О внесении изменений в решение Шортандинского районного маслихата от 24 декабря 2014 года № С-36/2 "О бюджете района на 2015-2017 годы"
Решение Шортандинского районного маслихата Акмолинской области от 17 августа 2015 года № С-41/3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 сентября 2015 года № 4969
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, с подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан» Шортандинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шортандинского районного маслихата «О бюджете района на 2015-2017 годы» от 24 декабря 2014 года № С-36/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4573, опубликовано 17 января 2015 года в районной газете «Вести» и 17 января 2015 года в районной газете «Өрлеу») следующие изменения:
пункт 12 изложить в новой редакции:
«12. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2015 год в сумме 7 458,5 тысяч тенге.»;
приложения 15 к решению районного маслихата «О бюджете района на 2015-2017 годы» от 24 декабря 2014 года № С-36/2 изложить в новой редакции, согласно приложениям 12 настоящего решения.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель сессии
районного маслихата                        В.Шевченко
Секретарь районного
маслихата                                  Г.Скирда
СОГЛАСОВАНО
Аким Шортандинского района                 Г.Садвокасова
«17» 08 2015 г.
Приложение 1
к решению Шортандинского
районного маслихата
№ С-41/3 от 17 августа
2015 года
Приложение 1
к решению Шортандинского
районного маслихата
№ С-36/2 от 24 декабря
2014 года
Бюджет района на 2015 год
Функциональная группа
Сумма
Категория
Функциональная подгруппа
Класс
Администратор бюджетных программ
Подкласс
Программа
I. Доходы

Шортанды аудандық мәслихатының 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № С-36/2 "2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Шортанды аудандық мәслихатының 2015 жылғы 17 тамыздағы № С-41/3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 4 қыркүйекте № 4969 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Шортанды аудандық мәслихаты ШЕШІМ ЕТТІ:
1. Шортанды аудандық мәслихатының «2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № С-36/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4573 тіркелген, 2015 жылдың 17 қаңтарында аудандық «Вести» газетінде және 2015 жылдың 17 қаңтарында аудандық «Өрлеу» газетінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
12 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«12. Ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 2015 жылға 7 458,5 мың теңге сомасында бекітілсін.»;
аудандық мәслихаттың «2015-2017 жылдарға арналған аудан бюджеті туралы» 2014 жылдың 24 желтоқсанындағы № С-36/2 шешімінің 15 қосымшалары осы шешімнің 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
сессия төрағасы                            В.Шевченко
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Г.Скирда
КЕЛІСІЛДІ
Шортанды ауданының әкімі                   Г.Сәдуақасова
«17» 08 2015 ж.
Шортанды аудандық мәслихатының
2015 жылғы 17 тамыздағы
№ С-41/3 шешіміне
1 қосымша
Шортанды аудандық мәслихатының
2014 жылғы 24 желтоқсандағы
№ С-36/2 шешіміне 1 қосымша
2015 жылға арналған аудан бюджеті
Функционалдық топ
Сома
Санат
Функционалдық топша
Сынып
Бюджеттік бағдарламалар әкімшісі
Сыныпша
Бағдарлама
I. Кiрiстер