О внесении изменения и дополнений в постановление акимата Зерендинского района от 12 февраля 2015 года № 91 "Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год"
Постановление акимата Зерендинского района Акмолинской области от 9 июня 2015 года № А-1/321. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 10 июля 2015 года № 4864
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года «Об образовании», акимат Зерендинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление акимата Зерендинского района «Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера подушевого финансирования и родительской платы на 2015 год» от 12 февраля 2015 года № 91 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4689, опубликовано 20 марта 2015 года в газетах «Зерен» и «Зерделі Зеренді»), следующие изменение и дополнения:
пункт 3 изложить в следующей редакции:
«3. Настоящее постановление вступает в силу со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2015 года»;
в приложении к настоящему постановлению:
в строке «Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения», в графе «частный» дополнить цифрой «50»;
в строке «Размер подушевого финансирования в дошкольных организациях в месяц (тенге)», в графе «частный» дополнить цифрой «21476»;
в строке «Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)», в графе «частный» дополнить цифрой «21476»;
в строке «Максимальный размер родительской платы в дошкольных организациях в месяц (тенге)», в графе «частный» дополнить цифрой «15000».
2. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Зерендинского района                  А.Муратулы

Зеренді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 12 ақпандағы № 91 "2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы" қаулысына өзгеріс пен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 9 маусымдағы № А-1/321 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 10 шілдеде № 4864 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
«Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына, «Білім туралы» Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 6 бабы 4 тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Зеренді ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Зеренді ауданы әкімдігінің «2015 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, жан басына шаққандағы қаржыландыру және ата-ананың ақы төлеу мөлшерін бекіту туралы» 2015 жылғы 12 ақпандағы № 91 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4689 болып тіркелген, 2015 жылдың 20 наурызында «Зерен» және «Зерделі Зеренді» газеттерінде жарияланған) қаулысына келесі өзгеріс пен толықтырулар енгізілсін:
3 тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
«3. Осы қаулы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.»;
Осы қаулының қосымшасында:
«Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының тәрбиеленушілер саны» жолындағы, «жеке меншік» бағаны «50» санымен толықтырылсын;
«Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының бір айға жан басына шаққандағы қаржыландыру мөлшері (теңге)» жолындағы, «жеке меншік» бағаны «21476» санымен толықтырылсын;
«Бір тәрбиеленушіге бір айға жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)» жолындағы, «жеке меншік» бағаны «21476» санымен толықтырылсын;
«Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының бір айға ата-ананың ақы төлеу жоғарғы мөлшері (теңге)» жолындағы, «жеке меншік» бағаны «15 000» санымен толықтырылсын.
2. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Зеренді ауданының әкімі                    А.Мұратұлы