Об определении спроса и предложения на общественные работы, утверждении перечня организаций, видов, объемов и конкретных условий общественных работ, размеров оплаты труда участников и источников их финансирования по Бурабайскому району на 2016 год
Постановление акимата Бурабайского района Акмолинской области от 23 декабря 2015 года № а-12/556. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 19 января 2016 года № 5222. Утратило силу постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 22 апреля 2016 года № а-4/159
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Бурабайского района Акмолинской области от 22.04.2016 № а-4/159 (вводится в действие со дня подписания).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 20 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О занятости населения", акимат Бурабайского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить спрос и предложение на общественные работы по Бурабайскому району на 2016 год, согласно приложению.
2. Утвердить прилагаемый перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Бурабайскому району на 2016 год.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Нурпанову М.Б.
4. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области, вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 1 января 2016 года.
Аким Бурабайского района Т.Ташмагамбетов
"СОГЛАСОВАНО"
Директор
государственного учреждения
"Государственный архив
Бурабайского района Управления
архивов и документации
Акмолинской области"
М.Шакиев
"23" 12 2015 года
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник республиканского
государственного учреждения
"Объединенный отдел по делам
обороны города Щучинск
Акмолинской области"
П.Стадников
"23" 12 2015 года
"СОГЛАСОВАНО"
Председатель
Бурабайского районного суда
М.Сейдахметов
"23" 12 2015 года
"СОГЛАСОВАНО"
Прокурор Бурабайского района
советник юстиции
А.Джакипбеков
"23" 12 2015 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление юстиции
Бурабайского района
Департамента юстиции
Акмолинской области
Министерства юстиции
Республики Казахстан"
Ж.Мухамеджанов
"23" 12 2015 года
"СОГЛАСОВАНО"
Руководитель республиканского
государственного учреждения
"Управление государственных
доходов по Бурабайскому району
Департамента государственных
доходов по Акмолинской области
Комитета государственных
доходов Министерства финансов
Республики Казахстан"
А.Есполов
"23" 12 2015 год
"СОГЛАСОВАНО"
Начальник
государственного учреждения
"Отдел внутренних дел
Бурабайского района
Департамента внутренних дел
Акмолинской области
Министерства Внутренних дел
Республики Казахстан"
О.Бейсенов
"23" 12 2015 года
Приложение
к постановлению акимата
Бурабайского района
от "23" 12 2015 года
№ а-12/556
Спрос и предложение на общественные работы по Бурабайскому району на 2016 год
Наименование организации
Спрос
Предложение
1.
Государственное учреждение "Государственный архив Бурабайского района Управления архивов и документации Акмолинской области"
3
3
2.
Республиканское государственное учреждение "Объединенный отдел по делам обороны города Щучинск Акмолинской области"
12
12
3.
Государственное учреждение "Канцелярия Акмолинского областного суда Департамента по обеспечению деятельности судов при Верховном суде Республики Казахстан (Аппарата Верховного суда Республики Казахстан)" Бурабайский районный суд
6
6
4.
Государственное учреждение "Прокуратура Бурабайского района Акмолинской области"
4
4
5.
Республиканское государственное учреждение "Управление юстиции Бурабайского района Департамента юстиции Акмолинской области Министерства юстиции Республики Казахстан"
2
2
6.
Республиканское государственное учреждение "Управление государственных доходов по Бурабайскому району Департамента государственных доходов по Акмолинской области Комитета государственных доходов Министерства финансов Республики Казахстан"
5
5
7.
Государственное учреждение "Отдел внутренних дел Бурабайского района Департамента внутренних дел Акмолинской области Министерства Внутренних дел Республики Казахстан"
5
5
8.
Государственное учреждение "Отдел сельского хозяйства Бурабайского района"
2
2
9.
Государственное учреждение "Отдел образования Бурабайского района"
4
4
10.
Государственное учреждение "Отдел земельных отношений Бурабайского района"
1
1
11.
Государственное учреждение "Отдел занятости и социальных программ Бурабайского района"
4
4
12.
Государственное учреждение "Отдел культуры и развития языков Бурабайского района"
2
2
13.
Государственное учреждение "Отдел архитектуры и градостроительства Бурабайского района"
2
2
14.
