мекендердің тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығын дамытуға
8 000,0
Аудандық ветеринария бөлімі
29 691,0
1
2
эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
27 255,0
бруцеллезбен ауыратын санитарлық союға жіберілген ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын (50%-ға дейін) өтеуге
2 436,0
Дамыту нысаналы трансферттер
78 463,7
оның iшiнде:
Аудандық тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
26 977,3
жергілікті бюджеттерден дамытуға
26 977,3
Аудандық құрылыс бөлімі
51 486,4
ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау жүйелерін дамытуға
26 308,4
коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және салуға, реконструкциялауға
4 479,9
инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
3 263,7
Ақмола облысының Калачи және Красногорский елді мекендерінің тұрғындарын көшіру үшін тұрғын үй және инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылым салуға және (немесе) реконструкциялауға
17 434,4
Жарқайың аудандық мәслихатының
2015 жылғы 6 қарашадағы № 5С-44/2
шешіміне 4 қосымша
Жарқайың аудандық мәслихатының
2014 жылғы 22 желтоқсандағы № 5С-39/2
шешіміне 7 қосымша
2015 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округтерінің бюджеттік бағдарламалары
Функционалдық топ
Сома мың теңге
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Атауы
1
2
3
4
5
01
Жалпы сипаттағы мемлекеттiк қызметтер
132 932,2
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
132 932,2
001
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің қызметін қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
132 932,2
Державин қаласы әкімінің аппараты
17 942,0
Жарқайың ауданы Уәлихан ауылдық округі әкімінің аппараты