О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 250 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы"
Решение Актюбинского областного маслихата от 27 октября 2015 года № 341. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 12 ноября 2015 года № 4573. Срок действия решения - до 1 января 2016 года
В соответствии с пунктом 2 статьи 8, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 10 декабря 2014 года № 250 "Об областном бюджете на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4147, опубликованное 20 января 2015 года в газетах "Ақтөбе" и "Актюбинский вестник") следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы -
цифры "102 436 733" заменить цифрами "101 803 078,1",
в том числе по:
неналоговым поступлениям -
цифры "4 270 000" заменить цифрами "3 593 723,6";
поступлениям трансфертов -
цифры "69 609 161" заменить цифрами "69 651 782,5";
в подпункте 2):
затраты -
цифры "104 248 535,7" заменить цифрами "103 614 880,8";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование -
цифры "8 009 985,6" заменить цифрами "7 977 219", в том числе:
погашение бюджетных кредитов -
цифры "2 090 591,4" заменить цифрами "2 123 358";
в подпункте 5):
дефицит бюджета -
цифры "-10 280 210,3" заменить цифрами "-10 247 443,7";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета -
цифры "10 280 210,3" заменить цифрами "10 247 443,7".
2) в пункте 12:
в части шестого абзаца:
цифры "271 438" заменить цифрами "268 655".
3) в пункте 15:
в части второго абзаца:
цифры "44 348" заменить цифрами "40 266,6";
в части четвертого абзаца:
цифры "2 197 022,1" заменить цифрами "2 164 340,9";
в части пятого абзаца:
цифры "13 125" заменить цифрами "991";
в части шестого абзаца:
цифры "87 186" заменить цифрами "123 638,9";
в части седьмого абзаца:
цифры "663 445" заменить цифрами "670 321";
в части восьмого абзаца:

Облыстық мәслихаттың "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 250 шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2015 жылғы 27 қазандағы № 341 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 12 қарашада № 4573 болып тіркелді. 2016 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 8-бабының 2-тармағына, 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2014 жылғы 10 желтоқсандағы № 250 "2015-2017 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық кесімдерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4147 тіркелген, 2015 жылғы 20 қаңтарда "Ақтөбе" және "Актюбинский вестник" газеттерінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер -
"102 436 733" деген цифрлар "101 803 078,1" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық емес түсімдер бойынша -
"4 270 000" деген цифрлар "3 593 723,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша -
"69 609 161" деген цифрлар "69 651 782,5" деген цифрлармен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар -
"104 248 535,7" деген цифрлар "103 614 880,8" деген цифрлармен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру -
"8 009 985,6" деген цифрлар "7 977 219" деген цифрлармен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу -
"2 090 591,4" деген цифрлар "2 123 358" деген цифрлармен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы -
"-10 280 210,3" деген цифрлар "-10 247 443,7" деген цифрлармен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру -
"10 280 210,3" деген цифрлар "10 247 443,7" деген цифрлармен ауыстырылсын.
2) 12-тармақта:
алтыншы абзацтың бөлігінде:
"271 438" деген цифрлар "268 655" деген цифрлармен ауыстырылсын.
3) 15-тармақта:
екінші абзацтың бөлігінде:
"44 348" деген цифрлар "40 266,6" деген цифрлармен ауыстырылсын;
төртінші абзацтың бөлігінде:
"2 197 022,1" деген цифрлар "2 164 340,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
бесінші абзацтың бөлігінде:
"13 125" деген цифрлар "991" деген цифрлармен ауыстырылсын;
алтыншы абзацтың бөлігінде:
"87 186" деген цифрлар "123 638,9" деген цифрлармен ауыстырылсын;
жетінші абзацтың бөлігінде:
"663 445" деген цифрлар "670 321" деген цифрлармен ауыстырылсын;
сегізінші абзацтың бөлігінде:

2 992 651
019
Обеспечение больных туберкулезом противотуберкулезными препаратами
252 259
020
Обеспечение больных диабетом противодиабетическими препаратами
202 821
021
Обеспечение онкогематологических больных химиопрепаратами
271 950
022
Обеспечение лекарственными средствами больных с хронической почечной недостаточностью, аутоиммунными, орфанными заболеваниями, иммунодефицитными состояниями, а также больных после трансплантации почек
422 739
026
Обеспечение факторами свертывания крови больных гемофилией
353 293
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
681 496
036
Обеспечение тромболитическими препаратами больных с острым инфарктом миокарда
22 985
046
Оказание медицинской помощи онкологическим больным в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
1 133 294
4
Поликлиники
13 688 376
253
Управление здравоохранения области
13 688 376
014
Обеспечение лекарственными средствами и специализированными продуктами детского и лечебного питания отдельных категорий населения на амбулаторном уровне
995 948
038
Проведение скрининговых исследований в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
227 111
05
4
253
039
Оказание медицинской помощи населению субъектами здравоохранения районного значения и села и амбулаторно-поликлинической помощи в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи
12 013 905
045
Обеспечение лекарственными средствами на льготных условиях отдельных категорий граждан на амбулаторном уровне лечения
451 412
5
Другие виды медицинской помощи
822 595
253
Управление здравоохранения области
822 595
011
Оказание скорой медицинской помощи и санитарная авиация, за исключением оказываемой за счет средств республиканского бюджета и субъектами здравоохранения районного значения и села
783 132
029
Областные базы спецмедснабжения
39 463
9
Прочие услуги в области здравоохранения
1 303 387
253
Управление здравоохранения области
1 208 695
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
75 098
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
49 517
013
Проведение патологоанатомического вскрытия
93 124
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
23 751
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения

2 992 651
019
Туберкулезбен ауыратын науқастарды туберкулезге қарсы препараттармен қамтамасыз ету
252 259
020
Диабетпен ауыратын науқастарды диабетке қарсы препараттармен қамтамасыз ету
202 821
021
Онкогематологиялық науқастарды химия препараттарымен қамтамасыз ету
271 950
022
Созылмалы бүйрек функциясының жетіспеушілігі бар, аутоиммунды, орфандық аурулармен ауыратын, иммунитеті жеткіліксіз науқастарды, сондай-ақ бүйрегін транспланттаудан кейінгі науқастарды дәрілік заттармен қамтамасыз ету
422 739
026
Гемофилиямен ауыратын науқастарды қанды ұйыту факторларымен қамтамасыз ету
353 293
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
681 496
036
Жіті миокард инфаркті бар науқастарды тромболитикалық препараттармен қамтамасыз ету
22 985
046
Онкологиялық науқастарға тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде медициналық көмек көрсету
1 133 294
4
Емханалар
13 688 376
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
13 688 376
014
Халықтың жекелеген санаттарын амбулаториялық деңгейде дәрілік заттармен және балаларға арналған және емдік тағамдардың арнаулы өнімдерімен қамтамасыз ету
995 948
038
Тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде скринингтік зерттеулер жүргізу
227 111
05
4
253
039
Аудандық маңызы бар және ауыл денсаулық сақтау субъектілерінің медициналық көмекті және амбулаториялық-емханалық көмекті халыққа тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде көрсетуі
12 013 905
045
Азаматтардың жекелеген санаттарын дәрілік заттармен амбулаториялық емдеу деңгейінде жеңілдетілген жағдайда қамтамасыз ету
451 412
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
822 595
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
822 595
011
Республикалық бюджет қаражаты есебінен көрсетілетін және аудандық маңызы бар және ауылдың денсаулық сақтау субъектілері көрсететін медициналық көмекті қоспағанда, жедел медициналық көмек көрсету және санитариялық авиация
783 132
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
39 463
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
1 303 387
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 208 695
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
75 098
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
49 517
013
Патологоанатомиялық ашып тексеруді жүргізу
93 124
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
23 751
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық-талдамалық қызметтер