Государственное учреждение "Отдел экономики и финансов Бурабайского района"
2
2
15.
Государственное коммунальное предприятие на праве хозяйственного ведения "Тазалык-Сервис" при отделе жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог Бурабайского района
28
28
16.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима города Щучинск Бурабайского района"
4
4
17.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Абылайханского сельского округа Бурабайского района"
5
5
18.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Атамекен Бурабайского района"
5
5
19.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Веденовского сельского округа Бурабайского района"
4
4
20.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Зеленоборского сельского округа Бурабайского района"
5
5
21.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Златопольского сельского округа Бурабайского района"
12
12
22.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кенесаринского сельского округа Бурабайского района"
10
10
23.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Катаркольского сельского округа Бурабайского района"
4
4
24.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Урумкайского сельского округа Бурабайского района"
5
5
25.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Успеноюрьевского сельского округа Бурабайского района"
5
5
26.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима поселка Бурабай Бурабайского района"
5
5
27.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима села Наурызбай батыра Бурабайского района"
4
4
Утвержден
постановлением акимата
Бурабайского района
от "23" 12 2015 года
№ а-12/556
Перечень организаций, виды, объемы и конкретные условия общественных работ, размеры оплаты труда участников и источники их финансирования по Бурабайскому району на 2016 год
Наименование организации
Виды общественных работ
Объем общественных работ
1
2
3
4
1.
Государственное учреждение "Государственный архив Бурабайского района Управления архивов и документации Акмолинской области"
Оказание помощи в технической обработке документации

Бурабай ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсынысты айқындау, ұйымдардың тiзбесiн, қоғамдық жұмыстардың түрлерiн, көлемi мен нақты жағдайларын, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерін және олардың қаржыландыру көздерiн бекіту туралы
Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 23 желтоқсандағы № а-12/556 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2016 жылғы 19 қаңтарда № 5222 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 2016 жылғы 22 сәуірдегі № а-4/159 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Бурабай ауданы әкімдігінің 22.04.2016 № а-4/159 (қол қойылған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Халықты жұмыспен қамту туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 20 бабына сәйкес, Бурабай ауданының әкiмдiгі ҚАУЛЫ ЕТЕДI:
1. Бурабай ауданы бойынша 2016 жылға қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс қосымшаға сәйкес айқындалсын.
2. Қоса беріліп отырған Бурабай ауданы бойынша 2016 жылға арналған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлерi, көлемi мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшерi және олардың қаржыландыру көздерi бекiтiлсiн.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары М.Б.Нұрпановаға жүктелсiн.
4. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді, ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі және 2016 жылдың 1 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таралады.
Бурабай ауданының әкімі Т.Ташмағамбетов
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақмола облысының
мұрағаттар және құжаттамалар
басқармасының Бурабай
ауданының мемлекеттік
мұрағаты" мемлекеттік
мекемесінің директоры
М.Шәкиев
2015 жылғы "23" 12
"КЕЛІСІЛДІ"
"Ақмола облысы Щучинск
қаласының қорғаныс істері
жөніндегі біріктірілген
бөлімі" республикалық
мемлекеттік мекемесінің
бастығы
П.Стадников
2015 жылғы "23" 12
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай аудандық
сотының төрағасы
М.Сейдахметов
2015 жылғы "23" 12
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай ауданының прокуроры
әділет кеңесшісі
А.Жақыпбеков
2015 жылғы "23" 12
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Әділет министрлігінің
Ақмола облысы Әділет
департаментінің Бурабай
аудандық әділет басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
Ж.Мұхамеджанов
2015 жылғы "23" 12
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Қаржы министрлігі
Мемлекеттік кірістер
комитеті Ақмола облысы
бойынша мемлекеттік кірістер
департаментінің Бурабай
ауданы бойынша мемлекеттік
кірістер басқармасы"
республикалық мемлекеттік
мекемесінің басшысы
А.Есполов
2015 жылғы "23" 12
"КЕЛІСІЛДІ"
"Қазақстан Республикасы
Ішкі істер министрлігі
Ақмола облысының ішкі істер
департаментінің Бурабай
ауданының ішкі істер бөлімі"
мемлекеттік мекемесінің бастығы
О.Бейсенов
2015 жылғы "23" 12
Бурабай ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "23" 12
№ а-12/556 қаулысына
қосымша
Бурабай ауданы бойынша 2016 жылға арналған қоғамдық жұмыстарға сұраныс пен ұсыныс
Ұйымның атауы
Сұраныс
Ұсыныс
1.
