О внесении изменений и дополнения в решение районного маслихата от 24 декабря 2014 года № 195 "О бюджете Айтекебийского района на 2015 -2017 годы"
Решение маслихата Айтекебийского района Актюбинской области от 03 апреля 2015 года № 225. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 16 апреля 2015 года № 4314. Срок действия решения - до 1 января 2016 года
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" статьями 9, 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года Айтекебийский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение от 24 декабря 2014 года № 195 "О бюджете Айтекебийского района на 2015-2017 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4160, опубликованное 22, 29 января, 5 февраля 2015 года в районной газете "Жаналык жаршысы" за № 4-5, № 6, № 7) следущие изменения и дополнение:
1) пункте 1:
в подпункте 1):
доходы
цифры "3 891 575,0" заменить цифрами "3 148 659,2";
в том числе по:
поступлениям трансфертов
цифры "3 144 775,0" заменить цифрами "2 401 859,2";
в подпункте 2):
затраты
цифры "3 981 118,4" заменить цифрами "3 238 202,6";
2) пункт 4 изложить в следующей редакции:
2015 году предусмотреть поступления из районного бюджета целевые текущие трансферты в областной бюджет:
В связи с передачей расходов на осуществление образовательного процесса в организациях среднего образования для 10-11 классов в соответствии с государственными общеобязательными стандартами образования, для проведения апробации по внедрению подушевого финансирования - 11 553,0 тысяч тенге;
3) в пункте 7:
в части абзаца 2:
цифры "17 157,0" заменить цифрами "14 740,0";
в части абзаца 3:
цифры "35 948,0" заменить цифрами "33 773,0";
в части абзаца 4:
цифры "360 507,0" заменить цифрами "149 240,0";
в части абзаца 5:
цифры "14 893,0" заменить цифрами "0,0";
в части абзаца 6:
цифры "300 961,0" заменить цифрами "18 298,0";
и дополнить абзацами следующего содержания:
на содержание подразделений местных исполнительных органов агропромышленного комплекса – 2091,0 тысяч тенге;
на содержание штатной численности отделов регистрации актов гражданского состояния– 963,0 тысяч тенге;
4) в пункте 8:
в части абзаца 4:
цифры "5 105,0" заменить цифрами "6 342,2";
5) Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.

"2015 -2017 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті туралы" 2014 жылғы 24 желтоқсандағы №195 аудандық мәслихатының шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Әйтеке би аудандық мәслихатының 2015 жылғы 03 сәуірдегі № 225 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2015 жылғы 16 сәуірде № 4314 болып тіркелді. 2016 жылдың 1 қаңтарына дейін қолданыста болды
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына, Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік Кодексінің 9, 106 бабтарына сәйкес, Әйтеке би аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2014 жылғы 24 желтоқсандағы № 195 "2015-2017 жылдарға арналған Әйтеке би аудандық бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4160 тіркелген, 2015 жылғы 22, 29 қаңтардағы, 5 ақпандағы аудандық "Жаналық жаршысы" газетінде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1) 1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер
"3 891 575,0" саңдар "3 148 659,2" саңдарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттердің түсімдері бойынша
"3 144 775,0" саңдар "2 401 859,2" саңдарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар
"3 981 118,4" саңдар "3 238 202,6" саңдарымен ауыстырылсын;
2) 4 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
2015 жылға арналған аудандық бюджеттен облыстық бюджетке трансферттердің тұсімдері:
Жан басына шаққандағы қаржыландыруды енгізу бойынша сынамалауды өткізу үшін мемлекеттік жалпыға міндетті білім беру стандарттарына сәйкес орта білім беру ұйымдарында 10-11 сыныптар үшін білім беру процессін жүзеге асыруға - 11 553,0 мың теңге көзделсін";
3) 7 тармағында:
2 абзац бөлігінде:
"17 157,0" саңдар "14 740,0" саңдарымен ауыстырылсын;
3 абзац бөлігінде:
"35 948,0" саңдар "33 773,0" саңдарымен ауыстырылсын;
4 абзац бөлігінде:
"360 507,0" саңдар "149 240,0" саңдарымен ауыстырылсын;
5 абзац бөлігінде:
"14 893,0" саңдар "0,0" саңдарымен ауыстырылсын;
6 абзац бөлігінде:
"300 961,0" саңдар "18 298,0" саңдарымен ауыстырылсын
және келесі мазмұндағы абзацтармен толықтырылсын:
агроөнеркәсіптік кешендердің жергілікті атқарушы органдардың қамтамасыз етуге – 2091,0 мың теңге;
азаматтық хал актілерін теркеу жұмыстарын жүргізу бөлімінің штаттық бірліктерін қамтамасыз етуге – 963,0 мың теңге;
4) 8 тармағында:
4 абзац бөлігінде:
"5 105,0" саңдар "6 342,2" саңдарымен ауыстырылсын;
5) Көрсетілген шешімінің 1 қосымшасы осы шешімдегі 1 қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.