31 224
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
3 496
263
Управление внутренней политики области
27 395
077
Реализация Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
27 395
06
9
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
3 368
045
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию Плана мероприятий по обеспечению прав и улучшению качества жизни инвалидов
3 368
270
Управление по инспекции труда области
44 479
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
44 479
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
6 697 101,3
1
Жилищное хозяйство
3 116 319
253
Управление здравоохранения области
28 749,7
047
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости 2020"
28 749,7
261
Управление образования области
26 906,3
062
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках "Дорожной карты занятости 2020"
13 962,3
064
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости 2020"
12 944
271
Управление строительства области
3 050 008,8
014
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
2 032 954
027
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 017 054,8
273
Управление культуры, архивов и документации области
7 019,7
015
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках "Дорожной карты занятости 2020"
5 644,7
016
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости 2020"
1 375
285
Управление физической культуры и спорта области
3 634,5
009
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на развитие городов и сельских населенных пунктов в рамках "Дорожной карты занятости 2020"
757,5
07
1
285
010
Ремонт объектов в рамках развития городов и сельских населенных пунктов по "Дорожной карте занятости 2020"

31 224
067
Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
3 496
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
27 395
077
Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыру
27 395
06
9
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
3 368
045
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз ету және өмір сүру сапасын жақсарту жөніндегі іс-шаралар жоспарын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 368
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
44 479
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
44 479
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы
6 697 101,3
1
Тұрғын үй шаруашылығы
3 116 319
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
28 749,7
047
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
28 749,7
261
Облыстың білім басқармасы
26 906,3
062
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
13 962,3
064
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
12 944
271
Облыстың құрылыс басқармасы
3 050 008,8
014
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 032 954
027
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
1 017 054,8
273
Облыстың мәдениет, мұрағаттар және құжаттама басқармасы
7 019,7
015
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
5 644,7
016
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу
1 375
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
3 634,5
009
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" шеңберінде қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамытуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
757,5
07
1
285
010
"Жұмыспен қамту 2020 жол картасы" бойынша қалаларды және ауылдық елді мекендерді дамыту шеңберінде объектілерді жөндеу

7 716 106,4
1
Сельское хозяйство
6 964 826,9
255
Управление сельского хозяйства области
6 964 826,9
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
84 125
002
Поддержка семеноводства
82 403
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
1 004,7
020
Субсидирование повышения урожайности и качества продукции растениеводства, удешевление стоимости горюче-смазочных материалов и других товарно-материальных ценностей, необходимых для проведения весенне-полевых и уборочных работ, путем субсидирования производства приоритетных культур
818 457
10
1
255
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
52 759
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
29 036,3
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
68 880,7
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
16 385
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 165,2
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
29 704,2
048
Возделывание сельскохозяйственных культур в защищенном грунте
33 581,6
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
558 977
051
Субсидирование в рамках страхования и гарантирования займов субъектов агропромышленного комплекса
22 196
052
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса
28 185
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 013 328,3
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
123 638,9
2
Водное хозяйство
79 057
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
79 057
032
Субсидирование стоимости услуг по подаче питьевой воды из особо важных групповых и локальных систем водоснабжения, являющихся безальтернативными источниками питьевого водоснабжения

7 716 106,4
1
Ауыл шаруашылығы
6 964 826,9
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
6 964 826,9
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
84 125
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
82 403
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
1 004,7
020
Басым дақылдарды өндіруді субсидиялау арқылы өсімдік шаруашылығы өнімінің шығымдылығы мен сапасын арттыруды және көктемгі егіс пен егін жинау жұмыстарын жүргізуге қажетті жанар-жағармай материалдары мен басқа да тауар-материалдық құндылықтардың құнын арзандатуды субсидиялау
818 457
10
1
255
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
52 759
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
29 036,3
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
68 880,7
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
16 385
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 165,2
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
29 704,2
048
Ауыл шаруашылығы дақылдарын қорғалған топырақта өсіру
33 581,6
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
558 977
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
22 196
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне агроөнеркәсіптік кешеннің жергілікті атқарушы органдарының бөлімшелерін ұстауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
28 185
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 013 328,3
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
123 638,9
2
Су шаруашылығы
79 057
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
79 057
032
Ауыз сумен жабдықтаудың баламасыз көздерi болып табылатын сумен жабдықтаудың аса маңызды топтық және жергілікті жүйелерiнен ауыз су беру жөніндегі қызметтердің құнын субсидиялау