"Ақмола облысының мұрағаттар және құжаттамалар басқармасының Бурабай ауданының мемлекеттік мұрағаты" мемлекеттік мекемесі
3
3
2.
"Ақмола облысы Щучинск қаласының қорғаныс істері жөніндегі біріктірілген бөлімі" республикалық мемлекеттік мекемесі
12
12
3.
"Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының жанындағы Соттардың қызметін қамтамасыз ету департаменті (Қазақстан Республикасы Жоғарғы Сотының аппараты) Ақмола облыстық сотының кеңсесі" мемлекеттік мекемесі Бурабай ауданының соты
6
6
4.
"Ақмола облысы Бурабай ауданының прокуратурасы" мемлекеттік мекемесі
4
4
5.
"Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің Ақмола облысы Әділет департаментінің Бурабай аудандық әділет басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
2
2
6.
"Қазақстан Республикасы Қаржы министрлігінің Мемлекеттік кірістер комитеті Ақмола облысы бойынша мемлекеттік кірістер департаментінің Бурабай ауданы бойынша мемлекеттік кірістер басқармасы" республикалық мемлекеттік мекемесі
5
5
7.
"Қазақстан Республикасы Ішкі істер министрлігі Ақмола облысының ішкі істер департаментінің Бурабай ауданының ішкі істер бөлімі" мемлекеттік мекемесі
5
5
8.
"Бурабай ауданының ауыл шаруашылығы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2
2
9.
"Бурабай ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесі
4
4
10.
"Бурабай ауданының жер қатынастары бөлімі" мемлекеттік мекемесі
1
1
11.
"Бурабай ауданының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі" мемлекеттік мекемесі
4
4
12.
"Бурабай ауданының мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2
2
13.
"Бурабай ауданының сәулет және қала құрылысы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2
2
14.
"Бурабай ауданының экономика және қаржы бөлімі" мемлекеттік мекемесі
2
2
15.
Бурабай ауданының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автокөлік жолдары бөлімінің жанындағы "Тазалық-Сервис" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны
28
28
16.
"Бурабай ауданының Щучинск қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4
4
17.
"Бурабай ауданының Абылайхан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
5
18.
"Бурабай ауданының Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
5
19.
"Бурабай ауданының Веденов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4
4
20.
"Бурабай ауданының Зеленобор ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
5
21.
"Бурабай ауданының Златополье ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
12
12
22.
"Бурабай ауданының Кенесары ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
10
10
23.
"Бурабай ауданының Қатаркөл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4
4
24.
"Бурабай ауданының Ұрымқай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
5
25.
"Бурабай ауданының Успеноюрьев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
5
26.
"Бурабай ауданының Бурабай кенті әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
5
5
27.
"Бурабай ауданының Наурызбай батыр ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
4
4
Бурабай ауданы әкімдігінің
2015 жылғы "23" 12
№ а-12/556 қаулысымен
бекітілді
Бурабай ауданы бойынша 2016 жылға арналған ұйымдардың тізбесі, қоғамдық жұмыстардың түрлері, көлемі мен нақты жағдайлары, қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшері және оларды қаржыландыру көздері
Ұйымның атауы
Қоғамдық жұмыстардың түрлері
Жұмыстардың көлемі
1
2
3
4
1.
