О внесении изменений в решение Коргалжынского районного маслихата от 26 декабря 2014 года № 1/32 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Коргалжынского районного маслихата Акмолинской области от 26 ноября 2015 года № 1/41. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 декабря 2015 года № 5112
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Коргалжынского районного маслихата «О районном бюджете на 2015-2017 годы» от 26 декабря 2014 года № 1/32 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4577, опубликовано 22 января 2015 года в районной газете «Нұр-Қорғалжын») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 631 787,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 152 230,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 6 204,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 581,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 461 772,3 тысяч тенге;
2) затраты – 1 655 367,6 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 47 470,3 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 56 330,3 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 8 860,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – (-100,0) тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 100,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – (-70 950,1) тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –   70 950,1 тысяч тенге.»;
приложения 1467 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1234 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        Ш.Ахметов
Секретарь
районного маслихата                        О.Балгабаев
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Коргалжынского района                 К.Рыскелдинов
Приложение № 1
к решению Коргалжынского
районного маслихата

Қорғалжын аудандық мәслихатының 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 1/32 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Қорғалжын аудандық мәслихатының 2015 жылғы 26 қарашадағы № 1/41 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 8 желтоқсанда № 5112 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Қорғалжын аудандық мәслихатының «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2014 жылғы 26 желтоқсандағы № 1/32 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4577 болып тіркелген, 2015 жылғы 22 қаңтарында аудандық «Нұр-Қорғалжын» газетінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер - 1 631 787,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 152 230,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 6 204,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 11 581,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 1 461 772,3 мың теңге;
2) шығындар – 1 655 367,6 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 47 470,3 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 56 330,3 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 8 860,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – (-100,0) мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 100,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – (-70 950,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 70 950,1 мың теңге.»;
көрсетілген шешімнің 1467 қосымшалары осы шешімнің 1234 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысы Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы                       Ш.Ахметов
Аудандық мәслихат
хатшысы                                    Ө.Балғабаев
«КЕЛІСІЛДІ»
Қорғалжын ауданының әкімі                  Қ.Рыскелдінов
Қорғалжын аудандық мәслихатының

017
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
11 892,0
9
Прочие услуги в области образования
44 363,1
464
Отдел образования района (города областного значения)
44 363,1
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10 353,0
004
Информатизация системы образования в государственных учреждениях образования района (города областного значения)
2 490,1
005
Приобретение и доставка учебников, учебно - методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
10 747,5
007
Проведение школьных олимпиад, внешкольных мероприятий и конкурсов районного (городского) масштаба
1 092,0
015
Ежемесячная выплата денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка сироты (детей-сирот) и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
8 209,2
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
11 471,3
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
61 633,3
2
Социальная помощь
31 900,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
31 900,8
002
Программа занятости
8 095,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
6 542,0
010
Материальное обеспечение детей инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
274,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
7 046,0
016
Государственные пособия на детей до 18 лет
4 127,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
3 366,3
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
761,0
052
Проведение мероприятий, посвященных семидесятилетию Победы в Великой Отечественной войне
1 689,5
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
29 732,5
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
29 470,5
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
16 717,9
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
367,0
021
Капитальные расходы государственного органа
243,6
025
Внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
11 732,0
050
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов

017
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
11 892,0
9
Бiлiм беру саласындағы өзге де қызметтер
44 363,1
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
44 363,1
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 353,0
004
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелерінде білім беру жүйесін ақпараттандыру
2 490,1
005
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу - әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
10 747,5
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы мектеп олимпиадаларын және мектептен тыс іс - шараларды өткiзу
1 092,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата - аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп - ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
8 209,2
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
11 471,3
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
61 633,3
2
Әлеуметтiк көмек
31 900,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
31 900,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
8 095,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
6 542,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
274,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
7 046,0
016
18 жасқа дейінгі балаларға мемлекеттік жәрдемақылар
4 127,0
017
Мүгедектерді оңалту жеке бағдарламасына сәйкес, мұқтаж мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен және ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуін, жеке көмекшілермен қамтамасыз ету
3 366,3
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
761,0
052
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің жетпіс жылдығына арналған іс-шараларды өткізу
1 689,5
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
29 732,5
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
29 470,5
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 717,9
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
367,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
243,6
025
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізу
11 732,0
050
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру