О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 5С-37/1 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 31 марта 2015 года № 5С-41/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 апреля 2015 года № 4756
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата «О районном бюджете на 2015-2017 годы» от 25 декабря 2014 года № 5С-37/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4571, опубликовано 29 января 2015 года в районной газете «Бурабай», 29 января 2015 года в районной газете «Луч») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 5943950,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2675896,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 14082,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 105747,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3148225,5 тысяч тенге;
2) затраты – 6450838,9 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -22332,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 23784,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 46116,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -484556,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 484556,4 тысяч тенге.»;
пункт 4 изложить в новой редакции:
«4. Учесть, что в районном бюджете предусмотрен возврат средств в областной бюджет в связи с передачей расходов, предусмотренных на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования в соответствии с государственными общеобязательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования в среднем образовании в сумме 24992,0 тысяч тенге»;
приложения 146 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель
ХLІ сессии
районного маслихата                        К.Шаяхметов
Секретарь
районного маслихата                        У.Бейсенов
СОГЛАСОВАНО
Аким Бурабайского района                   Т.Ташмагамбетов
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного маслихата

Бурабай аудандық мәслихаттың 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-37/1 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешiмiне өзгерістер енгiзу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 31 наурыздағы № 5С-41/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 17 сәуірде № 4756 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТI:
1. Бурабай аудандық мәслихаттың «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-37/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4571 болып тіркелген, 2015 жылғы 29 қаңтарда аудандық «Бурабай» газетінде, 2015 жылғы 29 қаңтарда аудандық «Луч» газетінде жарияланған) шешіміне келесi өзгерістер енгiзiлсiн:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5943950,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2675896,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 14082,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 105747,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3148225,5 мың теңге;
2) шығындар – 6450838,9 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -22332,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 23784,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 46116,0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -484556,4 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 484556,4 мың теңге.»;
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«4. Орта білім беруде жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу бойынша сынамалауды өткізу үшін 24992,0 мың теңге сомасында мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттарына сәйкес орта білім беру ұйымдарында білім беру процесін жүзеге асыруға көзделген шығыстарды беруге байланысты аудандық бюджетте облыстық бюджетке қаражаттарды қайтару қарастырылғаны ескерілсін»;
Бурабай аудандық мәслихаттың аталған шешiмінің 146 қосымшалары осы шешiмнiң 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшіне енедi және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХLI сессиясының
төрағасы                                   Қ.Шаяхметов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ө.Бейсенов
КЕЛІСІЛДІ
Бурабай ауданының әкімі                    Т.Ташмағамбетов
Бурабай аудандық мәслихатының

36 807,0
На обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
9 689,0
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 845,0
На оснащение электронными учебниками в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
1 812,5
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
73 659,0
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
12 496,0
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов, на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
5 720,0
На оказание единовременной материальной помощи в связи с празднованием 70-ой годовщины Победы в Великой Отечественной войне
55 443,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
56 226,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
50 493,0
На возмещение (до 50 %) стоимости сельскохозяйственных животных направляемых на санитарный убой
293,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов агропромышленного комплекса в области ветеринарии
5 440,0
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
1 093,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов агропромышленного комплекса в области сельского хозяйства
1 093,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
404 827,0
Ремонт автомобильных дорог
279 827,0
На завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
125 000,0
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
15 000,0
На разработку градостроительной документации
15 000,0
Целевые трансферты на развитие
1 343 622,0
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
960 849,0
Строительство школы на 900 учащихся в городе Щучинске
165 459,0
На строительство жилья для молодых семей
55 500,0
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры, за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан к 75 квартирным жилым домам
74 555,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство ливневой канализации города Щучинска (12 км) в рамках плана развития Щучинско-Боровской курортной зоны на 2014-2016 годы
20 000,0
На развитие системы водоснабжения и водоотведения, строительство канализационных очистных сооружений поселка Бурабай
641 735,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство водопроводных сетей в селе Акылбай

36 807,0
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге
9 689,0
Патронатты тәрбиелеуге берілген баланы (балаларды) асырауға
2 845,0
Негізгі орта және жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінде электрондық оқулықтармен жабдықтауға
1 812,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
73 659,0
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
12 496,0
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету мен өмірін жақсарту бойынша іс-шаралар жоспарын іске асырудан мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын арттыруға
5 720,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 70 жылдығын атап өтуге байланысты бір жолғы көмек көрсетуге
55 443,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
56 220,0
Эпозоотияға қарсы іс-шаралар өткізу үшін
50 493,0
Санитарлық союына жіберілген ауыл шаруашылық жануарлардың құнын қайтаруға (50 %-ға дейін)
293,0
Ветеринария саласындағы агроөнеркәсіп кешеніндегі жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайту
5 440,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық бөлімі
1 093,0
Ауыл шаруашылық саласындағы агроөнеркәсіп кешеніндегі жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайту
1 093,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
404 827,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге
279 827,0
Жылумен қамтамасыз ететін кәсіпорындардың от жағатын маусымын аяқтау
125 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылыс бөлімі
15 000,0
Қала құрылысы құжаттамасын әзірлеуге
15 000,0
Дамытуға арналған насаналы трансферттер
1 343 622,0
соның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
960 849,0
Щучинск қаласында 900 орындық мектептің құрылысы
165 459,0
Жас отбасыларына тұрғын үй құрылысына
55 500,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферттер есебінен 75 пәтерлік тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға
74 555,0
2014-2016 жылдарға арналған Щучинск-Бурабай курорттық аймағын дамыту жоспарының шеңберінде Щучинск қаласының ағынды канализациясы (12 км) құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге
20 000,0
Бурабай кентінің сумен қамтамасыз ету және су бұру жүйелерін дамыту, канализациялық тазарту құрылыстарының құрылысы
641 735,0
Ақылбай ауылының сумен қамту желілерінің құрылысына жобалық-сметалық құжаттама әзірлеуге