"Ақмола облысының мұрағаттар және құжаттамалар басқармасының Бурабай ауданының мемлекеттік мұрағаты" мемлекеттік мекемесі
Құжаттаманы техникалық өңдеуге көмек көрсету

266 400 квадратных метров
16.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима города Щучинск Бурабайского района"
Оказание помощи в технической обработке документации
14 400 документов
17.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Абылайханского сельского округа Бурабайского района"
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
28 800 квадратных метров
2. Оказание помощи в технической обработке документации
2 400 документов
18.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима сельского округа Атамекен Бурабайского района"
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
43 200 квадратных метров
2. Оказание помощи в технической обработке документации
4 800 документов
19.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Веденовского сельского округа Бурабайского района"
Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
28 800 квадратных метров
20.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Зеленоборского сельского округа Бурабайского района"
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
28 800 квадратных метров
2. Оказание помощи в технической обработке документации
2 400 документов
21.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Златопольского сельского округа Бурабайского района"
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
72 000 квадратных метров
2. Оказание помощи в технической обработке документации
9 600 документов
22.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Кенесаринского сельского округа Бурабайского района"
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
50 400 квадратных метров
2. Оказание помощи в технической обработке документации
7 200 документов
23.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Катаркольского сельского округа Бурабайского района"
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
21 600 квадратных метров
2. Оказание помощи в технической обработке документации
2 400 документов
24.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Урумкайского сельского округа Бурабайского района"
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
36 000 квадратных метров
2. Оказание помощи в технической обработке документации
4 800 документов
25.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима Успеноюрьевского сельского округа Бурабайского района"

266 400 шаршы метр
16.
"Бурабай ауданының Щучинск қаласы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Құжаттаманы техникалық өңдеуге көмек көрсету
14 400 құжат
17.
"Бурабай ауданының Абылайхан ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
28 800 шаршы метр
2. Құжаттаманы техникалық өңдеуге көмек көрсету
2 400 құжат
18.
"Бурабай ауданының Атамекен ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
43 200 шаршы метр
2. Құжаттаманы техникалық өңдеуге көмек көрсету
4 800 құжат
19.
"Бурабай ауданының Веденов ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
28 800 шаршы метр
20.
"Бурабай ауданының Зеленобор ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
28 800 шаршы метр
2. Құжаттаманы техникалық өңдеуге көмек көрсету
2 400 құжат
21.
"Бурабай ауданының Златополье ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
72 000 шаршы метр
2. Құжаттаманы техникалық өңдеуге көмек көрсету
9 600 құжат
22.
"Бурабай ауданының Кенесары ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
50 400 шаршы метр
2. Құжаттаманы техникалық өңдеуге көмек көрсету
7 200 құжат
23.
"Бурабай ауданының Қатаркөл ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
21 600 шаршы метр
2. Құжаттаманы техникалық өңдеуге көмек көрсету
2 400 құжат
24.
"Бурабай ауданының Ұрымқай ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
36 000 шаршы метр
2. Құжаттаманы техникалық өңдеуге көмек көрсету
4 800 құжат
25.
"Бурабай ауданының Успеноюрьев ауылдық округі әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі

1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
43 200 квадратных метров
2. Оказание помощи в технической обработке документации
9 600 документов
26.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима поселка Бурабай Бурабайского района"
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении поселка
43 200 квадратных метров
2. Оказание помощи в технической обработке документации
7 200 документов
27.
Коммунальное государственное учреждение "Аппарат акима села Наурызбай батыра Бурабайского района"
1. Оказание помощи в проведении работы по благоустройству и очистке территории, озеленении села
28 800 квадратных метров
2. Оказание помощи в технической обработке документации
4 800 документов
продолжение таблицы:
Конкретные условия общественных работ
Размеры оплаты труда участников
Источники финансирования
5
6
7
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет
согласно договору, заключенному в соответствии с действующим трудовым законодательством
минимальная заработная плата
местный бюджет

1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
43 200 шаршы метр
2. Құжаттаманы техникалық өңдеуге көмек көрсету
9 600 құжат
26.
"Бурабай ауданының Бурабай кенті әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
43 200 шаршы метр
2. Құжаттаманы техникалық өңдеуге көмек көрсету
7 200 құжат
27.
"Бурабай ауданының Наурызбай батыр ауылы әкімінің аппараты" коммуналдық мемлекеттік мекемесі
1. Ауылды көгалдандыру, аумақты тазарту және абаттандыру бойынша жұмыстарды жүргізуге көмек көрсету
28 800 шаршы метр
2. Құжаттаманы техникалық өңдеуге көмек көрсету
4 800 құжат
кестенің жалғасы:
Қоғамдық жұмыстардың шарттары
Қатысушылардың еңбегіне төленетін ақының мөлшелері
Қаржыландыру көздері
5
6
7
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет
қолданыстағы еңбек заңнамасына сәйкес жасалған шартқа сай
ең төменгі жалақы
жергілікті бюджет