О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 25 декабря 2014 года № 5С-37/1 "О районном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 29 октября 2015 года № 5С-47/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 ноября 2015 года № 5039
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года «О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан», Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата «О районном бюджете на 2015-2017 годы» от 25 декабря 2014 года № 5С-37/1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4571, опубликовано 29 января 2015 года в районной газете «Бурабай», 29 января 2015 года в районной газете «Луч») следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
«1. Утвердить районный бюджет на 2015-2017 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2015 год в следующих объемах:
1) доходы – 6359594,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2665270,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 22714,5 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 117632,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3553976,9 тысяч тенге;
2) затраты – 6866482,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -22332,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 23784,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 46116,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -484556,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 484556,4 тысяч тенге.»;
приложения 146 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 123 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2015 года.
Председатель ХLVІІ (внеочередной)
сессии районного маслихата                 Ж.Бектуров
Секретарь
районного маслихата                        У.Бейсенов
«СОГЛАСОВАНО»
Аким Бурабайского района                   Т.Ташмагамбетов

Бурабай аудандық мәслихатының 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-37/1 "2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешiмiне өзгерістер енгiзу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2015 жылғы 29 қазандағы № 5С-47/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 9 қарашада № 5039 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106 бабының 4 тармағына, «Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы» Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихат ШЕШІМ ЕТТI:
1. Бурабай аудандық мәслихатының «2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы» 2014 жылғы 25 желтоқсандағы № 5С-37/1 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4571 болып тіркелген, 2015 жылғы 29 қаңтарда аудандық «Бурабай» газетінде, 2015 жылғы 29 қаңтарда аудандық «Луч» газетінде жарияланған) шешіміне келесi өзгерістер енгiзiлсiн:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
«1. 2015-2017 жылдарға арналған аудандық бюджет осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2015 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 6359594,1 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2665270,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 22714,5 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 117632,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 3553976,9 мың теңге;
2) шығындар – 6866482,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -22332,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 23784,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 46116,0 мың теңге;
4) қаржылық активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -484556,4 мың теңге;
6) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 484556,4 мың теңге.»;
Бурабай аудандық мәслихатының аталған шешiмінің 146 қосымшалары осы шешiмнiң 123 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшіне енедi және 2015 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХLVII (кезектен тыс) сессиясының
төрағасы                                   Ж.Бектұров
Аудандық мәслихаттың
хатшысы                                    Ө.Бейсенов
«КЕЛІСІЛДІ»
Бурабай ауданының әкімі                    Т.Ташмағамбетов

439 660,0
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
322 152,0
На повышение оплаты учителям, прошедшим повышение квалификации по трехуровневой системе
42 672,0
На апробирование подушевого финансирования начального, основного среднего и общего образования
36 807,0
На обследование психического здоровья детей и подростков и оказание психолого-медико-педагогической консультативной помощи населению
9 689,0
На содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
2 595,0
На оснащение электронными учебниками в государственных учреждениях основного среднего и общего среднего образования
1 812,5
На приобретение и доставку учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования
23 932,5
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
70 809,0
На внедрение обусловленной денежной помощи по проекту Өрлеу
12 496,0
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов, на увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
5 720,0
На оказание единовременной материальной помощи в связи с празднованием 70-ой годовщины Победы в Великой Отечественной войне
52 593,0
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
56 226,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
50 493,0
На возмещение (до 50 %) стоимости сельскохозяйственных животных направляемых на санитарный убой
293,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов агропромышленного комплекса в области ветеринарии
5 440,0
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
1 093,0
На увеличение штатной численности местных исполнительных органов агропромышленного комплекса в области сельского хозяйства
1 093,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
759 827,0
Ремонт автомобильных дорог
279 827,0
На содержание автомобильных дорог
30 000,0
На подготовку и прохождение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
325 000,0
На завершение отопительного сезона теплоснабжающим предприятиям
125 000,0
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
44 046,3
На разработку градостроительной документации
44 046,3
Целевые трансферты на развитие
1 326 846,6
в том числе:
Отдел строительства района (города областного значения)
959 073,6
Строительство школы на 900 учащихся в городе Щучинске
165 459,0
На строительство жилья для молодых семей
55 500,0
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры, за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан к 75 квартирным жилым домам

439 660,0
Мектекпке дейінгі білім беру ұйымдарында білім беру тапсырысын жүзеге асыруға
322 152,0
Үш деңгейлі жүйе бойынша біліктілігін арттырудан өткен мұғалімдерге еңбекақыны көтеруге
42 672,0
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білімнен, жан басты қаржыландыруын мақұлдауға
36 807,0
Балалар мен жасөспірімдердің психикалық денсаулығын зерттеу және халыққа психологиялық-медициналық-педагогикалық консультациялық көмек көрсетуге
9 689,0
Патронатты тәрбиелеуге берілген баланы (балаларды) асырауға
2 595,0
Негізгі орта және жалпы орта білім берудің мемлекеттік мекемелерінде электрондық оқулықтармен жабдықтауға
1 812,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
23 932,5
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
70 809,0
Өрлеу жобасы бойынша келісілген қаржылай көмекті енгізуге
12 496,0
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету мен өмірін жақсарту бойынша іс-шаралар жоспарын іске асырудан мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын арттыруға
5 720,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 70 жылдығын атап өтуге байланысты бір жолғы көмек көрсетуге
52 593,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
56 226,0
Эпозоотияға қарсы іс-шаралар өткізу үшін
50 493,0
Санитарлық союына жіберілген ауыл шаруашылық жануарлардың құнын қайтаруға (50 %-ға дейін)
293,0
Ветеринария саласындағы агроөнеркәсіп кешеніндегі жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайту
5 440,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылық бөлімі
1 093,0
Ауыл шаруашылық саласындағы агроөнеркәсіп кешеніндегі жергілікті атқарушы органдардың штат санын ұлғайту
1 093,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
759 827,0
Автомобиль жолдарын жөндеуге
279 827,0
Автомобиль жолдарын күтіп ұстауға
30 000,0
Жылумен қамтамасыз ететін кәсіпорындарына жылу беру маусымына дайындалуға және өткізуге
325 000,0
Жылумен қамтамасыз ететін кәсіпорындардың от жағатын маусымын аяқтау
125 000,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылыс бөлімі
44 046,3
Қала құрылысы құжаттамасын әзірлеуге
44 046,3
Дамытуға арналған насаналы трансферттер
1 326 846,6
соның ішінде:
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
959 073,6
Щучинск қаласында 900 орындық мектептің құрылысы
165 459,0
Жас отбасыларына тұрғын үй құрылысына
55 500,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін нысаналы трансферттер есебінен 75 пәтерлік тұрғын үйлерге инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыруға